Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton:   "'Samo niczego nie piszę, bo nie umiem, ale wiem jak powinni pisać inni! Dbam o czystość portalu' : http://www.eioba.pl/u122999/pokrzywiony 'Mam nadzieję, że niedługo ten portal padnie, bo świat jest do dupy, a ten portal jest częścią tego świata. W ogóle wszystko jest do dupy'. A ja jak ten szerif pokraka do walki z chamami i hejterami." do artykułu KoŁo zapasowe.  (7 min. temu)
Serpico:   "@Who cares: Z jakichś nieznanych mi powodów, Młody jak robi chatę, dzwoni do paru kolegów w tym mnie i już jest ekipka, może to dlatego że to Polska, pieprzysz jak zwykle bez sensu, to sobie wybierz takich co cię będą jeszcze nosić w lektyce. Po wypadku miałem plik tych osranych karteczek od oddawania krwi i to są ci sami ludzie którzy tą krew dla mnie oddawali. Czemu ja mam przy ..." do artykułu KoŁo zapasowe.  (8 min. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: żaden 'skurw****' nie chce głosować na jaśnie pana hrabiego ? Średnia odsłon 1 292,6 dupy nie urywa, ale wynik trochę lepszy od Sadowskiego (1275), Kostki (1244) i Lajli. W pierwszej 10 rankingu Kostki chyba wylądujesz. Adam jest zagorzałym czytelnikiem Jezierskiego, a Jezierski zagorzałym czytelnikiem Adama. I stąd ta dynamika." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (15 min. temu)
Serpico:   "@Who cares: Skoro komuś się powodzi to w czym mają mu pomagać haahha ? W wydawaniu kasy ? Nie można nikogo znaleźć ? A to ci numer ! Nieuleczalna choroby są dwie, zawijanie pierdół, oraz kac, po imprach, pewnie sklep był zamknięty i się okazało że nieuleczalna." do artykułu KoŁo zapasowe.  (27 min. temu)
Serpico:   "@Who cares: Pewnie dlatego jęczysz o biedach emocjonalnych i o tym że ludzie nie potrafią wydawać pieniędzy ty pustostanie za 10 fenigów. cytuję Who Cares: 'Tytuł, który zmusił mnie do refleksji. Dwa słowa ujmujące ogromny obszar naszego życia. Nie osądzaj... Kim jesteśmy wiemy jedynie my i to również przez pryzmat różnorodnych odsłon naszych osobowości. Co mamy w pamięc ..." do artykułu KoŁo zapasowe.  (35 min. temu)
Serpico:   "@Who cares: Mirek znana chodząca dobroć pomógł ci redagować książkę i gnoić Skalną której nie lubisz, w czym ty mu pomogłaś ? Sama eioba, dostał choć kapsel od piwa hahaah ? Pamiętasz jak cię kiedyś przypadkiem spotkałem w Galerii Dominikańskiej ? To w Polsce było misiuu, darłaś tą niewyparzoną japę na ekspedientki ze sklepu, a one w ogóle były Bogu ducha winna, pa ..." do artykułu KoŁo zapasowe.  (44 min. temu)
Who cares:   "eh... świat jest wystarczająco podły i okrutny bez ludzkiego udziału. Niestety i w germanowie na każdym kroku mieszkający tu Polacy zamiast sobie pomagać to znieść nie mogą jak komuś lepiej się powodzi, czy fajnie układa. Oznaka słabości i tyle :(" do artykułu KoŁo zapasowe.  (50 min. temu)
tumaki:   Nowy artykuł KoŁo zapasowe  (57 min. temu)
Hamilton:   "@tumaki: Niejaki szanowny pan szubrawiec pisał : ' Miłość zaprawdę może czasami wydawać się okrutna, na przykład ptak wyrzucający z gniazda jedno z piskląt kieruje się miłością...czasami trzeba kochać bezwzględnie i okrutnie.' To chyba ten okrutny objaw miłości do krzywego Mańka, ale jak nie kochać chama za całokształt ględzenia i bleblania. " do artykułu Królestwo!.  (godzinę temu)
Adam Jezierski:   "@tumaki: Nie wszedł do popularnych, ale dzienna średnia odsłon bez zmian...-:))" do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (godzinę temu)
tumaki:   "@Hamilton: Oto jeden z tych cudownych komentarzy w wykonaniu tych 'kobiet'. Cytuję;. liwa, 01/11/2018 + 1 odpowiedz @pokrzywiony: robię wyjątek reagując na te twóje mamrotanie.. jesteś eiobowa ku*wa, a na 100% masz taki charakter... czym ty jesteś, szmato, że pozwalasz sobie na obrażanie mnie!!?? przykręć sobie wreszcie te śrubki i znikaj z przestrzeni eiobowej, bo jesteś zgniłym g ..." do artykułu Królestwo!.  (godzinę temu)
Serpico:   "@tumaki: Nie intuicja, domyślność, wiem jak się zachowuje, wielu rzeczy nie chce mi się wyjaśniać, to nawet pewnie nie rozumie czemu mam negatywny stosunek do Contry itd. Co do kobiet, jasne, ale Mirek wyzywa bez powodu, masz wyżej, jest wiersz a on pisze zupełnie coś co nie ma związku z tekstem, bo jest pijany. Bez jaj, Dyl jak szedł ostro to za treść i do treści się odnosił, po ..." do artykułu Królestwo!.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@Who cares: łał - no to możesz się już przejechać jakąś lepszą furką w nocy jak klient nie widzi, a rano kosmeticzka brudnych wnętrz, 'krulowa' zmywaka czy Miss klopsztangi do trzepania dywaników samochodowych? Podobno pustka między organami słuchu też jest nieuleczalna. " do artykułu Królestwo!.  (2 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: Ale to jego strona chyba ? hahaha ......ja Olkowi nie pomagam, żona jego też nie, żona jest farmaceutką, może ci zrobić wykład z fizjologii i skutków zażywania różnych 'pierdolet' hahahahah ............... Faktycznie masz rację, nie ma znaczenia, ale taka niebieska ładna, szaro bura była taka sobie. Dziwne że musisz mu pomagać, żona Olka nie pomaga mu hahahahah ............" do artykułu Królestwo!.  (3 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: Ano ano, pani która nie tak dawno robiła tysiące kilometrów jest nieuleczalnie chora ? Jakie ? Ani sekundy nie byłem na utrzymaniu rodziców w czasie jak pisałaś to publicznie, ani z konta Vivi91, ani z Zoe, kiedy miłością życia był Tumaki i wyzywałaś mnie razem z nim i córką od kalek, siedzących w pokoiku rodziców.Nigdy też nie znęcałem się nad rodzicami, co napisałaś publiczn ..." do artykułu Królestwo!.  (3 godz. temu)
Who cares:   "Jak to jednak świat jest pełen niespodzianek! A zatem do dzieła!! Po nieprzespanej nocy strona uległa zmianie. https://www.xn--sattlerei-polsterei-kln-slc.de/!! Niezbędny amerykański akcent pojawił się na www, a przede wszystkim proszę zwrócić uwagę na wpis na dole strony. Co prawda do wczoraj nie zdawaliśmy sobie sprawy jak ważne są fejsbukowe lajki, ale będziemy o nie godnie walczyć!! Co prawda ..." do artykułu Królestwo!.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: też boleję nad swoją cierpliwością i tolerancją okazywaną tym dwóm pajacom. Tu delikatne *ebnięcie niczego nie zdziała, tu trza między zaropiałe oczęta z dużego działa " do artykułu Królestwo!.  (4 godz. temu)
tumaki:   "@Hamilton: Tak dalece jak to możliwe trzeba być w dobrych stosunkach z innymi ludźmi, ale czasami trzeba kogoś delikatnie *ebnąć w łeb, tak by wąs zleciał, ale łeb pozostał na swoim miejscu:-).Bóg to miłość, a miłość to niekoniecznie tolerancja. Czasami w imię tej tolerancji i poprawności robimy ludziom wielką krzywdę. Miłość zaprawdę może czasami wydawać się okrutna, na przykład ptak wyrzucający z gniazda jedno z piskląt kieruje się miłością...czasami trzeba kochać bezwzględnie i okrutnie." do artykułu Królestwo!.  (4 godz. temu)
tumaki:   "@Serpico: ' Nie ma za co, Seta to wyważony normalny człowiek, ma do mnie raczej stosunek negatywny, o czym wiem...' - A skąd wiesz? Czyżbyś posiadał tak jak ja, szósty zmysł?:-)" do artykułu Królestwo!.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: w ramach walki z chamstwem należy jak krzywy Maniek i Koriolanek mówić babom, że są wrednymi sukami i szmatami, a facetom że są chujkami, hitlerkami, faszystami, złodziejami, mordercami, bandytami, oszustami i skurwy***mi. Hahaha - zaprawdę, godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne. Taki Maniek to wie, bo Maniek przesiąknięty jest od stópiczek po krańce swego niskiego czoła Bogiem ..." do artykułu Królestwo!.  (4 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska