Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   "@zakrawarski: gdzie się podziewales bracie ? " do artykułu Listy.  (3 min. temu)
Wczoraj
Koriolan:   "@Izabella: ... I będziesz odbywać w nieskończoność ... Aż zrozumiesz, że nie o rozmowy tu chodzi :-))) " do artykułu Rozejm z Alterego.  (7 godz. temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: domyślam się ... Masz silne ego. Dużo energi bije w Tobie z przeszłości, wspomnień. To widać w Art o psie. Spróbuj przeczytać E.Tolle 'Potęga teraźniejszości' może ta książka Ci lepiej wszystko wytłumaczy :-))) " do artykułu Odciski.  (8 godz. temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: w/g mnie nie U wszystkich :-))) Widziałeś kiedyś spotkanie pięciu kobiet ? O kurczę ... ile energi ... I ciągłego narzekania. Zła energia bardziej bulgocze :-))) Ale dobra też się rozlewa. Popatrz na komentarze i spróbuj określić kto jaką energia promieniuje :-))) " do artykułu Odciski.  (8 godz. temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: Your choice .... Na wschodzie mówią, że najlepiej działa medytacja :-))) " do artykułu Odciski.  (8 godz. temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: Nie do końca się rozumiemy ... Powiedzmy, że Twój umysł to ego i świadomość. Ego składa się z pamieci, schematów myślowych (szpilek), myśli itd. Oczyszczanie się to 'pozbywanie' się EGO. A więc wspomnień, szpilek itd. Po to by być świadomością. Więc nie chodzi tu o samo wyciąganie szpilek co o utożsamienie się (bycie) ŚWIADOMOŚCIĄ a nie ego (szpilkami lub wspomnieniami). Już Ci to pisałem ale innymi słowami :-))) " do artykułu Odciski.  (8 godz. temu)
Koriolan:   " He he ... Masz już ponad 100 komentarzy ... Cieszysz się ? " do artykułu Odciski.  (9 godz. temu)
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: Generalnie nie ma innej drogi. Można tylko przyspieszać wyciąganie tych szpilek. Z drugiej strony jest jedna zajebista zasada ... gdy dobrze rozpoznasz szpilke ... ona po prostu znika. . Z jeszcze innej strony Osho wskazuje na możliwość jednorazowego wywalenia wszystkich szpilek w kosmos Ale genetalnie zachodnie umysły (nasze) nie dają rady tego zrobić ... Porównaj koan zen. " do artykułu Odciski.  (9 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł What the f*ck, Eiobo?  (9 godz. temu)
Koriolan:   " Fajny wierszyk ... Dokąd ? . 'W Polske idziemy drodzy panowie ... W Polskę idziemy ...' . https://youtu.be/AA0kjqAuUwg . " do artykułu What the f*ck, Eiobo?.  (9 godz. temu)
Koriolan:   "Hmm ... Wyzwanie ... . Znasz 2001 odyseje kosmiczna ? . Napisz co spotkalo komandora Bowmana po zderzeniu z czarnym prostokątem ... " do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (9 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Uniwersalny Umysł cz. III  (10 godz. temu)
Koriolan:   "@golesz: Nadzorca. Jest czy nie - to filozofia. Lub inaczej ... jest tyle samo dowodów za co i przeciw. Ja przyjąłem, że nie ma lub mniej się ujawnia jak w Twoim Art. Ograniczenia istnieją lecz jak wyżej możemy dowodzić, że to nadzorca lub że to przyroda, prawa naturalne. Nie do rozstrzygnięcia. Bluzgi - uważam, że to WYBÓR osobisty każdego z nas. Ja tylko zwróciłem uwa ..." do artykułu Listy.  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@Koriolan: przy czym ja krytykę uznaje tu szeroko jako też obmawianie, ocenianie a nawet porównanie :-))) " do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (21 godz. temu)
Koriolan:   "@Izabella: Chyba sugerujesz, że ludzie krytykują innych bo sami czegoś nie mają ... Tak zrozumiałem. Ja uważam, że krytykują ... no mogą. Czyli po pierwsze robią (robimy) to poza plecami obmawianego. Krytyka jest w/g mnie STANDARDOWYM sposobem życia. Jako dziecko od maleńkiego słyszymy ... siedź prosto, jedz widelcem, nie trzymaj łokci na stole itd. Tak nas kształtuje społeczeństwo wiec tak wyglądamy :-))) " do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (21 godz. temu)
Koriolan:   "Fajny tekst ... Treść trochę standardowa Ale świetnie opisane :-))) . Morał też standardowy, wszyscy o tym wiedzą ale nie stosują ... Taki świat i tacy ludzie ... normalka :-)))) " do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (21 godz. temu)
Koriolan:   " Podobało mnie się ... Warsztat fajny, treść troszkę dla mnie naiwna Ale dająca nadzieję i pozytywne emocje :-))) Myślę o domku nad jeziorem już tutaj, w koncu to fajny świat, trochę tylko pokrecony. Natomiast Twój wymyślony jest naiwny i w pewien sposób zbudowany i nadzorowany przez 'wielkiego brata'. Takie podejście, że tutaj nie ma nadzorcy powoduje, że większość ludzi nie zastana ..." do artykułu Listy.  (22 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Listy  (22 godz. temu)
Koriolan:   " Uff ... Doczytałem do końca. Byłem ciekawy czy dam radę bo to naprawdę długi tekst jak na eioba. Ale ciekawy. Może dlatego, że to moje czasy ? Takst jest fajny ale chyba tylko dla wąskiej grupy czytelników. Takich którzy sami to przeżywali :-))) " do artykułu Dłuższa historia o Janie B..  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: ok To tylko przenośnia była :-))) Ja raczej nie spotkałem jej na swojej drodze ... Ale wszystko przede mną :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: Nieprawda .... Ja biorę piłkę wybieram kosz i rzucam ... . Gdyby kot myślał toby zdechł :-))) . Już Ci chyba pisałem, że Twój organizm na widok żmiji wstrzyknal by do krwi adrenalinę WYŁĄCZAJĄC myślenie i ego !!! I wzialby się za ratowanie Ciebie :-)))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: Tu i nie chodzi o MYŚLENIE. . Tu chodzi o ŚWIADOMOŚĆ !!! . Nie ważne jaka dasz sobie odpowiedź słowami. Chodzi o to co będziesz czuł, co sobie uświadomisz. . To jak medytacja. Daje Ci odpowiedzi Ale NIE słowami tylko wzrostem świadomości. To jak koan w zen. Nie możesz dac słownej odpowiedzi. To prowadzi do świadomości a nie do słów :-)))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: Przepraszam ... Rozmyłem pytanie na 3 pytania by zrobic je bardziej strawnym ale chyba straciłem precyzję ... . Pytanie jest jedno... . KIM JESTEM ? . " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: Tu nie chodzi o rację. Ja tylko Tobie i innym czytajacym, przedstawiam swój sposób widzenia świata. Tu nie chodzi o uniwersalność, pamięć, odpowiedzialność, projekt czy wychowanie. To rzeczy drugorzędne. W moim życiu chodzi o odpowiedzi na pytanie : Jak wygląda świat ? Kim jestem ? Jaką drogą prowadzi mnie życie ? . Te odpowiedzi ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 84 85
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 4 min. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 14.629
Wyświetlenia artykułów: 9.162
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 1.046
Przeczytane artykuły: 272
Ocenione artykuły: 624
Komentarze: 2372
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska