Login lub e-mail Hasło   

krzychu_19
Wcześniejsze wpisy
krzychu_19:   "System państwa raczej nie pozwoli nam na szybki rozwój w te stronę :0 mamy zdolnych ludzi, ale to nie przejdzie. Dosc powiedziec, że przed wojną ta sieć funkcjonowała lepiej. Socjalizm nas cofnął 100 lat do tyłu ;)" do artykułu Polacy chcą zbudować superpociąg!Z Krakowa do Gdańska pojedzie w 35 minut..  (19/01/2017)
krzychu_19:   "@Henear: Istniały i nadal istnieją jednostki, które zmieniały kierunek świata, choć w negatywny sposób... a więc dochodzimy do wniosku, w którym silniejszy nie oznacza lepszy, tylko... inny :) A ci słabi, którzy płyna z prądem... może też tym wywierają negatywny wpływ na ludzi, którzy akurat chcieliby cos zmienić na lepsze? Warto dyskutować i sie uruchamiać... może i mamy w tym momencie ma pozytywny wpływ na bohaterów artykułu? Pozdrawiam :0 :0" do artykułu Jesteśmy tylko robotami..  (19/01/2017)
krzychu_19:   "Świetnie napisane. Myślałaś o wydaniu jakiejś książki? Jak dla mnie to warto uświadamiać ludzi w niektórych sprawach - przede wszystkim tej wolności emocjonalnej i świadomości tego, że nie trzeba zawsze się emocjami kierować, tylko iść za swoim własnym dekalogiem zmieniając siebie na lepsze :) " do artykułu Z pamiętnika 44-letniej singielki - cz 5. O rozwoju duchowym.  (19/01/2017)
krzychu_19:   "Świetne zestawienie, tylko sam sobie autorze strzelasz w stopę. Policzmy w takim razie jakie są efekty miliardów wydanych na NFZ... bo gdyby NFZ było choć w małym procencie tak efektywne jak WOŚP to orkiestra nie musiałaby istnieć, bo mielibyśmy dostatek sprzętu każdego rodzaju :)" do artykułu Do puszki Owsiaka: „12 groszy, tylko nie płacz proszę".  (19/01/2017)
krzychu_19:   "Minie kilkadziesiat lat nim ludzie urodzeni w troszke bardziej kapitalistycznych czasach wyrosną i bedą mieli prawo glosu, a reszta socjalistów odejdzie na niezasluzoną emeryturę (ktorych nomen omen w ogole byc nie powinno). Czy Ci ludzie rzeczywiscie do tego czasu nie stana sie tym samym czym dzisiejsza władza? :)" do artykułu Dobra zmiana.  (12/12/2016)
krzychu_19:   "O wszystkich wolnosciowych kwestiach od lat mowi Janusz Korwin Mikke, ale przesiaknieci socjalizmem nie jestesmy w stanie spojrzec na to wszystko trzezwo... Sa to partacze, ktorzy doprowadzaja nasz kraj do ruiny mając za cel... no wlasnie co Ci ludzie maja za cel? Pieniadze? :) Chyba chodzi o cos glebszego... moze o nieudana przeszlosc, niespelnione marzenia... moze w szalentswie sie spelniaja najlepiej? Moze tylko? :)" do artykułu Promocja patologii.  (12/12/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: krzychu_19
Ranga:
Ost. logowanie: 19/01/2017
Zarejestrowano: 18/11/2016

Statystyki
Punkty: 18
Odwiedziny profilu: 569
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska