Login lub e-mail Hasło   

mr x
Wcześniejsze wpisy
mr x:   Głos na artykuł Kto ty jesteś?  (22/12/2010)
mr x:   "Pewnie można sobie zbudować domek czy szopkę ale przepisy i wymogi przewidują m.in. oczywisty fakt, że kiedyś umrzemy, i dorobek naszego życia zostanie przejęty przez rodzinę lub społeczeństwo, więc idea biurokratyczna jest taka, że jeżeli już coś tworzyć, budować, poświęcać czas i środki, to żeby to miało szansę przetrwać kilka pokoleń. Wszystko sprowadza się do tego żeby uświadomić buńczucznym j ..." do artykułu Koleś zbudował fajny domek za 10 tys zł.  (01/12/2010)
mr x:   "fajny artykuł ale merytorycznie podejrzany, co oznacza np. takie coś jak 'potencjał energetyczny wody', 5 lat studiowałem na politechnice a o takim cudaku nie słyszałem, czy mam rozumieć, że wzrosła temperatura tej wody, do której kierowano pozytywne uczucia? Skoro stwierdzono, że jakiś parametr wody się zmienił, to musiano to w jakiś sposób zmierzyć, czyli oszacować wartość wielkości fizycznej, b ..." do artykułu Tajemnice wody.  (22/08/2010)
mr x:   "brakuje punktu 'na randce zdejmij z twarzy swoje wielkie okulary przeciwsłoneczne i wyjmij z ucha przynajmniej jedną słuchawkę. Nie musisz również co 5 minut sprawdzać czy nie przyszła jakaś wiadomość na telefon' " do artykułu 15 zbrodni przeciwko udanej randce (jak nie zrobić z siebie idiotki)..  (18/07/2010)
mr x:   Odrzuca artykuł Dlaczego weganizm?  (15/06/2010)
mr x:   "Z uwagi na dobór części fotografii nie mających nic wspólnego z przemysłowym ubojem zwierząt jestem zmuszony odrzucić artykuł" do artykułu Dlaczego weganizm?.  (15/06/2010)
mr x:   "Wszystko to zdaje się być niestety możliwe, może poza opisaną procedurę zakładania rachunku bankowego, nie sądzę aby polskie prawo pozwalało bankom na taką beztroskę w rozdawaniu rachunków. Umowa podpisana być musi na papierze a adres zameldowania i podpis muszą się zgadzać. W dodatku obrót na rachunku rzędu 2 milionów na pewno nie ujdzie czujności urzędu skarbowego, banki są zobowiązane informować o tego rzędu wypłatach lub przelewach." do artykułu Jak zarobić 2 mln na e-handlu przed świętami.  (22/05/2010)
mr x:   Odrzuca artykuł Wykształcenie, poziom i kultura na EIOBA  (10/04/2010)
mr x:   "akurat szkoda było mi czasu na czytanie całości więc wychwyciłem sobie ten fragment, dzięki za uświadomienie, że nie tylko ten fragment ale i całość jest ironią, lepiej całości nie czytać, bo ironia w nadmiarze szkodzi :)" do artykułu Tolerancyjny savoir-vivre.  (11/01/2010)
mr x:   "Panie Edwardzie, Pan się próbuje 'podłączyć' w niedoli do rzeszy bezdomnych którzy nie mają innego wyjścia, bo nikt im nie da pracy i nikogo nie obchodzą. Pisał Pan o pogoni za pieniądzem w momencie rozwodu, po rozwodzie mógł Pan dalej kontynuować życie człowieka z dachem nad głową, ale wolał Pan 'błąkać' się po Polsce bez pracy oczekując od nieznajomych karmienia i darmowych papierosów, kiedy już ..." do artykułu Bezdomność, a rzeczywistość.  (10/01/2010)
mr x:   "Tylko że Pana to nie 'spotkało', to była świadoma decyzja. Skoro woli Pan wyżebrać papierosa na ulicy niż na niego zapracować to tym bardziej mnie utwierdza, żeby na ulicy niczego nie rozdawać. Proponuję przemyśleć stwierdzenie o poprzewracaniu w d..." do artykułu Bezdomność, a rzeczywistość.  (09/01/2010)
mr x:   Odrzuca artykuł Tolerancyjny savoir-vivre  (09/01/2010)
mr x:   "'Co jednak masz zrobić, gdy zacznie obczajać twój wąski tyłeczek?' '(...)uśmiechnij się, poklep go po tyłku i puść mu oczko. Homoseksualista to człowiek wrażliwy, źle znosi odrzucenie' Żenująca ta tolerancja. Jeżeli będę 'obczajał' Pani tyłek i biust, to też mogę oczekiwać, że poklepie mnie Pani po moim tyłku i puści oczko? Tolerancja nie oznacza, że możemy 'odmiennym' na wszystko pozwolić." do artykułu Tolerancyjny savoir-vivre.  (09/01/2010)
mr x:   "'Każdy, spotykając bezdomnego zadał sobie pytanie, dlaczego???' Z Pana opisu dowiedzieliśmy się, że w tym przypadku akurat z wyboru, z porzucenia 'normalnego' życia. Osobiście współczuję jedynie bezdomnym którzy w swoją sytuację zostali 'wrobieni' np. przez rodzinę. Szczerze natomiast pogardzam ludźmi w sile wieku którzy żebrzą o pieniądze i jedzenie zamiast nająć się do pracy lub choćby zb ..." do artykułu Bezdomność, a rzeczywistość.  (05/01/2010)
mr x:   "Dobry tekst a zwłaszcza komentarze, bo uświadamiają, że czasem chcemy po prostu przeczytać dobrze napisany tekst, nie ważne o czym. Reklama z Mannem budzi we mnie mieszane uczucia, czy każda znana twarz musi prędzej czy później się sprzedać reklamie?" do artykułu O tym jak kawę donosiłem.  (19/12/2009)
mr x:   "Dzisiaj tzw. prawda i tak nikogo nie obchodzi, liczy się tylko, że jest możliwość spotkania się z ludźmi na których jeszcze nam zależy, wszyscy inni zupełnie się nie liczą, zupełnie tak jak data narodzin, jakakolwiek i kogokolwiek, data i czas to pojęcia umowne, 25 grudnia jest umowny, jakie znaczenie ma położenie planety Ziemia w chwili narodzin człowieka zwanego Jezusem. Przesilenie zimowe było ..." do artykułu Dlaczego ja, KerenOr, nie obchodzę świąt ``Bożego Narodzenia``.  (28/11/2009)
mr x:   "Tyle epitetów, nieokrzesany język, wszyscy są w pewien sposób pożyteczni, ateści, idioci, durnie i osły. Ten szeleszczący papierek w kieszeni nie ma wartości absolutnej tylko umowną, to tylko zadrukowany kawałek papierka, każdy sam mniej więcej czuje ile mieć w kieszeni powinien, na podstawie wkładu pracy w to co nazywamy społeczeństwem. " do artykułu Na czym polega spisek..  (28/11/2009)
mr x:   "to była reklama" do artykułu Królowa nocy czy cnotka niewydymka.  (26/11/2009)
mr x:   Odrzuca artykuł Dowody na istnienie diabła  (21/06/2009)
mr x:   "świetny art, ale życie pokazuje, że mało kto ma odwagę palić za sobą mosty" do artykułu Poradnik w 7 krokach: jak efektownie rzucić pracę..  (26/05/2009)
mr x:   "lol, art. pisany ewidentnie przez żonatego, któremu żona zrobi zakupy, ugotuje, upierze, wyprasuje, posprząta i poda piwo z lodówki przed lub po drzemce.. autorze spróbuj kiedyś sam wszystko zrobić i sprawdź ile czasu zostanie ; ]" do artykułu “Nie mam czasu” - czyli słów kilka o wymówkach.  (12/05/2009)
mr x:   "Artykuł bardzo dobry, szkoda tylko że pojawia się refleksja, że to porady dla ludzi którzy niczego konkretnego nie potrafią i żyją z gładkiego mówienia i pokazywania. Ale artykuł bardzo dobry, nigdy nie wiadomo kiedy przyda nam się jakaś przewaga psychologiczna albo czyjeś poparcie" do artykułu 23 Techniki na Wielki Sukces w Relacjach i Związkach - Jak rozmawiać z każdym..  (25/04/2009)
mr x:   "Dla kogo jest ten tekst, tak się pisze odezwy do nastolatków ? Sztuka dla sztuki.." do artykułu Do kilku ludzi "POKOLENIA +90".  (25/04/2009)
mr x:   "sporo informacji nieprzydatnych na rok 2009" do artykułu Instalacja sieci lokalnej.  (18/04/2009)
mr x:   "Brakuje źródeł, odnośników do konkretnych pism, rozporządzeń. Ten tekst przewija się w identycznej postaci przez cały internet i nikt nie podaje skąd pochodzą te informacje. WHO albo ONZ na pewno jakoś numerują i publikują swoje oświadczenia, prawda ?" do artykułu Codex Alimentarius - zagłodzą miliardy ludzi?.  (23/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kapuchy
Ranga:
Ost. logowanie: 12/01/2011
Zarejestrowano: 17/11/2008

Statystyki
Punkty: 36
Odwiedziny profilu: 2.500
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 22
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska