Login lub e-mail Hasło   

Henryk Krupa
Wcześniejsze wpisy
Henryk Krupa:   "W Wiadomościach Bing zamieszczono fotografię z kijowskiego marszu p.Kaczyńskiego obok Witalija Kliczki i innych osób znanych 'ukraińskich polakożerców',z dumą dzwigających faszystowskie flagi.Ks.Isakowicz-Zaleski wyraził na ten temat swoją krytyczną opinię, z którą się w pełni zgadzam.Mnie zastanowiła dodatkowo wizja Polski reprezentowanej, być może,(?) któż to raczy wiedzieć, przez Pana Prezesa.N ..." do artykułu Prezydent Jarosław Kaczyński.  (15/12/2013)
Henryk Krupa:   "W pełni popieram argumentację Autora artykułu.Niejednokrotnie trafia mnie szlag,kiedy słucham bezdusznych komentarzy mediów w sprawach wymagających taktu i głębokiego namysłu.Często są to niesprawiedliwe i błędne oceny wydarzeń,a w konsekwencji bardzo krzywdzące rzekomych sprawców zaistniałych przestępstw i tragedii.Budzi niepokój fakt,że prawnicy,a za nimi media ,hołdują instytucji kozłów ofiarnych i jak gdyby nic się nie stało, nie prostują swych pomyłek. " do artykułu To jest kraj dla kozłów ofiarnych.  (15/08/2013)
Henryk Krupa:   Głos na artykuł To jest kraj dla kozłów ofiarnych  (15/08/2013)
Henryk Krupa:   "@witernet: A ja dołączając się do powyższej dedykacji przesyłam PiS-owcom inny znamienny fragment z Tuwima:'Lecz nade wszystko-słowom naszym,Zmienionym chytrze przez krętaczy,Jedyność przywróć i prawdziwość:Niech prawo zawsze prawo znaczy,A sprawiedliwość-sprawiedliwość.'" do artykułu Całujcie mnie wszyscy w dupę - wiersz J. Tuwima.  (05/07/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kh68
Ranga:
Ost. logowanie: 05/01/2014
Zarejestrowano: 05/07/2013

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 1.534
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska