Login lub e-mail Hasło   

King Henry Happy
Wcześniejsze wpisy
King Henry Happy:   "Tu się wyjątkowo zgodzę z Tobą autorze artykułu. Lech i Jarosław synowie Rajmunda ' żołnierza AK ', jak to możliwe, że Ci synowie grają w filmie ( ojciec był w AK ) za głębokiego PRL-u, kończą studia ( z tym pochodzeniem - odrobili je?? ), a Ich tatuś nic?! Studia zamiast aresztu, Willa zamiast procesu 'kiblowego', katedra na UW zamiast ' kobyłki ' Andersa? A może to Lech był szpiclem i tajnym age ..." do artykułu Szalony "Zbawca Polski".  (13/07/2015)
King Henry Happy:   "@Adam Jezierski: Rosjanie BYĆ MOŻE nie zrzuciliby atomówki na Polskę w końcu kraj socjalistyczny ( krótko ale zawsze ). Dla Amerykanów byliśmy NIKIM !!! Miałeś MINIMUM 3 takie sytuacje gdzie: ' NATO zmieni Polskę w jedną pieprzoną Hiroszimę ' ( płk. Kukliński ) Powstawanie w Poznaniu, budowa muru berlińskiego, atak na ' Zatokę Świń ' . stan wojenny." do artykułu Linia Wisły, agentura CIA i Ministerstwo Spraw Zagranicznych..  (21/05/2015)
King Henry Happy:   "Coś pomyliłeś autorze. Linia a właściwie linie, bo chodzi o teren między rzekami Wisła - Odra miał być końcem II rzutu strategicznego wojsk ZSRR. USA i NATO zarzuciłby Polskę głowicami jądrowymi. Każde miasto mające węzeł drogowy, kolejowy lub duży most na rzece wyparowałby maksymalnie w ciągu pół godziny gdyby wywiad doniósł o wyjściu II rzutu z koszar lub miejsc zgrupowania!" do artykułu Linia Wisły, agentura CIA i Ministerstwo Spraw Zagranicznych..  (20/05/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: king_henry_happy
Ranga:
Ost. logowanie: 13/07/2015
Zarejestrowano: 20/05/2015

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 592
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska