Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   "@pokrzywiony: popatrz na Hamiltona - cały czas chce mi dojebać ... Czy on jest świadomy jaki fundament życia SOBIE wybrał ? Nie ... Ktoś mu to wbudował ... A więc jest Wolny ? Nie ... On musi Dopierała komuś bo inaczej ... Nie żyje :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (poniżej minuty)
Koriolan:   "@pokrzywiony: poza tym gdy znam FUNDAMENT swojego życia wiem też co mi służy z pokarmów. A więc Świadomy wybór fundamentu życia powoduje, że mamy świadome życie ... " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (4 min. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: nie ... To, że świadomie wybieram swój sens życia ... NIE OZNACZA że nie widzę życia jako takiego ... I np gdy mam wybór powiedzieć do serpico ... Ty skurwysynu lub kocham Cię ... . Świadomie zgodnie z sercem wybieram ... Kocham Cię ... . A teraz wyobraź sobie, że serpico ma taki wybór .... Wyobrażasz sobie co serpico musialby ze sobą zrobić by móc mi powiedzieć głupie ... Kocham Cię ? Ale szczerze . " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (5 min. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: tak ... Ale wolę ... Bulwar nad Wisłą :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (9 min. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: to nie są poetyckie porównania. To dla mnie rzeczywistość, rzeczywistość mojego świata. Można to nazwać ego i źródło będzie to mniej poetyckie. Można to też nazwać umysł i nic nie wybierać, donikad nie dążyć ani niczego nie szukać. Po prostu sobie żyć ... Tak właśnie robi większość ludzi ... I są zadowoleni :-))) . " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (11 min. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: inaczej mówiąc ... Gdy nie będziemy się kierować sercem, weźmiemy karabin i wybijemy wszystkie bizony by zarobić na skórach. A jak zabraknie bizonów to zostaniemy ... Heiterami :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (17 min. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: to o czym piszesz to już tylko narzędzia, np nie masz młotka to wbijasz gwoździe ... Mikroskopem :-)))) . A my mówimy o Fundamencie życia a nie o wbijaniu gwoździ :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (29 min. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: wróciłem ... Panta rei pamiętam z podstawówki :-)))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (31 min. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: inaczej mówiąc świadomi wybierają ... CO jest dla nich najważniejsze .... Miłość czy lęk, nienawiść .... . Wybór hejterów widzisz na tym portalu ... Zresztą widzisz tu wybory ... WSZYSTKICH :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (32 min. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: Nie do końca się rozumiemy ... Tutaj chodzi o GENERALNY wybór. Wybór PANA. Biblia wyraźnie mówi ... Nie możesz dwumetrowy panom służyć ... Albo sercu (Bogu) albo rozumowi (światu, cesarzowi). Świat wygląda jak wygląda bo 95% ludzi wybiera ... Świat i rozum. " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (34 min. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: widok wirowania podpowiada nam, że my znajdujemy się w oku cyklonu, że nie jesteśmy do niczego przywiązani ... Mackami. Nic nas nie szarpie w kółko nic nami nie kreci i możemy wybrać co chcemy robić w danej chwili ... To nazywa się ... Wolność :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (39 min. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: cytuję Ciebie bo seta1212 Ciebie lubi i Twoje chamskie dowcipy. Nas nie lubi bo uważa nas za ... Hejterów ? " do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (godzinę temu)
Koriolan:   "@podobny: już dawno odkryli, że wszystko wiruje ... Nazwali to ... Panta rei ... Wszystko płynie :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (godzinę temu)
Koriolan:   "@podobny: ale mam inne widzenie na temat myśli ... Myśli SĄ utworzone z eteru. Wypływają z serca. Gdy człowiek pozwala by rozum rządził oznacza to, że NIE MOŻE zapanować nad myślami bo myśli płyną z serca a kto nie widzi serca NIE WIDZI źródła myśli :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (godzinę temu)
Koriolan:   "@podobny: TAK Wszystko jest wirem :-))) Wczoraj mówiłeś że u mnie za dużo wirowania :-))) " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (godzinę temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: Jestem podobnego zdania jak podobny. W człowieku są dwa elementy z którymi może się utożsamić - rozum i serce. Można to inaczej nazwać ale niech będzie tak. 95% ludzi jest utożsamiona z rozumem a 5% z sercem. Tak się przyjmuje z grubsza choć wszyscy mają rozum i serce, nawet serpico :-))) Serpico jest mocno utożsamiony z rozumem i gdy czyta moje słowa 'piję piwo' ..." do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (godzinę temu)
Koriolan:   " No właśnie ... Nie wiedziałem jak skrytykować Twój wiersz, nie potrafiłem nazwać emocji jakie Twój wiersz we mnie wzbudził dlatego skorzystam z określeń 'podobnego' ... . MIAŁKI ... . Dlaczego ? Dlatego, że w mało ciekawą formę ubiera prawdy które są znane od dawna. Od TYSIĘCY lat. Hmm ... Jedyna wartość ma chyba ten wiersz jako zebranie w ..." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (3 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: I jeszcze ważniejszy wniosek z Twojej wypowiedzi ... . JAK znaleźć PRAWDZIWY świat ? . NIE rozumiem ... Sercem :-))) . " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (4 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: Ale zwróć uwagę, że ludzie kreują świat TYLKO SOBIE. Każdy człowiek może taki świat przyjąć lub odrzucić. Niestety świadomą decyzję w tej sprawie może podjąć JEDYNIE człowiek świadomy. Czyli ktoś kto widzi WIR ŚWIATA. Ci co są przywiązani do rzeczy z tego świata, kto nie wie, że jego świat jest przez niego kreowany, ten automatycznie i bezwiednie przyjmuje świat jaki ktoś wykreowa ..." do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (4 godz. temu)
Koriolan:   "@awers: dobrze to określiłeś ... Z tym, że hamilton ma inne konta niż 'podobny'. Podobny to inny facet ... Dla mnie fajny :-))) " do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (4 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: fajnie to określiłeś .... Ja nie wiedziałem jak to wyrazić, z tym, że nie nazwał bym to poezją. Co pozwala poezji iść tam gdzie chce :-))) " do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (4 godz. temu)
Koriolan:   "@awers: Pokrzywiony dobrze powiedział ... Hamilton i podobny to dwaj faceci po dwóch stronach płotu ... Podobny to ten facet ..... . https://youtu.be/UoCxMhRL98E . Bez kapelusza :-))) A w kaszkiecie :-))) " do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (4 godz. temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: raczej nie ... Serpico się bał z nami spotkać :-))) Choć byłem sam :-))) " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (10 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: nie, nie .... Pomyliłeś adresy ... Do admina lata serpico ... A jak admin nie reaguje to bierze telefon i dzwoni po Polsce :-))) " do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (10 godz. temu)
Koriolan:   " Serpico ... Widzę, że do mnie piszesz ale ponieważ Twoje komentarze generalnie mają na celu GNOJENIE ludzi ... Nie czytam ich i nie odpowiadam ... Może innym razem ?" do artykułu Samotni w sieci. (M).  (10 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 80.398
Wyświetlenia artykułów: 51.654
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 10.622
Przeczytane artykuły: 230
Ocenione artykuły: 1643
Komentarze: 7148
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska