Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzal: he he ... To po co się za niego brałeś ? 'Bo żyć należy pełną piersią ...' :-))) " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (3 godz. temu)
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzal: he he ... Zaczynasz się widzieć ... Jak w lustrze ... Mam ochotę opisać lustro ... Może to będzie następny artykuł ? :-))) " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (3 godz. temu)
Koriolan:   "@Felicjanna: hmm ... Mówisz prawdę ... I wiesz co to bronami po dnie rzeki. No, no ... I już mnie nie bronisz ... Też super :-))) Ale jeszcze patrz by nie mówić nikomu co ma robić :-))) W/g mojej teorii wszyscy urodziliśmy się z taką samą świadomością. Dyl nie jest głupi i świadomie lub polswiadomie przybiera taką postawę. Również doskonale widzi skutki. Zna swo ..." do artykułu Ego jest jak stanik ....  (3 godz. temu)
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzal: ech ... Widzę, że Ci mocno CIŚNIE ... . Użyj sobie więcej :-))) " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (3 godz. temu)
Wczoraj
Koriolan:   "@VIVI.: No tak ... Młody jest :-))) Forów nie potrzebuje :-))) " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: no trochę już Ci lżej :-))) A ja Cię lubię :-))) Bawi mnie Twoje pisanie.... Ale niestety trochę chce mi się spać. Obowiązek mnie woła :+))) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@Koriolan: ech ... . Wolność ... :-))) " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (19 godz. temu)
Koriolan:   Popularny artykuł: Ego jest jak stanik ...  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@VIVI.: Hi hi ... Tylko go lekko nadetnij ... Bo straci ochotę gdy będzie za duża granica. . Ech ... Była taka scena w jakimś filmie ale zapomniałem w jakim :-))) " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (19 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Czarna...? Dziura...  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: wnuk mi się urodził :-))))) Muszę pić bo mi się rozeschnie :-)))) " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: hi hi ... Widzę, że chcesz złapać tego Felka ... Za wafelka :-))) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: jak dla mnie to tylko jeden warunek .,.. Żadnych warunków :-))) Słoneczko to nie schemat ... To dowcip ... Możesz znaleźć znaczenie słowa dowcip w słowniku :-))) Niestety ... Chyba jesteś nałogowcem :-)) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzal: wiem ... Jestem Twoim lustrem ... Nie przejmuj się tym ... I tak nie chciałeś mieć dzieci :-))) Ja już mam trójkę dzieci i trójkę wnuków :-))) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@VIVI.: ... Natychmiast go zdejmij ... Prędko !!! " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (21 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: ech ... Słoneczko ... Naprawdę nic z tego nie rozumiesz ? " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: hi hi ... Facet myśli o seksie raz na sekundę ... Po 40-ce raz na dwie sekundy. . Ja jestem po 50-ce :-))) To myślę o seksie co 3 sekundy :-))) A Ty ? " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@Felicjanna: to nałóg ... Nie może inaczej :-))) Musi wyrzucić swoją dzienna dawkę jadu ... Przecież inaczej by go zadusilo :-))) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: hi hi ... Ciebie też Bóg stworzył pięknym ... Ale Cię coś rypnęło ... To normalne :-))) Teraz się z tym musisz zmagać :-))) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (23 godz. temu)
Koriolan:   "@Felicjanna: ale za to jaką ... Ech ... Życie :-))) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (23 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Polityka funeralna  (24 godz. temu)
Koriolan:   "@Henear: hi hi ... Robię już to kuźwa 6 lat ... Ale jakby przyrósł do ... " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (24 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: 'plan' nie musi być aż tak wielki ... Mi zazwyczaj 2x2 metry starcza ... No chyba, że chcę se ... 'Poganiać' :-))) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (24 godz. temu)
Koriolan:   "@Felicjanna: a gdzie Ty widzisz popsutka ? Wyzywasz go od chłopca ... To się teraz chłopina spina :-))) " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (24 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 40.363
Wyświetlenia artykułów: 24.694
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 4.125
Przeczytane artykuły: 152
Ocenione artykuły: 963
Komentarze: 3747
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska