Login lub e-mail Hasło   

kuti
Dzisiaj
kuti:   Głos na artykuł Dlaczego warto jeździć na rowerze do pracy?  (4 godz. temu)
kuti:   Nowy artykuł Sześć zasad jak zostać internetowym guru?  (4 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
kuti:   "@krzysztof212: W życiu można się cały czas bawić i próbować poznawać świat :) Te pseudopsychologiczne teorie świetnie się sprzedają w internecie, ale i tak życie je weryfikuje. Można sobie wciąż głowę zaśmiecać, tylko dla mnie jest to strata czasu. I tak chłopcy w różnym wieku siedzą z nosami w komputerach, usiłują poznać tajemnicę zamiast poznawać ją na sobie :) Człowie ..." do artykułu Patologia kłamstwa.  (7 dni temu)
kuti:   "@Dyl Sowizdrzal: Tak naprawdę to zabawne jest to, że w żadnym z moich tekstów nie pokazuje się ani wizerunek 'kołcza', ani żaden link, ani cytat, a parę osób bezbłednie go rozpoznaje :) Gdyby nie to byłby to po prostu artykuł o zaburzeniach psychicznych i patologii. Mam jeszcze kilka podobnych w zapasie i zamierzam je zamieszczać tutaj. Jeśli w opisach patologii wciąż będzie się ..." do artykułu Patologia kłamstwa.  (7 dni temu)
kuti:   Nowy artykuł Patologia kłamstwa  (8 dni temu)
kuti:   "@tomfszyba: Ale opisywany 'kołcz' nawet matury nie ma :) Couching z prawdziwego zdarzenia wymaga wiedzy psychologicznej. Spotykamy sie z różnymi ludźmi, więc musimy się dostosowywać do ich problemów, by móc je rozwiązać, a nie sterować nimi tak, by wyznawali nasze poglądy. Tego uczy się na studiach, poważnych kursach, szkoleniach. Do tego dochodzi doświadczenie, profesjonali ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (12 dni temu)
kuti:   "@szubrawiec: Urzekła mnie Twoja historia :)" do artykułu Odniesienia ad personam, a mechanizm projekcji.  (12 dni temu)
kuti:   "@Felicjanna: No tak początkowo kombinowałem, ale wyszły z tego jeszcze większe niedorzeczności :) Wynikałoby z tego, że jestem najbardziej przepracowanym człowiekiem na świecie, bo dzisiaj mam około dwadzieścia minut wolnego czasu, a bywa, że tyram całymi dniami bez wytchnienia :) Jeśli chodzi o nabuzowanie to właśnie tow. szubrawiec wykazuje się nadmierną impulsywnością, prz ..." do artykułu Odniesienia ad personam, a mechanizm projekcji.  (12 dni temu)
kuti:   "@Koriolan: Pierwotnie mechanizm projekcji dotyczył wyłącznie podświadomości. W tym kontekście istotnie uznać możemy, że siebie nie znamy i podświadomość ta nami rządzi. W rzeczywistości dotyczy to jednostek wciąż rozwijających się, świadomościowo wciąż nie do końca dojrzałych. Nie jest wstydem dojrzewać i poznawać siebie. To dyskusja wręcz filozoficzna, czy znamy siebie, na ..." do artykułu Odniesienia ad personam, a mechanizm projekcji.  (13 dni temu)
kuti:   "@Felicjanna A to jest akurat naturalne, że sami podlagamy czasami temu mechanizmowi :) Czekam na przemyślenia i pozdrawiam " do artykułu Odniesienia ad personam, a mechanizm projekcji.  (13 dni temu)
kuti:   "@szubrawiec: Mam odczucie, że sam ten mechanizm, świadomie lub nie, zastosowałeś :) Użyłeś w wypowiedzi szeregu zdań oceniających, które ciężko zweryfikować. Co to znaczy na przykład „znaczną część swojego wolnego czasu”? To znaczy ile tego czasu wolnego ma ten Twój znajomy? Nie możesz też dyktować ludziom jak mają żyć. Jeśli ktoś lubi stan nabuzowania to jego s ..." do artykułu Odniesienia ad personam, a mechanizm projekcji.  (13 dni temu)
kuti:   "@szubrawiec: A skąd ten ćwierćoficjalny ton :) Pozwól, że będę mniej oficjalny. Wcale nie sugerowałem, że jesteś obecny forach. Nie jesteś jedyną osobą, która uważa, że inni tracą czas, a oni sami go wykorzystują, by się 'rozwijać' siedząc od rana do nocy przy monitorach. Nigdy nie miałem konta na tamtym forum. Nie mogłem być zatem tam zbanowany. Są ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (14 dni temu)
kuti:   Nowy artykuł Odniesienia ad personam, a mechanizm projekcji  (14 dni temu)
kuti:   "@Critical Thinker: Piękne! Jakbym cyberguru słyszał :) 'gdyż wszystkie kobiety są takie same', 'kobieta to kłębek odruchów', 'musisz mieć koszulkę Gargamela', 'możecie potwierdzić, że moje porady działają' Doskonała parodia, gość z dystansem, ironia będąca badzo skuteczną bronią na 'kołczy'. I jest tu dynamika, i pomysł, a nie ględzenie w kółko o tym samym. Zastanawi ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (15 dni temu)
kuti:   "@szubrawiec: Chyba najbardziej ciekawą rzeczą dla psychologa przy okazji tej osoby są też ci, którzy usiłują coś powiedzieć, a nie bardzo wiedzą co :) Na przykład czepiają się tego, że w ogóle się o takich „kołczach” pisze i że ktoś traci swój czas. Po kilku kliknięciach okazuje się, że ci sami, którzy tak bardzo dbają o czas i zainteresowania innych, są nadzwyczaj aktywni na forum ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (15 dni temu)
kuti:   "@e-contra: Przepraszam, ale o czym ta książka?! :) Na razie jedyną wygraną sprawą w sądzie naszego bohatera jest upokorzenie osiemdziesięcioletniej wtedy, a dziś już nieżyjącej MATKI osoby, u której się gości od dziewięciu lat! I to za to, że ta uderzyła go tacką. Mam skopiowane to, co cyberguru sam o tym pisał i żadne kasowania nie pomogą. Mam to tutaj puścić? :) ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (21 dni temu)
kuti:   "@e-contra: Cyberguru podniósł postępowanie z „hejterami” do rangi niemalże religijnej! :) Za hejtera może według niego uchodzić każdy, od wiernego żołnierza do kogoś, kto pięć lat temu napisał na jego temat kilka zdań. Ja nie znajduję psychologicznego uzasadnienia dla tego, że słowo „hejter” wymawia on chyba codziennie, mimo tego, że wszyscy podejrzani na wakacjach, nie odzy ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (22 dni temu)
kuti:   Popularny artykuł: „Kołczing” level Praga Północ  (22 dni temu)
kuti:   "@e-contra: Doskonale wpisuje się to w mój tekst. Fakt, że na jego samego nie działają 'metody lecznicze' za które bierze pieniądze jest nieprawdopodobny :) Jak niby ktoś, kto sam nie potrafi wyzbyć się lęku ma uczyć jak się tego lęku pozbyć? Wciąż będzie mówił, ze pracuje, uczy się, a pod stołem brał pieniądze za 'ratowanie ludzi'? :) O tych ciastkach to ja kolejny ROK czytam ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (22 dni temu)
kuti:   "@Dyl Sowizdrzal: Pajaca znam z innego portalu :) Przyczepił się do mnie jak rzep psiego ogona wiele miesięcy temu. No to skontrowałem, przyjrzałem się, zacząłem czytać go uważnie i wyszło, że niezależny od kobiet 'kołcz' gości się na koszt kobiety. To było odkrycie! :) Z czasem jego zbanowali, wokół mnie zgromadziło się kilkanaście osób. Aż zbanowali mnie za niewinność : ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (27 dni temu)
kuti:   "@pokrzywiony: Psychologia to pasja :) Jestem człowiekiem w średnim wieku, ale nigdy nie spotkałem tak niezrównoważonej psychicznie osoby. To, co napisałem to wierzchołek góry lodowej, bo informacji można wyczytać o dużo więcej. Podobnie jak sprzeczności, niedorzeczności, prymitywnej manipulacji, socjotechniki stosowanej w sposób nieudolny. Raz mówi/pisze tak, innym razem inaczej. Ra ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (27 dni temu)
kuti:   "@Dyl Sowizdrzal: Jestem psychologiem i mnie ten osobnik zaintrygował :) Jest niemal książkowym przykładem na wiele chorób o podłożu psychicznym, a w połączeniu z 'kołczingiem', który uprawia bez należytej wiedzy i przygotowania, to psychologiczne zjawisko! On nie bardzo wie czy ma być duchowym guru czy niedojrzałym chłopczykiem spod bloku. Raz udaje jednego, a zaraz wyłazi ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (28 dni temu)
kuti:   "@pokrzywiony: Tych literówek jest trochę więcej. Pisząc nie zwracam uwagi i bywa, że mi błąd umknie. Dziękuję tym niemniej za zwrócenie uwagi. Już poprawiam :)" do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (28 dni temu)
kuti:   Nowy artykuł „Kołczing” level Praga Północ  (29 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kuti
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 29 dni temu

Statystyki
Punkty: 2.025
Wyświetlenia artykułów: 1.804
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 232
Przeczytane artykuły: 3
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 18
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska