Login lub e-mail Hasło   

J.Sz.

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Promowanie konkurencyjnego serwisu z artykułami w obrębie eioba.pl, wbrew ostrzeżeniom.

Nigdy nie widziałem swoich rodziców, bo lata powojenne to istna zawierucha, to wiele tragedii ludzkich spowodowanych przez ludzi. Jedną z nich to moje życie, które od samego początku wystawione zostaje na ciężką próbę. Domy Dziecka, Schronisko Dla Nieletnich, Zakład Poprawczy, Wojsko i więzienie, na dodatek alkoholizm, wszystko to mogło mnie zabić, a jednak to właśnie te ciężkie próby wzmocniły mnie na tyle, że otrz... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
J.Sz.:   Głos na artykuł Ranking najdziwniejszych wydarzeń tygodnia  (03/05/2009)
J.Sz.:   "Artykuł uważam za ciekawy, porusza istotne zagadnienie a przy tym autor ma prawo posługiwania się słowem Bóg, gdyż jest to własność wszystkich, a nie tylko wybranej grupki ludzi. Właśnie to inne spojrzenie wnosi najczęściej wiele dobrego i pozytywnego, pozwala na poznawanie nowego i nie znanego. Naukowcy już nie raz okazali się dogmatykami i kapłanami starych religii." do artykułu ateism.  (02/05/2009)
J.Sz.:   Głos na artykuł ateism  (02/05/2009)
J.Sz.:   Głos na artykuł Rasizm. Lepiej mówić, czy nie mówić?  (02/05/2009)
J.Sz.:   "Panie Świstak, proszę mi wytłumaczyć na czym polega ta 'Miłość bezwarunkowa', na którą pan się ciągle powołuje, choć ostatnie zdanie komentarza cyt :'nie lubie otyłych kobiet, przepoconych facetów, rozdartych bachorów itp...' jakoś mi nie pasuje do tego określenia. " do artykułu Rasizm. Lepiej mówić, czy nie mówić?.  (02/05/2009)
J.Sz.:   "Riposta trafna, a walczyć z objawami zła należy zawczasu, a nie dopiero wtedy, gdy wydarzy się coś złego. Rasizm nie jest wcale czymś wymyślonym gdyż można jego odmiany spotkać na każdym prawie kroku. " do artykułu Rasizm. Lepiej mówić, czy nie mówić?.  (02/05/2009)
J.Sz.:   "A może zamiast bezustannego krytykowania napisze pan coś od siebie, np. o światopoglądzie niematerialstycznym w internecie. Chętnie przeczytam i zapoznam się z tym, co pan ma do powiedzenia. Z pańskich komentarzy wnioskuję, że materializm jest dla pan BE. Ciekaw jestem czy nie korzysta pan z niego w swoim życiu?" do artykułu Internet czyli nowe Oświecenie (?).  (02/05/2009)
J.Sz.:   "Kwiatmagnoliii, pociesza mnie twój sposób myślenia bo to znaczy, że pośród młodych jest wielu wartościowych ludzi. Też uważam, że warto propagować wszystko, co przyczyni się do poprawy relacji międzyludzkich. Masz pomysły dobre, więc zacznij wokół nich skupiać innych, a dobrym miejscem do tego jest także EIOBA. Ja z chęcią do was dołączę. Tu bardzo dużo zależy od młodzieży szkolnej." do artykułu Internet czyli nowe Oświecenie (?).  (01/05/2009)
J.Sz.:   "Nie to jest jednoznaczne, trzeba tylko tak to postrzegać a nie ograniczać się do krytyki." do artykułu Internet czyli nowe Oświecenie (?).  (01/05/2009)
J.Sz.:   "Na siłę nie zmieni się nikogo, zresztą nawet nie warto. Muzyka relaksacyjna jak najbardziej jest pozytywna, tyle tylko, że wciąż żyje w cieniu. Mamy na własnym podwórku dobrego kompozytora i wykonawcę Łukasza Kaminickiego, a jego muzyka jest naprawdę dobra. Jest wiele innych wspaniałych utworów, rzecz tylko w tym jak je rozpropagować. Internet jest na pewno możliwością lecz i tu potrzebni są ludzi ..." do artykułu Internet czyli nowe Oświecenie (?).  (01/05/2009)
J.Sz.:   "Obyście jej tylko nie przegapili i nie obudzili się 'z ręką w nocniku' jak to się potocznie mówi." do artykułu Internet czyli nowe Oświecenie (?).  (30/04/2009)
J.Sz.:   "Potrzeba powstania takiej elity jest dla mnie bezdyskusyjna. Wszystkie dotychczasowe systemy polityczne okazały się niewypałem, delikatnie mówiąc. Oczywistym jest dla mnie, że każdy system tworzą ludzie, od nich więc zależeć będzie jaki będzie kolejny ich twór. Na razie wszystko idzie jak po grudzie, nawet internauci jakby nie rozumieli jeszcze szansy jaka przed nimi się pojawiła. Jestem optymistą ..." do artykułu Internet czyli nowe Oświecenie (?).  (30/04/2009)
J.Sz.:   "Podoba mi się pańska cierpliwość odpowiadania i tłumaczenia. Żeby tak jeszcze drugi chciał to zrozumieć, ale to już inna para kaloszy." do artykułu Czy istnieje dziesiąta planeta?.  (28/04/2009)
J.Sz.:   Głos na artykuł Czy istnieje dziesiąta planeta?  (28/04/2009)
J.Sz.:   "Kahili King, autor wspaniałej książki pt. 'Szaman miejski', polecam do przeczytania dla poszukiwaczy. Autor ten jest mi bliski, gdyż dzięki jego doświadczeniom zawartym w tej książce, zdobywałem nowe i ciekawe doświadczenia." do artykułu Filozofia życia.  (26/04/2009)
J.Sz.:   Głos na artykuł Filozofia życia  (26/04/2009)
J.Sz.:   "Panie Bartłomieju, ujął pan to świetnie, bo rzeczywiście władza psuje tych ludzi i to doszczętnie, fundując sobie za nasze pieniądze wzrost popularności. Ciekaw jestem kiedy w końcu nastąpi w nas przebudzenie, że takie postępowanie jest niczym innym jak deprawacją, że niebawem dojdzie kolejna rzesza ludzi, którzy stwierdzą; po co pracować, skoro można żyć na czyjś koszt. Dziwi mnie trochę w ..." do artykułu Bieda w oczy parzy..  (25/04/2009)
J.Sz.:   "Alchimes - alchemik???" do artykułu Bo Yin Ra - Listy Do Ciebie i wielu innych.  (22/04/2009)
J.Sz.:   "A mnie się wydaje, że pan 'netgear' za bardzo naukowo chce podchodzić do wszystkiego, starając się dostarczać wszelkich dowodów na swoje rozumowanie. Uważam ten felieton za bardzo dobry, bo ma nas, ludzi uczulić na to, co autor nazwał 'samobójstwem w dobrym stylu' czyli podcinaniu gałęzi na której siedzimy, albo zabijaniu kury, która złote jajka znosi. Tak, pycha nasza nas w końcu zabije, widać to już na wielu przykładach." do artykułu Samobójstwo w bardzo przyzwoitym stylu..  (21/04/2009)
J.Sz.:   "Bardzo wzruszający artykuł, ta przyjaźń człowieka ze zwierzęciem jest na prawdę godna polecenia, gdyż rzeczywiście, co my o nich, zwierzętach wiemy? Najczęściej traktujemy je jak swoją własność, czasami okazujemy jakieś uczucie, i jakże często po zaspokojeniu chwilowego kaprysu, wyrzucamy jak śmieć poza swoje domostwo. A przecież to zwierzę ma bez wątpienia także uczucia, tylko, że nie możemy się ..." do artykułu Reksio..  (21/04/2009)
J.Sz.:   Odpowiedź w wątku Pomysł na nową grupę (Społeczność) "A ja proponuję panu przyjrzeć się tym już założonym i ich aktywności.Przecież tam prawie nic się nie dzieje, więc pańska propozycja moim zdaniem jest bez sensu. "  (21/04/2009)
J.Sz.:   "Zgadzam się z powyższym stwierdzeniem 'contry' bo rzeczywiście autorka bardzo często miesza pojęcia. A przy okazji witam Cię 'contro', brakowało mi Ciebie, będzie z kim dyskutować." do artykułu Za trzy lata koniec świata?.  (21/04/2009)
J.Sz.:   Odpowiedź w wątku Jezus Chrystys daje o sobie znać :D (Społeczność) "Ja również się ubawiłem co niemiara tymi trzema pod rząd wpisami."  (16/04/2009)
J.Sz.:   Odpowiedź w wątku Jezus Chrystys daje o sobie znać :D (Społeczność) "Widać, że bardzo panu na tej osobie zależy. Dziwię się tylko, że nie przeniósł się pan za nim na jego bloga czy choćby na wykop. To jest reklama, nic więcej."  (15/04/2009)
J.Sz.:   "Panie Bartłomieju. Nie warto walczyć z wiatrakami bo one i tak pozostaną tylko sobą. Autor zobowiązał się do poprawienia błędów, czego nie uczynił, co znaczy, że chodzi mu o coś zupełnie innego. Nie cofam słów w swoim komentarzu na początku, gdyż również rażą mnie te błędy. Jedyne co można, to poczekać na kolejną taką 'perełkę' by zobaczyć ilu to będzie miała zwolenników. Ja na pewno do nich się nie zaliczę." do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (15/04/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kajfel
Ranga:
Ost. logowanie: 17/05/2009
Zarejestrowano: 08/03/2009

Statystyki
Punkty: 12.408
Odwiedziny profilu: 3.792
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 36
Komentarze: 79
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska