Login lub e-mail Hasło   

Katarzyna Alam
Wcześniejsze wpisy
Katarzyna Alam:   "Jestem oczywiście przeciwniczką GMO, choć jestem biotechnologiem. Nie mamy pewności czy nie dojdzie do poziomego transferu genów między mikroorganizmami GM w żywności a mikroflorą jelitową, także mogą pojawić się mikroorganizmy odporne an antybiotyki a wtedy już ich nie zwalczymy. Badań jak do tej pory jest za mało, żeby upowszechniać GMO a koncerny u Ameryce Północnej tak się zakorzeniły i nie da ..." do artykułu Marcin Klapczyński: Czy jeść GMO?.  (03/06/2012)
Katarzyna Alam:   "Nie no mięska sobie nie odmówię;p za duża strata, szczególnie ze względu na ryby:)" do artykułu Jak rośliny mogą ochraniać nas przed nowotworami i innymi chorobami.  (26/05/2012)
Katarzyna Alam:   "No ja raczej preferuję regionalne zdrowe piwka i omijam z daleka masówki i wszystkim radzę to samo :) A wczoraj dostałam od znajomej ( dokopałam się do osoby która coś wie na ww. temat) wykład dr Laciny na temat 'zielonej żywności' a dokładniej produktów takich jak Młody jęczmień i Chlorella pyrenoidosa i jestem zachwycona jakie one mają właściwości oczyszczające organizm i lecznicze aż chyba sama zacznę stosować bo mam cukrzycę niestety." do artykułu Jak rośliny mogą ochraniać nas przed nowotworami i innymi chorobami.  (23/05/2012)
Katarzyna Alam:   "Tak jestem z olsztyna:) Kormoran się ostatnio wypromował i pszeniczne sprzedaje za 5 zł :P Co do trawy przenicznej to właśnie słyszałam, że wiele osób zamieniło ją na młody jęczmień ze względu na lepsze właściwości prozdrowotne i większą koncentrację składników odżywczych. Własna hodowla to też nie znaczy, że ekkologiczna bo to różnie może być z glebą, odległością od trasy szybkiego ..." do artykułu Jak rośliny mogą ochraniać nas przed nowotworami i innymi chorobami.  (22/05/2012)
Katarzyna Alam:   "Myślałam, że mi coś więcej napiszecie na temat tego Młodego jęczmienia, szczególnie użytkownicy bo na razie wiem tyle że ma aktywne enzymy i witaminy, nierozłożony chlorofil, ponieważ jest suszony w niskiej temperaturze i jak nipisał hussair to nie 'wymordowuje' tych składników no i ma przeciwutleniacz 2-O-glikozylisowiteksynę inaktywujące kancerogenne wolne rodniki także może być dobrym wspomagac ..." do artykułu Jak rośliny mogą ochraniać nas przed nowotworami i innymi chorobami.  (21/05/2012)
Katarzyna Alam:   "Do tych wszystkich cudownych warzyw, owoców itd dodam jeszcze Młody jęczmień (odkryłam kiedyś a właściwie moja ciocia jak zachorowała na raka), oprócz pomocy w leczeniu nowotworów, jest też dobry na cukrzycę, zaburzenia pracy tarczycy, anemię, miażdżycę, nadciśnienie oraz osteoporozę (tak wynika z ulotki:))" do artykułu Lecznicza Żywność.  (16/05/2012)
Katarzyna Alam:   "Moja ciocia miała nowotwór piersi i znajomy polecił jej Młody jęczmień, cały czas wierzy, że to te młode listki jęczmienia ją uleczyły , teraz moja znajoma choruje na raka i też jej poleciłam ten rozpuszczalny proszek:) Stosował ktoś jeszcze? Może wie ktoś coś więcej o nim?" do artykułu Jak rośliny mogą ochraniać nas przed nowotworami i innymi chorobami.  (16/05/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kathrinn
Ranga:
Ost. logowanie: 03/06/2012
Zarejestrowano: 16/05/2012

Statystyki
Punkty: 12
Odwiedziny profilu: 1.785
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska