Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
milord36:   "@Hamilton Starszy: Koncert twojego zespołu nie oglądasz ? https://www.youtube.com/watch?v=k9y_zlYcUOw" do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (22 min. temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski ale narobiłeś. Schetyna i Petru popełnili samobójstwo jak przeczytali te twoje wypociny." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (30 min. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: kumpli ci się zachciewa. Nie wystarczy ci dzwonek na szyi." do artykułu Felieton okazjonalny..  (34 min. temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: widzę że znów załapałeś się na wypas. Wczasy z PIS. Jak sobie radzisz z laktacją i żylakami wymion ? Jak wrócisz z powrotem do zoo pogadamy. Mózg ci nie działa, ale słuch masz dobry Jak ty to robisz?" do artykułu Felieton okazjonalny..  (40 min. temu)
Wczoraj
Hamilton Starszy:   "@milord36: masz poważne kłopoty ze skleceniem jednego polskiego zdania a mądrujesz się jak kacza dupa w rosole." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (51 min. temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Ty i ta twoja banda się POLAKAMI nazywasz ! Dobre,dobre...." do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (53 min. temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Najlepiej zmień robotę.Słyszałem,że W Tatrach jest dobra na akord. Giewont jest do tynkowania." do artykułu Felieton okazjonalny..  (58 min. temu)
Ekaluna:   Nowy artykuł Oferta pożyczki w ciągu 48 godzin  (60 min. temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski to my kanalie będziemy decydować czy chcemy takich 'reform' czy nie. Niemcy i analfabeci-kopiści głosu nie mają. To co piszą nie ma żadnego znaczenia. Wysilasz się jak nagi Goebbels tańczący na rurze w agencji towarzyskiej. " do artykułu Tego się nie spodziewali!.  (godzinę temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Co tam bredzisz od rzeczy ? Wena twórcza cię nie odpuszcza.Napisz co bierzesz może się skuszę.Pilnuj kumpli bo niezły show pod sejmem robią Grupa o nazwie '' Gorszy Sort ''. Przypilnuj z łaski swojej kumpla Michnika bo niezłe bydło robi oszołom." do artykułu Felieton okazjonalny..  (godzinę temu)
milord36:   Nowy artykuł Tego się nie spodziewali!  (godzinę temu)
Hamilton Starszy:   "@Jakub 1863: ty to brałeś na poważnie? Ten pan to termometr, lewatywa i pani pielęgniarka. Tkwi w latach realnego socjalizmu i śni o Centrali Handlu Zagranicznego. Poliglota z Bytomia. Trzy języki, swój, ozorek wołowy we wtorki i wieprzowy w czwartki w sosie musztardowym." do artykułu Sposób działania POL-CAT S.A..  (godzinę temu)
Jakub 1863:   "Engels lekker " do artykułu nike air force 1 heren die u wilt kopen.  (2 godz. temu)
Jakub 1863:   "jen onen dat allen de habt rijten i dit aartikeel als moor or less rijt, maar tins maj adiskuut a beetje. Jen muut moor informaatjes aget. " do artykułu adidas originals superstar mænd købe sko.  (2 godz. temu)
Jakub 1863:   "6. The delivery and insurance costs pays the supplier, ......6. Delivery and insurance charges are paid by supplier 5.POL-CAT S.A reserves the right to shape its sales network and offer to it. ......5.POL-CAT S.A. reserves the right for it's sales network structure and the offer targeted. To jest tlumaczenie z angielskiego na angielski, ale nie oddaje tego, co wyrazone ..." do artykułu Sposób działania POL-CAT S.A..  (2 godz. temu)
Jakub 1863:   "@Hamilton Starszy: Zastanawiam sie, czy to tak na powaznie, czy to zwala jakas" do artykułu Sposób działania POL-CAT S.A..  (3 godz. temu)
Jakub 1863:   "Co to za angielszczyzna. To jest kalka z polskiego. Zatrudnij tlumacza, ZYWEGO nie z Google" do artykułu Sposób działania POL-CAT S.A..  (3 godz. temu)
Jakub 1863:   "Czy Pan magister inzynier prowadzil kiedys jakakolwiek dzialalnosc gospodarcza? Przeciez to k...wa nic nowego. Niejeden juz tak probowal. Ja tez, i na ryj padlem. To sa k...wa brdury z najwyzszej polki" do artykułu Sposób działania POL-CAT S.A..  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Najwięcej o przemyśle pogardy pierdolą ci co tak łatwo pogardzają innymi. To normalne, że Frasyniuk to zdrajca, komuch, złodziej, morderca, szpieg i kanalia. Swoje grzechy może zmazać tylko jak zacznie Jarkowi lizać dupsko. " do artykułu MOCNY list osób represjonowanych w stanie wojennym do Frasyniuka.  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "20 lipca 2017 r. rozłupanie czaszki znanej z eioba ofermy batalionowej i kaprala Nemo i nieudana próba wyciągnięcia ich mózgów. Czaszki okazały się puste. Napełniono je moczem, a właścicieli puszczono wolno. Powoli zaczynają myśleć, ale w oczodołach wyrosły im wielkie penisy z kranikiem." do artykułu Tajny plan przywrócenia Platformy Obywatelskiej do władzy.  (5 godz. temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 61 62
Następna »

© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska