Login lub e-mail Hasło   

jotko49


Preferuję słuchaniem zdobywać wiedzę, albowiem mądrość jest nagrodą za spędzenie życia na słuchaniu, wtedy gdy miało się ochotę mówić. A im starszy się staję, tym mniej ufam powszechnej opinii, że wraz z wiekiem ona przychodzi, raczej ją niekiedy uwidacznia.Wczoraj
jotko49:   "@Hamilton: Sam widzisz iż ta samolubna przylepa kumpli szuka, niczym psia dxxa odpowiedniego rzepa. Mimo iż zaznaczyłem- bez odbioru (B.O.) marudzi niczym parzystokopytna bez honoru. Wszak toto 'niby filozof', winien korzystać z rozumu logicznego bez wyjaśniania iż chodzi o moralność Kalego. I za nim mu na facjacie pojawi się głupawa mina, dodam iż ona tożsama z moralnością Kaina." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
jotko49:   Rekomendacja artykułu Scherzo (prawie prozą) w grudniowym futerku  (dzień temu)
jotko49:   Głos na artykuł Scherzo (prawie prozą) w grudniowym futerku  (dzień temu)
jotko49:   Głos na artykuł Koszary mojego dzieciństwa  (2 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Dla Admina ....ku rozwadze  (2 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Rosja i rusofoby.  (3 dni temu)
jotko49:   Rekomendacja artykułu Takie życzenia  (4 dni temu)
jotko49:   Głos na artykuł Takie życzenia  (4 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Sądzisz? Szczególna kasta ma na to wyłączność. Nie on jedyny lubił dzieci, mimo iż nie dysponował komorami gazowymi. Ostatecznie jako wybitny wywiadowca Tw, Pajac, dobrze wiesz komu Bolek się spowiadał (czy też odwrotnie), toć to twój somsiad. Przeskocz zwyczajowo przez płot i spytaj, chyba już wstał, mimo iż na nim całe dni pidżamka z logo tym samym co u ciebie. Nie rżnij głupa wyciąganiem swego ewergrena z szamba przy Motławie...fuj. B.O." do artykułu Leciwy dyktator.  (4 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Odsłaniasz swą obrzezaną moralność -zapęd Prałata, motywy Piłata..." do artykułu Leciwy dyktator.  (4 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: A tu moja odpowiedz... " do artykułu Leciwy dyktator.  (5 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Leciwy dyktator  (5 dni temu)
jotko49:   "@Serpico: Że też chce się Tobie uświadamiać fanatyka co z ortografią w polszczyżnie kuśtyka. Uwidacznia na co dzień swą fobię, przeżuwając ją niczym koza skrobię. Jedyne tematy od których siwieją mu skronie, gdzie prałat trzyma łapska, gdy nie jest na ambonie. Niechaj prowadzi go fantazja ułańska, by mógł na pisuar przerobić pomnik, kanonika z gdańska. A mnie to powiewa niczym u kaleson troki, niechaj mają radochę volksdojczowe Ćwoki. ;-))" do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (5 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Rozmowa między Panem a Plebanem  (5 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Rachunki  (5 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Boskie Państwo Polskie  (5 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Czytając te kuriozalne teksty którymi pragnie wyprać mózgi, byłbym w stanie nieco wybaczyć, gdybym nie musiał zacinać się w czytaniu i rozszyfrowywaniu pojedynczych słów, będących oznaką lenistwa nie tylko umysłowego, także braku szacunku do czytelników. Ponadto bez dwóch zdań uważa iż objawia nam, nie on pierwszy, nasze nieuctwo oraz uodpornienie na wiedzę dostępną w aktualnych czasach ..." do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół III.  (7 dni temu)
jotko49:   "@geb: Kobieto ja na Twego badacza? Jak twierdzi pewien wybitny eiobowy fizyk i filozof Tw. Pajac, ludzie dzielą się na zdiagnozowanych i nie zdiagnozowanych, czyli nie przebadanych. W tej materii co najwyżej mógłbym być z względu na staż(wiek), poślednim ginekologiem choć hydraulika nie jest mą mocną stroną. Daleko zaś mi do psychiatrii, no i nie jesteś w mym guście, co auto ..." do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (7 dni temu)
jotko49:   Głos na artykuł Motyl  (7 dni temu)
jotko49:   "Zagłosowałbym na Ciebie. A co mi tam...o ile przejdziesz kandydackie badania psychiatryczne. Za konkurenta będziesz mieć ojca Tadeusza, a oponenta zeszwedzonego eiobowicza. Boooosze...dokąd zmierzasz Eiobo..." do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (7 dni temu)
jotko49:   "Nie powinienem odpowiadać...ale niech tam. Minęły już czasy na szczęście, gdy reagowałem 'łopatologicznie' i fizycznie na takie insynuacje tym bardziej iż to wirtual... Mimo iż nie zasługujecie bo nie ma sensu kopać się z...(inni was ocenili w miarę trafnie). Nie chciałbym także by pomylono mnie z oszołomami którym odpowiadam, więc w miarę krótko. Nie cierpię fanatyków w swej pysze z każdej ..." do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół III.  (7 dni temu)
jotko49:   "@Adam Trzciński: ...chamskich komentarzy. Za takie skróty myślowe lewicowcy onegdaj skracali łby. Tego rodzaju skróty raczej w obecnych czasach podpadają pod sąd, ale mamy jeszcze te liberalne. Więc z mej strony mimo to, jedyna ocena jaką nieomal wbrew sobie jestem w stanie wyartykułować... Na przyszłość proponował bym, przed oceną Narodu, zajrzeć w swe lewicowe majtochy, bowiem po tylu latach nad ..." do artykułu "Poloneza" czas zacząć.  (9 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jotko49
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 8 min. temu
Zarejestrowano: 21/03/2010

Grupy

Statystyki
Punkty: 35.218
Wyświetlenia artykułów: 16.068
Obserwujący użytkownicy: 23
Odwiedziny profilu: 34.665
Przeczytane artykuły: 236
Ocenione artykuły: 6194
Komentarze: 2597
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska