Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Wczoraj
Koriolan:   "@zakrawarski: cóż ... Przecież wiadomo, że jak matole zobaczą 'szatana' to nawet mogą zabić. Dobrze, że miał pentagramu na bluzie. Ocalił życie ... " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (9 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !  (9 godz. temu)
Koriolan:   " Dzięki też wszystkim pozostałym głosującym :-))) " do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (9 godz. temu)
Koriolan:   " Dzięki państwu Sadowskim :-))) Nie do końca mi zależy by moje artykuły były popularne ale też ciekawiło mnie ile trzeba poparcia by art przeszedł przy trzech odrzuceniach. Myślałem, że potrzeba 11. 2x3 =6 + 5 na przejście co daje razem 11. Ale widać, że przy 10 już przechodzi ... Jeszcze raz dzięki .... Na pochybel heiterom :-))) " do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (9 godz. temu)
Koriolan:   Popularny artykuł: Dlaczego nie jestem naukowcem ?  (10 godz. temu)
Koriolan:   "@Who cares: wstał ... No nie może cały dzień spać ... " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@Serpico: 'wędruje od kolesia do kolesia' a Tobie biedaku żal ... " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: ja uznaję, że każdy piszący komentarze, piszę tylko za siebie ... No chyba, że kogoś cytuje ... " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@swistak: skoro tak sądzisz, to masz rację ... " do artykułu Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki.  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: nie ... Nie czujesz tego co piszę ? Badanie rozumem nic Ci nie da ... Włącz intuicję :-))) " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@Who cares: cóż ... Ja nie wierzę w reinkarnację ale Wróbel wspomina o odwiecznym tańcu dusz złączonych razem ... W normalnej mówię oznacza to, że pewnie już nie raz byliście razem w różnych układach :-))) A więc nie ma się czego bać ... Tylko korzystać z życia PEŁNYMI GARŚCIAMI ... Bo po to to życie dostaliśmy ... . No niektórzy je dostali by pławić się w nienawiści ... Ale WY szerzcie Miłość :-)))) " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: witaj mój święty bracie ... Miłego dnia ... " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (20 godz. temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: i tu nie masz racji bo świadomość zawarta w biblii jest tą samą świadomością, którą ma podobny ... " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (21 godz. temu)
Koriolan:   " Cóż ... Dla mnie ten artykuł jest zemsta katolików na lewicy za ujawnienie i dalsze ujawnianie księży pedofilów. Warto przypomnieć, że Jan Paweł II ukrywał pedofilów zgodnie z Vatykańskim prawem. Przypomnijmy, że prawo to nakazywało papieżowi UKRYWAĆ pedofilii. Oczywiście akty pedofilii tak księży jak i kogoś innego są równie złe ale pedofilia tych, którzy mają OPIEKOWAĆ się dziećmi ..." do artykułu Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki.  (22 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@pokrzywiony: to tylko ludzie potrzebują opisywać rzeczywistość. Dlatego stworzyli matematykę. Adam nie ma racji, że matematyka istnieje. Jest tworzona przez ludzi tak jak język. Rośnie wraz z ich rozwojem. W czasami kamienia łupanego nie było rachunku różniczkowego, tak samo jak słowa komputer. Oba powstały gdy ludzie mieli taką potrzebę ... " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: młodzi pójdą swoją drogą. Przyszłość to tylko zabawa :-))) Ale niech się spełni :-))) " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Who cares: Super ... Gratulacje :-))) Następnych 50 lat życzę :-))) " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: he he he ... Fizyka to część matematyki :-))) " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (dzień temu)
Koriolan:   " 3) przyszłość kościoła W/g mnie koalicja kościół rzymski - PiS ma się świetnie i nic jej od wewnątrz nie grozi. PiS wie, że ma władze dzięki krk i musi za to zapłacić i płaci a kościołowi tylko o to chodzi. PiS dodatkowo realizuje dalekosiężne plany i wie, że zawsze musi trzymać się krk i płacić. A więc krk może mieć kłopoty tylko z wewnętrznego powodu. Jeden powód to ogólnoeuropejski kryz ..." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (dzień temu)
Koriolan:   " 2) wygrana PiS. Ogólnie po upadku komunizmu politycy zajęli się wyprzedażą majątku i ustawianiem gospodarki polskiej jako kapitalistycznej. Zwykły ludzie obalili komunizm i spodziewali się jakiejś nagrody. Niczego nie otrzymywali więc zawiedli się na polityce. PiS po wygraniu wyborów rozdaje trochę kasy dla zwykłego, szarego człowieka podnosząc tym poziom polityki na niedostępny dla opozyc ..." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (dzień temu)
Koriolan:   " Ogólnie sytuacja społeczno - polityczna na razie wygląda ok, ale może się szybko załamać. 1) rola kościoła W/g mnie Stwórca wbudował w człowieka opcję szukania sensu życia co jest tożsame z odpowiedzią na pytanie - kim jestem ? 2) za komuny był komunizm i kościół. Komunizm dawał gównianą odpowiedź na to pytanie to ludzie garnęli się do kościoła. Po upadku komunizmu została de ..." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (dzień temu)
Koriolan:   " Fajny artykuł, dość głęboko sięgający ale ja widzę to trochę inaczej ... Wytłumaczę moje stanowisko w następnym komentarzu ... " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: myślisz, że kiedyś ludzie odkryją kto/co stworzyło matematykę ? Albo np co stworzyło Naturę ? " do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ciekawe pytanie ... Dlaczego naukowcy odkrywają prawa matematyki za pomocą świadomego, ścisłego umysły, podczas gdy ta matematyka może być dziełem przypadku, błędu, mutacji 'czegoś tam' ? . Zresztą dotyczy to wszystkich praw ... Czy prawa przyrody stworzył przypadek, mutacja ? A więc np najpierw stała grawitacyjna była np 1 potem 20 aż w k ..." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 9 godz. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 118.082
Wyświetlenia artykułów: 72.991
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 17.369
Przeczytane artykuły: 167
Ocenione artykuły: 2071
Komentarze: 13609
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska