Login lub e-mail Hasło   

K.M.F


Jestem człowiekiem próżnym, inaczej nie stałbym tu przed wami, z tym moim "bla, bla, bla"Wcześniejsze wpisy
K.M.F:   "Z punktu widzenia demokracji tak. O to w niej właśnie chodzi, żeby decyzje podejmowała większość. Z drugiej strony, to czego chce większość, nie ma nic wspólnego z tym co dobre dla państwa jako ogółu. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wypadki w Grecji. Innymi słowy chciałem w poprzednim komentarzu powiedzieć, że demokracja w naszych czasach, co nieco się przeżyła. Nie zastanowiłeś się nad tym człowieku? " do artykułu Kto ty jesteś?.  (29/12/2010)
K.M.F:   "Na zadane pytanie mogę odpowiedzieć tylko za siebie. Ja wiedziałem. Nie zmienia to faktu, że jeśli głosowaliby by tylko ci co wiedzą to robią to frekwencja w wyborach wynosiła by 2-3%. Prawdopodobnie u władzy mielibyśmy wtedy znacznie bardziej kompetentnych ludzi niż teraz,( bo to jednak ni9e jest tak jak twierdzi autor, że nie ma z czego wybierać) tylko co to byłaby za demokracja jeśli o losach władzy decydowała by tak nieliczna grupa ludzi. " do artykułu Kto ty jesteś?.  (23/12/2010)
K.M.F:   "'- Powstała czarna lista działaczy polonijnych którzy krytykują rząd. ' a gdzie jest ta lista, bo ja o niej nigdy nie słyszałem. Pozostałe zarzuty, tez jakieś takie chyba bardzięj wynikające z lęków autora, niż faktów. Trudno się odnieść do wszystkich z nich, ale jeśli na przykład chodzi o koszt budowy Czajki, to po prostu nieprawda. " do artykułu Przekręty i wałki rządu PO o których milczą media.  (23/12/2010)
K.M.F:   "Pytam: dlaczego wierzyli? Wierzyli z tych samych powodów z jakich ludzie wierzą dzisiaj Dlaczego oddali życie za Jezusa, mimo tego, że jego straszną śmierć oglądali 'na żywo'? Właśnie dlatego, że widzieli jego śmierć. Dlaczego nie odwrócili się od jego nauk, skoro umarł w haniebny sposób, ponosząc całkowitą porażkę swojej misji i przecząc swoim końcem, ..." do artykułu Przyjmijmy, że Jezus nie był Bogiem....  (15/12/2010)
K.M.F:   "Czy myślę, że redaktorzy gazety Polskiej kłamią w swoich artykułach? Oczywiście, że nie. Po prostu tak widzą otaczającą ich rzeczywistość. Czy jest to obraz prawdziwy? Wystarczy rozejrzeć się dookoła, by wiedzieć jak jest.. Z ewangeliami jest dokładnie tak samo. Zostały napisane przez wyznawców Chrystusa, którzy bez wątpienia wierzyli w to co pisali, tak jak redaktorzy Gazety Polski ..." do artykułu Przyjmijmy, że Jezus nie był Bogiem....  (13/12/2010)
K.M.F:   "Jeżeli ktoś twierdzi, że wie że ktoś inny coś widział, to nie można tego nazwać relacją świadka. Żadna z relacji nie pochodzi z pierwszej ręki, Ewangelie zostały napisane przez osoby trzecie kilkadziesiąt lat po wydarzeniach które opisują. Należy również pamiętać, że były pisane w konkretnym celu. To trochę tak jakbyśmy powiedzmy za 1000 lat próbowali opisać historię współczesnej polski na podstawia artykułów z Gazety Polskiej. " do artykułu Przyjmijmy, że Jezus nie był Bogiem....  (10/12/2010)
K.M.F:   "Ciekawe jest to jak niewiele osób widziało Jezusa po śmierci i do tego ci co go widzieli raczej domyślali się, że to on, niż byli tego pewni. " do artykułu Przyjmijmy, że Jezus nie był Bogiem....  (09/12/2010)
K.M.F:   "Koszmarnie źle napisane. Autorze wybrałeś ciekawy temat i wymyśliłeś tytuł który zachęca do przeczytania. Dla mnie wygląda to tak, jakbyś nigdy nie przeczytał tego co napisałeś, bo myślę, że w innym przypadku przeredagowałbyś artykuł." do artykułu Życie i seks Księży w polsce.  (23/11/2010)
K.M.F:   "Wiem, że nie jest o przedświątecznym zaopatrzeniu... Czy teraz rozumiesz sens mojego poprzedniego komentarza?" do artykułu Chwalmy Pana!.  (19/11/2010)
K.M.F:   Odrzuca artykuł Prognoza niepogody na 2011 i 2012 rok  (18/11/2010)
K.M.F:   Odrzuca artykuł Chwalmy Pana!  (18/11/2010)
K.M.F:   "Tęsknisz za czasami kiedy w sklepach można było kupić jedynie ocet?" do artykułu Chwalmy Pana!.  (18/11/2010)
K.M.F:   "Lubię pisać. Czyli piszę dla przyjemności pisania. Jedni zbierają znaczki, inni malują, albo, brzdąkają sobie na gitarze, Ja piszę - takie hobby. To co wychodzi spod mojej ręki, nie ma wielkiej wartości, dlatego forma bloga jest dla mnie idealna, " do artykułu Nie gniewaj się na mnie, Polsko.  (16/11/2010)
K.M.F:   "Elbo, podany przez Ciebie link prowadzi do blogu. Blogi jak to blogi, odzwierciedlają jedynie poglądy ich autorów. Na blogu można napisać dowolną bzdurę, i to bez żadnych konsekwencji. Jeśli mowa o najmniej wiarygodnych źródłach informacji w internecie, to bez wątpienia blogi znajdą się na jednym z pierwszych miejsc. http://pelnakultura.wordpress.com/2010/10/04/crash-of-titans-czyli-mizia-versus- zenobiusz/ " do artykułu Nie gniewaj się na mnie, Polsko.  (16/11/2010)
K.M.F:   "Nie mierz innych według siebie. " do artykułu "Państwo polskie zdało egzamin"- Bronisław Komorowski.  (15/11/2010)
K.M.F:   "Przejdź się dzisiaj pod konsulat brytyjski, zobacz ile osób tam koczuje i wróć do żywych Elbo. " do artykułu Nie gniewaj się na mnie, Polsko.  (15/11/2010)
K.M.F:   Odrzuca artykuł Czy media kłamią ?  (12/11/2010)
K.M.F:   "Stopień ogólności każe mi podejrzewać, że nie robisz nic innego niż to, o co sam oskarżasz media." do artykułu Czy media kłamią ?.  (12/11/2010)
K.M.F:   "Z jednym się zgodzę, stało się coś takiego że słowo patriota nabrało pejoratywnego znaczenia, z tym nie, że nie stało się tak za sprawą mediów, ale za sprawą samych 'patriotów'. Jeśli chodzi o resztę twojej wypowiedzi, to ręce opadły mi tak skutecznie, że jej nie skomentuje. " do artykułu Nie gniewaj się na mnie, Polsko.  (12/11/2010)
K.M.F:   "Ja na przykład nie kocham Polski. Ja ją jedynie lubię." do artykułu Nie gniewaj się na mnie, Polsko.  (12/11/2010)
K.M.F:   "Kolega Robert napisał 'najprawdopodobniej' a od naprowdopodobniej do wiem na pewno, droga dość daleka. Mimo to dośpiewałeś sobie, że Robert wie. W sumie nie byłoby warto o tym wspominać gdyby nie to że jest to dość symptomatyczne dla całego artykułu. Przekręcasz fakty tak, żeby pasowały to teorii, lub kłamiesz wprost licząc na niewiedzę czytających. Czy widziałeś kiedyś jak wygląda ..." do artykułu "Państwo polskie zdało egzamin"- Bronisław Komorowski.  (12/11/2010)
K.M.F:   "Czyli co? Stronnictwo ruskie, jak je nazywasz w artykule, się przejmowało? No weź nie bądź śmieszny. Nie dość, że stronnictwo ruskie w kształcie jakim je opisujesz to fikcja, to zapewniam cię, że w Europie każdy dba wyłącznie o własne interesy, a pohukiwaniami śp prezydenta nikt się nie przejmował. tym bardziej, że w kwestii polityki zagranicznej naszego kraju, to mógł on sobie głównie pogadać. " do artykułu "Państwo polskie zdało egzamin"- Bronisław Komorowski.  (10/11/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kilmore_fisz
Ranga:
Ost. logowanie: 05/12/2013
Zarejestrowano: 15/05/2009

Statystyki
Punkty: 9.948
Wyświetlenia artykułów: 9.594
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 5.338
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 23
Komentarze: 77
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska