Login lub e-mail Hasło   

kontolk
Wcześniejsze wpisy
kontolk:   Głos na artykuł Bydgoszczanin z wyboru  (07/10/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Czy warto nosić broń?  (05/07/2016)
kontolk:   "to interwencjonizm państwowy tworzy monopole, przede wszystkim dlatego że ... politycy chodzą na pasku koncernów. To dlatego koncerny monopolizują bogactwo bo nie mogę byle kiedy objechać kilku gospodarstw skoczyć na bazar i sprzedawać truskawki tylko najpierw muszę założyć działalność, załatwić ubezpieczenie itp. albo klepać w garażu karmiki bo jak wyżej. Duże koncerny stać na armię specjalistów ..." do artykułu Nową ekonomię można budować na gruzach, albo przekształcając stary system.  (04/07/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Jak to było z tym angielskim?  (04/07/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Gdzie ta keja  (22/06/2016)
kontolk:   "a mi mieszanina zapachu benzyny i koszonej trawy przypomina próby odpalenia mojej starej kuchenki benzynowej nad wigrami, echh łza się w oku kręci :)" do artykułu Gdzie ta keja.  (22/06/2016)
kontolk:   "@Adam Jezierski: jeszcze raz : nie wiemy nic pewnego, możliwe są wszelkie wersje wydarzeń, dlaczego nie przeprowadzono rzetelnego śledztwa, dla mnie jest oczywiste że mataczy ten kto ma coś na sumieniu." do artykułu Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina..  (07/06/2016)
kontolk:   "@Adam Jezierski: właśnie w tym sęk że nie było w ogóle żadnego śledztwa, ruscy z grubsza pozbierali ścierwo, wypucowali wrak i schowali, schowali czarne skrzynki, uciszyli świadków i napisali takie wyniki sledztwa jakie im pasują i spadać polaczki. Nie dokonali by tego bez współpracy ówczesnego rządu" do artykułu Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina..  (07/06/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Mit zniesienia niewolnictwa w USA  (07/06/2016)
kontolk:   "@Adam Jezierski: 'Nikt nie miał najmniejszych nawet szans na przeżycie' hehe mam to przyjąć na wiarę? Jaką ?marksistowsko-leninowską? Pomijając większość konfabulacji ( gratuluję- lepsze od Maciarewicza) jak szybko takie bagniste podłoże wraca do pierwotnego stanu? Drzewa również stoją jak gdyby nigdy nic? Czy radzieccy uczeni sprawdzili to doświadczalnie? Ja nawet mogę przyjąć że to był wypadek a ..." do artykułu Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina..  (07/06/2016)
kontolk:   "no właśnie,? kto? Rosjanie bardzo szybko pozacierali ślady, zabetonowali miejsce katastrofy, wyszorowali i ukryli wrak, okazuje się że z czarnych skrzynek nic pewnego nie można usłyszeć tylko trzaski które każdy interpretuje jak chce ( ciekawe - ruski sprzęt jest taki dziadowski?) seryjny samobójca grasuje. dziwne że ktoś formułuje oskarżenia o zacieranie sladów? A pewnik jest jeden: przy tak małej prędkości i wysokości bez wybuchu i pożarów ludzie powinni przeżyć, w każdym razie znaczna część." do artykułu Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina..  (06/06/2016)
kontolk:   "@Adam Jezierski: może i zamordował, było jakieś śledztwo? Ktoś wiarygodny to wyjaśniał ? I to jest niby dowód że Kaczor i KK chce wojny?" do artykułu Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina..  (06/06/2016)
kontolk:   "@kontolk: https://www.youtube.com/watch?v=WFoikxWipo0" do artykułu Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina..  (06/06/2016)
kontolk:   "@Adam Jezierski: ok, a co ma do tego Kaczor ? Rosja nie chce wojny? Jaką postawę zajmują Chiny ? aha, co ma do tego KK ? Na ten moment wydaje się że najbardziej zainteresowane przewróceniem obecnego ładu ( czytaj wywołaniem wojny) są Chiny, dlatego USA tam kieruje główną uwagę, Rosja ma tego świadomość i chce swoje ugrać, stąd agresywna polityka, przyspieszenie zbrojeń i nasilenie propagandy. Polecam bardzo ciekawe rozmowy z Jackiem Bartosiakiem - jest tego dużo na YT." do artykułu Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina..  (06/06/2016)
kontolk:   "czy wojna nie powinna była wybuchnąć jak Kwasniewski jeździł wspomagac pomarańczową rewolucję na Ukrainie? Majdan to również czasy przed Pisowskie. Czemu akurat kaczor ma być winny wybuchu ewentualnej wojny ??" do artykułu Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina..  (06/06/2016)
kontolk:   "@Trebor: oczywiście, wszystko zależy od ludzi i zawsze znajdą się ludzie bardziej pazerni. Należy tylko pilnować żeby wszyscy byli równi wobec prawa bo każda korporacja ma tendencje do krycia swoich, dotyczy to wszystkich, tzn.: księży, prawników, policji, lekarzy, nauczycieli, wojska, polityków itp." do artykułu Światowe Dni Młodzieży czy WSKNAPFCSWZTS.  (03/06/2016)
kontolk:   "pamiętajmy że życie nie znosi próżni a chyba każdy się zgodzi ze mna że lepsza religia katolicka niż bolszewicka lub narodowo socjalistyczna. Tak na marginesie; Po co ateiście jakikolwiek ceremonialny pochówek? Przecież ścierwo można wrzucić do szamba i po problemie. " do artykułu Światowe Dni Młodzieży czy WSKNAPFCSWZTS.  (03/06/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Kapitalizm po 27 latach III RP  (16/02/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Postępacko lewacki lament  (12/02/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Judeochrześcijanie w służbie grandziarza  (05/02/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Jak robić politykę  (05/02/2016)
kontolk:   "proszę bardzo, czarny humor ale adekwatny do sytuacji naszego 'nieszczęśliwego kraju' : 'Dopiero na tym tle nie tylko można zrozumieć przyczyny, dla których tylu ludzi w Polsce nie jest w stanie odczuć dobroczynnych skutków wzrostu gospodarczego' 'tak czy owak, koszty tych wszystkich dobrodziejstw poniesie tatuś i mamusia' 'Od razu widać, że w naszym nieszczęśliwym kraju idioc ..." do artykułu Lichwa ma się doskonale.  (02/02/2016)
kontolk:   Głos na artykuł Lichwa ma się doskonale  (02/02/2016)
kontolk:   "a moim zdaniem artykuł dowcipny i dający do myślenia, widać że krytykom brak argumentów, stąd jad i wścieklizna" do artykułu Lichwa ma się doskonale.  (02/02/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kontolk
Ranga:
Ost. logowanie: 01/12/2016
Zarejestrowano: 04/03/2013

Statystyki
Punkty: 378
Odwiedziny profilu: 3.082
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 31
Komentarze: 206
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska