Login lub e-mail Hasło   

koLo
Wczoraj
koLo:   Głos na artykuł Rzeźnik z Eioba  (21 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
koLo:   "CYT:'Już dawno temu przekonałem się, że świat mnie otaczający jest tylko złudzeniem i często łapałem się na tym, że mylę sen z jawą' F20. 0" do artykułu Niedaleko Raju....  (3 dni temu)
koLo:   "@Irina Lewandowska: Dziękuję za dobre życzenia. Oby się Pani przebudziła po właściwej stronie życia. Rzeczywistości nie da się niczym zastąpić. " do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
koLo:   "@Irina Lewandowska: Moja wypowiedź wynika z dojrzałości emocjonalnej i tzw. rozsądku oraz wiedzy. Jednakże nie przeszkadza mi to w życiu uczuciowym, w którym kocham bliskich i jestem kochany. I nie w sercu rodzi się uczucie miłości, tylko w szyszynce. Ma Pani prawo nawet do pisania, że umrze Pani za tydzień. Czy to starczy żeby uwierzyć? Glupoty może gadać każdy. " do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
koLo:   "@Irina Lewandowska: No właśnie, jak Pani napisała 'sie mówi'........ I niech się mówi, a nie twierdzi i wmawia innym, że to prawda. Mdli mnie już od tych bajek, albo jak Pani woli - opowiastek. Świat zalewają informacje o wielkości i roli tzw. 'duchowości', tylko jakoś efektów nie widać a gadać można te pierdoły do śmierci. Co to da?? Gów*o. Czas skupić się na realnym życiu TU i TERAZ. " do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
koLo:   "@Irina Lewandowska: Proszę pani, powiela Pani bzdury nie dające się w żaden sposób udowodnić. Wierzy Pani w to, co ktoś wymyślił i próbuje Pani manipulować tą wiarą wmawiając wszystkim, iż jest to jedyne i słuszne. Jeśli powiem, że umrze Pani za tydzień, uwierzy Pani?? Takie same podstawy do tego twierdzenia mam, jak Pani i ci wszyscy opowiadający te bzdury. " do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
koLo:   "@Irina Lewandowska: A kto to zbadał? Kto udowodnił te bzdury??? " do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
koLo:   "Misz-masz nie do zaakceptowania. " do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)
koLo:   Odrzuca artykuł Komitet Wyborczy GEBus  (5 dni temu)
koLo:   Odpowiedź w wątku Komitet Wyborzy Krystyny Anny Gebus (Komitet Wyborczy GEBus) "'boskie państwo polskie' - no toś pani pojechała z przesadą. To jakaś schiza! "  (5 dni temu)
koLo:   Odrzuca artykuł Ze środko ...  (6 dni temu)
koLo:   "No 'artystą' to ty nie jesteś, oj nie. Bylejakość uwidaczniasz. " do artykułu Pisanie..  (6 dni temu)
koLo:   "A cóż znaczy ten tytuł : 'Ze środko', po jakiemu to? " do artykułu Ze środko ....  (6 dni temu)
koLo:   Odrzuca artykuł Tarantella !  (6 dni temu)
koLo:   "Świetne! 'Mnisia uwaga' :)))) 'święty chód jego kroków' " do artykułu Do Śmierci A Potem Się Zobaczy....  (7 dni temu)
koLo:   Głos na artykuł Do Śmierci A Potem Się Zobaczy...  (7 dni temu)
koLo:   Odrzuca artykuł Nocą ...  (8 dni temu)
koLo:   Odrzuca artykuł Wypijmy za błędy...  (8 dni temu)
koLo:   Odrzuca artykuł 9.02 Międzynarodowy Dzień Pizzy w eioba.pl. KONKURS  (9 dni temu)
koLo:   "Obrzydliwie to wygląda, jak rzygi. Blee. " do artykułu 9.02 Międzynarodowy Dzień Pizzy w eioba.pl. KONKURS.  (9 dni temu)
koLo:   Rekomendacja artykułu Przypowieść o prawdzie i kłamstwie.  (10 dni temu)
koLo:   "@Koriolan: Manipulant waść jesteś. Prymitywny cwaniaczek, któremu fałszywe mniemanie o swej wartości, zniszczyło poczucie rzeczywistości. Szkoda dla ciebie słów, bo po cóż wrzucać kamyk do beczki bez dna. Sie maaa. Kombinuj dalej. " do artykułu Przypowieść o prawdzie i kłamstwie..  (11 dni temu)
koLo:   "@Koriolan: A co ci nie pasuje, zazdrościsz, że nie wpadłeś pierwszy na ten pomysł?? Uderz w stół....... dalej znasz i dlatego się odezwałeś :)))) " do artykułu Przypowieść o prawdzie i kłamstwie..  (11 dni temu)
koLo:   Odrzuca artykuł Świadomość - Metody budzenia #2  (11 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 50 51
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: kolo
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 26/07/2015

Statystyki
Punkty: 10.510
Wyświetlenia artykułów: 144
Odwiedziny profilu: 5.170
Przeczytane artykuły: 129
Ocenione artykuły: 207
Komentarze: 542
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska