Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton:   "@Serpico: krzywo rosła, bo jakaś pokrzywiona, a jak pokrzywiona to opóźniona w rozwoju. Słyszałem podobną historię. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Remter: ci którzy tak obficie odwołują sie do wartości po dojściu do władzy sami sobie przyznawają wartościowe nagrody. Im więcej odwołań do wartości tym wartościowsze ich nagrody, które im się słusznie należą za te wartości do których się odwołują. " do artykułu ...droga do nikąd....  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek obserwują cię miliony fanów z kraju i zagranicy : http://www.eioba.pl/u122999/pokrzywiony/friends Hahahaha i obgryzają paznokcie u nóg czytając twoje komentarze. " do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Hahahahaha Sadosie rodzina wam się reorganizuje. blyskotka to Elka Sadowska, która dostaje zeza z euforii jak czyta wasze arty : http://www.eioba.pl/blyskotka kobranoc to teraz Eliza Kostka, też dostaje ataków szału i mdleje bidula z zachwytu: http://www.eioba.pl/kobranoc Fanka turystyki pielgrzymkowej. Na widok waszych artów siusia ..." do artykułu ...droga do nikąd....  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: to, że córka ma zdjęcia z ojcem jest niebywałym skandalem. A ojciec z córką na zdjęciu to już wręcz zbrodnia. Masz ty facet jeszcze tam coś w tej łepetynie. Przelane, jak z pustego w próżne, z pustego dzbana....Z a k r a w a r s k i e g o" do artykułu ...droga do nikąd....  (3 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton:   "@Zbigniew Kostka: 'obowiązuje bojkot naszej rodziny'. Pokażę im, że masz 60 tyś odsłon. Pospadają z krzeseł. Kostuchno moja kochana kto odrzuceniami wojuje ten od odrzuceń ginie. Chyba masz rację. Obowiązuje bojkot waszej rodziny. " do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (3 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: Wąski zgryz, jedna 8 semka w ogóle krzywo rosła, nie wyrosła cała nawet, no ale aż taki głupi od tego nie jestem ahaahha ..., właśnie tą mi rwali bez znieczulenia. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@milord36: 'Jak ci doradzałem bo litery zjadasz i dużo błędów'. Piszesz tak, że miałbyś kłopoty zdać do V klasy. Nie dziwię się, że wolisz kopiować. Zawsze możesz zwalić na kolegę. Podpisujesz się już 4 krzyżykami? Hahaha ten czwarty to nagi_ster cymbalista z plagiatami na eioba i wykopie. Wszędzie wyręczasz się innymi. Dzieci ci też koledzy robili?" do artykułu Różaniec..  (3 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: No ja akurat z zębami miałem problemy, a tak te braki znieczuleń pamiętam z przychodni koło siebie, miałem wyrywaną 8 semkę bez znieczulenia, zaraz po PRL, oszczędzali na tych znieczuleniach.Teraz chodzę prywatnie." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (4 godz. temu)
milord36:   "@Hamilton: Piszesz na maszynie ? Jak ci doradzałem bo litery zjadasz i dużo błędów.Hehe..." do artykułu Różaniec..  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: ja z tym nie miałem żadnego problemu do czasu gdy w wojsku nie trafiłem na dentystkę sadystkę w szpitalu wojskowym we Wrocławiu. Ta krowa znęcała się nade mną godzinę bez znieczulenia. Na szczęście przyszedł facet i w kilka sekund załatwił to czego to krówsko nie potrafiło albo nie chciało zrobić przez godzinę. Brak doświadczenia raczej nie wchodziło w grę, bo to była raczej stara wiedźma. Jak masz ochotę zagryź dentystkę to gorąco ją polecam o ile jeszcze żyje. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (4 godz. temu)
milord36:   "@Hamilton: Tak,tak kundlu. " do artykułu Różaniec..  (4 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: No ja akurat muszę, mam straszliwie wrażliwy układ nerwowy, inaczej bym zeżarł dentystkę razem z jej 'zabawkami' , znieczulają mnie zawsze parę razy, zęby mam strasznie wrażliwe. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: różnica jest. Ty swych emocji nie potrafisz ukryć, a ja już swoich nie potrafiłbym wywołać. I chyba w tym tkwi esencja 'nie pozwól przeszłości przekroczyć linii teraźniejszości'. Celem nie jest ukrycie emocji tylko pozbycie się ich. U dentysty nie trzeba udawać nieobecnego, wystarczy pozbyć się strachu." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "Skoro 'mają halucynacje, których nie umieją odróżnić od rzeczywistości' to teza o przestępstwie o politycznym charakterze jest jak pięść do oka. Panie Jezierski w takim razie zamordowanie dziewczynki siekierą też było mordem politycznym, bo facet był wq...że nie dostał pracy. Używając pańskiej argumentacji udowodnię, że każde morderstwo jest polityczne. Innych nie ma. I na jakiej podstawie pan twi ..." do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: No tak .. zgadza się, takie rzeczy można robić, u dentysty udaje że mnie nie ma :), jak Ciri z Wiedźmina kiedy ją bito. Z tym że mi to aż tylu emocji nie budzi, pewnie wrażenie że tak jest, najważniejsze dla mnie jest teraz i jutro." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (5 godz. temu)
Remter:   "https://www.youtube.com/watch?v=xFJulFjMYCc" do artykułu Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska?.  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Co nie ma ? To czemu Krzywy nie jest Hawkingiem ? A fakt ... za mało chory ? Może jeszcze na coś zachoruje ? Stwierdź jeszcze że te twoje czarodziejskie nalewki nie mają wpływu na mózg, za czym idzie świadomość." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: 'dużo zostaje, czy tego człowiek chce czy nie'. Udało mi się opracować taką nazwijmy to roboczo metodę, że nie ma już znaczenia czy ja tego chcę czy nie chcę. W ten sposób udało mi się uwolnić od wielu rzeczy. W wielkim skrócie to jest tak jakbym grał rolę w jakimś przedstawieniu ale teraz już po skończeniu spektaklu nie mam nic z tym wspólnego. To nie przychodzi od razu i nie jes ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: Nie ma ... moim zdaniem wszystko co się robi zostaje w człowieku, dlatego od wielu rzeczy trzymam się z daleka żeby to po prostu we mnie nie zostało.Część owszem ulega wyparciu, ale dużo zostaje, czy tego człowiek chce czy nie. Koriolan choć raz powiedział mądrą rzecz, człowiek jest tym na co patrzy, ja na szczęście nie patrzyłem na coś takiego. W sensie na to co on, t ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (5 godz. temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 86 87
Następna »

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska