Login lub e-mail Hasło   

konfitjur
Wcześniejsze wpisy
konfitjur:   "A pamiętacie te wszystkie podróbki tych butów? Panie w krzywych butach dumnie dreptały przez miasto, wyglądając jak w źle dobranych walonkach... Niepojęta moda." do artykułu Dlaczego buty UGG przestały być modne?.  (20/05/2019)
konfitjur:   "Niektóre kosze prezentowe premium potrafią zaskoczyć. https://experiago.pl/zestawy-prezentowe-kosze-podarunkowe/ Ciekawe tylko czy taki człowiek pamięta później co lub od kogo dostał?" do artykułu Kosze prezentowe dla firm.  (20/05/2019)
konfitjur:   "Aż chciałoby się przypomnieć, że słynny Fakt grzmiał o ekożarówkach już dawno: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ekozarowki-nas-zrujnuja/escmepp :)" do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (20/05/2019)
konfitjur:   "Pomysł rzeczywiście godny uwagi. Ale uwagę to tu przede wszystkim przykuwa spora działka. Godna pozazdroszczenia w dzisiejszych czasach. Niestety, obecnie większość ludzi ma mini domek na mini działce. Trudno cieszyć się swobodą i przestrzenią w takich warunkach." do artykułu Skarpa - idealne miejsce na taras.  (20/05/2019)
konfitjur:   "Jeśli są zrobione z naturalnej wikliny, to na pewno będą wyglądać lepiej niż te wszystkie sztuczne, plastikowe osłonki." do artykułu Palisada wiklinowa , obrzeże wiklinowe.  (20/05/2019)
konfitjur:   "Co roku staram się znaleźć niezwykły prezent dla mężczyzny, by zaskoczyć ukochanego i sprawić mu odrobinę przyjemności. Niestety, ciężko jest kupić prezent dla niego, gdy ta osoba wszystko ma. Ostatnio podarowałam voucher dla mężczyzny, i ponoć spełniłam dziecięce marzenie o lataniu. Wystarczyło dać bon na lot szybowcem i gotowe:) Warto sprawdzić sklep z prezentami dla facetów: https://prezentokracja.pl/prezent/dla-niego" do artykułu Prezent dla niego – co wybrać na Gwiazdkę?.  (23/04/2018)
konfitjur:   "Jeśli wręczamy prezent dla ukochanej osoby, jeśli obdarowujemy ukochanego faceta, jeśli z okazji rocznicy chcemy uczcić wspólne chwile, to zawsze warto kupować prezenty. Najważniejsze by pomysł na prezent był trafiony :)" do artykułu Kupujemy prezenty.  (23/04/2018)
konfitjur:   "Pomysł na prezent ślubny wyjątkowy, luksusowy, a nawet nietypowy można też znaleźć na: https://prezentokracja.pl/prezent/slubny" do artykułu Pomysły na prezent ślubny..  (06/04/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: konfitjur
Ranga:
Ost. logowanie: 20/05/2019
Zarejestrowano: 13/02/2018

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 171
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska