Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Wczoraj
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzał: 'Pusta sciana' to taki stary paradoks z fizyki. My widzimy Atom jako kulkę. Tymczasem atom to generalnie jądro bardzo maleńkie w porównaniu z kulką. Inaczej mówiąc ... Nie ma niczego co by tworzylo kilka atomu. Tam jest tylko prawie pustka. " do artykułu Listy.  (9 godz. temu)
Koriolan:   "@Dyl Sowizdrzał: cóż ... Każdy myśli, że prawdą jest to jak on widzi świat. Ale to i tak nie ma znaczenia :-))) " do artykułu Listy.  (9 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Uniwersalny Umysł cz. IV  (10 godz. temu)
Koriolan:   " Ech ... A ja akurat dwa lata temu zakochałem się w Gabi w sklepiku szpitalnym. Cudowne czasy :-))) " do artykułu Bez tytułu.  (12 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Akcja - reakcja  (12 godz. temu)
Koriolan:   " Już to pisałem ... Eiobe to obręb nas, naszego społeczeństwa, kraju. Chyba zakrawarski coś naskrobal w tym guście :-))) " do artykułu Akcja - reakcja.  (12 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: Ech ... Pisz co chcesz ale ja bym się z kimś pokłócił .... Dla mnie podobną głupotę jest wiara , że ściana składa się z atomów ... czyli z pustych głównie przestrzeni.... no każdy widzi, że ściana nie jest pusta :-))) . Ale to tak na marginesie :-))) " do artykułu Listy.  (12 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Długopis  (12 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Uwolnić emocje  (12 godz. temu)
Koriolan:   " Inaczej widzę emocje. Dla mnie emocje to reakcja ciała na myśli i spostrzeżenia. To wynik a nie przyczyna. To zużycie energi. No i nie ma nic wspólnego z wrażliwością tylko z ilością i mocą schematów myślowych. Łzy są dodatkowym zużyciem energii dlanadmiaru bodźców, dobrych lub złych. Są wskaźnikiem, że placzący jest mocno zagubiony w życiu i w ego. He he .... A głosy ..." do artykułu Uwolnić emocje.  (12 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: Bracie ... Naiwność nie istnieje :-))) To tylko pojęcie, które wymyślił człowiek. Podobnie dobro i zło. . Cisi ... To w/g mnie specyficzne określenie. Głośny to ktoś zagubiony. 'Nie wie' więc przeklina, krzyczy, pyta i WYMYŚLA odpowiedzi. Ten co wie jest CICHY bo nie musi o nic pytać ani niczego opowiadać - BO WIE. Ich będzie kr ..." do artykułu Listy.  (14 godz. temu)
Koriolan:   " Oj tam, oj tam ... Jeden facet wrócił nabuzowany, trochę pozaczepial ludzi brzydkimi słowy a Wy już eiobe topicie. Zachowajcie trochę spokoju. To naprawdę tylko jeden facet. No i jest wspaniała zasada ... 'Kto by, co by nie mówił ... daje świadectwo jedynie o SOBIE ...' " do artykułu What the f*ck, Eiobo?.  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@golesz: no tak ... Niektórzy to mają szczęście ... Śmierć we śnie :-)))) " do artykułu Dyspozytor.  (18 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Dyspozytor  (18 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: gdzie się podziewales bracie ? " do artykułu Listy.  (20 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Izabella: ... I będziesz odbywać w nieskończoność ... Aż zrozumiesz, że nie o rozmowy tu chodzi :-))) " do artykułu Rozejm z Alterego.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: domyślam się ... Masz silne ego. Dużo energi bije w Tobie z przeszłości, wspomnień. To widać w Art o psie. Spróbuj przeczytać E.Tolle 'Potęga teraźniejszości' może ta książka Ci lepiej wszystko wytłumaczy :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: w/g mnie nie U wszystkich :-))) Widziałeś kiedyś spotkanie pięciu kobiet ? O kurczę ... ile energi ... I ciągłego narzekania. Zła energia bardziej bulgocze :-))) Ale dobra też się rozlewa. Popatrz na komentarze i spróbuj określić kto jaką energia promieniuje :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: Your choice .... Na wschodzie mówią, że najlepiej działa medytacja :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Rafał Kramek: Nie do końca się rozumiemy ... Powiedzmy, że Twój umysł to ego i świadomość. Ego składa się z pamieci, schematów myślowych (szpilek), myśli itd. Oczyszczanie się to 'pozbywanie' się EGO. A więc wspomnień, szpilek itd. Po to by być świadomością. Więc nie chodzi tu o samo wyciąganie szpilek co o utożsamienie się (bycie) ŚWIADOMOŚCIĄ a nie ego (szpilkami lub wspomnieniami). Już Ci to pisałem ale innymi słowami :-))) " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   " He he ... Masz już ponad 100 komentarzy ... Cieszysz się ? " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Mariusz Kajstura: Generalnie nie ma innej drogi. Można tylko przyspieszać wyciąganie tych szpilek. Z drugiej strony jest jedna zajebista zasada ... gdy dobrze rozpoznasz szpilke ... ona po prostu znika. . Z jeszcze innej strony Osho wskazuje na możliwość jednorazowego wywalenia wszystkich szpilek w kosmos Ale genetalnie zachodnie umysły (nasze) nie dają rady tego zrobić ... Porównaj koan zen. " do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł What the f*ck, Eiobo?  (dzień temu)
Koriolan:   " Fajny wierszyk ... Dokąd ? . 'W Polske idziemy drodzy panowie ... W Polskę idziemy ...' . https://youtu.be/AA0kjqAuUwg . " do artykułu What the f*ck, Eiobo?.  (dzień temu)
Koriolan:   "Hmm ... Wyzwanie ... . Znasz 2001 odyseje kosmiczna ? . Napisz co spotkalo komandora Bowmana po zderzeniu z czarnym prostokątem ... " do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 84 85
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 5 godz. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 14.649
Wyświetlenia artykułów: 9.170
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 1.049
Przeczytane artykuły: 264
Ocenione artykuły: 629
Komentarze: 2382
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska