Login lub e-mail Hasło   

marek górny


Szukam dobra tam gdzie inni tego nie robiąWcześniejsze wpisy
marek górny:   "Pozwolę sobie zapytać kim dla Rydzyka jest Papież, bo jak widzę nie słucha nauki Papieża. JPII odciął się od od tego radia i jego mediów. Jeszcze jedno pytanko. Ojciec to słowo rozumiem, ktoś kto kieruje prawidłowym rozwojem dziecka. Dyrektor to człowiek instytucja gdzie tylko pracownicy powinni tak do niego mówić w przeciwnym wypadku jest to pycha człowieka. Masz rodzica płci męskiej i mówisz do ..." do artykułu Co złego robi ksiądz Tadeusz Rydzyk? W obronie duchownego..  (30/06/2017)
marek górny:   "Mam pytanie gdzie są pieniądze za ratowanie stoczni. Drugie pytanie ile kosztowała świątynia a ile zostało przekazane potrzebującym. A Jak na dzisiaj wystarczy bo mam wiecej pytań ale poczekam na odpowiedzi. " do artykułu Co złego robi ksiądz Tadeusz Rydzyk? W obronie duchownego..  (30/06/2017)
marek górny:   Nowy artykuł Miesięcznica  (10/05/2017)
marek górny:   Nowy artykuł Bóg jest po naszej stronie  (28/12/2016)
marek górny:   Nowy artykuł Czy PIS jest partią katolicką?  (27/11/2016)
marek górny:   "@Hamilton Starszy: Artykuł był pisany 3 lata temu tak więc nie widzę mojej pomyłki raczej błędne dalsze decyzje Rostowskiego, które podejmował po moim artykule między innymi sprawa funduszy emerytalnych. " do artykułu Odwołanie ministrów i co dalej..  (07/08/2014)
marek górny:   "Podoba mi się wasza rozmowa logiczna, to znaczy wyjaśnienia na podstawie rozumu i w pewnym sensie o to mi również chodzi. Bóg nie dał człowiekowi rozumu, po to aby go zamroził, ale by z niego korzystał, ale po to aby zrozumiał otaczający go świat. Do jutra jestem trochę zmęczony. Dobranoc przyjaciele, a może bracia ludzie. Według nauki Starego i Nowego Testamentu jesteśmy braćmi i mówię wam dobranoc bracia moi." do artykułu Jeśli do pokoju wszedłby Jezus, to co byś zrobił? I jak powstała religia....  (03/06/2011)
marek górny:   "Jeżeli będziesz z premedytacją tą ręką znęcał się nad bratem to faktycznie lepiej ją odetnij, ale Pismo mówi to jako ukazanie naszych czynów, a szczególnie abyśmy sami zobaczyli nasze złe czyny. Zawsze mówiłem, że Bóg jest w naszych czynach, miłości, dobroci, wybaczeniu, litości i pokorze, ale nigdy odwrotnie. Na pewno nie chcę Ciebie przekonać do wiary, ani do Boga, ale starałem Ci się wyjaśnić j ..." do artykułu Jeśli do pokoju wszedłby Jezus, to co byś zrobił? I jak powstała religia....  (03/06/2011)
marek górny:   "Michale napisałeś Jestem nowotworem Boga? Nie nie jesteś, albowiem jesteś dzieckiem Boga. Jedne dzieci są posłuszne rodzicom, a inne nie, ale zawsze będą ich dziećmi. To pytanie na wstępie pokazuje twoją chęć dotarcia do prawdy umysłu. Jesteś inteligentny i oczytany, ale w wierze nie jest najważniejszy umysł i rozum ludzki. Jeśli jesteśmy przy ciele człowieka, to jak uderzysz się w rękę, to ją odc ..." do artykułu Jeśli do pokoju wszedłby Jezus, to co byś zrobił? I jak powstała religia....  (02/06/2011)
marek górny:   "Dobrze odpowiedziałem. Bóg jest miłością i miłosierdziem i jest w nich, bo one do Boga należą i są jego częścią. Tak samo jak twoja ręka czy oko. One należą do ciebie i są twoją własnością i częścią. Objawienia i ci którzy je otrzymują służą duszy i uczynkom jakie czynimy, ale wypływające z nas samych. Ci co otrzymali objawienie Maryi mówili o Pięknie, Dobroci, Cieple, Miłości, płynących z objawie ..." do artykułu Jeśli do pokoju wszedłby Jezus, to co byś zrobił? I jak powstała religia....  (31/05/2011)
marek górny:   "Odpowiem Ci opowiadaniem. Pan Bóg, który według Ciebie nie istnieje, obiecał bardzo gorąco się modlącej kobiecie, że w dniu tym i tym przyjdzie do niej. W oznaczonym dniu kobieta wysprzątała dom i z niecierpliwością oczekiwała gościa. Zapukał żebrak i prosił o coś do jedzenia, odpowiedziała: Przyjdź kiedy indziej, bo czekam na specjalnego gościa. Następnie przyszedł ranny, aby go opatrzyła, ..." do artykułu Jeśli do pokoju wszedłby Jezus, to co byś zrobił? I jak powstała religia....  (30/05/2011)
marek górny:   Nowy artykuł Brzydkie kaczątko bez happy endu.  (29/05/2011)
marek górny:   Głos na artykuł Krótkie opowiadanie o dwóch paniach.  (29/05/2011)
marek górny:   "Człowiek w dniu narodzin otrzymał od Boga dar.Dar Wolności. Dar ten jest dla jednych darem faktycznym, a dla innych przekleństwem. To właśnie ten dar pomaga wybierać drogę swojego życia. Bo życie każdego człowieka do niego samego należy." do artykułu Krótkie opowiadanie o dwóch paniach..  (29/05/2011)
marek górny:   Nowy artykuł Chciałem tylko skomentować.  (30/04/2011)
marek górny:   "Wiem kogo jesteś zwolennikiem, ale myślałem że chcesz jakieś dyskusji, ale trudno jest dyskutować z kimś, kto nie przedstawia żadnych argumentów, a tylko głośno krzyczy o nic nie robieniu. Pomyliłem się." do artykułu Odwołanie ministrów i co dalej..  (31/03/2011)
marek górny:   "Pan Rostowski nie jest święty, i też robił błędy. Do największych należy wzrost administracji państwowej i brak reform wydatków publicznych. Te zarzuty przedstawia też prof. Balcerowicz. Jednak metoda wyjścia z kryzysu światowego, wybrana przez ministra finansów wydaje mi się i nie tylko, bo świetni ekonomiści amerykańscy to samo mówią jako jednej słusznej dla takiego kraju jak nasz. Nasz kraj jes ..." do artykułu Odwołanie ministrów i co dalej..  (31/03/2011)
marek górny:   "Nie zgadłeś istnieje do dzisiaj, a za moich czasów pensja była dwukrotnie wyższa niż średnia krajowa Pozdrawiam" do artykułu Odwołanie ministrów i co dalej..  (30/03/2011)
marek górny:   Nowy artykuł Odwołanie ministrów i co dalej.  (29/03/2011)
marek górny:   "Witam Ciebie 57 kerenor. Na samym początku chciałbym Ci powiedzieć, że nie jestem niewolnikiem komputera. Siadam nieraz przy nim tak jak dzisiaj dzień po dniu, a nieraz przez dwa tygodnie nie piszę, ani nie wypowiadam się w internecie. To jest dla mnie jakby ochrona przed uzależnieniem. Chcę z każdym rozmawiać na temat wiary, bo każda rozmowa jest modlitwą, a szczególnie jeśli chodzi o czytanie Pi ..." do artykułu O krzyżu, ale trochę inaczej.  (13/03/2011)
marek górny:   "Widzisz 57kerenor, że wyjmujesz określone słowa i używasz ich tak jak Tobie odpowiadają. Tak samo było przy kuszeniu Jezusa. Na Twoje rozumowanie o bracie mogę Ci odpowiedzieć co Nauczyciel powiedział na temat Starego Testamentu. Nie przyszedłem znieść prawa, ale żeby się wypełniło co jest napisane w nim. Tak że nie można oddzielić Starego Testamentu od Nowego, bo jedno i drugie było napisane mocą ..." do artykułu O krzyżu, ale trochę inaczej.  (11/03/2011)
marek górny:   "Chciałbym powiedzieć ci że, ja przedstawiam się prawdziwym nazwiskiem i imieniem, bo nie boję się moich poglądów ani mojej wiary, a do Ciebie nie wiem jak się zwracać, bo nawet nie wiem czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Widzisz przyjacielu Bóg jest dobrem, miłością i słowem. Na początku było Słowo tak rozpoczyna się każda święta księga. Tak masz rację w jednym że miłość do Boga jest najważniejsza, ..." do artykułu O krzyżu, ale trochę inaczej.  (08/03/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jonasz13
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 22/11/2017
Zarejestrowano: 22/10/2010

Statystyki
Punkty: 34.499
Wyświetlenia artykułów: 33.834
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.534
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 33
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska