Login lub e-mail Hasło   

krafcu
Wcześniejsze wpisy
krafcu:   Popularny artykuł: Hipokryzja level up  (13/06/2017)
krafcu:   "@Hamilton Starszy: czytaj pan ze zrozumieniem, a chaos umysłowy to lepszy stan niż umysłowy beton jednak. Ortografia: no pomyliłem się, jestem człowiekiem. Poza tym nie ma słowa o postkomunistach przechodzących na Islam, teraz lewica broni multikulti choć nie ma to zastosowania. A bieda umysłowa jest wtedy jak patrzy się wąsko, patrz pan szerzej, świat jest duży. I tak, jeśli chodzi o szkołę bardz ..." do artykułu Hipokryzja level up.  (09/06/2017)
krafcu:   Nowy artykuł Hipokryzja level up  (08/06/2017)
krafcu:   Nowy artykuł prawy do lewego  (24/05/2017)
krafcu:   "@_serpico_: racja, mój błąd. " do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (09/05/2017)
krafcu:   "@Dyl Sowizdrzał: i mam jedno pytanie. Bierzmowany? Po ślubie? Bo jeśli tak to nie znam większego hipokryty, jeśli nie, zwracam honor." do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (09/05/2017)
krafcu:   "@Dyl Sowizdrzał: pierdolony ignorancie, 14 lat ma fikcyjna, wymyślona postać która jest tylko przykłądem. Jakim idiotom trzeba być żeby nie potrafić czytać ze zrozumieniem? Wyobraź sobie, że jest coś takiego jak metafora, drugie dno, nie wszystko musi być powiedziane dosłownie ale widać twój łopatologiczny mózg nie radzi sobie z myśleniem. Fajnie się czasami posprzeczać z takimi zerami. Pot ..." do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (09/05/2017)
krafcu:   Popularny artykuł: Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi.  (09/05/2017)
krafcu:   "@Dyl Sowizdrzał: Czyli pewnie trafiłem, swoją drogą przerost ego to epidemia w naszych czasach. A dla takich jak Ty należałoby rozpocząć holocaust, o ile świat byłby piękniejszy bez frustratów. Nie rozumiesz baranie, nie komentuj. Albo poproś o wyjaśnienie. Ile Ty właściwie masz lat? Żeby dwóch facetów wyprawiało takie rzeczy w internecie, trochę mi wstyd. Bardzo chętnie spotkam się z 'pan ..." do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (08/05/2017)
krafcu:   "@Dyl Sowizdrzał: 'Ale im wiekszy głąb tym bardziej zawzięcie broni swojej debiliady w art. i komentach.' Hipokryzja, i nadal frustracja. Lekarze jacyś się zajmują tobą? Pozwalają używać komputera? Myślisz, że jedynie twoja perspektywa jest słuszna pachołku? Wyobrażam sobie Ciebie, wnioskując po tym co piszesz, że niedawno zapisałeś się na siłownię, włosy stawiasz w kogucik na żel i nosisz ..." do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (08/05/2017)
krafcu:   "@Dyl Sowizdrzał: bardzo zakompleksiony musisz być. Aż mi Cię szkoda trochę, pomimo tych słów które piszesz. Wyobrażam sobie spedalonego okularnika który swoją frustracje wyładowuje w internecie, smutne. Żonka Ci nie daje? hmm? Bardzo musisz się prosić? Czy już jej nie kręcisz? Zresztą taki zakompleksiony typek pewnie siedzi sobie sam i płacze nad swym losem. Trzymaj się chłopie, życie jest piękne. ..." do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (08/05/2017)
krafcu:   "@Dyl Sowizdrzał: twojego tatusia. Ale Ty masz problem ze sobą człowieku. A te 'oszustwa' to po prostu fikcja a nie oszustwa idioto. Bardzo sfrustrowany widocznie jesteś, żeby po kilku artykułach wnioskować kim jestem. Idź do mamusi niech Ci powie jaki jesteś cudowny i w czółko pocałuje. A o prawdziwych kobietach wiem więcej niż Ci się wydaje. Jak chcesz czytać teksty pisane bez polotu, emocji i zd ..." do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (08/05/2017)
krafcu:   "@szubrawiec: Generalnie to fikcja ale mocno podpierałem się przypadkiem pewnego faceta którego znam. " do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (08/05/2017)
krafcu:   "To czytelnik jest od myślenia, a takim menelem może być każdy z nas, chociaż wielu z pewnością myśli 'Ja?? Pfff... nigdy w życiu, jestem taki przebojowy, energiczny i super'. Ktoś kto to przeczyta może sobie pomyśleć, że to o miłości, ktoś inny, o konsumpcjonizmie. Jak nic nie wynosisz z takich historyjek trudno, i czy każdy tekst który przeczytasz musi być pełen przemyśleń? " do artykułu Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi..  (08/05/2017)
krafcu:   Nowy artykuł Rok po tym jak zamknęła za sobą drzwi.  (08/05/2017)
krafcu:   Nowy artykuł Przydrożny anioł  (04/10/2016)
krafcu:   "@Koriolan: Możemy się zasypywać metaforami,istotą jest to, że dzieci im mniejsze tym mniej zepsute takimi sprawami jak zawiść, zazdrość czy skrajny egoizm który u dorosłych nazywany jest życiową zaradnością. Gdyby dorośli pozostawili sobie, dojrzewając cały czas, odrobinę choć tej dziecięcej niewinności świat byłby piękniejszym miejscem. Dzieci nie kłamią (do pewnego momentu) a kiedy zaczynają to ..." do artykułu Jestem dzieckiem i jestem z tego dumny.  (23/08/2016)
krafcu:   "@Koriolan: Nie lubię oczywiście niedojrzałych owoców, jednak z dojrzałymi nic dobrego się nie dzieje, zostają zjedzone lub gniją ;)" do artykułu Jestem dzieckiem i jestem z tego dumny.  (22/08/2016)
krafcu:   Nowy artykuł Jestem dzieckiem i jestem z tego dumny  (22/08/2016)
krafcu:   "Czy to naprawdę tak istotne czy ktoś jest introwertykiem, nieśmiałym czy może po prostu lubi być sam? Indywidualizm w mojej ocenie polega na tym, że ile ludzi tyle diagnoz i nie można wszystkich podczepić pod jakąkolwiek kategorię typu 'śmiały introwertyk' czy 'nieśmiały ekstrawertyk'. Zbyt wiele cech posiadamy aby móc się podpinać pod kategorię. Poza tym, czy to ważne dla danej osoby czy w oczach innych osób jest intro- czy ekstrawertykiem? Ocenę pozostawiam wam." do artykułu Sprawdź kim jesteś, parę prostych pytań i wiesz :).  (02/08/2016)
krafcu:   "@Trebor: o płytkich ludzkich postawach to i płytko opisany" do artykułu Operacja plastyczna.  (02/08/2016)
krafcu:   Nowy artykuł Czy to okazja czyni złodzieja?  (02/08/2016)
krafcu:   Popularny artykuł: Czy czujesz się zaprogramowany?  (10/07/2016)
krafcu:   Nowy artykuł Czy czujesz się zaprogramowany?  (07/07/2016)
krafcu:   Popularny artykuł: Dziwna rozmowa w przedziale dla niepalących  (03/07/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: krafcu
Ranga:
Ost. logowanie: 27/07/2017
Zarejestrowano: 30/07/2015

Statystyki
Punkty: 13.352
Wyświetlenia artykułów: 12.831
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 1.903
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 20
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska