Login lub e-mail Hasło   

kosutsw

pytać osobiście;D

mam tylko jedną małą wade, brak zalet;DWcześniejsze wpisy
kosutsw:   Głos na artykuł Życie bez Raka  (04/07/2012)
kosutsw:   "teraz na stadionach kibice stawiają większy opór władzy niż pozostała część społeczeństwa. za przekreślony sierp i młot, za przypomnienie o 1 września, o 17 września wywieszony na stadionie można zostać ukaranym przez władzę. w jakim my państwie żyjemy, gdzie wolność słowa należy do tych co mają myślenie zgodne z tokiem myślenia władzy." do artykułu Pralnia polskich mózgów.  (26/06/2012)
kosutsw:   Głos na artykuł rtm. Witold Pilecki: mało znany dokument  (26/06/2012)
kosutsw:   "wszystko pięknie ładnie, tylko 'cień' historii 'zasłania' to co ważne. edukacja tworzy jednostki zdolne do manipulacji, a historia jest przekłamana. obecnie naszymi największymi przyjaciółmi są nasi śmiertelni wrogowie z początku XX wieku (rosja i niemcy). naród bez świadomości historycznej jest bezbronny. brawo za ten artykuł. powodzenia przy tworzeniu następnych!" do artykułu rtm. Witold Pilecki: mało znany dokument.  (26/06/2012)
kosutsw:   Głos na artykuł Patologia  (26/06/2012)
kosutsw:   "właśnie, o przejaskrawieniu pominąłem w swoim komentarzu. jest to przejaskrawione na pewno, jednak nie wiadomo jak długo tak ostro to będzie widać. wszystko zmierza ku temu, żeby tak było naprawdę." do artykułu Patologia.  (26/06/2012)
kosutsw:   "bardzo ważna kwestia poruszona została w tym opowiadaniu. duży plus dla Ciebie. przy czym początek może trochę zniechęcić, ale tą część ludzi, którzy mogą stanowić 'kajmany' :D nie wiem czy jesteś Patriotą, jakie masz poglądy ale gratuluję. dobrze napisane z jasnym przesłaniem. pozdrawiam!" do artykułu Patologia.  (26/06/2012)
kosutsw:   "żenada, kompleksów się w ten sposób nie leczy. jeżeli ktoś uważa że Polska jest antysemickim krajem to jest to dla mnie żałosne i żenujące. takie artykuły powodują tylko zaostrzenie stosunków. daj sobie spokój szanowny autorze z takimi wynurzeniami. " do artykułu “Historia dogoni tego, co przed nią ucieka” - słowo o ksenofobii.  (22/03/2012)
kosutsw:   Głos na artykuł Dzielę się swoim DEKALOGIEM  (20/12/2011)
kosutsw:   "Niby cała prawda, ale nie wszystko jest takie proste jak tutaj przedstawione 10 'przykazań'. Jednak gdyby się ludzie do tego stosowali byłoby dużo lepiej. Jeżeli jesteś tego autorem, nie jest to żaden plagiat to respekt. Twórz dalej tego typu przykazania. Pozdrawiam." do artykułu Dzielę się swoim DEKALOGIEM.  (20/12/2011)
kosutsw:   "żal mi pisać do ciebie ale jednak się poświęce i po raz kolejny zadam ci kilka pytań... dlaczego pewne rzeczy wychodzą tak późno... czy aby na pewno nie jest tak że to co wychodzi na jaw jest potwierdzane po pewnym czasie dla jeszcze większego zamętu? poza tym wspominacie o konwencji chicagowskiej a jest inna umowa między rosją a Polską, to dlaczego ona nie jest przestrzegana (lex specialis deroga ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (11/05/2010)
kosutsw:   "marianr przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. takie głupoty pisać, nie zazdroszcze... władze rosyjskie kłamią na każdym kroku, a szczytem ich beszczelności była wypowiedź gubernatora (czy jak to się tam nazywa) smoleńska który po 3 tygodniach od wypadku przypomniał sobie nagle ze przecież to było o 8:38 czasu miejscowego... no to ja się pytam czy przez 2 tygodnie nie mógł dojśc do siebie z radoś ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (10/05/2010)
kosutsw:   "tak masz rację... na ślepote też... jednak miejcie swój świat i swoje tuski i komorowskie a i o gw michniku, wajdzie i olbrychskim nie zapominajcie... siejcie swoją tanią propagande... nie odpowiadając na niewygodne pytania... bądźcia jak rząd słońca peru..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (10/05/2010)
kosutsw:   "http://www.tvn24.pl/-1,1655242,0,1,przemilczana-umowa-z-rosjanami,wiadomosc.html jak wam mało to przeczytajcie jeszcze o tej umowie i napiszcie rosjanom SPASIBA za zatajenie prawdy!!!" do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (07/05/2010)
kosutsw:   "załośni jesteście ale piszcie sobie wasze mądrośći... rozum naprawdę nie boli.. logika tez ale jak wy juz zjedliście wszystkie rozumy to macie swój swiat bez wad... poza tym piszecie z taką ironią że naprawdę załość. dodatkowo dlaczego nie bierzecie hipotezy o zamachu za realną?! bo co jest niemożliwa?! otóz powiem wam że jest możlia i każdą ewentualność można brać... tym bardziej skoro samoloty s ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (07/05/2010)
kosutsw:   "poziom tego postu masz żenujący... nie masz żadnych ale to żadnych dowodów na to że Prezydent naciskał na pilotów, ba wręcz wiadomo już że takiego nacisku nie było... ale ty dalej swoje POpaprane wersje rozgłaszaj światu... ani pis ani tym bardziej po nie jest godne mieć Polskę pod skrzydłami,ale taki menty społeczne jak ty niech sobie darują wypowiadanie się w takim tonie..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (06/05/2010)
kosutsw:   "a jak teraz skomentujecie to że na miejscu 'katastrofy' są porozrzucane osobiste rzeczy ofiar 'wypadku'?! spasiba rosjanie?! także ja mówie spasiba michnikowi, wajdzie, olbrychskiemu i innym ich pokroju... spasiba za to że mieszacie nam w głowach, spasiba że oszukujecie Polaków i jeszcze raz apeluje żeby te 3 osoby były wpisane w panteon sławnych osób które sławiły i sprawiały że Polska była silna ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (06/05/2010)
kosutsw:   "kitek dlaczego? nie było tak paktu R-M, nie było podawania rąk stalinowi przez zachodnich przywódców?! wiesz kiedy pierwszy raz świat usłyszał o katyniu?! cała II wojna to czysta hipokryzja i co najgorsze historia zatacza koło... bagatela przez 70 lat było milczenie owiec, aż do 10 kwietnia 2010 r.... dodatkowo można jeszcze przypomnieć uroczystości żałobne dotyczące śmierci Piłsudskiego... kto wtedy był taki miły dla nas jak w obecnej chwili rosjanie i jak to się skończylo parę lat później..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (05/05/2010)
kosutsw:   "ja wiem ze angoli o sikorskiego nalezy pytać, chodzi tylko o fakty... że pewne sprawy nie ujrzą nigdy światła dziennego albo poczekają 70 lat... a ta 'katastrofa' jest jedną z takich spraw... nie wierzycie to odpowiedzcie mi jak to możliwe ze przy takiej technice jak dzisiaj, 'ustalanie' czasu w którym rozbił się samolot trwa tylko dwa tygodnie... to chyba jakaś kpina... ktoś już się gubi w tym co mówi i w tym co zrobił..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (05/05/2010)
kosutsw:   "poziom artykułu to jego treść bo w innym wypadku móglbym napisać że poziom interpunkcji ortografii... a co do merytorycznej walki to jak do tej pory tylko jedziecie po mnie o male literki, o hipotezy, ale odpowiadać na jasno zadane pytania nie ma kto... no prosze ośmieszcie mnie na tym polu.. udowodnijcie że nic nie wiem, g... widziałem i w d... byłem... proszę bardzo czekam na to z niecierpliwością..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (05/05/2010)
kosutsw:   "mARK m widzisz nie wiedza nie boli ale można się ośmieszyć... licencje na wydobycie gazu już zostały wykupione... m. in. przez tych amerykanow o których wspominasz, oraz z tego co wiem również orlen... tu masz linka do artykułu... http://biznes.onet.pl/zloza-lupkowe-w-prezencie-dla- amerykanow,18567,3210204,1,prasa-detal" do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (05/05/2010)
kosutsw:   "szanowny panie darkwater jeżeli nie widzisz ciągu logicznego w tych pytaniach to nasza dyskusja się mija z celem... poza tym hipoteza to jest poniekąd pytanie bo jest to przypuszczenie które należy zbadać... czy jest możliwe np to że na pokładzie samolotu była bomba... natomiast teza to stwierdzenie faktu, np to był wypadek a nie zamach.... dzepson odpowiedz mi na zasadnicze pytania czy wie ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (05/05/2010)
kosutsw:   "ja wiem jakiej był narodowości, bo znam odpowiedzi na wszystkie te pytania... ty odpowiedziałes na jedno... wiec dalej pochwal się wiedzą... pochwal się co wiesz o filmie z internetu i udowodnij że nie mam nawet w 10% racji... czekam" do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (04/05/2010)
kosutsw:   "wiem, ale widze że nie znasz odpowiedzi na te pytania i znowu rozmywasz temat piszac o różnicach między dowodem a pytaniem (teza - hipoteza)... to odpowiedz mądrze na moje pytania i mi rozjaśnij mój umysł... nieś kaganek oświaty dla ciemnoty..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (04/05/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kosutsw
Ranga:
Ost. logowanie: 19/07/2013
Zarejestrowano: 06/03/2009

Statystyki
Punkty: 188
Odwiedziny profilu: 1.859
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 32
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska