Login lub e-mail Hasło   

Adam Kaniewski
Wcześniejsze wpisy
Adam Kaniewski:   "Pozwolę sobie zamieścić link, fragment monologu z filmu 'Network'. Siwy Pan trafił w sedno, nigdy lepiej nie potrafiłbym tego ująć :) http://www.youtube.com/watch?v=kfs0rV6GAYw" do artykułu 5 powodów, dla których nie oglądam telewizji.  (06/01/2012)
Adam Kaniewski:   "Zawsze można załatwić sobie Play Station, to dobra alternatywa na długie zimowe wieczory ;) " do artykułu 5 powodów, dla których nie oglądam telewizji.  (30/11/2011)
Adam Kaniewski:   "No to piątka, też obecnie nie posiadam :) zrezygnowałem z tej wątpliwej 'przyjemności' ze względu na terroryzujące mnie reklamy. Fajnie, każdy ma prawo się reklamować ale ile można?? Nienawidzę tego, reklamy w skrzynkach pocztowych, na mailu, w TV, radio, na GG, wyskakujące na każdej stronie internetowej i wysyłane SMS'em... " do artykułu 5 powodów, dla których nie oglądam telewizji.  (28/11/2011)
Adam Kaniewski:   "I to jest właśnie sedno. Internet to wielkie dobrodziejstwo jeżeli tylko umie się je odpowiednio wykorzystać, szukasz tego co Cię bezpośrednio interesuje i korzystasz. TV natomiast to pudło na które jesteśmy skazani, nie ważne ile ma się kanałów do dyspozycji. Program nadawany jest odgórnie, i NIGDY nie oglądasz tego co chcesz, najwyżej dostosowujesz się do tego co szefowie zażyczą sobie emitować. A tak w ogóle to pozdrawiam :)" do artykułu 5 powodów, dla których nie oglądam telewizji.  (28/11/2011)
Adam Kaniewski:   "Faja nabijam macha zawijam Mahatma sprzyja buenos dias Ave Maria! dziękuję za uwagę" do artykułu Marihuana - o faktach przemilczanych.  (15/11/2011)
Adam Kaniewski:   "Piwo jest napojem chłodzącym zapał do pracy. Koniecznie ciemne z miodem lub jasne z sokiem imbirowym. Z racji tego że większość komercyjnych browarów to przeważnie siki, polecam gorąco browarki regionalne: Irlandzkie Mocne, Ciechan Miodowy, Ciechan Maciejowe, oraz Lubuskie Miodowe. Z komercyjnych ostatecznie może być Kasztelan Niepasteryzowany, Pilsner Urquell, Żubr oraz Okocim Podwójnie Chmielony.. reszta powoduje niestety u mnie niepożądany odruch wymiotny, pozdrawiam :P" do artykułu Z piwem bracie nie wygrasz, ty je w mordę, a ono ciebie na ziemię.  (11/10/2011)
Adam Kaniewski:   "Dobry artykuł, można by napisać - temat rzeka :) i nocy by nie starczyło żeby wymienić wszystkie patologiczne zjawiska zachodzące w kraju. Cyt. 'Bezrobocie w Polsce rośnie w takim tempie, że niedługo będą tu pracować tylko chińczycy.' - sądzę że po zamieszaniu przy budowie trasy A2 każdy chińczyk pomyśli dwa razy zanim zdecyduje się na prace w Polsce. Cyt. 'Dochodzi ..." do artykułu Polska nie dla Polaków..  (22/09/2011)
Adam Kaniewski:   "Oczywiście, prawo a stosowanie się do niego to dwie różne rzeczy i z tym się zgodzę. Chyba tylko w świecie islamu ludzie w pełni stosują się do przestrzegania Szariatu, i skutecznego egzekwowania kar które i tak są ściśle powiązane z Koranem. Każdy ma jakąś swoją wizję sprawiedliwości. Kiedy czytam o policjancie który śmiertelnie potrącił przechodnia, uciekł z miejsca wypadku, zacierał śl ..." do artykułu Horror w państwie prawa.  (22/09/2011)
Adam Kaniewski:   " Co do artykułu to zgadzam się w pełni z autorem. Niestety w naszym kraju prawo jest pisane pod bandytów i złodziei, wymiar kar nie jest proporcjonalny do popełnionych przestępstw a porządni ludzie są ciągani po sądach za takie głupoty jak przekroczenie granic obrony koniecznej. Sam miałem problemy rodzinne i z doświadczenia wiem że interwencje policji zwykle rozchodzą się po kościach.. s ..." do artykułu Horror w państwie prawa.  (19/09/2011)
Adam Kaniewski:   "Numer 5 i 2 wymiatają :) Myślę że powinno znaleźć się jeszcze miejsce dla tego pana, włamał się do sklepu i nie umiał się z niego wydostać :D http://www.youtube.com/watch?v=iu8O_pZVqXE&feature=related" do artykułu 11 Najgłupszych przestępców w historii..  (14/09/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kan1ak
Ranga:
Ost. logowanie: 19/04/2012
Zarejestrowano: 14/09/2011

Statystyki
Punkty: 24
Odwiedziny profilu: 2.238
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska