Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Wczoraj
Koriolan:   "@podobny: już Ci to pisałem ... Masz rację ale opisujesz miłość normalną jak grawitację tylko z jednej przyciągającej wszystko strony ... . Prawdziwą Miłość jest grawitacja która CIEBIE przyciąga do wszystkiego. Jest odwrotnością własności ... :-))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: cóż ... Według mnie Hannibala (Dyla) męczy jego własna grawitacja ... Ego lub umysł. Pamiętaj, że księżyc nic nie może zrobić Ziemi ani Słońcu ... Może je tylko przyciągać :-))) Tak i Dyl ... Sam się katuje swoim umysłem :-))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (14 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: Nie było Cię tu trochę ... Dyl w chwili słabości opisał swoje życie. Nic ciekawego. Nie zdobył wykształcenia, pieniędzy żadnego sukcesu, rodziny czy przyjaciół. Gówniana robota ... To wszystko daje właśnie taki efekt jak widzisz ... Właściwie to należy mu współczuć ... I ja mu współczuję :-))) Z drugiej strony wrodzona inteligencja powoduje plynne wylewanie zawartości umysłu:-))) Jednym słowem Dyl Sowizdrzał :-))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@Hannibal_Lecter: he he he ... Ciągle o mnie pamiętasz ? Fajnie .... Co to jest '... siostra Ratched ...' Nie pamiętam czegoś takiego :-)))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: eeee ... Łączysz coś co nie jest wogóle połączone ... Słabe ... Akurat 'Kroll' jest niezłym filmem ale w zupełnie innej strefie ... . Ad życzeń ... A ja Ci życzę zdrowia i Miłości ... Miej z życia wszystko co najlepsze :-))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: tak pamiętam wojnę wróblową ... Było fajnie ... Nie tak pusto jak teraz ... E tam ... Nie rób sobie jaj, że się czegoś lub kogoś przestraszyleś ... To głupie i dziecinne :-))) Piszę wprost o Wróblu ... Ja Ci chyba nigdy nie groziłem, choć nie wszystko pamiętam. Czasem chlalem tą wiśniówkę czy piwo :-)))" do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: wiem ... Ale to kompletne nieporozumienie. Prawdziwą Miłość to Ty :-))) Jest w Tobie a nie między Tobą i żona czy też między mną i prostytutką Wiesz przecież o takim powiększeniu, że żona to najdroższa na świecie ... Prostytutka. :-)))) . Teraz jest taki świat, że żony już nie potrzebują twoich pieniędzy ... Dlatego jest ty ..." do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: zdrada ... Dokładnie TAK ... Zdrada nie istnieje. Ogólnie to pojęcie istnieje po to by móc się zemścić, a właściwie by uzasadnić zemstę przed samym sobą ... W Mongolii kobieta wychodzi za najstarszego syna i za ... Jego wszystkich braci. U nich to NORMALNE ... . A prawdziwa Miłość jest chłodna (letnia). Emocje są efektem ego ... Np mąż się pieni jak się dowie, że ktoś bzyknął mu jego własność (żonę). " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (16 godz. temu)
Koriolan:   "@Hannibal_Lecter: Ech Dyl ... Widzę, że nie możesz mnie zignorować ... To dobrze. Masz mnie głęboko w dupie i za kilka, kilkadziesiąt lat przypomnisz mnie sobie i wtedy powiesz ... 'był facet, który mi mówił jak wygląda życie ... A ja głupi nie słuchałem ...' Ale to pieśń dalekiej przyszłości :-))) Na razie musisz trochę 'spuścić gauna z dyni'. . Z drugiej ..." do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: ' ale nie w net puszczać ' ech ... Już zapomniałeś, że Ty nie tylko w net ale i w real puszczałeś bąki ... To tylko tak dla przypomnienia Twoich telefonów w mojej sprawie :-))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: tak ... Na weekend jest Renata. Elektronika jest Super :-))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: bardzo mi przykro ... Ale prawdziwa Miłość jest też moralnością ... Bo jest wszystkim :-))) Po prostu nie istnieje coś takiego jak moralność ... Jest tylko ... GRAWITACJA :-))) . Grawitacja nie jest niemoralna ani moralna... Grawitacja po prostu JEST. :-))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: hmm ... Agencja towarzyska ... To tylko seks i to za pieniądze ... Jestem za młody by płacić za seks i za mądry by płacić za seks żonie ... (żart) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: jesteś świetny ... Na tym swoim poziomie :-)))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: jak zawsze ... W każdej chwili możesz zobaczyć o czym mówimy ... Jezus to tylko tło :-))) Osnowa treści :-))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: hmm ... Masz rację ... Chciałem zapełnić dziurę w Sobie. Pustkę po Prawdziwej Miłości. To się nie udało i nigdy nie udaje. Jedyną drogą to znaleźć Miłość w Sobie. Jedyną ... " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: hmm ... Spróbuj wysłuchać i ZROZUMIEĆ tą piosenkę. Może ona Ci coś powie ??? . https://youtu.be/-qJkAosmEZM . " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (24 godz. temu)
Koriolan:   Popularny artykuł: Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości.  (dzień temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: cóż ... To jest opus mnie i mojego życia a nie kogoś. Opisywanie kogoś jest beznadziejne :-) Ale sobą można się podzielić ... To jest fajne :-)))) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: cóż ... Cele i ich realizacja są obojętne. Raczej niczego nie zmieniają. Jedynie gdy je realizujesz jeden po drugim, masz szansę zrozumieć, że wszystkie cele są na ogół nic nie warte. Ale jest jeden prawdziwy Cel. Ten cel to zwiększanie, budzenie Świadomości. " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: To trochę inaczej ... Są jakby dwa światy, dwie strony życia. Ty jesteś w jednym a my w drugim. Ty i Tobie podobni widzą tych po drugiej stronie jako wariatów. My widzimy Was jako normalnych lub cierpiących biedaków. Kryterium jest Świadomość. W Tobie śpiąca w nas obudzona. Używam liczby mnogiej dla odmiany, by było ciekawiej. Nie chce mi się nic popr ..." do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: Ech ... W sumie tłumaczyłem Ci to wielokrotnie. W ludziach bywają dwa stany. Stan zrozumienia i niezrozumienia. Np Einstein rozumiał czym jest czas a reszta ludzi już nie bardzo. To samo z Jezusem. Powiedzenie 'przyniósł prawdziwą Miłość na ziemię' jest przybliżenie i dotyczy tylko 'naszej' kultury. Na wschodzie takim facetem był Budda. Jego mis ..." do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: . https://youtu.be/QhQdIAj70ec . " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@pokrzywiony: tak ... A nawet zasupelkowany umysł :-))) Niestety samemu trzeba sięgać po to lekarstwo :-) " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: 'nie pytaj mnie, wiem tyle co i Ty ...' . https://youtu.be/P9sgupF6BwY . " do artykułu Moje poszukiwania Prawdziwej Miłości..  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 5 min. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 44.926
Wyświetlenia artykułów: 27.233
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 4.872
Przeczytane artykuły: 90
Ocenione artykuły: 1084
Komentarze: 4473
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska