Login lub e-mail Hasło   

jotko49


Preferuję słuchaniem zdobywać wiedzę, albowiem mądrość jest nagrodą za spędzenie życia na słuchaniu, wtedy gdy miało się ochotę mówić. A im starszy się staję, tym mniej ufam powszechnej opinii, że wraz z wiekiem ona przychodzi, raczej ją niekiedy uwidacznia.Wcześniejsze wpisy
jotko49:   "Tytuł zaczerpnięty z Pharmy -nekropoli, nie każdą ideologię reanimować pozwoli. Zakłada on iż tylko Nekromancją, Zombi odnowy Polskiej są gwarancją. Szerząc zaś cienkie owe bajki, efektem jedynym: opluta broda i mokre majtki..." do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (3 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Ptasia grypa w Polsce !  (3 dni temu)
jotko49:   Rekomendacja artykułu Szkodliwe zauroczenie  (4 dni temu)
jotko49:   "Przez wieki idąc życia ścieżką, bywało że zawiłą, pragnieniem się kierując by duszy była miłą, nie depcząc nic po drodze kolejnym pokoleniom, czy wszelkie swe uczynki, świat w gruzy nie przemienią. Wzorując na naturze, jej pięknie i rozwoju pełnym gracji. nie sposób jest przeoczyć i przykrych w niej mutacji. Tworzą one złudnie, warianty życia które ..." do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (4 dni temu)
jotko49:   Głos na artykuł Szkodliwe zauroczenie  (4 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: 'Tym punktem są dzieci '... Cynicznie powiadasz? Jest taki jeden tutaj co twierdzi zawsze 'Racja, a ja to widzę inaczej.' Tak będzie twierdził dopóki nie pomyli drzwi wyszynku z klaczy zadem. Ale dzięki temu zastąpi wreszcie Twardowskiego na Księżycu. Ty zaś chyba zaczynasz go naśladować, gdyż pomimo linku, zacytowałem 0-4 lat, a ty coś przemęczony widocznie, cel uświęca ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
jotko49:   "@Serpico: 'nie ma żadnych badań które by jednoznacznie stwierdzały czy jaki wpływ ma adopcja przez pary homoseksualne... ale próby jeszcze o niczym nie świadczą...gdzie adopcja jest faktem i nic negatywnego się nie dzieje...' STOP starczy. Potrzebne by ci było eksperymentu na milionie dzieci, 'kto jedne życie ratuje ten ratuje cały świat'. Ileż to naukowców i badaczy dla kil ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Standardy edukacji seksualnej w Europie WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) Grupa wiekowa 0-4 przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”;pomóż dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne”;pomóż dziecku rozwijać „pozytywne nastawienie wobec różnych stylów życia”;(strony 38-39) ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
jotko49:   "@Serpico: Wybacz ale traktując mnie jako przygłupa nie zyskasz u mnie poklasku... Wiem jak było w Sparcie, Rzymie, etc, Jak było jest i będzie. Ja ich do gazu nie wysyłam. Lecz kiedyś było w poszanowaniu ' znaj swe miejsce i umiar mocium panie' I nikt ci do alkowy się w buciorach nie wpie.....ł. Po za tym nie wciskaj mi kitów umoralniająco uświadamiających. Mnie oni wiszą i powiewają wraz ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Mamut  (5 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Szanowny Hamiltonie, zapewne zauważyłeś że miałem już starcie z p.Lipskim, gdyż nie cierpię fanatyzmu w jakąkolwiek stronę, podobnie jak kłamstwa i hipokryzji, która podstępnie może każdego wprowadzić w maliny. Ale na 'miłość boską'... mamy już swe lata i zamykanie łapkami oczu wołając radośnie 'nie ma mnie' niestety przeminęły. Można z stoickim spokojem stwierdzać wszystko OK, lecz kon ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Odnoszę wrażenie Hamiltonie że swą wypowiedzią zbytnio spłyciłeś dość poważny temat. Wiele osób zapewne przychyli się do stwierdzenia, że wolność jednostki jak i jej prawa kończą się w momencie gdy wkraczają w obszar drugiej jednostki. A tu ma to miejsce. Konsekwencje są zbyt poważne dla naszej Ojczyzny jak i każdej rodziny tu zamieszkałej. Chciałbym usłyszeć, czy w przypadku s ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (6 dni temu)
jotko49:   Głos na artykuł Szaleństwo LGBT  (6 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Bogowie  (6 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Odbiór myśli z Kosmosu  (7 dni temu)
jotko49:   Głos na artykuł Lulu  (7 dni temu)
jotko49:   Głos na artykuł Nieloty  (8 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Kultura w czasach komunizmu !  (9 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton, Serpico, podobnież pełen uznania jestem i cały w skowronkach, wieści swe posiadł bodajże we Wronkach. Myśl przednia, odwagą jest wsparta, więc głosu tu mego bezwzględnie jest warta. Sięgnął swą wiedzą głęboko, wręcz Neolitu, każdy przyklaśnie pełen zachwytu. ;-)" do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Zakładał że poprzerabiane plagiaty nieco, na popularne wreszcie mu wzlecą. I tak oponentom napsoci, wszak jego jest racja, gdy wokół idioci. On zaś z ferajną jak orzeł, na Olimp wzlatuje, gdyby nie 'smrodko' co szyki im psuje. Kiedyś się zemszczą za wieczne porażki, gdy w kupie się zbiorą zbrojni we flaszki. Uzgodnią taktykę w swojskich oparach, nie spoczną nim Jotko legnie na marach...;-(" do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Zgadza się. Już kiedyś te dysproporcje zauważyłem, lecz dziś mnie sprowokował, lecz nie uważam że takim ja 'geniuś', raczej awaria eiobowej aplikacji haha. Lecz jest tu więcej 'geniuszy'. Obserwowałem dziś kliementa, przeczytał i zagłosował w minutę ok. 50 artów, mimo wszystko nie rozszyfrowałem jego systemu głosowań. Dziś leciały roczniki 2010 z maja na popularesach, musi mieć system i ..." do artykułu Wódz.  (10 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jotko49
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 21/03/2010

Grupy

Statystyki
Punkty: 36.462
Wyświetlenia artykułów: 16.823
Obserwujący użytkownicy: 24
Odwiedziny profilu: 36.331
Przeczytane artykuły: 184
Ocenione artykuły: 6242
Komentarze: 2664
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska