Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Remigiusz Fajfer:   Nowy artykuł Kruche Drogi Intelektu  (28 min. temu)
Hamilton:   "@jotko49: nie jestem fanem Jachiry i uważam, że to żałosny i prymitywny dowcip. Pewnie gdyby pracowała dla TVP byłaby uwielbiana przez prezesów a nawet przez milordzika." do artykułu Polska - Kraj misji.  (godzinę temu)
jotko49:   "@Hamilton: Śmiech to zdrowie, dziękować nie musisz wszak i ja tego nie czynię. Nie znam angielskiego więc nie panimaju ich żartów, co innego szwedzki, lecz wolę już żydowski o ile mają tłumaczenie i ten specyficzną wymowę. Lecz czarzastych dowcipów z teatrzyku Jachiry ni w ząb...taki ze mnie głąb. Bywaj." do artykułu Polska - Kraj misji.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - dwa gangi rywalizują o wpływy na dzielnicy i podział łupów a gawiedź się tym podnieca. Jedni mają Neumanow inni pancernych Marianów i senatorskich Kogucików na odstrzał." do artykułu Polska - Kraj misji.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@jotko49: niezależne Piotrowicze i Pawłowiczówny gwarancją sprawiedliwych i niezawisłych sądów. Nie rozśmieszaj mnie. O kopertach Grodzkiego wszyscy słyszeli ale nikt nie widział, kopertę dewelopera dla księdza widzieli ale nikt nie słyszał by znalazł się jeden prokurator ze zreformowanej już prokuratury by miał odwagę o cokolwiek zapytać." do artykułu Polska - Kraj misji.  (2 godz. temu)
jotko49:   "@Hamilton: Nie przejmuj się, zanim Koperfild grodzki zdejmie z stanowiska Dutkiewicza, Juszczyszyn niejednego sędziego z nieprawego łoża wyśle do Brata Alberta w skarpetkach> Nie wierzysz? , spytaj Neumana... My tu gadu-gadu a adaś raczki zaciera, wąsika postrzyga a my mu publikę naganiamy. Już jedną szprotę z gatunku ryba -piła na pusty haczyk zdybał. Papatki jak mawia kjulowa;-))" do artykułu Polska - Kraj misji.  (2 godz. temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Porażenia bywają podleczane, jak dotychczas natrafiono u Popaprańców czarną materię jako pozostałość po tkance mózgowej, i wobec grawitacji bliskiej im czarnej dziury, medycyna jest bezsilna." do artykułu Polska - Kraj misji.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@jotko49: jak tak paczam to wychodzi na to, że nawet te nowe i kryształowe sądy Piotrowiczów, Pawłowiczów i innych Wolfgangów będą mieć dostęp tylko do tych informacji na które zezwoli zwykły posieł. O takiem Polskiem walczyłeś swoją niesubordynacją ?" do artykułu Polska - Kraj misji.  (3 godz. temu)
jotko49:   "@Hamilton: Mnie po czterech dniach z harcerstwa wyciepali za niesubordynację. Więc śmiertelnie obrażony dotychczas nie miałem żadnej przynależności nawet w wojsku byłem jedynym w eskadrze bez odznaki KMW. A i w naturze księdza widziałem kilka lat temu na pogrzebie, taka menda ze mnie. I raczej Stańczykiem bym był niżli Reytanem, tylko adaś mi czapeczkę z dzwoneczkami zaiwanił i teraz gra pierwsze ..." do artykułu Polska - Kraj misji.  (3 godz. temu)
Marcin Sznajder:   "Ta przypowieść o człowieku, który obwiązany łańcuchem z żelaza chodził po świecie szukając kamienia , który żelazo zamienia w złoto... przypomina mi też o tym, że Przyjaciela można spotkać w przedziwnych okolicznościach i miejscach. Tu na Eioba? Januszu Drogi ! Wszak pracowaliśmy , Ty jako aktor , ja jako kaskader na planach zdjęciowych tych samych filmów ... i dopiero tutaj.... 'błysnęło'.. Więc ..." do artykułu Zagubiona odpowiedź.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@jotko49: rzuć się jak ongiś Reytan w Sejmie w obronie tajemnicy kto wybrał tą krajową radę sadownictwa, a niebawem wszyscy zapomnimy jak się nazywamy. Będziemy nosili numery a ZERA ordery." do artykułu Polska - Kraj misji.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: dysfunkcje mózgu są chyba ponadpartyjne. Nigdy do żadnej nie należałem i jestem kompletnym zerem jako partyjny aparatczik. I niech tak pozostanie." do artykułu Polska - Kraj misji.  (3 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Nie zauważyłeś epidemii porażenia mózgowego w partii pisiorów? Jotko49 już zachorował." do artykułu Polska - Kraj misji.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko jestem pewny, że kto jak kto, ale ty dysponujesz tak tajnymi informacjami, że każdy dostanie zawału, porażenia mózgowego, padaczki i sraczki jak im to wygarniesz. U mnie i u mojej rodziny zdiagnozowałeś wrzody na odległość, których najlepsi dermatolodzy nie zauważyli. A u siebie lekceważysz rozległego wrzoda mózgu. Tak się poświęcasz." do artykułu Polska - Kraj misji.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko zawsze byłeś bohaterskim bohaterem i zawsze takim pozostaniesz w naszych sercach i wątrobach. Nikt ci chwały nie zabierze." do artykułu Polska - Kraj misji.  (4 godz. temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Byś spełnił swe marzenia, potrzebne drobne przekształcenia. W witrynie umieść swą biblię 'Main Kampf' z dedykacją swego guru, podfarbuj tupecik , przystrzyż wąsik i po krótki treningu: https://www.youtube.com/watch?v=DFBSniRDZSo&t=20s nawet Dulkiewicz do księgi pamiątkowej się wpisze obok małżonki Donka. Odwagi adaśku wyczyn będzie iście wiekopomny, a kolejki aż po Westerplatte." do artykułu Polska - Kraj misji.  (4 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Być może motywem, a z pewnością usprawiedliwieniem niedołęgów od palanta Kamińskiego, jest obawa, że ledwo żywy naczelnik odkorkuje poznawszy prawdę." do artykułu Polska - Kraj misji.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: hahaha - chociaż Adaśko jak taki zwykły posieł zacznie czytać twoje evercuśtamy to może się załamać psychicznie." do artykułu Polska - Kraj misji.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko w zakładach penitencjarnych w Polsce przebywa ok. 75 tys. osób. Będziesz mógł im czytać całe długie lata. Nawet nie zdążysz zauważyć upływu czasu. Hahaha 25 lat ci zleci jak miesiąc na eioba. Dożywocia ci nie dadzą chyba. Chociaż sprawa poważna z naruszeniem dóbr zwykłego p osła. A takie zwykłe posły są bardziej wrażliwe niż te niezwykłe." do artykułu Polska - Kraj misji.  (4 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska