Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś ty tyle nie dyskutuj, tylko ty obserwuj obserwowane obserwacje wśród obserwatorów, bo znów czegoś nie zdążysz zaobserwować i stracisz zmysł obserwacyjny jako pilnie obserwujący obserwator i zaczniesz kwiczeć co zostało zaobserwowane przez wielu obserwatorów." do artykułu Zadania dla polityków.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: nie bądź taki skromny. Na pewno byłeś lepszy od swojego matematyka, polonisty, historyka, anglisty i wielu innych. To się czuje. " do artykułu Zadania dla polityków.  (2 godz. temu)
awers:   "Ci dwaj zagadają każdy materiał swoimi pseudo-kłótniami. Pozdrawiam Cię Marcinie, pielęgniarzu dusz." do artykułu W więzieniu....  (4 godz. temu)
natalia_n:   Nowy artykuł Zasady urządzania biura w domu  (5 godz. temu)
podobny:   Popularny artykuł: Świadomość pozorna ...  (5 godz. temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Tworzenie związków z ludźmi  (5 godz. temu)
Koriolan:   Popularny artykuł: Leśniczówka Międzygórze ... Spotkanie 2  (5 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Przestań, przecież hamilton wie lepiej co robiłeś w dzieciństwie. Chcesz z samozwańczym bogiem dyskutować ?" do artykułu Zadania dla polityków.  (9 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Nieśmiało chciałbym ci przypomnieć że pojęcie grzechu wymyślił Bóg i to przekazał ludziom, ten z tej, jak to tam się nazywa, a Biblia. ' ... Tak nieśmiało się zapytam, jak rozumiesz pojęcie 'grzechu' ? Jeśli potrafisz odpowiedz szczerze, bez jakiejś książkowej czy internetowej interpretacji, tylko jak ty w swoim mniemaniu to pojecie rozumiesz. " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (10 godz. temu)
Wczoraj
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Nie uczyłem swojej nauczycielki fizyki. Interesowałem się fizyką ponad program liceum i w wielu tematach byłem lepszy od niej" do artykułu Zadania dla polityków.  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@Hamilton: jak zawsze gotowy ? Pokazujesz kotku ... Co masz w środku ... Jak długo ? " do artykułu Leśniczówka Międzygórze ... Spotkanie 2.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu nie wiem czy zauważyłeś ale przekroczyłeś już 188 tys. odsłon i znów jesteś najlepszy, bo nikt na eioba tylu nie ma. Czas na szampon i lizaka. http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie" do artykułu Senacka Ustawa S 447, narusza suwerenność Polski?.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty Kori kantem dłoni będziesz niebawem wbijał ludziom świadomość do głów, a Maniuś pięściami do nosa. Hurtowo.Ty za_żarcie, a on za_wzięcie. " do artykułu Leśniczówka Międzygórze ... Spotkanie 2.  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: łał - faktycznie. Zbigniew uciułał 75 000 odsłon przy pomocy całej rodzinki przez 27 miesięcy. Hahaha - a wypalony hejter Dyl 7.818 w dwa miesiące w 4 artach. http://www.eioba.pl/gwizdun" do artykułu Senacka Ustawa S 447, narusza suwerenność Polski?.  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adamie, a kiedy wybrałeś do wielkich wizji i genialnych pomysłów sam siebie ?. Zanim zacząłeś uczyć swych nauczycieli czy potem ? Mnie to wygląda na to, że ty już w kołysce zarządzałeś co najmniej połową Gdańska, a jak skończyłeś 7 lat całe Pomorze legło u twych stóp. " do artykułu Zadania dla polityków.  (22 godz. temu)
Koriolan:   " Dość dużo gadam o Świadomości. Poniżej macie link do filmiku w którym samuraj przecina mieczem lecąca z dużą szybkością tabletkę. Jest on mistrzem tej samej świadomości :-))) . https://youtu.be/ppe4O1H4tIw . Gdzieś jest filmik z napisami angielskimi :-))) " do artykułu Leśniczówka Międzygórze ... Spotkanie 2.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Dobry z ciebie człowiek, wybaczyłeś, a mogłeś skopać albo nawet zabić. Jesteś szlachetny jak ci kibole, co uratowali staruszce życie. Przestali ją kopać po 3 minutach, a nie musieli." do artykułu Zadania dla polityków.  (23 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Wielkodusznie wybaczam. " do artykułu Zadania dla polityków.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "'Politycy mogą i powinni szukać genialnych pomysłów. Ale nie we własnej głowie'. Adasiu przecież gołym okiem widać, że żadna poważniejsza sprawa w Polsce nie może być realizowana bez konsultacji z tobą. To się instynktownie czuje. Ups, co też ja owrzodzony (z całą rodziną zresztą) plotę za głupstwa, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie oczywiście. Na świecie. Błagam o wybaczenie. Przejęzyczenie. To z zawiści. " do artykułu Zadania dla polityków.  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: to zależy Maniuś czy wolisz ewan_kielnie w postaci musicalu czy w formie słowa pisanego np. na murach, ale oplecionego wątkiem obserwacji grzechu osi całej ludzkości generalnie roztrzęsionej tą obserwacją wyboru. Ale fundamentalne pytanie brzmi: czy ludzkość che czy nie che być 'sądzona' bez rozpraszania tej uwagi w wątku podstawowym bez względu na korzeń i gałęzie bez pnia miłości p ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska