Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Adam Jezierski: kościół rzymski został zbudowany przez mądrych ludzi - cesarzy rzymskich - na niezłych podstawach - miks wiar w Rzymie. Imperium rzymskie trwało sporo i zdobyło cały znany im świat. To świadczy o nieglupich głowach. Dodatkowo KRK to niezły konglomerat konsereatywnosci ale i elastyczności gdy już nie mają wyjścia. To powoduje że są twardzi jak kamień. " do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (2 dni temu)
Koriolan:   " Ogólnie rzecz biorąc to standard ludzi na poziomie zwierzęcym. Planowanie i wyobrażenie, że rządzą swoim życiem ... Gołym okiem widać, że to ... Gówno prawda :-))) " do artykułu Jajko.  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Fort Trump i legendarna głupota polaków  (3 dni temu)
Koriolan:   " W/g mnie to fajnie, że tu nie będzie Amerykanów. A te 2 mln $ ? Lepiej żeby Polacy wydali je w Polsce niż np w Afganistanie ... " do artykułu Fort Trump i legendarna głupota polaków.  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Jajko  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Mój ekslibris autorski  (3 dni temu)
Koriolan:   " Do złożenia się potrzebują ... Trójcy. Bez Dyla są jak bez jaj :-))) " do artykułu Psy eioba II.  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Psy eioba II  (3 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Winda !  (6 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł W promieniach słońca.  (6 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: dla mnie osobiście jego poziom pokazało popieranie Dyla, trolla i heitera ... A teraz to już tylko marność ... Ale kapelusz jest fajny i mądry :-))) " do artykułu Przeminęło z wiatrem !.  (9 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Apel do admina – czas na zmiany  (9 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Mojżesz pasterzem Izraela.  (9 dni temu)
Koriolan:   " Sorry ... Nie przeczytałem do końca ... Może później. . W/g mnie trochę kiepsko przyjmujesz że biblia jest jakaś granicą lub czymś ukrytym. Życie jest prawdziwą biblią. Biblia została napisana bo ludzie nie umieją jej czytać No i Bóg i ludzie powstało na długo przed żydami ... To tak na marginesie :-)))) " do artykułu Mojżesz pasterzem Izraela..  (9 dni temu)
Koriolan:   " He he ... No i hamulcowy nie z tomahawkiem i nie w ręku ... Tylko z kapeluszem ... Na głowie :-))) " do artykułu Przeminęło z wiatrem !.  (9 dni temu)
Koriolan:   " He he ... Przychodzi tu jeszcze smrodko ... Aż dziw, że tu go jeszcze nie ma. Może żona musi iść do pracy by se mógł pochulac :-))) " do artykułu Przeminęło z wiatrem !.  (9 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Przeminęło z wiatrem !  (9 dni temu)
Koriolan:   " Bardzo fajne opowiadanko :-))) Co prawda brak mu głębszych treści i wniosków ale czyta się swobodnie i miło :-))) " do artykułu Farciarz Antoni.  (11 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Farciarz Antoni  (11 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Z mojego archiwum.  (11 dni temu)
Koriolan:   "@seta1212: ech ... I jeszcze mądre i głębokie ... Naprawdę fajny wierszyk :-))) " do artykułu Empatia.  (11 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: he he he ... Ale gdzieaja ten mały palec ? . https://youtu.be/addwpFMTmEQ . " do artykułu Walka o dusze.  (12 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Empatia  (12 dni temu)
Koriolan:   " Naprawdę dobre :-))) " do artykułu Empatia.  (12 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 67.379
Wyświetlenia artykułów: 43.895
Obserwujący użytkownicy: 10
Odwiedziny profilu: 8.843
Przeczytane artykuły: 33
Ocenione artykuły: 1461
Komentarze: 5824
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska