Login lub e-mail Hasło   

krzycho-r

Jestem studentem medycyny. Prócz medycyny interesują mnie: biologia, chemia, fizyka, kosmologia, astronomia, paleontologia, bioelektronika, literatura, filmy, muzyka.

Jestem zafascynowany odkryciami prof. Włodzimierza Sedlaka. Szkoda, że nie jest On tak znany, jak na to zasłużył. Czy znowu polski uczony będzie mniej znany od tych z innych krajów, mimo, że odkrył coś fascynjącego: czym jest życie?Wcześniejsze wpisy
krzycho-r:   "Pojawiło się tak wiele wątków, że jest trudne ustosunkowac się do wszystkiego. Mówi Pan o całościowym podejściu do pacjenta. Oczywiście, uczę się o tym, jednak nie stanowi to konkretnego przedmiotu, jest raczej przy okazji każdego leczenia o tym mowa, jest to bardzo praktyczne podejście, gdyż zwiększa znacznie skuteczność leczenia. Fakt, że często lekarze nie stosują się do tej za ..." do artykułu Kilka słów o diecie roślinnej.  (02/02/2008)
krzycho-r:   "Kolejny komentarz do Pańskich artykułów. Tym razem wspomniał Pan o najważniejszej rzeczy, jaką powinno się zrobić, modyfikując swoją dietę do jak najlepszego z możliwych modelu żywienia: 'ograniczenie ilości węglowodanów, szczególnie cukru, zaprzestanie palenia.' (tzw. zasady wg dra Paulinga) Najpierw ważna uwaga. Na produktach spozywczych a także w Pań ..." do artykułu Czy suplementacja odżywiania jest dziś naprawdę nieodzowna?.  (01/02/2008)
krzycho-r:   "Dosadnie i prawdziwie skomentowany artykuł. Proponuję wszystkim przeczytać książkę Richarda Dawkinsa 'Bóg urojony'. A skoro jakiś pomysł pretenduje do miana naukowej hipotezy czy teorii, jak np. kreacjonizm, to trzeba metodologicznie przedsawić dowody na jego poparcie. Kreacjonizm zakłada istnienie boga/bogów, w co trzeba wierzyć, bo udowodnić czegoś ponadnaturalnego z samej ..." do artykułu Kreacjonizm - fundamenty.  (01/02/2008)
krzycho-r:   "Nie można się zgodzić z pańską opinią, że człowiek nie jest przystosowany do jedzenia mięsa. Człowiek jest wszystkożercą, a więc ma spożywać i produkty roślinne i zwierzęce. W zależności od składu diety, od proporcji między głównymi składnikami odżywczymi, czyli białkami, tłuszczami i węglowodanami, i ich jakością w pokarmie, tak organizm, można z grubsza powiedzieć, funkcjonuje. ..." do artykułu Kilka słów o diecie roślinnej.  (01/02/2008)
krzycho-r:   "Trzeba dodać gwoli uściślenia, że jak dotąd nie przeprowadzono takich badań, które by potwierdzały aż taką szkodliwość wszelkich urządzeń, bez których dzisiaj nie wyobrażamy sobie wygodnego i normalnego życia. Nasuwa się pytanie, kiedy będzie za późno na takie badania? Nie uważam, że można na podstawie dzisiejszej wiedzy mówić o powstawaniu białaczek i guzów mózgu (jakich?). Takie ogólne s ..." do artykułu Szkodliwe skutki promieniowania elektromagnetycznego.  (01/02/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: krzycho-r
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 02/02/2008
Zarejestrowano: 01/02/2008

Statystyki
Punkty: 22
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.238
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska