Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   Nowy artykuł Leśniczówka Międzygórze ... Spotkanie 2  (38 min. temu)
Koriolan:   " Ja siadam do medytacji i myślę ... CZEGO TERAZ PRAGNĘ ? . I staram się to realizować. Np zapragnąłem spotkać się ze świadomymi ludźmi w leśniczówce i zrealizowałem to. Realizacja daje szczęście, poczucie bezpieczeństwa, pokój i siły do realizacji następnych zamierzeń :-))) Już czuję, że mam chęć spotkać się z nimi za dwa, trzy tygodnie. Mam chęć kupić od ..." do artykułu W więzieniu....  (58 min. temu)
Koriolan:   " Artykuł jest Super ... Choć w/g mnie nie wyjaśnia głębi problemu. Np 'Zamiast tego zacznijmy chcieć być w tej właśnie pracy, w tym ciele i z tym partnerem.' Tutaj autor proponuje zamianę jednego chciejstwa na drugie. Zamiast chęci bycia gdzie indziej namawia do chęci bycia tu gdzie się jest. W/g mnie to jest jedno i to samo. Prawdziwe RD zwraca uwagę na to by PO ..." do artykułu W więzieniu....  (godzinę temu)
Koriolan:   Głos na artykuł W więzieniu...  (godzinę temu)
Koriolan:   " Zakrawarski: Nie wiem czy wiesz ale jest mapa kościelnej pedofilii ... Ty jesteś bezpieczny ... Ale każdy Polak może sprawdzić czy w pobliżu nie mieszka/mieszkał jakiś pedofil. . http://nielekajciesie.org.pl/mapa-koscielnej-pedofili-w-polsce/ . " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (godzinę temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: 'Ciekawe jak długo jeszcze przyjdzie obserwować ten powszechny idiotyzm ?' Głupota ludzka jest nieskonczona ... Dlatego heiterzy serpo, ham i inni będą w nieskończoność gnębili innych swoim ... Świńskim dowcipem ... Ham-ilton robi się wręcz gorszy ... " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 godz. temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: to jest ostoja zwierzyny wszelakiej. Trolli, samotników, pseudopoetów, pseudouduchowionych i pseudoludzi ... Kto ma oczy ten może widzieć kim są ludzie :-))) " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (8 godz. temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: He he he ... Potrzebny Ci nadzorca (Bóg) ? Ja pisałem o czymś innym ... Ludzie tutaj wylewają swoje gauno nie patrząc w lustro. Namawiam ich by popatrzyli. Nie chodzi o to by ktoś z zewnątrz nas kontrolował ale byśmy SAMI SIEBIE kontrolowali. Wymyślacie Boga/Admina po raz kolejny :-))) . Nie możesz być Wolny bez Nadzorcy ? Widziec co robisz i zmieniac siebie wewnątrz ? " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (8 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: nieźle to ująłeś. Heiterzy i trolle pracują nad ... Gnojeniem portalu i innych użytkowników. Nie trzeba na to żadnych dowodów. Widać to gołym okiem ... Choć taki seta1212 ... Nie widzi ... " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (19 godz. temu)
Wczoraj
Koriolan:   "@zakrawarski: a może zwykle ... Gul gull ?" do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Resetowanie życia?  (dzień temu)
Koriolan:   " @zakrawarski: 'U mnie odpowiedzi na twoje pytania to....Tabula rasa !' . A więc nie mów już NIGDY że stworzył Cię tatuś z mamusią. Nie mów też nigdy że Ty stworzyłeś swoje dzieci ... Bo wiesz o stworzeniu tylko tyle : Tabula rasa :-))) " do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Koriolan:   "@Hamilton: ja kwicze do ciebie ... Tematycznie. A nie o niczym. Odpowiadam na twoje komentarze ... " do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Koriolan:   "@Hamilton: kwiii kwiiii ... " do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Hamilton: kwiii ... " do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Hamilton: kwiii ... " do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   Głos na artykuł Teoremat...  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: każdy może żyć instynktownie ... Inaczej mówiąc ... Bezmyślnie. Heiterzy i trolle doskonale to udowadniają. . Gorzej jak ktoś chce żyć ... Świadomie. Wtedy bez głębi myślenia się nie ujedzie ... " do artykułu Stworzyciel ....  (dzień temu)
Koriolan:   "@Hamilton: kwii kwiii kwiiii ... " do artykułu Kielce III.  (dzień temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: cóż się spodziewałeś od świnek ? Nie potrafią podnieść głowy powyżej poziomu swojego bagienka ... Świnie mają sztywne karki :-)))) " do artykułu Kielce III.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: he he he ... Teraz można by nazwać ... Partia katolicka :-))) " do artykułu Kielce III.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: kwiii kwiiii kwiii ... " do artykułu Kielce III.  (2 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 92.846
Wyświetlenia artykułów: 58.496
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 12.112
Przeczytane artykuły: 86
Ocenione artykuły: 1790
Komentarze: 8755
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska