Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Wczoraj
Koriolan:   Głos na artykuł W zdrowym ciele  (17 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   " Uff ... Nie udało Ci się ? Szkoda ... . Tym niemniej drogą wyjścia jest już dawno odnaleziona ... Musisz ją tylko 'wymacać' :-))) " do artykułu ... Odpowiedź upału. ....  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł ... Odpowiedź upału. ...  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Granica absurdu ?  (3 dni temu)
Koriolan:   " Hmm ... Już to pisałem ... To co proponujesz WBIJA dzieciom system w mózg ! A dzieci wbija w system ... Nie rób im tego ... . Może lepiej pomóż im odkryć w sobie ... Miłość ? " do artykułu Przyjaciele mam plan ( a raczej zarys planu) czyli mam marzenie....  (4 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Przyjaciele..  (4 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Dobra zmiana - Znowu sukces  (4 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Bzdura  (4 dni temu)
Koriolan:   "@lilith123: chciałem Ci zwrócić uwagę na to, że samo użycie słów panować i władać ... Jest ograniczeniem, tworzy granicę. Lub inaczej ... W Twoim opowiadaniu Bóg stwarza ... Tworząc granicę. Hmm ... Chyba dość o tym :-))) " do artykułu Bzdura.  (4 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: z takiej władzy wynika ... Możliwość wypisania się z gry ... Chyba, że ta możliwość ... Nie istnieje ... (reinkarnacja) :-))) " do artykułu Bzdura.  (5 dni temu)
Koriolan:   " A kto powiedział, że świat jest nielogiczny i bezsensowny ? Wszystko zawsze było ok :-))) " do artykułu Bzdura.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@Henear: dzięki ... Ale inaczej to widzę :-))) Jesteśmy kreacja a nie kreatorami :-))) Na razie jestem na tym poziomie :-))) " do artykułu Bzdura.  (5 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Wdzięczność dla Ziemi?  (5 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Kiedy przedawniają się różne płatności?  (5 dni temu)
Koriolan:   " Świetne ... Bardzo fajna fabuła i zakończenie. Jego działalność jako lekarza mogłaby być troszkę rozbudowana a opowiadanie nabrałoby większej harmonii. Fajnie opisany strach przed bakteriami Podoba mi się :-))) " do artykułu Amator.  (5 dni temu)
Koriolan:   " Techniczny ... 'byłoby już' - byłyby ? 'odblaskowymi punktowymi diodami ' - błąd techniczny.dioda świeci punktowo ale nie jest odblaskowa. Coś odblaskowego nie świeci a tylko odbija światło, stąd nazwa. " do artykułu Amator.  (5 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Amator  (5 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Sex, drugs and rock and roll!  (5 dni temu)
Koriolan:   " Podpowiedź Koriolana ... szklannych szklanych :-))) . Może ktoś zabije ... Drugiego firera ? " do artykułu Prawica ekstremalna..  (5 dni temu)
Koriolan:   Rekomendacja artykułu Prawica ekstremalna.  (5 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Prawica ekstremalna.  (5 dni temu)
Koriolan:   Rekomendacja artykułu Apokalipsy wszech czasów !  (6 dni temu)
Koriolan:   " He he ... Spokojnie ... Jezus obiecał królestwo niebieskie ... A ja mu wierzę ... Na wszelki wypadek :-))) A więc apokalipsy nie będzie :-))) Oby tylko wojny atomowej nie było ... " do artykułu Apokalipsy wszech czasów !.  (6 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Apokalipsy wszech czasów !  (6 dni temu)
Koriolan:   " Jest tylko jeden problem. . Takie produkowanie pieniędzy ... WZMACNIA SYSTEM. To woda na jego młyn .... " do artykułu Jak oszukać system?.  (6 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 17 godz. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 64.230
Wyświetlenia artykułów: 41.048
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 8.036
Przeczytane artykuły: 23
Ocenione artykuły: 1391
Komentarze: 5750
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska