Login lub e-mail Hasło   

Marek Klimczak

Moją pasją jest fotografia analogowa. Kupując 30-to lub 40-to letni sprzęt, utrwalam rzeczywistość, która mnie otacza. https://picasaweb.google.com/lh/myphotos?noredirect=1Wcześniejsze wpisy
Marek Klimczak:   Odrzuca artykuł Kurewska macocha!  (20/04/2015)
Marek Klimczak:   "'Powiedzieli, że ich Bóg nie jest taki życzliwy i łaskawy' Przecież wierzą w tego samego boga." do artykułu Kościół niepoprawny.  (14/02/2015)
Marek Klimczak:   "@mugol: Twój Jahwe już Cię złapał w swoje szpony i nie wywiniesz się......do zobaczenia w innym wymiarze :) " do artykułu Islamscy terroryści nawracają się do Chrystusa.  (10/02/2014)
Marek Klimczak:   "Zabójca zmienia tylko patrona ale nadal pozostanie zabójcą. Jeśli misjonarze będą mieć takich wyznawców, to wiadomo jaki będzie dalszy ciąg." do artykułu Islamscy terroryści nawracają się do Chrystusa.  (09/02/2014)
Marek Klimczak:   "Wszelkie konflikty wywoływane są przez starców, których kręci władza. Wysyłają młodych ludzi na wojnę lub na barykady......sami nie uczestniczą w tym, są tchórzliwi." do artykułu Idą chłopcy na wojnę, żeby ginąć.  (05/02/2014)
Marek Klimczak:   "@Danuta Wachowska: p. Danuto, zna Pani poprzednie wcielenia?" do artykułu Przejście przez astral.  (29/12/2013)
Marek Klimczak:   "Mieszając w to postać historyczną, czyli Jezusa, to radzę zapisać się do zakonu....." do artykułu Przejście przez astral.  (29/12/2013)
Marek Klimczak:   "Lekarz przepisze tylko środki pobudzające. Aby być w pełni sprawnym seksualnie trzeba pamiętać nie tylko o diecie ale rownież o wysiłku fizycznym. Poza tym na libido mają również wpływ walory zewnętrzne partnerki......faceci tak mają :)" do artykułu Udany seks, czyli kilka słów o erekcji.  (29/12/2013)
Marek Klimczak:   "Proszę zacząć ćwiczyć, a wtedy okaże się, że każdy organizm to indywidualista......." do artykułu Dieta na masę.  (29/12/2013)
Marek Klimczak:   "Porażka może być też sukcesem.....ocenisz to dopiero po jakimś czasie. Porażkę życiową należy traktować jako doświadczenie życiowe. Jeśli podejmowałeś decyzję sam, bez podpowiedzi, to jesteś mędrcem..... Świat dzieli się na: szczęśliwców, mędrców i głupców. Szczęśliwcy to tacy, którzy czerpią doświadczenia z innych..... Mędrcy - sami doświadczają życia, bez podpowiedzi ..." do artykułu Kiedy nie pasujesz....  (24/11/2013)
Marek Klimczak:   Głos na artykuł Cena prywatności  (23/11/2013)
Marek Klimczak:   "Dane osobowe są również cennym źródłem dochodu. Baza danych przynosi niezłe dochody w firmach telemarketingowych. Bardzo istotną informacją jest również potencjał inwestycyjny i profil zakupów. " do artykułu Cena prywatności.  (23/11/2013)
Marek Klimczak:   "@youngcontrarian: ' ale bez 'bytow nadprzyrodzonych' ' - zgadzam się z tym." do artykułu Jaki honor, jaka ojczyzna? A co dopiero Bóg?.  (20/11/2013)
Marek Klimczak:   "@swistak: Dzięki :))" do artykułu „Byłem uzależniony od alkoholu".  (20/11/2013)
Marek Klimczak:   "Nawiedzeni widzą to, co chcą zobaczyć. Katolicy przodują w tym." do artykułu Jak PRL gasił Cud Maryjny.  (19/11/2013)
Marek Klimczak:   "Alkoholik zawsze pozostanie alkoholikiem. W tym przypadku jest to inteligentny alkoholik i aby być na topie odwołuje się do Chrystusa, jakiegoś boga bez imienia, wiedząc, że będzie miał poklask." do artykułu „Byłem uzależniony od alkoholu".  (19/11/2013)
Marek Klimczak:   "Święci to tylko wymysł katolików." do artykułu Św. Hildegarda z Bingen.  (19/11/2013)
Marek Klimczak:   "@youngcontrarian : ' Modelowym przykladem polskiego nacjonalizmu staje sie eklektyczny dziwolag w postaci okapturzonego agresywnego kibola/skinheada z krzyzem na piersi i kijem bejsbolowym w reku' Czy organizacje narodowe są dla Pana przykładem polskiego nacjonalizmu? " do artykułu Jaki honor, jaka ojczyzna? A co dopiero Bóg?.  (19/11/2013)
Marek Klimczak:   "@Marek Gawłowski: Napisał Pan: sklepikarz, a to kojarzę z małym pawilonem, gdzie zakupy robione są dwa lub trzy razy w tygodniu. Przypuszczam, że miał Pan na myśli większy sklep tzn. ok. 100 m kw. pow. użytkowej. Wtedy zapas ma rację bytu, ze względu na duże obroty i możliwości finansowe. Istnieje tylko ryzyko okresowych obniżek cen przez producenta. Również pozdrawiam." do artykułu Zaplecze magazynowe - zbędny wydatek czy konieczność?.  (12/11/2013)
Marek Klimczak:   "@Marek Gawłowski: P. Marku nie jestem malkontentem; akceptuję każdą sytuację. Obecnie nie ma potrzeby magazynowania towaru, jest powszechnie dostępny. Oprócz istniejących hurtowni jest możliwość zaopatrzenia się u przedstawicieli danego producenta. Na pewno jest Pan zorientowany, że istniejące sklepy internetowe nie muszą mieć żadnych zapasów. Towar może być dostarczony przez producenta w ciągu 24 h." do artykułu Zaplecze magazynowe - zbędny wydatek czy konieczność?.  (09/11/2013)
Marek Klimczak:   "Chyba zatrzymałeś się w latach 90-tych..... " do artykułu Zaplecze magazynowe - zbędny wydatek czy konieczność?.  (09/11/2013)
Marek Klimczak:   "@Noemi*: :) katolicy nie zdają sobie sprawy w co wierzą, nawet nie wiedza do jakiego boga wznoszą swoje modlitwy? Czasami pytam, jak nazywa się Twój bóg? Odpowiedź jest zwykle ta sama.....bóg. Jahwe jest dla nich imieniem obcym. Nie wgłębiają się w podstawy wiary. Czyli jest to wiara powierzchowna, nie mająca racji bytu. W ciągu najbliższego 10-lecia ulegnie zagładzie. " do artykułu Musimy przypomnieć sobie o Słowiańskim rodowodzie!.  (09/11/2013)
Marek Klimczak:   "@Noemi*: i zrobiono to bardzo skutecznie. Katolicy nie zdają sobie sprawy, że święta katolickie są zaadoptowane do świąt Słowian. Nawet w obecnych czasach możemy zauważyć próby przystosowywania się do obecnej sytuacji. Mam tu na myśli 'przystanek woodstock'......i 'przystanek jezus'. " do artykułu Musimy przypomnieć sobie o Słowiańskim rodowodzie!.  (09/11/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ataman50
Ranga:
Ost. logowanie: 20/04/2015
Zarejestrowano: 13/04/2009

Statystyki
Punkty: 1.054
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 8.265
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 71
Komentarze: 235
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska