Login lub e-mail Hasło   

Milena G.

Całkowicie przeciętna, niezaprzeczalnie standardowa i dobitnie niewyróżniająca się, Chaotycznie Zła Zapałka.

To wcale nie to, że nie lubię ludzi. I wcale nie przemawia przeze mnie złośliwość czy zawiść. Po prostu nie lubię, gdy ludzie przypisują mi cechy, umiejętności i właściwości, których nie posiadam i - co niemal pewne - nie posiądę ich w najbliższym czasie. Doceniam jednak to, co mam i tym mogę się podzielić, mało jest jednak osób, które odkrywszy moją prawdziwą naturę - a raczej, spostrzegłszy, że wcale tak usilnie jej nie... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Milena G.:   "Wierzysz, że półprawda jest równie dobra, co prawda? Ja rozumiem, że nie istnieje prawda obiektywna i jednoznaczna w każdej sytuacji, ale relacje międzyludzkie to nie pogoda, tak mimo wszystko. Jednak przyznaję, dzisiejsze słońce pieści moją białą skórę. (; P.S. Muszę naprawdę niezrozumiale ostatnio pisać." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (07/04/2011)
Milena G.:   "Nie byłabym w stanie zbudować czegokolwiek stałego na klepaniu ludziach po głowach i mówieniu, że będzie dobrze, bo są idealni i nie popełniają błędów. Może to mój błąd (mea maxima culpa!) i to by wyjaśniło rzadkość występowania u mnie bliskich relacji, w zamian za niesamowitą głębię, trwałość i brak niedomówień w jakichkolwiek kwestiach, jeśli już takie zaistnieją. Nie każę nikomu być mną ..." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (06/04/2011)
Milena G.:   "A może właśnie wtedy Ewa zaprzyjaźniłaby się z wężem? Kto w ogóle powiedział, panie Anarchiuszu, że samotność musi się od razu tyczyć sfery cielesnej? Człowiek tak czy inaczej na pewnym etapie swego życia będzie samotny. Problem leży w tym czy będzie to samotność z wyboru, czy zwykłe osamotnienie wynikające z porzucenia." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (05/04/2011)
Milena G.:   "Gdyby w istocie tak było, już lepsze byłoby życie w rozłące... A może wtedy na religii uczono by, że nie poszli się rozmnażać, tylko szukać wspólnych pasji? Nie mi to osądzać, moja wiedza teologiczna jest na takie dywagacje zbyt mała. (;" do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (05/04/2011)
Milena G.:   Głos na artykuł Doktor Mouse i Baron Münchhausen  (30/03/2011)
Milena G.:   Głos na artykuł Witamina B3, czyli niacyna zwana witaminą PP.  (30/03/2011)
Milena G.:   "Organizm wydala nadmiar mikroelementów, takich, jak magnez, bo też nie wszystkich. A hiperwitaminoza potrafi być niebezpieczna, szczególnie, jeśli chodzi o naszą ukochaną witaminę C (ale także witaminę A), co nie zmienia faktu, że trudno się jej nabawić, spożywając warzywa i owoce, a bardzo łatwo katując się suplementami z aptek i sokami 'o dużej zawartości tego i owego'. (; Tak piszę w celach informacyjnych. Artykuł bardzo ciekawy!" do artykułu Witamina B3, czyli niacyna zwana witaminą PP..  (30/03/2011)
Milena G.:   "Nie chodziło mi tak o delikatność przekazu wobec innych, jak o jej brak wobec siebie samego. Poza tym większości ludzi można przypisać cechy utrudniające przekazanie czegokolwiek, takie jak: neurotyczność, hiperwrażliwość, narcyzm. Dochodzą do tego problemy z formą, wynikające choćby z ubogiej leksyki którejkolwiek ze stron. Naprawdę nie namawiam nikogo, żeby był obelżywy i jeździł po wszys ..." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (29/03/2011)
Milena G.:   "Można wyrazić kulturalnie, ale czasem szczerość nawet w postaci całkowicie neutralnej i łagodnej ludzie traktują jako przejaw wyrafinowanej złośliwości, wmawiając sobie usilnie, że ludzie, gdy mówią im rzeczy, których nie chcą słyszeć, próbują zburzyć ich mały światek. Och. I tego właśnie nie lubię. Może nie zaznaczyłam tego właściwie. Nie będę wytykać komuś tu błędu w rozumowaniu, ale ja n ..." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (29/03/2011)
Milena G.:   Obserwuje użytkownika: Anarchiusz  (29/03/2011)
Milena G.:   "Dziękuję za odpowiedź, mości Anarchiuszu. Mam jednak niejasne wrażenie, że Twoja ocena nie jest obiektywna, a Twój komentarz nacechowany ogromnym ładunkiem emocjonalnym... za co mogę tylko podziękować. Również mam nadzieję, że moje pisanie nie umrze śmiercią naturalną w tym właśnie punkcie mojej 'kariery'. P.S. I znowu mój kochany internet mnie rozłączył w trakcie pisania." do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (29/03/2011)
Milena G.:   "Nie sposób się nie zgodzić, że takie zależności występują. Problem w tym, że są przypadki, w których szczerość jest podobna do zespołu Tourette'a, nie ma złych intencji i nie chodzi o oddziaływanie na drugą osobę, a o czystą, nieskażoną ekspresję. Nie sposób nie przyznać też, że mój artykuł ma w dużej mierze charakter impresywny albo chciałabym, żeby taki miał. Tutaj można powiedzieć, że się usprawiedliwiam. (;" do artykułu Szczerość czy chamstwo?.  (29/03/2011)
Milena G.:   Nowy artykuł Szczerość czy chamstwo?  (28/03/2011)
Milena G.:   Rekomendacja artykułu Wiwisekcja - życie gorsze od śmierci  (01/04/2009)
Milena G.:   Rekomendacja artykułu Środki artystyczne - j. polski  (01/04/2009)
Milena G.:   Rekomendacja artykułu BigBrother nas widzi  (22/03/2009)
Milena G.:   Głos na artykuł BigBrother nas widzi  (22/03/2009)
Milena G.:   Głos na artykuł Świat według blondynki  (12/03/2009)
Milena G.:   "Gen dominujący barwę włosów jasną lub ciemną jest dominujący, to rudy jest recesywny. Ot, tak mnie uczyli na biologii. Dziecko z jasnymi włosami może pojawić się u dwójki rodziców brązowowłosych, nie dlatego, że mają gen recesywny, ale dlatego, że nastąpi jakaś zmiana w pigmentacji, spowodowana chorobą lub zwykłym zjawiskiem crossing-over przy dobrych lotach. Chociaż pewności nie mam, biologiem z wykształcenia nie jestem." do artykułu Świat według blondynki.  (12/03/2009)
Milena G.:   Rekomendacja artykułu Podstawowa budowa ludzkiego UmYSŁU - Cała prawda  (07/03/2009)
Milena G.:   Głos na artykuł Co dalej? - made in poland  (07/03/2009)
Milena G.:   Rekomendacja artykułu 10 przykazań dla Ciebie  (07/03/2009)
Milena G.:   Rekomendacja artykułu Jak się uczyć?  (04/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: maeziliel
Ranga:
Ost. logowanie: 24/09/2011
Zarejestrowano: 03/02/2009

Statystyki
Punkty: 4.427
Wyświetlenia artykułów: 4.390
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.185
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 7
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska