Login lub e-mail Hasło   

kamila28
Wcześniejsze wpisy
kamila28:   "Chciałabym mieć taką mamę. I chciałabym być taką mamą :) ja też jestem leniwa. Czasem nawet wyślę córkę z mężem samych do Teatru Małego Widza, a sama pójdę spać (tak, nie sprzątać/gotować/prać - niepotrzebne skreślić, tylko SPAĆ) :PP" do artykułu Jestem złą matką....  (20/10/2014)
kamila28:   ":) Jak miło :) Wiadomo, że wszystkie dzieci kochają swoich rodziców, nawet jeżeli przysięgają, że ich nienawidzą :) Powiem tylko jedno - wszystkie dzieci potrzebują od swoich rodziców głównie czasu - przejdźcie się z nimi na spacer, odwiedźcie Teatr Małego Widza, czasem kino czy wesołe miasteczko. Albo zostańcie w domu. Bądźcie. Po prostu" do artykułu Co czyni matkę i ojca dobrymi ?.  (20/10/2014)
kamila28:   "Dobre, dobre....teraz niestety takie wychowanie jest nie do pomyślenia. Mi ostatnio wróciła masa wspomnień z czasów dzieciństwa - poszłam z córką do Teatru Małego Widza na spektakl 'sentymenty', a w nim było mnóstwo piosenek z bajek czy seriali właśnie z mojego dzieciństwa... tak się rozmarzyłam :) U nas królował trzepak - jako najlepsze miejsce do zabawy :)" do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (20/10/2014)
kamila28:   "Ja uważam, że najlepiej jest znaleźć równowagę. A z dziećmi trzeba rozmawiać, nawet z tymi najmłodszymi. My też chodzimy do warszawskiego Teatru Małego Widza - oglądanie cudzych emocji na scenie pozwala lepiej zrozumieć i zobaczyć własne." do artykułu Jak wychować dziecko na chuligana?.  (09/06/2014)
kamila28:   "Z roczniakiem, można już zacząć chodzić do teatru. W Warszawie jest Teatr Małego Widza, który jest specjalnym teatrem dla małych dzieci właśnie, ten akurat jest najsłynniejszy, ale wiem, że w innych miastach też są, więc warto spróbować. Tylko trzeba się upewnić, że to jest teatr dla dzieci, a nie zwykły teatr z jednym spektaklem dla dzieciaków - bo układ widowni i sceny jest inny. Dla najmłodszyc ..." do artykułu Jak bawić się z małym dzieckiem?.  (01/04/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kamila28
Ranga:
Ost. logowanie: 28/10/2014
Zarejestrowano: 01/04/2014

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 925
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska