Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@END: hmmm ... Nie ... Nie chodziło o tak proste sprawy jak jedzenie i picie ...a Ty katolik ? " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (17 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: he he .... No jak ma koła to jak może nie być skołowany ? ;-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (17 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: co tam dupa ... W glowie ma koła :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (17 dni temu)
Koriolan:   " Ech ... Pogoda taka piękna, że aż chce się kochać :-))) . Można nawet takiego dupka jak serpico pokochać :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (17 dni temu)
Koriolan:   "@END: czemu miałbym nie widzieć ? Księżyc świecił jasno :-))) . Minie pełnią to i mrozy mina :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (18 dni temu)
Koriolan:   "Kochany ...powinno być przedtem ... " do artykułu Hiobowe wieści dla Hioba...... za Janem Stasicą.  (18 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Hiobowe wieści dla Hioba...... za Janem Stasicą  (18 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Cud(o) w Kościele  (18 dni temu)
Koriolan:   " Dla mnie jest inaczej ... Owszem to co piszesz jest prawdą. Ci co nic nie umieją nadają się by rządzić innymi ... Ale siła wypływa z wiedzy kim się jest. Tego powinni uczyć rodzice dzieci ... Ale za dużo by o tym pisać :-))) " do artykułu Zdarzenie we Wrocławiu.  (18 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Zdarzenie we Wrocławiu  (18 dni temu)
Koriolan:   " Hi hi hi ... Dusza jest źródłem dwiatla, i ciepła ... Jest słońcem ... Co trzeba zrobić, żeby słońce zamarzło ? " do artykułu ... moja? Zima ?.  (18 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł ... moja? Zima ?  (18 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Spacer cz.2  (18 dni temu)
Koriolan:   "@END:. Miłych snów serpuś :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (18 dni temu)
Koriolan:   "@VIVI.: Heh ... Wyszedłem z psem na spacer i już wiem dlaczego mu tak wali w dekiel ... . PEŁNIA ... Po prostu :-))) Księżyc świeci jak lampa i wszystkie czubki biorą podwójną dawkę leków ... Ktoś tu chyba o tym zapomniał :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (18 dni temu)
Koriolan:   "@END: cóż ... To Twój czas :-))) Uff ... Ciągle pod kreską ... Szkoda ma to życia :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (23 dni temu)
Koriolan:   "@Henear: hmmm ... Myślisz, że jest tu więcej niż trzy osoby z fantazją ? Nie sądzę :-))) Poza tym ja np spotykam się z ludźmi którzy chcą się spotkać. Umarł bym gdybym czekał na głosowanie w tym gronie .... Patrzyłem jak się umawiasz z Dylem i serpico ... " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (23 dni temu)
Koriolan:   "@Remigiusz Fajfer: cóż ... Popraw więc statystykę :-) " do artykułu Słowo Boga.  (23 dni temu)
Koriolan:   "@Ondraszek: część Dyl Sowizdrzał :-))) Ech ... Miło Cię widzieć ... Nazbierałeś w głowie ciśnienia i zaczniesz tu puszczać ? Fajnie :-))) . Jak by nie było ,... Witaj :-) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (17/02/2018)
Koriolan:   "@END: he he ... Zapomniałeś podać fakt dlaczego mnie wyrzucili z SPL :-) Bo serpico (END) dzwonił po Polsce by mnie zdyskredytować - fakt :-))) Pamiętam mnóstwo innych faktów ... Ale będę litościwy :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (13/02/2018)
Koriolan:   "@VIVI.: Hmm ... Spotkania eioby odbywają się w trybie ciągłym. Już myślę o III Spotkaniu Eioby. Nic też nie stoi na przeszkodzie by ktokolwiek zorganizował spotkanie gdziekolwiek ... Wystarczy chęć 2 osób :-)))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (13/02/2018)
Koriolan:   "@VIVI.: Hi hi hi ... Kto ma oczy ten widzi ... Nic nie musisz dodawać :-))) Ale fakt z Oskarem można i o dupach porozmawiać ... Z Tobą o tym gorzej się rozmawia. Gadałem z Renatą o podkładkach skórzanych dla Ciebie i ewentualnie Oskara. Mam fajne na to pomysły. " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (12/02/2018)
Koriolan:   "@VIVI.: Fajnie z tymi okularami :-) My z pokrzywionym zobaczymy się już w piątek w Krakowie :-))) Maciek Adamski kombinuje by gongi były w jakimś hoteliku pod Wro. Wtedy będziemy mogli się spotykać z eioby w weekend. Chyba wszystkim będzie łatwiej :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (12/02/2018)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ech ... Jak dla mnie jest gorzej ... NIC takie nie jest :-))) RD to mocno pokazuje bo zmieniając siebie zmienia nam się cały świat :-))) " do artykułu II Spotkanie Eioby.  (12/02/2018)
Koriolan:   " Ad prośba na końcu. Tak ... Parę nieścisłości. W/g mnie wszystko nie łączy się w jedno w Tobie. Porozrywane kierunki i myśli. Dla mnie fajne jest 'zbieganie się dróg na horyzoncie'. A Ty rób jak uważasz. Np życie jest - więc wszystko jest realne. Iluzja to pojęcie wyrażane przez tych co widzą, że mogą zmieniać świat (siebie), że jest on tworzony w większości prz ..." do artykułu Mój stosunek do siebie, życia i rzeczywistości.  (12/02/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 16 dni temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 50.911
Wyświetlenia artykułów: 31.929
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 5.966
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1166
Komentarze: 4740
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska