Login lub e-mail Hasło   

karolka
Wcześniejsze wpisy
karolka:   "@stratus72: Czy mógłby mi ktoś pomóc . Nie za bardzo wiem jak sprawdzić człowieka , który do mnie pisze . Cała sytuacja się zgadza Amerykanin , jest w Afganistanie , o pieniądze jeszcze nie prosił , ale czasem wysyła mi zdjęcia i w ogóle . tylko co jest najdziwniejsze że podał mi swój nr telefonu , który sprawdziłam . i jest to amerykański nr . Czy może mi ktoś pomóc????" do artykułu oszuści z Afganistanu ....................  (13/12/2016)
karolka:   "@Tessa: Czy mógłby mi ktoś pomóc . Nie za bardzo wiem jak sprawdzić człowieka , który do mnie pisze . Cała sytuacja się zgadza Amerykanin , jest w Afganistanie , o pieniądze jeszcze nie prosił , ale czasem wysyła mi zdjęcia i w ogóle . tylko co jest najdziwniejsze że podał mi swój nr telefonu , który sprawdziłam . i jest to amerykański nr . Czy może mi ktoś pomóc????" do artykułu oszuści z Afganistanu ....................  (13/12/2016)
karolka:   "Czy mógłby mi ktoś pomóc . Nie za bardzo wiem jak sprawdzić człowieka , który do mnie pisze . Cała sytuacja się zgadza Amerykanin , jest w Afganistanie , o pieniądze jeszcze nie prosił , ale czasem wysyła mi zdjęcia i w ogóle . tylko co jest najdziwniejsze że podał mi swój nr telefonu , który sprawdziłam . i jest to amerykański nr . Czy może mi ktoś pomóc????" do artykułu oszuści z Afganistanu ....................  (13/12/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: karolka
Ranga:
Ost. logowanie: 13/12/2016
Zarejestrowano: 13/12/2016

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 339
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska