Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Wczoraj
Koriolan:   "@Henear: trochę o technikach przyszłości ... . https://youtu.be/YGFGcDe_-po . " do artykułu Opanuj się....  (10 godz. temu)
Koriolan:   "@Henear: wiem ... Niektórzy nie mogą znaleźć innej podniety niż po ciemnej stronie. Piszę ogólnie. Dlatego horrory, filmy akcji mają takie wzięcie. Ludzie mając szare życie oglądają horror i srają że strachu. Potem z ulgą stwierdzają, że to ich nie dotyczy. Potrzebują huśtawki nastrojów. Też kiedyś taki byłem. Teraz widzę, że świat jest piękny realnie i nie mogę oglądać (czytać) horrorów .... " do artykułu Zszywacz.  (22 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@wianeczek: nie wiem jak widzisz świat ... Tak go po prostu opisujesz :-) " do artykułu Zszywacz.  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Lewatywa.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Henear: Reasumując Nie widać wyjścia dla normalnych ludzi. Jeszcze jak wprowadza czipowa nie ludzi to już zupełnie. Gdzieś czytałem, że chcieli czipowa uchodźców. Jazda się zaczyna ... Co prawda czytałem powieści fantastyczne o outsiderach. Podobały mi się i chciałem taki być ale teraz to jestem za stary i mi się nie chce :-))) Natomiast zasuwam do przodu z RD i świadomością ..." do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: jeżeli jestem nieśmiertelna duszą to co mi się się może stać ? Dawniej byłem człowiekiem (cialo i umysł) który ma umrzeć za 10 lat. To strach się bać. Taki głupi serpico mógł mnie zabić :-))) A teraz nic mi nie może zrobić. Dusza jest niezmienna i wieczna ... Może co najwyżej napluć na moje ciało. Mi nic nie może zrobić :-))) " do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (dzień temu)
Koriolan:   " Chciałaś pogadać ... Ale sorry ... Twój świat jest dla mnie ciężki. Po prostu ... 'Jesteś tym na co patrzysz' Ja już w większości widzę piękny, słoneczny świat :-))) " do artykułu Zszywacz.  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Zszywacz  (dzień temu)
Koriolan:   "@Henear: Ad firm Też tak uważam ale chciałem zwrócić uwagę na coś innego. Teraz na fali globalizacji najsilniejsze firmy staną się globalne będzie to chyba oznaczać, że trudniej będzie się 'wymknąć'. Nie jest dobra wiadomość. . Inne zagadnienie to jak ustawić się w takim systemie, nawet wiedząc dokąd to zmierza. W sumie to odpowiedź jest prosta. Mieć jak n ..." do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Odwyk cz.4  (dzień temu)
Koriolan:   " Kurcze ... Czuję się jakby mi matrix przeskoczył ... . Henear : . System,-my dostrzegam podobnie jak Ty ... A nawet gorzej. Na moich oczach systemy poszczególnych państw sią łączą tworząc jednego wielkiego molocha. Komuna była wielką granicą do państw kapitalistycznych a i gospodarki państw nie zależały tak bardzo od siebie. Teraz te systemy wzro ..." do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)
Koriolan:   "@SerpicoLightVersion: zdaje się, że lubiłeś Hawkinsa .... . https://youtu.be/CgPJ6JbTpDQ . " do artykułu Opanuj się....  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: cóż ... Ja zapytałem siebie o bezpieczeństwo ... Wyszło mi, że bezpieczeństwo to ... . Bycie NIEŚMIERTELNĄ duszą ... " do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Ominous  (dzień temu)
Koriolan:   "@podobny: a jak już znajdziesz bezpieczenstwo, to co ??? " do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Cukrzyca typu 1 i cukrzyca typu 2 – różnice  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Odwyk cz.3  (3 dni temu)
Koriolan:   Rekomendacja artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?  (4 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł W jaki sposób troszczyć się o związek?  (4 dni temu)
Koriolan:   " Opisujesz normalny związek dwóch ciał. Ja od jakiegoś czasu proponuje związek dwóch ... Dusz :-))) " do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (4 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ... :-))) . Uuuu ... Seksu nie będzie przez dwa tygodnie ... . " do artykułu W jaki sposób troszczyć się o związek?.  (4 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Odwyk cz. 2  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Andrzej Siciński: sorry ... Za dużo emocji włożyłem w swoją wypowiedź ... :-))) " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (4 dni temu)
Koriolan:   "@SerpicoLightVersion: hmm ... Trochę dziwna odpowiedź na proste pytanie .... Ale cóż ... Taki jesteś :-))) Lepiej wiesz kim jestem niż kim sam jesteś ... Ale ok :-))) " do artykułu Opanuj się....  (5 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 60.721
Wyświetlenia artykułów: 38.657
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 7.376
Przeczytane artykuły: 69
Ocenione artykuły: 1280
Komentarze: 5508
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska