Login lub e-mail Hasło   

Koriolan

Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))Dzisiaj
Koriolan:   "@Hamilton: x.. Miłego dnia :-))) " do artykułu Semantyka wektorowa.  (4 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: he he ... Nie ma sprawy ... Napisz jak ci ciśnienie wzrośnie :-))) " do artykułu Semantyka wektorowa.  (5 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: nie zrozumiałeś ... To ty ciągle atakujesz, czyli chcesz gnoić ludzi. Twój atak na mnie bardzo rzadko dochodzi co oznacza że mnie nie atakujesz. A dokładniej twoje ataki mi dyndają ... " do artykułu Semantyka wektorowa.  (5 godz. temu)
Koriolan:   " Ad ból Gdy ktoś jest na zwierzęcym poziomie, wtedy walczy o 'swoje'. Generalnie walczy o swoje z innymi ludźmi. Walka jest standardowym działaniem na tym poziomie, tak świadoma jak i instynktowna. Większość ludzi walczy nieświadomie. Gdy ktoś zaczyna odzyskiwać świadomość, zaczyna szukać drogi wyjścia z tego poziomu. Jeśli nie może jej znaleźć wtedy dopiero swoją agresję kieruje ku samemu ..." do artykułu Fabula rasa.  (6 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: ty ciągle w ataku ... Nie ma sprawy :-))) Twój wybór ..." do artykułu Semantyka wektorowa.  (6 godz. temu)
Koriolan:   " Życie ludzkie można opisać bardzo prosto. Są tylko dwa poziomy : zwierzęcy i ludzki. Rodzimy się na zwierzęcym poziomie. Panują tam opisane w artykule prawa. Ten poziom opisujesz jako podlegający grawitacji, świat trójwymiarowy. Jest to DUALNY świat więźnia i strażnika. Poziom ludzki możemy osiągnąć poprzez rozwój wewnętrzny. Jest to czterowymiarowy świat NIE podlegający gra ..." do artykułu Fabula rasa.  (6 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: statystycznie biorąc masz ciągle błyski intuicji. Niestety nie zauważasz ich intelektualnie .... Obserwuj siebie to je zobaczysz ... Jednym z możliwości oceny ich dostrzegania jest widzenie piękna. Widzisz błyski intuicji - widzisz piękno świata. Widzisz wokół śmierć i zarazem - nie widzisz błysków intuicji. . To takie proste :-))))) " do artykułu Semantyka wektorowa.  (6 godz. temu)
Koriolan:   " To wszystko prawda ... Ale w/g mnie Stachura nie dotarł do sedna swojego rozwiązania, nie dotarł do czwartego wymiaru. Odkrył bramę ale nie przeszedł przez nią. Skąd ten wniosek ? Z obserwacji końca jego życia oraz opisu świata jakie tworzył w swoich utworach. Brakuje w nich opisu czterowymiarowej rzeczywistości oraz emocji i działań człowieka, który prawdziwie tam dot ..." do artykułu Fabula rasa.  (6 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: To 'nic' jest odwrotnością 'czegoś'. Faktycznie świat zalany jest czynnościami 'nic nieznaczącymi'. Podobnie jak rzeczywistość jest zbudowany program komputerowy, który ma działać na okrągło. Wykonuje taka czy inna czynność ale często najczęściej wykonywany jest fragment, algorytm 'nic nie rób'. W tym algorytmie komputer czeka na sygnał zrobienia 'czegoś'. Nawet w komunikacji ..." do artykułu Semantyka wektorowa.  (7 godz. temu)
Koriolan:   " Taki właśnie schemat ma intuicja i intelekt. Opowiadają o tym wspomnienia naukowców dokonujących ważnych odkryć. Ale tak naprawdę wszyscy mamy przebłyski intelektu, choć częściej długie w czasie rozważania intelektualne. Naukowcy opowiadają, że odkrycie wymaga długiego, żmudnego rozważania intelektualnego, który jest jakby fundamentem odkrycia. Gdy już wyczerpiemy temat intelektualn ..." do artykułu Semantyka wektorowa.  (7 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Fabula rasa  (7 godz. temu)
Wczoraj
Koriolan:   " Fajny artykuł dość specyficznie pokazujący zrozumienie. Oczywiście jestem na - TAK. Bardzo podobnie pokazywana jest relacja między Świadomością i ego, królestwo niebieskie i świat realny, nieskończoność i czas, Miłość i lęk oraz mnóstwo innych zagadnień. Ciekawie Ci to wyszło :-))) " do artykułu Semantyka wektorowa.  (18 godz. temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Semantyka wektorowa  (22 godz. temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: cóż ... Możesz myśleć jak chcesz ... Ale zwróć uwagę, że kaczki kręciły się u władzy już dawno. Powstaje pytanie dlaczego zdobyli władze dopiero teraz oraz dlaczego tak dużą ? Moją wypowiedź to odpowiedź na tak postawione pytanie .... . Kurcze ... To ty nadal jeszcze wierzysz w demokrację ? " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (23 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: dobre, dobre :-))) My Ciebie też .…. :-)))) " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (23 godz. temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: Ech ... 1) ja manipuluje hejterami serpico i Hamiltonem i tu masz rację, przy czym rzecz jest bardziej skomplikowana bo manipuluje czasem nimi by KTOŚ INNY zobaczył np kim są. Sprawdzam też siebie na ich tle. Jeśli chcesz możesz się temu przyglądać jak w kinie. Świat jest piękny i ciekawy :-))) . 2) seta1212 To jest facet który wspiera Hamilto ..." do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)
Koriolan:   Głos na artykuł Dzieci natury  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   Głos na artykuł Tęczowa medytacja  (dzień temu)
Koriolan:   "@Serpico: daj mniej ... Na moim telefonie wyszło z pięć. " do artykułu Jesteś powodem....  (dzień temu)
Koriolan:   "@Serpico: pisz krócej bo więcej niż jedną, dwie linijki twojego tekstu nie chce mi się czytać :-))) " do artykułu Jesteś powodem....  (dzień temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: he he he ... Bawić damę Ci się zachciało ? . Śmniało .... " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Hamilton: phi ... Twój dowcip cię zawodzi ... Dupa a nie dowcip :-))) " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)
Koriolan:   "@Serpico: przeczytaj mój komentarz wyżej :-))) " do artykułu Jesteś powodem....  (dzień temu)
Koriolan:   "@Serpico: 'Nie ciągnij mnie pod arty Marcina, ....' Mówiłem Ci, że robię z tobą co chce ... Trzymam Cię za jaja :-))) I to wcale nie w celach LGBT :-))) " do artykułu Jesteś powodem....  (dzień temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: fajnie mu podgrzałeś atmosferę ... Daje się wkręcić jak dziecko :-))) " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 15/06/2016

Statystyki
Punkty: 85.454
Wyświetlenia artykułów: 54.178
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 11.147
Przeczytane artykuły: 176
Ocenione artykuły: 1705
Komentarze: 7839
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska