Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton:   "@geb: 'peronifikacja ZIEMI '. To już nawet perony twoje. " do artykułu Azotany (NO3 -) w warzywach – rakotwórcza toksyna, czy eliksir zdrowia?.  (poniżej minuty)
Hamilton:   "@pokrzywiony: no nie wiem czy pomysł dobry. Jak wzrośnie popyt na buraki to będziesz musiał się ukrywać. " do artykułu Azotany (NO3 -) w warzywach – rakotwórcza toksyna, czy eliksir zdrowia?.  (2 min. temu)
podobny:   Popularny artykuł: Fabula rasa  (6 min. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: oby z tych wzajemnych westchnień dwóch zbokofów nie było dzieci ziejących nienawiścią do wszystkiego co inne. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (10 min. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Wiesław Henryk Lipski i pokrzywiony, z wymianą westchnień w rytmie piosenek dla dzieci, krypto zboki, to proszę sobie znaleźć odpowiedni portal LGBT. Odmaszerować !" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (42 min. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: A to będzie ciekawe, wymiana westchnień w rytmie cztery słonie, 'oj gwałtu rety' hahahahaa ......... 'ten smarkaty ten pyzaty kochają się jak wariaty ' ahgahahaahhaa ........... Czyli pan Heniek cię pociśnie aż ci pójdą kozy z nosa ? ZBOCZEŃCY." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (45 min. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Do polityków, faryzeuszy, ekonomistów, prawników, księży, lekarzy, oraz wszystkich ludzi którzy przeszkadzają ci 'żyć' doszli zboczeńcy ahahaahahah ........................... No i jeszcze filateliści hahahahahaha .................. Co to znaczy 'wymienić się westchnieniami' hahahah ? Źle wygląda haahahah" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (godzinę temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Większość kobiet ma krzywofobię, także i tak nie polatasz, w takim razie się dobrze składa hahhahhah" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (godzinę temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Strzel sobie kupę, całkiem możliwe że masz już zatory w jelitach i stąd homofobia, jak się dobrze wypróżnisz powinno przejść.W ramach walki z handlowcami, obrzuć warzywniak na tej twojej wsi, kamieniami. Ciśnij lobem i nawiewaj, oblicz sobie tor lotu." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (godzinę temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: HAHAAHAHA, to jest zestaw walczących, cała homofobia, ruchy antyszczepieniowe itd , przyszły z jednego kraju, tak jak narzekanie na zatęchły zachód, next jeden pan wygrał wybory dzięki temu i się lubią z innym panem. Do ptaszków, a nie do myślenia :)" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (godzinę temu)
pokrzywiony:   "@Wiesław Henryk Lipski: Szanowny Panie, obawiam się że ja również będąc 'zbokofobem' nie będę mógł w niczym Panu pomóc, jedyne co nam pozostaje to wymienić się westchnieniami nad życiem i Żyć dalej. Pogody Ducha Panu życzę. https://www.youtube.com/watch?v=Hl7veRK4HtE ... takie trochę dla dzieci, ale potrafi zmienić samopoczucie ;)" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (godzinę temu)
Serpico:   "@Koriolan: https://www.youtube.com/watch?v=dlXs7QXrG3U Ja kcia prze świadomość mam, wiśniówkę pijam i diety znam, nie jestem cham, nie nie nie, nie jestem cham uuuu hahaah Tak kurwa wyglądają twoje ile to już ? 3 lata ? Pusty, prosty jesteś, idę o zakład że z plebejskiej rodziny, nowa 'intelygencja', RD w twoim wydaniu też możesz włożyć do grub ..." do artykułu Semantyka wektorowa.  (godzinę temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@pokrzywiony: @pokrzywiony: 'A czy Pańska 'zbokofobia', obejmuje również zboczenia heteroseksualistów, populistów, handlowców, i różnej innej maści 'pasjonatów' zatracających kontakt z rzeczywistością ? Może by tak utworzyć ruch 'zbokofobów', bo ruch 'oburzonych' to już zdaje się jest ?' Doprecyzowuję: Tak, moja zbokofobia obejmuje również zboczenia heteroseksualistów, populi ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 godz. temu)
geb:   "@robertr: Cytat: '...od kilku lat uprawiam warzywa w sposób ekologiczny' Dlatego głosuję TAK Przyszłość należy do ROLNIKÓW/ogrodników ekologicznych. pozdrawia przebóstwiona 'MAT ka' peronifikacja ZIEMI http://www.gebus.org" do artykułu Azotany (NO3 -) w warzywach – rakotwórcza toksyna, czy eliksir zdrowia?.  (3 godz. temu)
geb:   "@Agnieszka B.: Szczęść Boże! Najbardziej uzdolnionych ludzi można spotkać w mafijnych Szpitalach Psychiatrycznych. Tu chodzi aby wyeliminować ludzi, którzy nie podporządkowują się władzy państowej, czy też rodzinnej. Spotykałam ludzi tak uzdolninych, że np. mówili tylko rymowanym wierszem, tylko chodzić i nagrywać/spisywać. Spotkałam, ludzi co mieli na pieńku ze ..." do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (3 godz. temu)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego Jak piękny komentarz zrobiłeś, postawa SUPER. Myślę, że będziemy komunikować się więcej poprzez e-mail. Co Ty na to, możemy nie ujawniać wszystkiego? Jeśli to jest możliwe, to proszę rób to częściej pod moimi artykułami, bo ja najpierw sprawdzam ruch na moich stronach. DZIEKUJĘ i serdecznie pozdrawiam MAT ka " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hi hi nie czytam tego co piszesz tak jak ty, więc miłego dnia." do artykułu Semantyka wektorowa.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@geb: zwyciężył też tajemniczego Don Pedro z krainy deszczowców. Ślub odbył się 20 grudnia 2012 r. Dlaczego tak długo zwlekali? Mieliby już 40 medali za długoletnie pożycie." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (4 godz. temu)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego! Jezus był takim samym człowiekiem jak Ty i ja. Ale dokonał właściwych wyborów, takich jak wprowadzenie Eucharystii (został kapłanem Melchizedekowym), a przez to zwyciężył Baala boga burz i deszczu oraz Dagana boga ziarna. Później wolał ukrzyżowanie, niż służyć rodowemu (według linii matki) Dawidowemu bożkowi YHVH w świątyni faryzeuszy. W ..." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (5 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska