Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
freelancer:   "@.: Zdarzają mi się też takie koncerty: ptaków, żab, świerszczy... to cudowne przeżycia. Niezwykłość wg mnie i podziw polega na tym, ze jest tak wiele istot na Ziemi, które potrafią tworzyć koncerty WSPÓLNIE.. właściwie zachodzi pytania: A gdzie ich dyrygent? Gdzie nauczyciele? Jak to wszystko jest możliwe... w imie tylko prokreacji? Myślę, ze nie tylko.... Buziaczki Cieplutkie " do artykułu Cnoty serca.  (12 min. temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: Witaj stary kpiarzu!:-)To jest cytat! Sam żem ciekaw jego autora!A byłem tu i tam..wiosna! Piwko! Trawka zielona! Spódniczki króciutkie! Sie chce żyć!" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (15 min. temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Jak juz wyjasniles spacyficzne cechy twojego ego o nazwie 'agesja' To opisz rowniez slowo spokrewnione o nazwie ....agresja..... PS gdzie sie zaszubraczyles ?" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (30 min. temu)
szubrawiec:   Obserwuje użytkownika: kamil30  (46 min. temu)
szubrawiec:   "Witaj Marcinie!:-)Fajnie, że jesteś!:-)W zasadzie dla Twoich artów tu wracam! Pisz!:-)Pozdrawiam serdecznie :-)" do artykułu Sam się ulecz.  (50 min. temu)
szubrawiec:   "Słuszna uwaga! Ale może by tak zacząć od siebie?:-)" do artykułu Drodzy ludzie! Sio od komputerów.  (54 min. temu)
szubrawiec:   "@_serpico_:'Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na weselach, zabawach itp. Lałem po pysku i mnie wybito przednie zęby. Biłem się przeciwko norzownikom i sam walcząc stylem od motyki. Ćwiczyłem 11 lat karate i szukałem zwady by się bić.'-Kto to taki karateka? " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (56 min. temu)
_serpico_:   "@Kitek: Krytyka czego ? Co mam się nie śmiać jak ktoś analizuje spam na skrzynkę i się zastanawia czy to jest aplikacja do tajnej loży illuminantów ? To Kitek pisałeś , jest to śmieszne.To nie jest kwestia innych opinii , tylko zagubienia w internecie. Wyjaśni Ci to ktoś to dalej rżniesz znawcę i klepiesz że skąd możesz wiedzieć czy to nie jest prawdziwe, przykłady takiego twojeg ..." do artykułu Klasyfikacja.  (godzinę temu)
Kitek:   "@swistak: Tępota zakutych łbów przez ich krzyczące komentarze udziela się innym ludziom. To udziela się również mnie i czasem ponosi, więc zamiast komentarza do artykułu piszę coś złośliwego do komentarza. Można mieć odmienne poglądy niż inni, ale to nie oznacza, że ci inni mają prawo się z tych poglądów wyśmiewać. Każda krytyka rodzi pewną refleksję u krytykowanego i „uszlachetnia”, ale to, co spotyka się na eiobie nie jest już krytyką, tylko zwykłym chamstwem, którego skutki są odwrotne. " do artykułu Klasyfikacja.  (godzinę temu)
VIVI.:   Nowy artykuł Drodzy ludzie! Sio od komputerów  (2 godz. temu)
Obsydianna:   "Na szczęście coraz więcej osób czyta, znowu jest trend rosnący :D" do artykułu Kochane czy niechciane biblioteki?.  (2 godz. temu)
Obsydianna:   "Nikt by nie zauważył że kawałek ścianki zniknęło :D" do artykułu Dom z konopi.  (2 godz. temu)
Obsydianna:   "Nie widzę takiej możliwości że Google upadnie po prostu nie ma takiej opcji" do artykułu Wyrok śmierci na Google..  (2 godz. temu)
.:   "@_serpico_: Daj sobie spokój, fajnie na dworze słońce zaświeciło, klawiatura i ekran to nie cały świat. :) Cholernie tu nudno :/" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (3 godz. temu)
.:   "@zakrawarski: ' Proponuje spotkanie 'oko w oko' i rozstrzygniecie 'ząb za ząb' ' ..., a nie lepiej by było tak 'piwo za piwo' ? ... do zęba i oka to ja przywiązany jestem ;) ... no i potem by nam zostały jedynie landrynki. :)" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (3 godz. temu)
_serpico_:   "@zakrawarski: Zresztą jest w tym wszystkim parę faktów , które są nie do podważenia , ale nie będę ich powtarzał po raz 100 tny, bo znów się zacznie. Ale jak już jesteśmy przy przypominaniu, pamiętasz zdjęcie mogiły Czeczenów , które Rosjanie wykorzystali propagandowo, na co w zasadzie trafiłem przypadkiem przy nagonce na Ukrainę ? Ono było w artykule o ksenofoibii z podpisem 'ze zbiorów własnych' . Niestety chyba skasowany artykuł jest skasowany." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (3 godz. temu)
_serpico_:   "@zakrawarski: Tak pamiętam , pamiętam także że kiedyś poznawałem po stylu gry, ludzi którzy próbowali mnie podejść, robili także kopię mojego nicku , próbowali grać na emocjach , 'wiedząc' coś o mnie , pamiętam szkolenia z zakresu psychologii , pamiętam także ile na tematy związane z psychologią, czytałem. To nie jest urojone , to jest składne i logiczne. Nie wiem ile mi ..." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (4 godz. temu)
zakrawarski:   "@_serpico_: Jest nas -ludzi- na swiecie gdzies 8-9 miliardow a mimo to nie ma dwoch identycznych osob na ziemi. Podobnie jest z naszymi cechami i podobienstwami w kazdym ludzkim zagadnieniu. Byc moze pamietasz moj art pt: Zdolny z urojenia kierowany do Mentraka a ktory traktowal o tobie. Myslimy, piszemy kazy na swoj sposob, i niechaj tak bedzie. trzymaj sie........ " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (4 godz. temu)
Włodzimierz Dajcz:   Nowy artykuł Niebieskie ptaki  (4 godz. temu)
Henear:   "Ale bzdury. No ale na nie jest największy popyt wśród oszołomstwa. " do artykułu Salon masażu ego lewackich feministek.  (5 godz. temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska