Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   "@zakrawarski: he he ... Zawsze możesz poprosić bym nie pisał 'technicznie' :-))) Byłem u syna i synowej na imieninach :-))) " do artykułu Unia Europejska jako naturalny proces łączenia się ludzkości.  (15 min. temu)
Koriolan:   " Techniczny ... ' miasat kiedy; Sparta walczyła przeciw Atenom.' - ??? ' poprcie' - poparcie ? " do artykułu Unia Europejska jako naturalny proces łączenia się ludzkości.  (3 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Protest byłych Świadków Jehowy ...  (4 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Dlaczego Partia Dekalogu?  (4 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Miasto, które zmieniło bieg historii (9)  (4 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@ducheioby: cóż ... Nie musisz w to wierzyć :-))) . Widzę, że mózg nadal Ci napierdyla ... Hmm ... Heiterzy to ludzie ... tacy jak Ty, Dyl, Hamilton, Skalna i inni ... EIOBA to tylko portal. " do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: hmm ... Dopiero teraz się kapnałeś, że to stare ... ? . http://galeria.xlx.pl . " do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: masz rację ... Gowniani ludzie muszą jakoś nadrabiać. Nie zdobył pieniędzy więc poszedł w politykę ... " do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: Ogólnie to opuściłem eiobę. Zaglądam tu czasami by spotkać Ciebie, Mariusza i parę innych fajnych ludzi. Ale ogólnie eioba heitingiem stoi - więc - hak jej na mogiłę ... . Zrobiliśmy nasz własny portal. Na nim publikuje i komentuje. . Zapraszam i Ciebie ... galeria.xlx.pl . " do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@ducheioby: uuu. ... Nieźle masz nejebane w czajnik :-))) " do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: jakimś ... czerwonym kmerom :-))) " do artykułu Myśli o bogu i jego...stwórcy !.  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Nikt w Bydgoszczy o tym nie napisze  (3 dni temu)
Koriolan:   "Cóż. ... Cały świat i Polska tak właśnie wygląda. Warto mieć tego świadomość choć w niewielu sprawach ta świadomość pomoże." do artykułu Nikt w Bydgoszczy o tym nie napisze.  (3 dni temu)
Koriolan:   " Techniczny ... ' zwycięztwoodnosi fizyka.' - zwycięstwo odnosi zderzenie ? ' niczego po za ' - poza ? ' smolot' - samolot ? " do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (4 dni temu)
Koriolan:   "Mi się wydaje, że ten gnojek dąży do dyktatury ... " do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (4 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Smoleńsk Grotesko  (4 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: niestety ... Mogę co najwyżej bzyknać swoją dziewczyne ... do połowy :-))) " do artykułu Droga do nieba.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@ducheioby: już Cię stąd raz wypieprzyli ... Nic z tego nie zrozumiałeś ? " do artykułu Droga do nieba.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: eno. ... bracie bez takich. Nie wiem czy wiesz ale już w latach 50-tych w unixach był program diff który pokazywał różnice w dwóch tekstach. Widzę te zmiany kilku linijek. Ty nie rób nas w baleron. ... I nie udawaj, że napisałeś nowy Art jak jest stary. Ty sekundę temu też byłeś inny ... A nie jesteś nowy tylko stary dziad :-))) . A to wszystko piszę na trzeźwo :-))) " do artykułu Droga do nieba.  (5 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Dzieje głupoty w wolnej Polsce  (5 dni temu)
Koriolan:   "Cóż ... Już dawno widać było, że Balcerowicz był wynajęty prze Bank Światowy do oddania im Polski. Łatwo i prosto. " do artykułu Dzieje głupoty w wolnej Polsce.  (5 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł (Nie)spełnione oczekiwania?  (5 dni temu)
Koriolan:   "@Krzywy ogórek: częściowo już to znałem. Zresztą w RD też to jest ... 'wszyscy jesteśmy jednym'. Dodatkowo genetycy wykryli, że każdy człowiek jest potomkiem jednej kobiety i jednego mężczyzny :-))) Choć oni żyli tysiąc lat od siebie :-))) " do artykułu Droga do nieba.  (5 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 17 min. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 34.221
Wyświetlenia artykułów: 20.100
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 2.873
Przeczytane artykuły: 38
Ocenione artykuły: 910
Komentarze: 3557
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska