Login lub e-mail Hasło   

kapelusznik
Wcześniejsze wpisy
kapelusznik:   "Twoje wpisy, nie są dla mnie przejawem odwagi. Są raczej świadectwem jakiegoś kompleksu. Brzmisz tak, jak mała dziewczynka, która poniewczasie odważyła się wybuchnąć słowami pełnymi żalu i protestu wobec wspomnienia rodziców-dewotów. Rodziców, wobec których nigdy umiała się zbuntować, bo była ich małą, grzeczną córeczką. Robi to teraz, w przestrzeni wirtualnej, gdy nikt tego nie słyszy.... ..." do artykułu Nie wierzę.  (23/11/2011)
kapelusznik:   "Droga Barbo; Przecież to takie normalne, że wierzący żyje z Bogiem a niewierzący BEZ. Po co robisz z tego temat do przekomarzania się? Miej po prostu odwagę żyć tak jak chcesz i udowodnij wszystkim, poprzez przykład swego szczęścia, iż jesteś w stanie je osiągnąć bez wiary. To będzie naprawdę przekonywujący argument o braku konieczności istnienia istoty wyższej. Takie pisanie i jało ..." do artykułu Nie wierzę.  (22/11/2011)
kapelusznik:   "Barba, jak to jest, iż Bóg, Którego negujesz i w Którego nie wierzysz, tak bardzo wypełnia Twój umysł, że piszesz i zajmujesz się głównie Nim? Jeżeli człowiek uznaje, że coś lub ktoś nie istnieje, to naturalną konsekwencją takiego wniosku jest odrzucenie tego czegoś lub kogoś i poświęcenie swego cennego czasu dla idei, rzeczy lub ludzi o których istnieniu i wartości jesteśmy głęboko przekon ..." do artykułu Nie wierzę.  (20/11/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kapelusznik
Ranga:
Ost. logowanie: 28/11/2011
Zarejestrowano: 19/11/2011

Statystyki
Punkty: 20
Odwiedziny profilu: 866
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska