Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton:   "@Adam Jezierski: powtarzasz się jakbyś miał już początki arteriosklerozy. Takimi tekstami imponują sobie nawzajem dzieciaczki w piaskownicy na naszym placu zabaw. Z reguły wyrastają z tego jak idą do pierwszej klasy. " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (10 min. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: metoda godna ślachcica i gentelmenela. A jak tam z plagiatem? Podobno pan Kostka pisze artykuł pod tytułem 'Plagiatorzy w eioba.pl, znowu w akcji'. Zapowiada się hit roku. Nałapie odśłóń i ci odpłynie. Znając jego wysokie morale, niezależność, niezawisłość, bezkompromisowość połączoną z niebywałą odwagą nie zostawi na plagiatorach suchej nitki." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (19 min. temu)
END:   "@Adam Jezierski: Do tyłu jesteś, gwoli ścisłości już nie ma, a ja stwierdziłem że nie ma sensu do ciebie nic pisać, bo i tak CIA ci rozwali ten antykwariat punktowo dronami. Miło było Adaś cię poznać, ale to już koniec, z angielskiego END. " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (27 min. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Inaczej to komentowałeś. Całkiem niedawno: >>> http://www.eioba.pl/a/5oic/zbrodnie-amerykanskiej-demokracji" do artykułu Manewry Anakonda-18 – końcem suwerenności Polski.  (28 min. temu)
END:   "@Zdzisław Sadowski: Czekaj pan, bo czegoś nie rozumiem, o co idzie z tym denerwowaniem i wyuzdaniem ? Olać kulturę, chamstwo, wyuzdanie jest dość ważnym elementem. To jak to robiliście ? Konkretnie proszę." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (31 min. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: wszystkie konflikty na świecie inspirują USA by podbić inne kraje.? Ciekawe czy konflikty brat-brat, siostra-siostra, mąż-żona, kibole, sąsiedzi i dopisz sobie jeszcze milion innych kombinacji są inspirowane przez prezydenta USA. Konflikt mamy wpisany w geny. Pewnie tak jest w pewnej mierze jak twierdzisz, ale wysil swoją wyobraźnię (mam nadzieję, że wiesz co to jest) i pomyśl jak ..." do artykułu Manewry Anakonda-18 – końcem suwerenności Polski.  (36 min. temu)
Zdzisław Sadowski:   "@VIVI.: Jako kawalerowie, mieliśmy niezawodny sposób sprawdzania charakteru i inteligencji panien, szczególnie tych pozujących na damy. Wystarczyło spić, albo zdenerwować czymś pannę. Wtedy mogliśmy (niestety często) zaobserwować pokłady chamstwa, prostactwa, wyuzdani, braku kultury i wychowania, itp. Teraz też mi to zostało, jak chcę kogoś sprawdzić, to go denerwuję (dalej niezawodny sposób). A gdzieś w komentarzach twierdziłaś, że masz poczucie humoru, niestety kłamałaś." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (41 min. temu)
END:   "@VIVI.: Co zły ? Pomyśl jakie fajne S/M by było, pincetką byś mu wyrywała wąsy :)." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (48 min. temu)
chahar:   Nowy artykuł Php Assignment help in Newzeland  (60 min. temu)
Adam Jezierski:   "Na czym polega tak zwana demokracja amerykańska? Wybrany prezydent jest światowym policjantem mającym bardzo szerokie uprawnienie względem ludności zamieszkującej w krajach podbitych. Ma prawo przywoływania niepokornych do porządku. - Za pomocą bombardowania dywanowego lub bombardowania indywidualnego (dronowania). W przypadku notorycznego odżegnywania się od demokrac ..." do artykułu Manewry Anakonda-18 – końcem suwerenności Polski.  (godzinę temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Co się martwisz? Co się smucisz? Ze wsi jesteś. Na wieś wrócisz." do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (godzinę temu)
Bartosz0909:   Nowy artykuł Kilka drobnych szczegółów w naszym domu  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: ha ha, a pan Sadowski tak się starał i głosował za twoim ostatnim 'evergreenem' o chaosie. Wszystko zepsułeś. Staraj się działać mniej chaotycznie." do artykułu Nie róbmy sobie tego!.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: 'Ludzie mali mówią o ludziach', a ci najmniejsi mówią wciąż o sobie i podają linki do swoich artykułów. A teraz odpowiedz sobie jakim jesteś człowiekiem. Masz niepowtarzalną okazję." do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (2 godz. temu)
VIVI.:   "@Zdzisław Sadowski: do tej pory zdzisek traktowałam cię z pobłażaniem ale jesteś jedynie prymitywnych chamem, który stracił z pół wieku temu kontakt z rzeczywistością. " do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: zapomniałem wysłać ci prośbę o zgodę na zabranie głosu. Proszę o wybaczenie panie 'chrabio cherbu pereł'. " do artykułu Manewry Anakonda-18 – końcem suwerenności Polski.  (2 godz. temu)
Aleksandra Matuła:   Nowy artykuł Dlaczego warto inwestować w sztukę  (3 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Tu też hejtujesz bez sensu? Fooooj." do artykułu Manewry Anakonda-18 – końcem suwerenności Polski.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "Zebranie w Targowicy 1 maja. Stop. Uzgodnienie szczegółów. Stop. Potem delegacja do Moskwy. Stop. Poprosimy Putina by udzielił pomocy. Stop. Czas się wybić na niepodległość. Stop. Q.... zmień portal i pisz cyrylicą." do artykułu Manewry Anakonda-18 – końcem suwerenności Polski.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: do tego apelu dodam : nie róbmy plagiatów. Nie zżynajmy cudzych artykułów, bo to jest kradzież. Pana artykuł 'Jak to wiek temu, kobiety odsłoniły nogi' jest PLAGIATEM. Oto dowód: http://tiny.pl/g2dkq 'Hejterzy' udowodnili ci to to już tydzień temu. A ty będziesz szedł w zaparte, żądał dowodów i pisał łzawe odezwy. I nie martw się tak o portal. Bez ciebie i twoich klonów było znacznie lepiej. Zacznij naprawę od siebie. " do artykułu Nie róbmy sobie tego!.  (5 godz. temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 88 89
Następna »

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska