Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Zdzisław Sadowski:   Popularny artykuł: Nowy początek życia, po 60-tce  (41 min. temu)
Anielski Orszak:   "@Hannibal_Lecter: Nikt nie zmusza Pana do korzystania z wyżej cytowanej uchwały Sądu Najwyższego, lecz przygotowując artykuł uznaliśmy to za cenną wskazówkę dla osób, które są w takiej sytuacji. Będziemy publikować w Naszych artykułach podobne treści, ponieważ zawsze będziemy stawać w obronie finansów Naszych klientów. Sytuacja z tego roku: Nasza klientka mus ..." do artykułu Renta rodzinna, emerytura zmarłego/zmarłej.  (godzinę temu)
Hannibal_Lecter:   "@zakrawarski: teraz klarnet ...https://www.youtube.com/watch?v=nmlSRX5OB6k skrzypce zniszczył kot, podrapał i zeżarł ... w ub. tyg. ja zjadłem jego. " do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (godzinę temu)
Hannibal_Lecter:   "'Zgodnie z uchwałą Sądu Najwyższego z 6 maja 2009 r. (sygn, II UZP 2/09): jeśli nie da się ustalić, kto konkretnie wypłacił pieniądze z bankomatu, wtedy za zwrot nienależnie wypłaconej emerytury odpowiedzialny jest bank, a nie spadkobiercy.' k...a polsko - cebulowe realia.. pisane z uśmiechem cymbała na twarzy." do artykułu Renta rodzinna, emerytura zmarłego/zmarłej.  (godzinę temu)
Koriolan:   " Isabel ma RACJĘ :-))) Istnieje coś takiego jak 'prawo przyciagania'. Oczywiście ludzie żyjący w świecie materialnym od razu chcą zastosować to w świecie materialnym. Czyli myślą że jak zapragną jakiejś dziewczyny to jej majtki spadną. Albo ktoś zapragnie wygrać milion to od razu ma wygraną w totka. Niestety zła wiadomość ... To tak nie dziala :-))) Prawo przyciągania DZIAŁA . ..." do artykułu Powrót do Astrologii.  (godzinę temu)
zakrawarski:   "@Szymon Bachir: A ja dziekuje jeszcze piekniej .....Szymonie !" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (godzinę temu)
zakrawarski:   "@Hannibal_Lecter: O Towiańczykach poczytam. 'Glupek patriota' pisal piekna poezje. Chyba najpiekniej ze wszystkich. PS cwiczysz jeszcze na ....skrzypcach ?" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (godzinę temu)
Koriolan:   "@Isabel: Jestem za Tobą :-) Hannibal to pewnie dawny Dyl Sowizdrzał .... Ma takie same głupie zapędy :-)))) Straszy Ci i poucza .... Zero w nim szacunku dla siebie samego :-))) " do artykułu Powrót do Astrologii.  (2 godz. temu)
Szymon Bachir:   "Doskonały tekst,dzięki" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (2 godz. temu)
Szymon Bachir:   "@szubrawiec: Wielka tendencyjna przesada ,w porównaniu z inwazją katolicyzmu-ta zasadna wypowiedz ziarenkiem, to forum puki co demokratyczne-" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (2 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   "@Hamilton Starszy: Jak widzisz, poprawna budowa konstrukcji zdań na poziomie szkoły PODSTAWOWEJ, niektórym jest całkowicie obca, może zdarzyć się raz, dwa, ale w wyżej zauważonym przypadku, jest to nagminne, przykry to fakt, że osoby starsze ( 50+) reprezentują poziom ...nawet nie gimnazjalisty, oceny jej nikt nie wystawi, a żeby się wstydzić chyba zbyt mało intelektu, w necie , bez pokazywania gę ..." do artykułu Głupia, męska moda.  (3 godz. temu)
Szymon Bachir:   "@Hamilton Starszy: Zajebiste-jesteś wielki,błogosławi cię synu wszelaki duch racjonalistow" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (3 godz. temu)
MarekWachowski:   "Świetny wpis chociaż ja jestem bardziej za kopertami typu DL firmowymi dostępnymi na http://kopertyonline.pl/ wiele osób nie zdaje sobie sprawy z mocy reklamy jaką niosą koperty z nadrukiem." do artykułu Niebieskie Koperty - kolorystyczne rozwiązanie problemu?.  (3 godz. temu)
Szymon Bachir:   "@Hamilton Starszy: Świetna zasadna wypowiedz,,dzięki której dowiedziałem ile namnozył i ramnozy pasożytów społecznych ludek polski Pozdrawiam" do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (3 godz. temu)
VIVI.:   "@szubrawiec: Nie, nie odpowiem, bo po zadaniu tak absurdalnego pytania nie łudzę się nawet w 3 %, że zrozumiesz odpowiedz. Musisz sam sobie odpowiedzieć i poznać pewne istotne różnice." do artykułu Dywan.  (3 godz. temu)
szubrawiec:   "'Poznałeś jakieś dupy? Zajebiste obciąganko?'-odpowiedz mi Iza tylko na jedno pytanie:-)...co by było, gdyby takich słów użył pan Zdzisiek w swoim artykule?Ile pomyj wylanych zostałoby na tego chłopine? Przecież nie można mu nawet stwierdzić, że jego pradziad był jurny?:-) " do artykułu Dywan.  (3 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   "@zakrawarski: Głupka patriotę, który uciekł przed najeźdźca , hmmm nie mieszałbym, poczytaj o Towiańczykach , jak dali się wciągnąć w jezuskowe towarzystwo razem z Julkiem ..." do artykułu Polska przedmurzem chrzescijaństwa i podmurzem vatykaństwa..  (3 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   "@Isabel: Nie potrzebnie, ośmieszasz się tylko, a jeśli przeanalizowałbym twoje blablanie w necie i na spotkaniach, do tego dziecinne ględzenie w tych biuletyn-kach które zwiesz ... książkami ... powielanie idiotyzmów ( ogromne prawdopodobieństwo, jeśli w tle mowa o Łamerykańskich naukofcach *) że to face ... Pani Ogórek idiotka to nie jakaś rodzina ? " do artykułu Powrót do Astrologii.  (3 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska