Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   "@zakrawarski: przeczytałem Twój artykuł i zapisałem link na forum Pieczyńskiego. He he ... W komentarzach pod Twoim artykułem widać wiele ortodoksow ... Ale zbliżają się ciężkie czasy dla czarnych frajerów :-))) . Cholera ... Dla zwykłych ludzi też :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (9 godz. temu)
Koriolan:   "@swistak: he he ... Widzę, że wierzysz w kościół watykański a nie w Boga ... To właśnie Watykan mówi, że jak papież coś myśli to i tak samo myśli Bóg ... Nawróć się do Boga czlowieku. ... " do artykułu Religia w szkole ?!.  (10 godz. temu)
Koriolan:   " Tak piwinni zrobic ... Lub po prostu wyrzucić religię ze szkoły i zabronić wchodzenia dzieciom do kościołów ... jak do salonów gier :-))) " do artykułu Religia w szkole ?!.  (10 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Religia w szkole ?!  (11 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: to wspieraj nas ... bracie kochany :-)))" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (11 godz. temu)
Koriolan:   "@obdart: niestety ... Upada do dzisiaj ... I upaść nie może ... Może trzeba mu troche pomóc" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (11 godz. temu)
Koriolan:   "@Ziemowit Howadek: he he ... My tylko zartujem ... Akurat w tych wątkach. . Ale ja ide trochę inną drogą. Wybrałem sobie jedną - duchową. Hmm ... Mi chyba trudno już stać w ... rozkroku ... Nie te lata. Poza tym wolę spojrzenie syntetyzujace niż analizujace. Scalajace niż dzielące ... " do artykułu Polemika z Panią dr Danutą Adamską-Rutkowską #1.  (12 godz. temu)
Wczoraj
Koriolan:   "@zakrawarski: niedługo to przeczytam. Teraz jadę do Radomia. Hmm ... Tak naprawdę to główny kierunek w tej chwili to dodawanie ludziom świadomości. Zakładamy, że świadomi SAMI opuszcza kościół watykański. Poza tym gdy będą świadomi będę też widzieli KIM SĄ POLITYCY i mnóstwo innych rzeczy. Wiem też że to droga na lata :-))) Ale FAJNIE jest obdarzyć ludzi świadomością :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Ziemowit Howadek: też się zgadzam i już rozpoczęliśmy. Powstało Stowarzyszenie Polska Laicka Krzysztofa Pieczyńskiego które zamiast religii rzymskiej poleca indywidualny rozwoj duchowy :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Kitek: tu chodzi o świeckie państwo. Lub inaczej ... Przestrzeń publiczną wolną od wszelkich religii. Katolickiej Ale też i muzułmańskiej ... Po prostu religia w kościołach i koniec ... . Polecam wsparcie :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Wybór Samobójcy  (2 dni temu)
Koriolan:   " W/g mnue Stachurski nie przeszedł 'czarnego lasu' lub inaczej 'czarnego wąwozu'. To taki termin z rozwoju duchowego oznaczający oderwanie się od ego a jeszcze nie dotarcie do duszy. Ale oczywiście to tylko moje przypuszczenie. Whitney Houston też chyba zabrakło świadomości ... . " do artykułu Wybór Samobójcy.  (2 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas...  (2 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: nie ... To wieczny .... ORGAZM ... . Dalej żyjesz .... :-))) " do artykułu Polemika z Panią dr Danutą Adamską-Rutkowską #1.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: ja to bracie robię z konta Google Jan Kowalski. Tam jest pod wpisem 'Skomentuj jako'. Warto jeszcze dac 'Powiadamiaj mnie'. Wtedy na to konto dostawał będziesz maile. . A Ty gdzie pyskujesz teraz ? Na Newsweeku ? " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: ja jestem Jan Kowalski :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (2 dni temu)
Koriolan:   Popularny artykuł: Polemika z Panią dr Danutą Adamską-Rutkowską #1  (2 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: trochę tu nudno ... Pyskuję na forum Pieczyńskiego. http://www.krzysztofpieczynski.com.pl/?m=1 . Tam trochę żywiej ... No i są ludzie z większą ilością świadomości. Trochę fajniej się gada :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (2 dni temu)
Koriolan:   "Stowarzyszenie działa poprzez uświadamianie ludzi. Nie przez walkę agresją czy polityka. Na razie nie jest to ruch masowy ... Ale rośnie :-))) . To Stowarzyszenie Krzysztofa Pieczyńskiego :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: he he ... Zapisać się ... Albo dac kasę. Albo jedno i drugie :-))) . Tu masz link do deklaracji. . http://polskalaicka.com.pl/dla-czlonkow.html ." do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (2 dni temu)
Koriolan:   "Ja zachęcam do wspierania Stowarzyszenia Polska Laicka. To Stowarzyszenie pragnie ograniczyć rolę kościoła rzymskiego w Polsce i na świecie :-))) . Zachęcam a nie zmuszam :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (2 dni temu)
Koriolan:   "Domini canes oznacza pies Boga w sensie 'zagryź' ... Tego co papież wskaże. Od tego na policjantów mówi się psy ... " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (2 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !  (2 dni temu)
Koriolan:   "Trochę nudnawy fragment ... Ale ok :-))) " do artykułu Przechadzka..  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Przechadzka.  (3 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 94 95
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 10 min. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 16.789
Wyświetlenia artykułów: 10.697
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 1.308
Przeczytane artykuły: 82
Ocenione artykuły: 689
Komentarze: 2546
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska