Login lub e-mail Hasło   

katalog_firm

Darmowy katalog firm- dodaj firmę, blog, dobry artykuł

Katalog firm z reklamą w social media- automatyczna publikacja na facebooku, twitterze, linkedin ...Wcześniejsze wpisy
katalog_firm:   "Blog firmowy na pewno dobrze działa na stronę firmową. Można go wykorzystać do sprzedaży miejsc na artykuły innych osób tak jak tutaj http://bazafirmy.pl/blog/" do artykułu 5 powodów, dla których powinieneś prowadzić firmowego bloga..  (19 dni temu)
katalog_firm:   "Tu jest kilka miejsc gdzie można prowadzić blog za damo lub stronę za free http://bazafirmy.pl/blog/wlasny-blog-za-darmo.php" do artykułu Darmowy czy płatny? Wybieramy hosting dla strony www.  (19 dni temu)
katalog_firm:   "Wszystkie sygnały z social media są brane pod uwagę przez google i podnoszą ilość odwiedzin." do artykułu Promocja biznesu w socjal media działa pozytywnie..  (19 dni temu)
katalog_firm:   "Wpisy gościnne bardzo trudno dodać. Mają dużą moc jeżeli uda się znaleźć dobry serwis. Można dodać na przykład tu http://bazafirmy.pl/blog/artykuly-goscinne.php" do artykułu Artykuł gościnnydobry sposób na reklamę własnej strony www.  (19 dni temu)
katalog_firm:   Nowy artykuł Gdzie założyć bloga za darmo?  (19 dni temu)
katalog_firm:   Nowy artykuł Wizytówka firmy co powinna zawierać?  (04/08/2019)
katalog_firm:   "Bardzo dobre podsumowanie dla właścicieli działek i ogrodów. W tym przypadku decydują pieniądze." do artykułu Ogród, działka, tunel foliowy na działce, a może mała szklarenka? Co wybrać?.  (23/05/2018)
katalog_firm:   "Podzielę się moimi spostrzeżeniami. Jako sprzedający warto zadbać o pozytywne komentarze od kupujących- wszyscy na to zwracają uwagę i czytają przede wszystkim te negatywne. Osobiście dodaję każdemu kupującemu ode mnie pozytywny komentarz i oczekuję od niego rewanżu- jeżeli tego nie zrobi- trudno." do artykułu Jak sprzedawać na Allegro?.  (19/12/2016)
katalog_firm:   "Małe firmy mają obecnie bardzo duże możliwości reklamy w internecie. Są to media społecznościowe typu facebook, twitter, gogle+, linkedin. Żeby na tych portalach zaistnieć i polecać swoje produkty nie potrzeba pieniędzy- wystarczy poświęcić trochę czasu. Polecam tę formę reklamy w internecie." do artykułu Reklama małych firm w Internecie – kilka rad.  (18/12/2016)
katalog_firm:   "Obecnie strona firmowa powinna być widoczna na facebooku (fanpage) - daje to ogromne możliwości reklamy na własnej stronie i przede wszystkim w grupach liczących nawet kilka tysięcy osób. Google+ proponuje także promocję firmy u siebie na stronie- godnym polecenia jest umieszczenie lokalizacji firmy na mapach google, jej położenie wyświetla się w telefonach komórkowych. Polecałbym również portal twitter i założenie tu konta. Firma musi być obecna w mediach społecznościowych." do artykułu 7 błędów dyskwalifikujących Twoją firmową stronę WWW.  (18/12/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: katalog_firm
Ranga:
Ost. logowanie: 19 dni temu
Zarejestrowano: 18/12/2016

Statystyki
Punkty: 171
Wyświetlenia artykułów: 161
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 388
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska