Login lub e-mail Hasło   

jotko49


Preferuję słuchaniem zdobywać wiedzę, albowiem mądrość jest nagrodą za spędzenie życia na słuchaniu, wtedy gdy miało się ochotę mówić. A im starszy się staję, tym mniej ufam powszechnej opinii, że wraz z wiekiem ona przychodzi, raczej ją niekiedy uwidacznia.Wcześniejsze wpisy
jotko49:   Głos na artykuł Potężna broń!  (dzień temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Daremnym jest dla mnie przekonać palanta, że strzela sobie w klejnoty widząc we mnie religianta. Wszak nie do mnie swe oczy skierował, lecz tobie w profilu swój ewer oferował. A jeśli bym kiedyś już do czegoś wzywał to raczej cię kundlu byś rozum używał.," do artykułu Koza na eioba.pl.  (dzień temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Aż żal zadek ściska jak adaś się miota, swe j ego wyciska Bulterier kota, kręcąc się w koło swego ewera, by ściągnąć cokolwiek ten szczwany przechera. Przedpole ozorem znów pragnie oczyścić, lecz czyni to szczerze nie z żadnej zawiści. Mruga raz tutaj raz tam dłuższą już chwile, temu pokadzi by drugiemu wbić szpile. Dla innych to czyni, bo przecież nie sobie, tak krążąc zawile szcząc po całej Eiobie." do artykułu Koza na eioba.pl.  (dzień temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Albowiem 'psie' głosy nie docierają pod niebiosy. Nawet wyliniałych Bulterierów z gdańskiego Pobrzeża, a karawana idzie dalej. I choćbyś się poślinił w swej wściekliżnie żadna szczepionka ci nie pomoże... może jedynie Azotox." do artykułu Co powiedział wieśniak HAM...ILTONOWI?.  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Lek na raka !!  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Święty Franciszek. Patron chorych psychicznie?  (dzień temu)
jotko49:   "Żydowska koza ci nie pasi, utajniony żydożerco. :-)) Zawsze możesz ją ubrać w pasiak jak twa koleżanka partyjna Spurek." do artykułu Koza na eioba.pl.  (dzień temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Miejże litość nad sobą, jebnij się w łeb bez pytania się o radę patologa i bez konsultacji z grabarzem. Motława nie takie asortymenty przyjęła od Czosnkowego z Wa-wy. I wstaw wreszcie swą fotkę by Naród nie zapomniał takiej Osobliwości, byś świat rzucił na kolana swą charyzmą..." do artykułu Tydzień noblowski.  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Świat spełnionych marzeń  (dzień temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Mimo iż synapsy całkiem zdarte, kłamco ciągle brniesz w zaparte. Jak mnie wnerwisz wstawię te zdjęcie z ślubu zakłamany paranoiku. Tę katedrę Oliwską już do Chełmży przenieśli? A Głódz po wytrzeżwieniu zaliczył operację plastyczną. Twa upierdliwość goniona przez Alzheimera skutkuje żenadą z pogranicza groteski bałwanie." do artykułu Tydzień noblowski.  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Sądowa saga rodu Sadowskich  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Prawda o Hamiltonie! część 2  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Siła Izraela!  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Wpływ chrześcijaństwa na Europę  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Wynalazki benedyktyńskie  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Co powiedział wieśniak HAM...ILTONOWI?  (dzień temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Koza na eioba.pl  (dzień temu)
jotko49:   "@Andrzej Budzinski: Kultury ci brak? Czekaj w kolejce, teraz na tapecie mamy Szczecin i Sztokholm, Gdańsk i cała Szwabia czeka w kolejce a tyś jak panienka w trzyminutowej ciąży czy trzy letni Zbowidowiec chcesz już i teraz. Zaciśnij pośladki, dasz radę." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Kiedyś myślał ja iż Zbychu to Zdzichu, tyle że po charakteryzacji czy jakoś tak po Dryftingu. Czas i inteligentność inaczej, jednak wskazuje na odmienność. A reszta to nieznane przyrodzie polipy. Noż córwa, jasnowdz ja czy telepata? Mówiłem iż jest pewny jak śmierć nasz eiobowy kliement." do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: No nie mów tak. Głowy nie dam choć kiepska, lecz uwzględnij zobowiązania... Weż na ten przykład Andrzeja Marie Genowefę...Stu procentowej jedności tam nie ma. A może taka taktyka, głos za głos. Co do pozostałych rokowań to jedynie kliement jest pewny jak śmierć, taki mamy klimat. ps, Wtajemniczeni z dobrych żródeł szepczą iż A M G ponoć transwestyta i rodzina sama nie wie czy on z Wenus czy z Marsa." do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Mając w pamięci te pielgrzymki do Toy Toy-ów, raczej zwarci , choć z czarnymi owcami nigdy nie wiadomo. A nóż jaki młodszy o rok jest opcji :panspermii, czy nie daj Boże ameby z szwedzkim rodowodem spadłym z Księżyca." do artykułu Sądowa saga rodu Sadowskich.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: No to jasne jak czarna dziura w środku Galaktyki. Mój wpis byłby dłuższy niż pełne tytuły jemu przysługujące, Przecież przeskoczyłem Rzym, Grecję, Egipt, Atlantydę, Archipelag Mu, ledwie wspomniałem Sumer. 'CHopie', wiesz co działo się będzie jak nadlecą ufoludki dostarczając mu całą potrzebną historię wraz z listą z drzewa genealogicznego z uwzględnieniem całego łańcucha genetycznego. Przecie składa się on miliardów par białek, żółtek etc. Głowa boli..." do artykułu Sądowa saga rodu Sadowskich.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Do dupy taki art. Gdzie!!! się pytam, Rydzyk, Duda, Hamy i Smrodki, cała ta Vatykańska hałastra z penisami w garści ganiająca dopiero co dorastających przyszłych poddanych Króla Gustawa. Nie wiem jak inni ale ja czekam na rozwinięcie i uzupełnienie, zanim spakudzę to Akceptacją. A na razie zwyczajowo zgodnie z unijną dyrektywą...do szamba" do artykułu Czym oddychać: tlenem, dwutlenkiem węgla czy duchem świętym ?.  (2 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jotko49
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 9 godz. temu
Zarejestrowano: 21/03/2010

Grupy

Statystyki
Punkty: 50.673
Wyświetlenia artykułów: 29.668
Obserwujący użytkownicy: 27
Odwiedziny profilu: 42.622
Przeczytane artykuły: 361
Ocenione artykuły: 6316
Komentarze: 3117
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska