Login lub e-mail Hasło   

KRYSTYNA BEDNAREK
Wcześniejsze wpisy
KRYSTYNA BEDNAREK:   "Myślę Przemku że jeśli pójdziesz z tym do lekarza to on pomyśli że jesteś jakiś nawiedzony bo ten kto tego nie przeżył to tego nie zrozumie pewnie odeśle cię do psychatry ja starałam się o tym tak nie mówic .Bo jak komóś opowiadałam to widziałam takie miny że lepiej nie mówic Ale bardzo ci współczuje ja nie chciała bym tego powtórnie przeżywac.ŻYCZĘ CI SPOKOJNYCH NOCY" do artykułu Paraliż senny.  (08/12/2008)
KRYSTYNA BEDNAREK:   "wydaje mi się że paraliż występuj wtedy gdy żyjemy w stresie, lęku,życie w ciągłym napięciu,powoduje te koszmary nocne,Ja nie mam teraz tego problemu ale jestem o wiele lat starsza moje życie stało się spokojniesze i powolniejsze mam inny pogląd na życie.Pamiętam że zawsze w czasie tych koszmarów leżałam na wznak ,pużniej zawsze starałam się zasypiac na boku nawet w czasie snu bardzo się pilnowałam bo bardzo się bałam tych koszmarów. Bardzo wam współczuje bo wiem jak to jest." do artykułu Paraliż senny.  (04/12/2008)
KRYSTYNA BEDNAREK:   "Ja też miałam coś takiego trzy krotnie już dośc dawno temu raz mnie coś dusiło,następnym razem bolał mnie żołądek i nie mogłam się podnieśc widziałam jak wychodzę z własnego ciała sprawiało mi to wielki wysiłek i wpadałam w nie ponownie ,myślałam że umieram.Najgorszy był trzeci raz widziałam zakonnika w kapturze stał nad mym łóżkiem,słyszałam przerażliwy śmiech to było straszne za każdym razem był ..." do artykułu Paraliż senny.  (27/11/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: krysia46
Ranga:
Ost. logowanie: 25/12/2008
Zarejestrowano: 27/11/2008

Statystyki
Punkty: 10
Odwiedziny profilu: 1.927
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska