Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton:   "@zakrawarski: trudno znaleźć twój komentarz gdzie nie byłoby o sraniu, szczaniu, gównie, moczu, nocnikach, szambach, wąchaniu, sralniach i sraczkach. Ty masz poważne problemy psychiczne. Ty musisz to opanować. Na początek mniej pisz a więcej dłub w nosie i zjadaj swój urobek. To może złagodzi ten twój chory apetyt i przynajmniej w części przywróci ci równowagę. " do artykułu Sracze III.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@jotko49: jestem tu 9 lat i takiego wysypu przygłupów nie było tu w tak krótkim czasie. Mnożą się jak króliki." do artykułu Sracze III.  (3 godz. temu)
noyes:   "Januszu! Zachwycasz sercem... Uściski" do artykułu Empatia.  (3 godz. temu)
jotko49:   "@Hamilton: Nie marnuj czasu na zwichrowane indywidua. Podbijasz im czytelność do czasu aż im admin wsadzi te odchody tam gdzie ich miejsce...Chyba że zemdli ich odór i ktoś jak zakórwiaskiemu patelnią wytłumaczy że wirtualne zapachy rozeszły się po 'salonach rodowych'. A przy okazji: zapijaczonym alkoholikom wyjaśnić należy iż nie jestem ich darmowym psychiatrą i na mej kozetce raczej onanizować się nie będą. Więc niechaj spodenek nie opuszczają gdyż błogosławić ich nie zamierzam..." do artykułu Sracze III.  (3 godz. temu)
noyes:   "Ze względu na to, że autor Kodów Uzdrawiania powołuje się w książce na najnowsze odkrycia w biologii i działań komórek ciała i na naukowca Bruce Lipton proszę w wolnych chwilach zagłębić się w cuda swojego ciała złożonego z czujących i myślących istot - komórek: W naszym 'wnętrzu' schowane są skarby. W tym Kody Uzdrawiania (programy ozdrawiające ) Jeszcze raz przedstawiam No ..." do artykułu Kod Uzdrawiania - książka, którą warto przestudiować.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@podobny: ' 'srają słowem' wtedy, gdy im to odpowiada … ale nigdy wtedy gdy POLSCE!'. Ty pajacu już bełkoczesz jakbyś się zderzył z pendolino w tunelu. Na oko 3,2 promila. " do artykułu Sracze III.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: kto jak kto, ale ty gentelmenelu nie śmiałbyś nikogo obdarzyć 'invektyvami' : 'Ham chce podciąć tą gałązkę gdzie ci dwaj siedzieli sobie, bo to taki smętny typek gotów podciąć wszech osobie. I na widok dwóch na drzewie ham-il-ton gałąź podcina, bo to taki lepki typek i kawałek.....asasyna' 'Nie zapomnij pomocnika tego ser(w)(p)i-tualnego Możesz go, w zamian nocnika, uż ..." do artykułu Sracze III.  (3 godz. temu)
Tomasz Het:   "Takie paskudy budują teraz prawie wszędzie " do artykułu Godzilla w Bydgoszczy.  (3 godz. temu)
koLo:   "@podobny: Mir'ek, a czkawki nie masz? Oj, chyba sie zapowietrzyłeś. Brawo, wypluj jeszcze coś, a coooo, niech znają moc prymitywa! 3! .....2!.....1!.....0!!" do artykułu Sracze III.  (4 godz. temu)
podobny:   "Zawsze jest KoLo sracza, a wędług tego, który poza krytykowaniem na eioba nie napisał nic więcej, ze swoim ograniczonym w słowiku wypowiedzi. Pierdolić go, byłoby ludzką rzeczą, ale pierdolić ułomnego, byłoby działaniem nie świętym. Więc … dla dupków odpowiedź jest inna nie wymagająca mojej odpowiedzi. Tacy jak jotko, Serpico, czy Hamilton, 'srają słowem' wtedy, gdy im to odpowiada … ale nigdy wtedy gdy POLSCE!" do artykułu Sracze III.  (4 godz. temu)
alodia1949:   "@youngcontrarian: proszę mi nie imputować tego czego nie powiedziałam, akurat żaden z wymienionych mi się nie podoba/ł" do artykułu Fantastyczne życie Lema.  (4 godz. temu)
podobny:   "@zakrawarski: ha, to wiesz są osoby bez twarzy, odważne wtedy, gdy kogoś chcą obrazić, unikając zwykłej ludzkiej odpowiedzialności. Schowani za swoim Nickiem udają bohaterów, bo w realu nic nie potrafią. Mięczaki lubujące się w słowie z powodu swojej bezsilności … … cierpień Rozumiesz? Mieli ciężkie dzieciństwo i dorastanie - nikt im nie wierzył, więc oni również nie ..." do artykułu Sracze III.  (5 godz. temu)
zakrawarski:   "Jak wiesz w 'sracze' oraz 'sracze II' Zacytowalem tylko slowa tych ktorzy w kazdym komentarzu uzywaja inwektyw i beszczelnie obrazaja innych intrnautow. Jestem przekonany, ze te osoby (nie wszystkie) nie pisalyby lub mowily w ten sposob, do swojego rozmowcy, gdyby siedzieli naprzeciwko siebie w kawiarni. To anonimowosc internetu powoduje, ze te osoby pokazuja sw ..." do artykułu Sracze III.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "No to mamy już dwóch smakoszy. Po posiłku umyjcie rączki i ząbki moczem. Podobny ty razem z zakrawarskim wciągniecie eiobę na szczyty literackie. Na razie stawiasz w tekście za dużo polskich znaków, ale jak pozbędziesz się tej głupiej maniery i zeżresz połowę liter to masz szanse dorównać koledze geniuszem. Poziom merytoryczny, intelektualny i artystyczny prawie wyrównany." do artykułu Sracze III.  (5 godz. temu)
barkarz:   Popularny artykuł: Godzilla w Bydgoszczy  (5 godz. temu)
podobny:   Nowy artykuł Sracze III  (6 godz. temu)
youngcontrarian:   "@alodia1949: Droga Alodio, a gdzie to powiedzialem, ze Jaruzel byl 'porządnym człowiekiem'? Daleki jestem od jego idealizowania. A wiec dla Pani Walesa/Bolek, ekskomuch Kwacho, Zimny Lech, Dyzma-Duda sa etalonami moralności? " do artykułu Fantastyczne życie Lema.  (7 godz. temu)
alodia1949:   "@youngcontrarian: może Jaruzelski miał wysokie IQ ale wykorzystal je tylko dla robienia kariery lekceważąc moralnośc, uczciwość i patriotyzm. W stanie wojennym bylam internowana więc proszę mnie nie przekonywać, że był porządnym człowiekiem." do artykułu Fantastyczne życie Lema.  (9 godz. temu)
youngcontrarian:   "Pani Alodio, Wielkie dzieki za swietna recenzje. PS >obraz Polski gdzie rządzili, sterowani ze Wschodu, ciemniacy.< A czym od nich pod wzgledem moralnym i intelektualnym roznia sie/roznili sie wszyscy 'post-Jaruzelscy' prezydenci Polski? O ironio wszyscy postkomunistyczni prezydenci Polski nie dorastali komuchowi Jaruzelowi do piet pod wzgledem IQ." do artykułu Fantastyczne życie Lema.  (10 godz. temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 42 43
Następna »

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska