Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   "@geb: ok ... Zacząłem czytać Twoją Kronikę. Jest fajna. Widzę, że słyszysz głos Boga :-))) Ja co prawda głos w środku nazywam Duchem Świętym ale nazwa w sumie nieistotna. . Sumliński mnie nie interesuje ale Ty jesteś ciekawa. Spotykam się z różnymi ludźmi ale na razie nie wiem czy chcę się z Tobą spotkać. Oczywiście nie chodzi o spotkanie w s ..." do artykułu Nie mogę milczeć.  (6 godz. temu)
Wczoraj
Koriolan:   " Sorry ... Ale nie znam Sumińskiego i Ciebie. Ogólnie rewolucje NIC NIE DAJĄ ... Ostatnia wyrzuciła komunistów a posadziła niepodległy rząd. . Jedyną drogą rozwoju jest ... EWOLUCJA ... A dokładniej ewolucja Świadomości. Warto zacząć od siebie :-)) . P.S. Ciekawy jestem czy zamknęli jakiegoś Paulina z Tobą ? Częstochowa to ciekawe miasto :-))) " do artykułu Nie mogę milczeć.  (20 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Narodziny Potwora  (20 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Idź i zobacz, jak wyglądają drzewa.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "Jak znajdziesz czas, to warto obejrzeć ten film https://www.filmweb.pl/film/Imagine-2012-607122 :)" do profilu Koriolan.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   Głos na artykuł Nowe ekologiczne technologie  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Bez czekania na rewanż  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Doświadczenie śmierci  (3 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: hi hi ... My mamy się Super ... :-))) " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@viivi: he he ... A mi sprawia radość jak widzę czerwone punkty tych hejterow ... Taka głupia ludzką satysfakcja :-))) . Myślałem o Tobie i samolocie :-))) Ale we wtorek zrobiłem sobie wycieczkę do Katowic ze swoją kobietą :-)))) Fajnie było :-))) Niestety nie mieliśmy czasu odwiedzić pokrzywione go ... Do Katowic i z powrotem :-))) " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: he he ... Uczniowie pewnie uznali, że jak się porządnie pierdnie ... To Bąk poleci :-))) " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Ból  (3 dni temu)
Koriolan:   " Niezła jesteś ... Ale po chuj chodzisz do kościoła ? " do artykułu Biale rękawiczki.  (4 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Biale rękawiczki  (4 dni temu)
Koriolan:   " Głupawe ... Ale zawsze można coś napisać pod spodem :-))) " do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (4 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Nie ma  (4 dni temu)
Koriolan:   "@viivi: hi hi ... Masz rację :-))) Ale to już dawno zrobili. A naprawdę to zrobił to Dyl. Ser i ham to już tylko popłuczyny tego skur###wiela. Ale co tam .... Nie moje małpy to i nie mój cyrk :-))) Choć lubiłem ten portal :-)))) Ważne jest to .... . NORMALNI LUDZIE UCIEKLI STAD ... zamiast walczyć z trollami jak Wróbel ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (4 dni temu)
Koriolan:   " Artykuł fajny ... Choć w zasadzie to wypowiedzi innych a nie autora. Z tym, że admin ma to w dupie a właściciele spuścili krzyżyk na ten portal. Po prostu kicha tutaj i tyle :-))) Ale dzielność Twoja jest Super :-))) Fajnie, że ktoś pokazuje tych dupków ... Ja co prawda ich nie czytam i tu też mi się nie chciało babrać w gównie hejterow ... Ale pokazanie ich jest fajne :-))) . BRAWO. ZAKRAWARSKI :-))) . " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (5 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Dla Admina ....ku rozwadze  (5 dni temu)
Koriolan:   "@awers: II wojna światowa to już zamierzchłe czasy. Troszkę bardziej ciekawi mnie jak Europa wali nas w ... Pupę. Choć niewiele więcej mnie to interesuje. Twój artykuł przyciągnął moją uwagę bo kiedyś byłem zafascynowany polskimi pilotami. Byli naprawdę świetni. Niestety politycy polscy byli beznadziejni. Zresztą teraz jest w/g mnie tak samo. Ech ... Z jednej str ..." do artykułu My w oczach innych..  (5 dni temu)
Koriolan:   "@awers: ech ... Wolałbym by Polacy byli mądrzy. Nie do końca mi odpowiada amerykańskie myślenie. Lubię amerykańskie kino akcji, McDonalda i inne rzeczy. Ale ich myślenie jest słabe. Być może ich spojrzenie z odległości daje dystans i wydobywa inny poziom widzenia ale tak naprawdę Amerykanie słabo nas widzą. " do artykułu My w oczach innych..  (5 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: he he ... Już się zabrałem :-))) Na razie nieśmniało ... Ale jak się rozmachem ... :-))) " do artykułu Rachunki.  (6 dni temu)
Koriolan:   " Ech ... Widzę, że Ci ta ucieczka do Rumuni siedzi w głowie. A ucieczka to normalny proceder. Całe teraz awantury z emigrantami to ucieczka. Paryż itd. Dlaczego boimy się Rosji ? Po prostu to jest państwo agresywne i w historii nieraz podbijali i Polskę a teraz, na naszych oczach podbijają Ukrainę. A więc jest się czego obawiać. Oczywiście, masz rację, że na razie jesteśmy bez ..." do artykułu Rosja i rusofoby..  (6 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 71.326
Wyświetlenia artykułów: 47.063
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 9.627
Przeczytane artykuły: 70
Ocenione artykuły: 1560
Komentarze: 6111
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska