Login lub e-mail Hasło   

Kasia Owczarek
Wcześniejsze wpisy
Kasia Owczarek:   "Ależ wy mnie wkurzacie. Komentarzy więcej niż artykułu." do artykułu Siedem Praw Kosmicznych.  (07/06/2010)
Kasia Owczarek:   "Nienawidzę historii. Siedzenie na lekcji i słuchanie nauczyciela, który mówi o czymś, czego i tak nie zapamiętam. Jednak kiedy naprawdę coś jest ważne nauczę się. Wkuwanie dat jest nudne. więc połączyłam to z tańczeniem lub wyśpiewywaniem daty. Łączę przyjemne z pożytecznym." do artykułu Wzbudź w sobie motywację do nauki!.  (18/05/2010)
Kasia Owczarek:   "'Środowisko pozostawione sobie samemu stosuje zasadę <silniejszy ma rację>.' Jednak pozostawione same sobie nie jest, bo jest człowiek. Uważa się za króla naszej planety. I gdyby ludzie (wszyscy) mieli stosować zasadę 'silniejszy ma rację', to ludzie pozabijaliby większość zwierząt na tej planecie. Pozabijał już te gatunki, które 'zagrażały siedzibom ludzkim', a to on wścisnął ..." do artykułu Pięć mitów ekologicznych.  (30/03/2010)
Kasia Owczarek:   "Ten filmik jest niesamowity" do artykułu Używasz prawą czy lewą półkulę mózgu podczas myślenia?.  (30/03/2010)
Kasia Owczarek:   "Ja widzę, jak kręci się ciągle w prawo." do artykułu Używasz prawą czy lewą półkulę mózgu podczas myślenia?.  (16/03/2010)
Kasia Owczarek:   "W mojej klasie na dyktandach zmorą są wyrazy z ę. Ludzie poprostu nie umieją tego pisać. Aż zal patrzeć na nich. Nie to żebym była chodzącym słownikiem ortograficznym. U mnie w gimnazjum mówi się często XD. Większość nie wie że to jest zwykły uśmiech i podniecają się jak ktoś powie xd." do artykułu Większość dzisiejszej młodzieży nie potrafi poprawnie pisać….  (01/03/2010)
Kasia Owczarek:   "Kiedyś bardzo chciałam pewną grę. Śniła mi się ona dopóki jej nie kupiłam." do artykułu Wszystko czego nie wiesz o snach.  (22/02/2010)
Kasia Owczarek:   "Ups. Chyba złe cudzysłowy." do artykułu Eiobowe błędy językowe. Część 2..  (22/02/2010)
Kasia Owczarek:   "Ja zajęłabym się i tym, i tym. Raczej trudno czyta się tekst, gdzie jest napisane 'curka' Tak piszą niektórzy gimnazjaliści. Niekiedy czytasz tekst i zastanawiasz się co to za wyraz? Morze ałtorowi hodziło o 'kurka'?" do artykułu Eiobowe błędy językowe. Część 2..  (22/02/2010)
Kasia Owczarek:   "Nie było by ich gdyby ludzie nie korzystali z ich usług oraz gdyby miały normalny dom czy życie . Proste i logiczne. Nie znam się na psychice ludzkiej za bardzo to nie wiem, ale można było by nie korzystać z ich usług (powtórze jeszcze raz) Nieeeee?" do artykułu Galerianki: Przestroga czy zachęta?.  (20/01/2010)
Kasia Owczarek:   " Kliknęłam na tego plusa zielonego obok i coś dodalam. Nie wiem co, bo nie znam się jeszcze na tuch punktach" do artykułu Zielona herbata - czyżby panaceum na wiele dolegliwości?.  (23/09/2009)
Kasia Owczarek:   " Ja piję zieloną herbatę. jest ochydna, ale przyzwyczaje się, tak jak do wody mineralnej Po wypiciu kubka czuję się taka swieża. Artykuł dobry. jak bym nie wiedziala o herbacie to ten artykuł by mnie do niej przekonał." do artykułu Zielona herbata - czyżby panaceum na wiele dolegliwości?.  (23/09/2009)
Kasia Owczarek:   "Popieram artykuł. NK jest w tym dobre, że mozna znalezć kogos z innej klasy(dawnej). Większosć ludzi jakich znam ma konto tylko po to ,żeby wystawic komus komentarz, kto mieszka obok.(no moze nie do końca) To jest głupie. Nie ma tam konta i nie chcę mieć(nigdy) Z czymś dobrym głupi ludzie zrobią coś głupiego. (Wymyśliłam na poczekaniu) :) No ale wiecie o co chodzi" do artykułu Nasza-Klasa.  (18/09/2009)
Kasia Owczarek:   "To znowu ja ;) słyszałam także o innej metodzie. Siadasz sobie na krześle(albo coś) i wyobrażasz sobie siebie patrzącego na siebie z innej perspektywy( np. z boku). Czy to prawda? Jak tak to napiszcie coś więcej o tym." do artykułu OOBE - podróże poza ciało.  (19/07/2009)
Kasia Owczarek:   "OOBE jest super. Szkoda tylko, że ja nie mogę tego zrobić. Próbowałam już ze 5 razy i nic. Patrzyłam się w tą ciemność przed oczami aż mnie nieraz bolały (lekko). nie widziałam żadnych światełek a co dopiero obrazów. Może raz. Była to mała kropa, świeciła takim białym światłem, przeskakiwała po tej ciemności i pozostawiała smugi. Jak chciałam na nią spojrzeć to uciekła do góry. Po chwili była też ..." do artykułu OOBE - podróże poza ciało.  (19/07/2009)
Kasia Owczarek:   "artukuł nie wiem czy dobry,albo nie średni. 1. strasznie długi 2. za dużo informacji nie moglam go zrozumieć.(moze dlatego ze nie moglam sie skupić) ;) tyle jest tu słow chyba prosto ze słownika. Nie wiem dla kogo to pisałeś, ale ja mam 16 lat srednio rozumiem. Ja wierzę w reinkarnację. Ale uznaję twoje zdanie." do artykułu Reinkarnacja.  (03/06/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: karek
Ranga:
Ost. logowanie: 19/07/2010
Zarejestrowano: 08/05/2009

Statystyki
Punkty: 16
Odwiedziny profilu: 3.159
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 16
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska