Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   Głos na artykuł do wrót zła  (3 godz. temu)
Koriolan:   " A zamordowałaś już kogoś ? Tak za darmo to tych luksusow nie dają ... :-))) " do artykułu Mój Fuhrer – Breivik.  (3 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Mój Fuhrer – Breivik  (3 godz. temu)
Koriolan:   "@swistak: Masz rację. To my zapłacimy za globalizację. A dokładniej płaciliśmy, płacimy i będziemy płacić. Można by zmniejszyć te opłaty Ale trzeba by mieć mądrych polityków. A polscy politycy jacy są ? Każdy widzi ... " do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (5 godz. temu)
Wczoraj
Koriolan:   " Bóg stwierdził, że wiara w niego rozejdzie się po całym świecie ... Ale nie obiecał, że będzie brał w tym udział papież i religia rzymska. Wręcz odwrotnie ... stwierdził, że wszetecznica babilońska upadnie. " do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (21 godz. temu)
Koriolan:   " Umysł jest światem w którym uważamy, że żyjemy. Jest oczywiście wirtualny a nie wszystkim co istnieje. He he ... Płynięcie z nurtem ... Są ludzie, którzy mówią, że tylko śmiecie płyną z nurtem :-))) . Prawdziwi chrześcijanie nie istnieją. To tylko rzymscy katolicy. Cesarz Konstantyn po stworzeniu religii rzymsko-katolickiej kazał wszystkich chrześcijan wymordowa ..." do artykułu Imagi - nacja.  (21 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Imagi - nacja  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton Starszy: Daj spokój chłopie ... O pieniądze z tacy to oni se w karty grają. Kościół zarabia na OPŁATACH z państwa polskiego. Tego nikt nie podaje Ale można wyguglowac ile polska płaci watykanowi ... TO są pieniądze ... Taca to tylko ... tradycja ... . Policz sobie ile kosztuje 'wyciskarka do cytryn' A potem spróbuj określić ile to tac ... " do artykułu Planetarianie, czyli złote zęby rekina.  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@piotrwrobel: nie musisz wyprzegac. Wystarczy zrzucić postronki i orczyk wypiąć. Poza tym na zabawie to już dawno są wyprzegniete :-))) " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: @szubrawiec : Ustalmy ... Alkoholik ma trzy fazy : wchodzenie, trwanie i wyjście. Ja mówię jedynie o alkoholikach chcących wyjść z alkoholizmu. Dwie pierwsze fazy są mało interesujące bo alkoholik jest na ścieżce schodzącej i nic nie da sie zrobic tylko czekać :-))) . " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Koriolan:   "@piotrwrobel: dodajmy jeszcze, że orczyk i klonice to 'broń' szybko dostępna dla woźnicy. Inne części wozu są trudniej dostępne :-))) " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: To już delikatnie napisałem ... Alkoholik jest bliższy świadomości niż normalny człowiek :-))) Winika to z tego, że normalny człowiek ma ustalony stosunek do rzeczywistości a alkoholik ma tu bajzel, rozwalone widzenie rzeczywistosci. Dodatkowo alkoholik zna już kilka rzeczywistości, więc kolejne spojrzenie na łatwiejsze. Następnie alkoholik zna normalną rzeczywistość, kt ..." do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: To tylko sofistyka ... (Gadanie) My jesteśmy świadomością :-))) Chodzi o to byśmy nie spali :-))) " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: to standard. I bez sensu i tak. Najlepiej dac alkoholikowi ... świadomość. Niestety nikt jeszcze nie wymyślił jak to zrobić :-)))" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   Głos na artykuł Z obserwacji świata - część 2  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Z obserwacji świata - część 1  (2 dni temu)
Koriolan:   " Nie zgadzam się z dwoma kwestiami. Po pierwsze społeczeństwo ZAWSZE takie było. Sto, tysiąc czy kilka tysiecy lat temu spoleczenstwo działało tak samo. Takie ma cechy. Po drugie nie o rozmowę tu chodzi. Rozmowa to Pikuś ... :-))) " do artykułu Z obserwacji świata - część 1.  (2 dni temu)
Koriolan:   " To żadna nowina. Już w planie Balcerowicza to było. Rząd sprzeda wszystko co się da zachodnim inwestorom a cały kraj odda we władanie Banku Światowego. Gdy Polacy się obudzą będę mogli to sobie odbić. Ale to będzie ciężka i żmudna praca ... I nie będzie trwała 20 tylko ze 200 lat. " do artykułu Liczba niemieckich supermarketów w Polsce: 2400..  (2 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Spowiedź praktykującego alkoholika-część 3  (2 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Książki - droga do piekła  (2 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Szczecin dawniej i dziśaj  (2 dni temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Obserwacja siebie - część 1  (2 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: tak myślałem bracie :-))) Kłonica i orczyk to części od wozu konnego :-))) Zwłaszcza orczyk ... super pasuje do ręki :-))) " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: sokojnie bracie ... To tylko przyjaciekskie poklepywania po plecach. A miałeś Ty kiedyś kłonice w ręce ? " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzał:Eee ... Raczej głupi ... No można to nazwać nauką, bo tak jak Ty uznałem, że to bez sensu. " do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (3 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 28.031
Wyświetlenia artykułów: 19.623
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 2.124
Przeczytane artykuły: 174
Ocenione artykuły: 814
Komentarze: 3217
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska