Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Różaniec Święty:   "Rzeczywiście, kilka faktów nieznanych, choć ogólnie każdy opisany tu wątek trzeba by rozwinąć, aby go w pełni rozumieć." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (13 min. temu)
Różaniec Święty:   "'Poprzez cały czas trwania mszy, utrzymanej w nastroju powagi i smutku,' Na mszy to autor chyba nigdy nie był." do artykułu Wolni od grzechu..  (17 min. temu)
Różaniec Święty:   "Polecam odmawiać Różaniec! To potężna broń w walce z szatanem." do artykułu Pokora, posłuszeństwo, zaufanie.  (20 min. temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: kod HTML prawy górny róg edytora. To skrót od Hcem To Mieć Lepiej." do artykułu Mieszkanie .....cud w kosciele.  (25 min. temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: A htm znaczy .....hej ty miernoto ?" do artykułu Mieszkanie .....cud w kosciele.  (50 min. temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: to proste wejdź w edycje a potem w kod htm, a tam wpisz width mniejsze lub równe '600'" do artykułu Mieszkanie .....cud w kosciele.  (godzinę temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: Probuje zmniejszyc ale nie wychdzi.Poprosze jutro syna ! Nastepnym razem zostan w kuchni, bo sasiad moze cie posadzic, ze podchdzisz jego pokojowe, albo wisniowke." do artykułu Mieszkanie .....cud w kosciele.  (godzinę temu)
Hamilton Starszy:   "i jak mają blisko na cmentarz. Dzieci będą miały się gdzie bawić. Zmniejsz rozmiar pierwszego zdjęcia bo muszę jedną połowę oglądać w kuchni a drugą u sąsiada." do artykułu Mieszkanie .....cud w kosciele.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: obyś nie wykrakał. Jak się już Kaczyński poobraża na wszystkich na świecie zostanie mu jedynie Putin i jego pomocna dłoń.." do artykułu PO napompowała Polskę kłamstwem, chamstwem i brutalnością.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Marcin Sz: a jak sucho w gardle jak się przesadzi. U mnie to wspomnienia przez mgłę, bo czteropak wystarcza mi na miesiąc. Czasem dobre wytrawne wino, a wódki nie trawię. Tak czy siak akcyza na alkohol to jedyny podatek, który przyjmuję bez emocji." do artykułu A cóż to jest szczęście?.  (3 godz. temu)
END:   "@jankos: Ta , a od czego był homoseksualizm w starożytnej Grecji ? Też od teletubisi i Alibaby hahah ? " do artykułu Podobno (nie)szkodliwa bajka.  (3 godz. temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: To Kaczynski ma szanse lezec obok Lenina na placu czerwonym. Co uczyni, ze prawdziwi Polcy zamiast na Jasna Gore beda patnikowac do Moskwy, pol drogi na kolanach !" do artykułu PO napompowała Polskę kłamstwem, chamstwem i brutalnością.  (3 godz. temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Mieszkanie .....cud w kosciele  (3 godz. temu)
Henear:   "Kolejne genialne posunięcie naszego wspaniałego rządu. " do artykułu Zakaz handlu w niedzielę – jak wpłynie na rynek pracy?.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@swistak: świetnie ci wychodzą takie banalne i upudrowane formułki, gorzej z 'homiliami'. Ludu nie porywasz. Dobrze, że nie jesteś wędrownym kaznodzieją, bo byś już dawno padł z głodu." do artykułu A cóż to jest szczęście?.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@swistak: no właśnie, sam widzisz ile są warte te 'święte' myśli ojców kościoła. Też uważam, że godne nadętych impotentów. Przynajmniej raz mi przyznałeś rację. A dziś po 20 wiekach wcale lepiej nie jest. Wystarczy posłuchać ks. Oko." do artykułu Żeńskość z punktu widzenia faceta.  (4 godz. temu)
amuteeb:   "amazing website. here is my website link where you can get wifi hacker software http://procracksoft.com/wifi-hacker-download-free/" do artykułu Ryzykowne przejście..  (4 godz. temu)
swistak:   "@Hamilton Starszy: wypisy godne impotenta na plaszczyżnie fizycznej i duchowej " do artykułu Żeńskość z punktu widzenia faceta.  (4 godz. temu)
swistak:   "Szczęście to satysfakcja z wypełniania woli Bożej, 'miłujcie się wzajemnie tak, jak Ja was umiłowałem '" do artykułu A cóż to jest szczęście?.  (4 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska