Login lub e-mail Hasło   

Jola Workowska

Drugi człowiek jest dla mnie zadaniem, wyzwaniem i przygodą .Staram się zrozumieć siebie i innych.Jestem 'przechodniem, co mówi sercem' i próbuję przekłuć język uczuć na kolorową rzeczywistość. Obecnie zakochałam się we fiolecie.Wcześniejsze wpisy
Jola Workowska:   "Czy udało się Panu zapełnić lukę na rynku wydawniczym? Rezyliencja jest skutecznie przemilczana i chętnie stałabym się rycerzem tej idei:-) " do artykułu Czym jest a czym nie jest rezyliencja?.  (12/08/2018)
Jola Workowska:   Nowy artykuł Koślawy Anioł  (21/03/2018)
Jola Workowska:   "@pokrzywiony: Ważne by iść. I być uważnym:-)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (10/09/2017)
Jola Workowska:   "Ciekawość jest, jak sądzę, kluczem do szukania. I niekoniecznie trzeba coś znaleźć;-)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (09/09/2017)
Jola Workowska:   "@nse: Z niedoskonałościami uczę się żyć, niedbałość - zwalczam, przynajmniej próbuje:-) Myślę, że pisanie jest -dla mnie- jak oddech; teraz przebywam na wysokościach więc mniej oddycham. Dziękuję za dobre słowo. " do artykułu Ciało w którym żyję.  (25/08/2017)
Jola Workowska:   "Mea culpa." do artykułu Ciało w którym żyję.  (22/08/2017)
Jola Workowska:   "Nie chce być ' sędzie brata swego' i dlatego próbuje dać bliskim i dalekim to, co dla mnie najcenniejsze: wolność .I bez przymiotników, ot wolność Kowalskiego, Nowaka i równie ważna jak Workowskiej:-)" do artykułu Ciało w którym żyję.  (19/08/2017)
Jola Workowska:   "@pasjonatpl: Siedzę obok mamy i obieram ziemniaki. - Jola,Jola - mucha usiadła mi na nosie - Mamo, podnieś rękę i ją zrzuć - A gdzie jest ręka? Pokazuję. Cisza.Bezruch.I woła. Wrzucam kolejnego ziemniaka do garnka i patrzę jak mucha panoszy się na nosie.Ręce mamy są nieruchome. Woła.I woła. Mucha, po chwili, odlatuje. Mama składa się teraz z nie ..." do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (18/08/2017)
Jola Workowska:   "@Szymon Bachir: Teraz amarant jest moim kolorem:-)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (17/08/2017)
Jola Workowska:   "@...: Takie słowo jak'nie' jest najlepszym imadłem.Dzieci zawsze chcą więcej a rodzice powinni wiedzieć w imię jakich wartości wychowują dzieci. Gdy dziecko się buntuje -szyje własne buty.Wiem, że to trudne, ale trzeba drugiemu pozwolić wybrać swój model życia :-)" do artykułu Ciało w którym żyję.  (17/08/2017)
Jola Workowska:   "@...: Dzięki za dobre chęci i podpowiedzi.Próbowałam, bezskutecznie.W tym 'wypalaniu siebie' - dbam o siebie. Brat, jak tylko może pomaga.Raz w miesiącu idę do kina/teatru i czytam. Myśli innych są najlepszą pożywką i odskocznią. Kiedyś dużo pisałam, teraz - dużo czytam.I dbam o to, by każdy zachód słońca był tym jedynym:-)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (17/08/2017)
Jola Workowska:   "@Szymon Bachir: Tak. I jako dziecka i jako rodzica. Zawsze walczyłam z rodzicami o swoją suwerenność, a teraz staram się 'wdrukować' dzieciom, że są owocem miłości i mają iść w świat i czynić go lepszym. I piękniejszym:-) Przyznam szczerze, że byłam zachwycona i jednocześnie zdruzgotana jak syn mi powiedział; Mamo, ty wiesz, że fakt, że opiekujesz się swoją mamą, nie znacay,że ja bę ..." do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (17/08/2017)
Jola Workowska:   Popularny artykuł: I w pocie się narodzisz....  (16/08/2017)
Jola Workowska:   "@liwa: Nie wiem, co będzie jutro/za tydzień/ rok. Wiem, jaki dzisiaj obiad ugotuję a o przyszłość niech martwią się gwiazdy. Teraz staram się tylko być tym kim chcę. Nikt przecież nie mówił, że będzie łatwo:-)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (16/08/2017)
Jola Workowska:   "@Katarzyna Wasik: Lubię uśmiechać się do lustra.I nie lubię widzieć 'gęby' przeoranej brakiem snu i nadmiarem cierpienia. Jak coś się robi, to tylko z uśmiechem. Czy to jest brak konsekwencji i nadmiar bezwarunkowej miłości?:-)" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (16/08/2017)
Jola Workowska:   "@...: Dziękuję. " do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (16/08/2017)
Jola Workowska:   "@...: Myśle,ze bezradność jest towarzyszka absolutną. Mnie pomaga mantra powtarzana milion razy dziennie: dlaczego rozum/ racjonalność ma być jedynym wyjaśnieniem:-) Fakt, ze wiedza ciut, ciut pomaga ale nie ma godziny bym nie szukała pomocy w ratio:-) I tak na prawdę wcale nie uważam, ze to egzamin z życia czy z dojrzałości. Taka się wybrałam ale absolutnie rozumiem inne wyb ..." do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (15/08/2017)
Jola Workowska:   "@Katarzyna Wasik: Lubię prowokacje.Ale odpowiem 'po swojemu'.Gdy Echo zakochało się w Narcyzie, on dumnie spoglądał w swoje piękne oblicze i zamienił się w kwiat.Echo, to prawda, nie było zbyt atrakcyjne, ale trzeba przyznać, że zachowanie pięknego chłopca nie napawa optymizmem.. W świecie można przyjąć pozycję kupca i handlować swoim czasem, talentem, urodą, kasą. Ale można też zac ..." do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (14/08/2017)
Jola Workowska:   Nowy artykuł I w pocie się narodzisz....  (11/08/2017)
Jola Workowska:   Nowy artykuł Ciało w którym żyję  (21/01/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jolik
Ranga:
Ost. logowanie: 12/08/2018
Zarejestrowano: 21/01/2012

Statystyki
Punkty: 3.252
Wyświetlenia artykułów: 3.141
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.968
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 16
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska