Login lub e-mail Hasło   

kędrzu
Wcześniejsze wpisy
kędrzu:   "Cóż, przykro mi, że Cię zawiodę, ale nie było to źródłem moich 'inspiracji', co więcej, dowiedziałem się o tym dopiero dzięki linkowi, który zamieściłeś. Przyznam, że interesujące." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
kędrzu:   "Całkiem nieźle, dziękuję. Mógłby Pan jednak rozwinąć tę dojrzałą myśl. " do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
kędrzu:   "Absolutna racja! Wszyscy, którzy nie są jeszcze gorącymi zwolennikami homoseksualizmu, albo jeszcze lepiej gejami i którzy nie pozabijali jeszcze swoich dzieci dla ich własnego dobra niech założą zwierzęce skóry i idą polować z dzidą! Totalny paleolit i brak postępu!" do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
kędrzu:   "Dziecko to nie jest po prostu jakiś nabytek: jak mi się będzie podobało, to je będę miał, a jak nie to nie, mogę go zabić, moja sprawa. I otóż właśnie to nie jest moja sprawa, ponieważ to dziecko to jest już inny człowiek. Z Pańskiego tekstu wynika, że dziecko jest jakimś towarem, który można sobie mieć lub nie w zależności od upodobań, stanu finansowego itp. Jak kogoś nie stać na ten towar ..." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
kędrzu:   "'aborcja może być dobrym rozwiązaniem dla dziecka' No nie no, to jest już po prostu śmieszne... " do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (18/04/2010)
kędrzu:   "Kiedy czytam takie 'artykuły' to w zasadzie nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać... Kolejna teoria spiskowa, kolejny pseudonaukowy wywód i kolejna Prawda. I do tego banda klakierów przytupujących i przyklaskujących w rytm. " do artykułu Czas Przebudzenia.  (12/09/2009)
kędrzu:   Odrzuca artykuł Czas Przebudzenia  (12/09/2009)
kędrzu:   "Dlaczego wszechświat, który istnieje z konieczności, wobec niemożliwości zaistnienia Niebytu jest dla Pana dowodem na nieistnienie Boga? Może należałoby raczej stwierdzić że skoro Coś istnieje, ponieważ nie istnieje żadna alternatywa, to tym Czymś jest właśnie Bóg? I nie jest to bynajmniej siwobrody czarodziej z różdżką, tylko właśnie ten najwyższy i konieczny Byt. Swoją drogą artykuł bardzo ciekawy :)" do artykułu Przypadek profesora Drożdżyńskiego.  (30/08/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kedrzu
Ranga:
Ost. logowanie: 19/04/2010
Zarejestrowano: 23/04/2009

Statystyki
Punkty: 16
Odwiedziny profilu: 1.623
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska