Login lub e-mail Hasło   

Kwiatmagnoliii
Wcześniejsze wpisy
Kwiatmagnoliii:   "Kwiaty, zieleń, rabaty i przyroda cała - to przyjemy obiekt do kontemlacji i opisywania. Pamiętajmy o ogrodach... Artykuł gustowny i sercem napisany. 44 punkty" do artykułu Czy to możliwe?.  (13/11/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Całkowicie mnie przekonałaś elba może nie do całości tej poezji , ale do muzyki duszy. Nie wypada krytycznie, bo to zniechęca na ogół mlodzież do dalszej twórczości. Więc co tam dalej w duszy gra?" do artykułu Poezja jest w Duszy.  (21/07/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Zdjęcie kojarzy się z pacjentem, któremu ktoś wyrywa zęby obcęgami na żywca, ale prowokuje do zastanowienia się nad poczuciem humoru Polaków, których japońska ekipa filmowa wybrała do kręcenia filmu z twarzami o najsmętniejszej aparycji na świecie. Czy to wypada tak się smucić? Dziwne,że w Radio maryja nie ma kącika humoru to dla starszych, schorowanych ludzi byłaby chociaż kropla humorku a tak.......byle jak, byleby pobożnie." do artykułu Bo w Polsce nie wypada tak robić...  (21/07/2009)
Kwiatmagnoliii:   Głos na artykuł Bo w Polsce nie wypada tak robić..  (21/07/2009)
Kwiatmagnoliii:   Głos na artykuł Zmiany już następują  (20/07/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Kobra to ma dobrze- śpi, głęboko oddycha a po obudzeniu do paszczy wpadają smakołyki. " do artykułu 3 Rzeczy Które Musisz Wiedzieć O Prawie Przyciągania.  (06/07/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Zdecydowanie wszystko zależy od dobrej woli obojga partnerów zrozumienia przyczyn zdrady , mechanizmów i okoliczności i wówczas życie po zdradzie partnerów moze być jeszcze ciekawsze, oparte na pogłębionych relacjach. Partner, który zdradził w ramach zadośćuczynienia staje się troskliwszy i ogólnie lepszy jak to się potocznie mówi." do artykułu Życie po zdradzie...  (04/07/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Dodaj szmaragdzik, że taką sytuację wymyślił reżyser filmowy. " do artykułu Życie po zdradzie...  (04/07/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Na pewno osobiste doświadczenia Goethego /miłość do kobiety będącej już w zwiazku/ miały wpływ na kształt literacki milości w powieści jak również osobiste doświadczenia A.Fredry - małżeństwo z kobietą, która była w związku i pokona- nie trudnosci , jaką było unieważnienie małżeństwa przez papieża, jak pamiętam rzutuje na model miłości w Slubach panieńskich. Oczywiście w czasach Goethego nie popel ..." do artykułu Efekt Wertera, czyli sztuka samobójstwa.  (23/06/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Gdyby nie kilka błędów odnośnie nauk Jezusa artykuł byłby dobry. " do artykułu Guru z Nazaretu.  (22/06/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Wiele można się dowiedzieć z filmu przyrodniczego, z obserwacji i podróży do świata natury w naszym wnętrzu. " do artykułu Czym jest prawda?.  (20/06/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Dobrze, że starożytne kanony piękna nie ulegają dewaluacji ani zmianom komercyjnych mód, które narzucane są przez reklamę młodym ludziom." do artykułu Kobiecość to nie tylko duże blond włosy i długi biust..  (20/06/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Poszukiwanie odpowiedzi na postawione pytania w tym przypadku w dziedzinie naukowej są zasadne wedle starej dobrej sentencji Kto pyta nie blądzi. Zgadzam się ze świstakiem,że partie nie zaspokoją ambicji madrych, myślących ludzi po drugiej stronie tego już zdewaulowanego przez wieki patryjnego kiczu. A o Templariuszach piszą jak najlepiej sami ,,templariusze' a nie konkurencja, która niszczy bezwzględnie, to, co jej stoi na drodze. Zyczę powodzenia w pilegrzymowaniu!" do artykułu Zrozumieć Templariuszy.  (14/06/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Radziłabym trochę podreperować ortografię Paula. Popraw się z na pewno przedewszystkim." do artykułu Jak zmienić swoje życie?.  (09/06/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Tak to była piosenkarka o dużej kulturze scenicznej, naturalnym wdzięku, nie kokietująca publiczności ekstrawagancją a przeboje Anny Jantar i dziś są miłe dla ucha." do artykułu Wspomnienie o Annie Jantar.  (03/06/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Serdecznie gratuluję Muffinko napisania tego wiersza. Jest naprawdę udany.. Faktycznie jest pastiszem barokowej poetyki z charakterystycznymi dla niej oksymoronami, hiperbolizacją i nagromadzeniem metafor.Treść wiersza zaskakująca . Tytuł sugeruje, że wiersz adresowany jest do kobiety, Tymczasem aderesatem wiersza Wszechogarniająca Boska miłość. Zaskoczenie czy nawet zaszokowanie czytelnika to tak ..." do artykułu Jak napisać list w stylu barokowym.  (24/05/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Miłość zawsze płynie w rubinowym obłoku jako kwiat przecudowny dla milosnych uniesień Rozsiewając obłokiem Płomień aż tak duży że nie do ogarnięcia zwykłym ludzkim okiem Niosąc Im w podarunku Boski zapach róży .............................. " do artykułu Magia pocałunku.  (21/05/2009)
Kwiatmagnoliii:   Głos na artykuł Nie bądź zawistny  (14/05/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Dobry komentarz. Postaram się zapamiętać." do artykułu Kim Jesteś?.  (07/05/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Z pozoru pytanie i odpowiedż w praktyce z konganami jest nielogiczna. Mistrz Zen pyta : Kim jesteś? Uczeń: Jestem Kowalski. Mistrz może odpowiedzieć: To tylkoTwoje ciało i ponowi pytanie: KIm jesteś? Istotą takiej praktyki jest udzielenie natychmiastowej , spontanicznej odpowiedzi przez skierowanie świadomości poza umysł / analizę, syntezę, czy spekulacje/ , bo wlaśnie po wytrenowaniu się w wyłącz ..." do artykułu Kim Jesteś?.  (07/05/2009)
Kwiatmagnoliii:   "Mylisz się probusie. Twoją niechęć do medytacji już wcześniej zasygnalizowaleś w jakims artykule, więć mnie nie dziwi ,że ją zaznaczasz tutaj. Czy zdołam Cię przekonać nie wiem i nie oczekuję, że kilka słów zmieni czyjś twardy pogląd. By cokolwiek powiedzieć na temat medytacji jako podstawowej metody osobistego rozwoju, niestety powinieneś był praktycznie doświadczyć jej oddziaływania i to przez j ..." do artykułu Kim Jesteś?.  (07/05/2009)
Kwiatmagnoliii:   Głos na artykuł Kim Jesteś?  (07/05/2009)
Kwiatmagnoliii:   "O wlaśnie tu jest istotny kryzys, kryzys wiary, który jest chorobogennym i patogennym podlożem całego życia jednostek, grup spolecznych czy w końcu państwa. Trzeba sobie jasno uświadomić, że na bazie wykolejonej niemoralnością wiary wyrosły problemy, które juz dziś napęczniały jak przyslowiowy wrzód na d...e , który nie inaczej trzeba przeciąć i właśnie dzięki takim odważnym artykułom. Zabrakło punktów, ale tak od siebie 33." do artykułu Zagadnienie kryzysu wiary.  (07/05/2009)
Kwiatmagnoliii:   Głos na artykuł Zagadnienie kryzysu wiary  (07/05/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kwiatmagnoliii
Ranga:
Ost. logowanie: 13/11/2009
Zarejestrowano: 20/03/2009

Statystyki
Punkty: 52
Odwiedziny profilu: 2.991
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 27
Komentarze: 49
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska