Login lub e-mail Hasło   

Jestem Człowiekiem Blog


Okazuje się, że problemem nie jest brak informacji w umysłach ludzi, ale samo funkcjonowanie naszych umysłów. Większość ludzi przez wiele lat żyje w kołowrotku pracy, zabawy i lenistwa. Większość ludzi nie ma potrzeby aby zbyt dużo myśleć na temat świata i możliwości polepszenia swojego bytu materialnego, jak i duchowego. Pewnie i Ty przez wiele, wiele lat prowadziłeś stały tryb życia który w gruncie rzeczy nie prowadzi do żadnych ponad przeci... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Jestem Człowiekiem Blog:   "Jakbym Ci dał milion to byś jednak wziął. :) Wojsko by się przydało do tej afryki wysłać. Tylko serio pokojowo. Żeby pokazali tym biednym ludziom jak żyć. Bo oni sobie nie radzą. Ale czy my musimy sobie tym zaprzątać głowę? I tak nie pomożemy im. Oni sami muszą żyć. W Polsce syf, a ja będę o Afryce myślał." do artykułu Moja wina.  (25/12/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "To ja już czuję, że o podobną sprawę nam chodzi. Smutne te zdjęcia. Jak człowiek może być zdegenerowany? Przecież jest jedzenie, a nie można jeść. To jest obłęd na ziemi." do artykułu Moja wina.  (25/12/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "Jezus by was zabił za tak zdegenerowaną interpretację jego nauki. Facepalm. A, że kk robi kasę to chyba wiemy. Zazdrościsz tej kasy im? Sam takie coś rozkmiń, trochę szacunku dla ludzi ktorzy włożyli w to swoją pracę. Lepiej się chyba już tego nie dało zrobić. Czasem mam wątpliwości czy to ludzie którzy tworzą kościół są źli, czy oni są właśnie dobzi. Przynajmniej potrafią myśleć konstruktywnie." do artykułu Cierpcie dla waszego zbawienia.  (25/12/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "jaki minimalizm :)" do artykułu Pies to też człowiek, tylko lepszy..  (25/12/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "To nie jest jeden z najlepszych tekstów. Autor pisze o cytuję 'Bogu' i jego rzekomej woli, tak jakby serio wierzył w swoją własną wyobraźnię i jej wytwory. A do tego chce jeszcze uczyć swoich marzeń Karena. Takie do dupy to. Gdzie tu prawda? 'Ja jestem drogą, prawdą i życiem.' Takie katolickie gadanie. Ja też lubię ten cytat, ale trochę dystansu. Masz jakiś katolicki program wgrany do głowy? Widać ..." do artykułu List otwarty do 57kerenor.  (25/12/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "Do roboty, a nie na eiobie się siedzi. To tylko teoria." do artykułu 15 sposobów jak zostać dobrowolnym niewolnikiem.  (25/12/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "Dokładnie świstak" do artykułu Marihuana dobra na ból.  (30/11/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "Jeżeli zasiejesz w umyśle człowieka odrobinę prawdy, to może ona rozwinąć się do niewiarygodnych rozmiarów. Dlatego warto dbać o ludzi, nawet takich którzy wydają się przypadkami beznadziejnymi. Od nas wszystkich będzie zależała jakość naszej cywilizacji." do artykułu Globalna zmiana świadomości – egzamin dla ludzkości.  (30/11/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "Skoro tamci ludzie chcą budować pomniki to ich sprawa. Z pewnością jednak nie jest to zgodne ze słowem Jezusa, a wręcz przeciwnie - według Jezusa było by to składanie pokłonów fałszywym bożkom. Ale jak wiemy nie od dziś, typowi 'katole' mają swoją własną wiarę która ma mały związek z ewangelią Jezusa. Ja sam mogę złożyć pokłon ludzkości i wtedy mam wrażenie, że czczę boga w prawdzie. Gdy przechodzę obok pomników czuję, że to głupie." do artykułu Mania wielkości.  (30/11/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "Babilon przesadza. Czy wszystko powinno być udokumentowane i zdefiniowane w kodeksach? Chyba nie koniecznie." do artykułu Koleś zbudował fajny domek za 10 tys zł.  (30/11/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "Nie ma nic lepszego niż gorąca woda." do artykułu Domowe SPA na niepogodę, czyli luksus na który stać każdego.  (30/11/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "'Bóg' to chyba wszystko co istnieje, czy ktoś się ze mną zgodzi? Bóg/natura/wszechświat, jeżeli mowa o najwyższym bycie to będzie on chyba tym wszystkim co nas otacza." do artykułu Jak określić tego, który jest wieczny....  (30/11/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   "Super komentarz" do artykułu Jak określić tego, który jest wieczny....  (30/11/2010)
Jestem Człowiekiem Blog:   Głos na artykuł Marihuana dobra na ból  (29/11/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jestemczlowiekiem
Ranga:
Ost. logowanie: 25/03/2014
Zarejestrowano: 22/11/2010

Statystyki
Punkty: 12.074
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.361
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 8
Komentarze: 18
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska