Login lub e-mail Hasło   

jotko49


Preferuję słuchaniem zdobywać wiedzę, albowiem mądrość jest nagrodą za spędzenie życia na słuchaniu, wtedy gdy miało się ochotę mówić. A im starszy się staję, tym mniej ufam powszechnej opinii, że wraz z wiekiem ona przychodzi, raczej ją niekiedy uwidacznia.Wczoraj
jotko49:   Odrzuca artykuł Twórczość młodych i starych  (17 godz. temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Dlaczego nie zostałem mistrzem olimpijskim?  (20 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
jotko49:   Głos na artykuł Francuska senator,  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Obalanie rządu i prezesa Jarosława.  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł o'Pozycja  (2 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Kłamstwo Sondażowe.  (2 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Niezbędnik mamy karmiącej  (4 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Zadania dla polityków  (4 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Leśniczówka Międzygórze ... Spotkanie 2  (4 dni temu)
jotko49:   "Czy 125 artów w 50 min to dzienna norma?" do profilu kliement.  (4 dni temu)
jotko49:   "Możeszzdradzić ile kosztują kursy turbo czytania? Ile tutaj dają od jednego arta? Liczyłeś kiedy ostatni art tu zakończysz?" do profilu kliement.  (4 dni temu)
jotko49:   "Możeszzdradzić ile kosztują kursy turbo czytania? Ile tutaj dają od jednego arta? Liczyłeś kiedy ostatni art tu zakończysz?" do profilu kliement.  (4 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: 'Kto wiatr sieje...' ' złapał Kozak Tatarzyna a ...' Marne ja widzisz Adasiu są twe słowne pułapki, miast punkciki zebrać, parzysz sobie łapki. " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (5 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Cicho sza, to tylko gra, jednemu weżmie drugiemu da. A w niej istotna jest każda zmyłka, co leci do bramki, granat czy piłka. Jeśliś ciekawski czekaj do końca i nie chwal więc dnia przed wschodem słońca. Nagroda niechybnie z nieba ci spadnie i w zadziwieniu szczęka opadnie. ;-)" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (5 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Każdy uczestniczy w innej grze.  (6 dni temu)
jotko49:   "Proście a będzie wam dane..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (6 dni temu)
jotko49:   Głos na artykuł NIC - zaimek okaleczony  (7 dni temu)
jotko49:   "@Serpico: Pewna urocza socjolog o identycznych zapatrywaniach a być może nawet autorka stron na których bazował skór...Szwend, odbierając nagrodę specjalną w kategorii „O pamięć naszą i waszą”, podziękowała za wyróżnienie... „Gazecie Żydowskiej”. Zgromadzeni na gali zareagowali entuzjazmem, internet śmiechem. Jej twórczość ma aktualnie swój epilog w sądzie https://www.tvp.info/42706332/ Dod ..." do artykułu Kielce III.  (7 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Spójrz w majty na małego, to koszt zdekonspiroawania kontrwywiadowcy Bolka u Prałata Gdańskiego.Skorzystaj z dotacji 100mln. na wizytę u Dermatologa, skoro ohydny był steropian a sterylna kapliczna podłoga." do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (8 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Gdy Skórwiarski się zaloguje, klikając doprowadzi sie do samo kopulacji, podłogowej ejakulacji, upragnionego orgazmu, krzykliwego spazmu, w efekcie intelektualnego marazmu a czytających niewyrażonego sarkazmu...etc. itd." do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (8 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Gdzie jest Snowden?  (8 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Kielce III  (9 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Łeeee.... więc i ja mogę zapomnieć o tronie czy choćby lektyce, nie mieszczę się w owej statystyce. (1876,2) :-(( , :-((" do artykułu Senacka Ustawa S 447, narusza suwerenność Polski?.  (9 dni temu)
jotko49:   " A.Jezierski. Zaiste przewrotny jesteś w tych błahostkach, palec w zadku trzymając potrafisz gryżć po Kostkach. Punkty od nich teraz to już marzenie, pamięć o tym mieć będzie enty pokolenie. Poradę pewnie odnajdziesz jedyną w antykwarycznym Żółtym Kruku...zrób sobie Sepuku;-)" do artykułu Żywot świętego Głódzia..  (9 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jotko49
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 56 min. temu
Zarejestrowano: 21/03/2010

Grupy

Statystyki
Punkty: 39.128
Wyświetlenia artykułów: 19.114
Obserwujący użytkownicy: 25
Odwiedziny profilu: 37.367
Przeczytane artykuły: 263
Ocenione artykuły: 6268
Komentarze: 2757
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska