Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Serce  (5 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: arcygenialny od tych pięt co ci nikt nie dorasta do papilotów na twej genialnej główce Adasiu ty od czasu do czasu wyjdź poza te twoje arcygenialne everkutasie i poczytaj normalnych : http://sprawy-karne.biz.pl/falszywe-oskarzenie-pomowinie-art-234-k-k/" do artykułu To nie ja..... Zakrawarski.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko od razu widać, że oprócz tych setek profesji gdzie jesteś genialnym ekspertem dochodzi jeszcze, że jesteś wybitnym prawnikiem, który nie wie, że oskarżanie kogoś bez dowodów jest również przestępstwem. Tak to jest jak geniusz zapied*** wokół wlasnego ogona bez podstawowej wiedzy." do artykułu To nie ja..... Zakrawarski.  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: zakraVa powinien dostać bana za niedopilnowanie swojego hasła. A jak nie potrafi nad tym zapanować to niech znajdzie sobie portal dla gęsi. Będzie pisał bez polskich znaków, ortografii, stylistyki i będzie podziwiany za to, że im piór nie wyrywa dopóki nie są kaczkami." do artykułu To nie ja..... Zakrawarski.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Do prokuratury, to jego można zgłosić, między innymi za podżeganie, już nawet pisał o krwawych rozwiązaniach, poza tym on nic nie robi, tylko non stop kogoś obraża, jak nie osoby publiczne, to osoby z eioby." do artykułu To nie ja..... Zakrawarski.  (11 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton:   "@Adam Jezierski: nie mogę całe życie gwintować. Teraz nadszedł czas uczyć się od ciebie jak mam pisać artykuły." do artykułu Piekło.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: bo taki już jestem Adaśku, że konfabuję gdzie się da, jak się da i chwałę się jak dzik. Nie to co ty. Ty to taka krystaliczna prawda i tylko skromna prawda.. No i ty taki herszt geniuszy a ja tylko ćwok." do artykułu Piekło.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Wybrakowany skunks: Ksiądz miał chcicę na zakonnicę." do artykułu Piekło.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zbigniew Kostka: łał panie Kostka toście odrzucali artykuły nie wchodząc na nie. Wy to musicie być yntelygentni jak stara ślachta z czasów Austalopiteka Mułowatego. Odrzucacie nie wchodząc nawet pewnie na portal. Nie zerwała ci się zgodność myśli z mózgiem ?" do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zbigniew Kostka: na artykuł można nie głosować , można głosować, można rekomendować i można odrzucić. To są cztery możliwości by wyrazić obojętność, aprobatę lub dezaprobatę. Ty jesteś aż tak yntelygentny, że trzeba ci to oślić setki razy a ty będziesz beczał ciągle jak ciele.? Idź poskarżyć do admina." do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
jotko49:   "@Zbigniew Kostka: Mój śp. teść spojrzawszy na zupę stwierdzał że jest za słona. Musiałem spaskudzić swe usta kilka razy waszą polewką by stwierdzić iż wszystkie sa do d. Teraz już tylko konsekwencje. Nie odpowiadaj weż lustro 'z byka'." do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zbigniew Kostka: moje arty zostały odrzucone przez was kilkanaście razy. Wam wolno boście wielkie i yntelygentne gwiazdory i czujecie zgodność a innym nie, bo mają coś nie tak z yntelygencją i nie czują zgodności. " do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski:   " Oto adresy przeglądarkowy pod katem plikowym : file:///C:/DOCUME~1/ADMINI~1/USTAWI~1/Temp/Rar$EX00.532/Indywidualny%20zakres% 20informatyki.%20Autor%20Mgr%20in%C5%BC.%20Ireneusz%20%C5%81ukasz%20Dzitkowski/ R%C3%B3wnoleg%C5%82y%20model%20w%20Seamonkey.Autor%20Mgr%20in%C5%BC.%20Ireneusz% 20%C5%81ukasz%20Dzitkowski/Seamonkey%20with%20search%202.html " do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (dzień temu)
Zbigniew Kostka:   "@jotko49: Odpowiedziałem sobie, jak mnie coś nie interesuje, to nie wchodzę na ten artykuł, a tym bardziej go nie odrzucam (bo musiałbym na niego wejść). Chyba czujesz jakąś niezgodność w twoim postępowaniu?" do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Hamilton: do tego te wasze wypociny kto z kim, za ile, gdzie i kiedy są dobre na urodziny u cioci Balbiny. Kogo to kuźwa obchodzi czy jakiś Szofer z Gryzeldą czy Gertruda z parobkiem w marchewce spłodzili kapuścianego głąba. A ty to nazywasz pracą doktorską. Pracę doktorską to ty widziałeś chyba w jadłospisie baru mlecznego. Tytuł - niedomyte flaki w oleju." do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zbigniew Kostka: szanowny panie Kostka przestań już marudzić o te odrzucenia. KAŻDY wasz artykuł powinien być odrzucony 5 razy. KAŻDY ! Dopiero wtedy nastąpi równowaga panie statistik od siedmiu boleści. UKRADLIŚCIE w sumie ponad 1600 punktów i jeszcze jesteś na tyle bezczelny, że pyskujesz. A teraz proponuję byście złożyli skargę na mnie do admina, że się was czepiam, że głosujecie na siebie jak ..." do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
jotko49:   "@Zbigniew Kostka: Dość łagodnie podchodzisz do tematu. Brak wykształcenia? czy trzeba je mieć by by okazać się chamem z tytułem mgr prof. etc. Człeczyna co kłamie w zaparte, nazywając prezydenta kraju skurwysynem czując się poza prawem. godny jest innego potraktowania? A odrzucam bo piszecie brednie naznaczone pychą i głupotą równą tego skurwiela. Kogo to obchodzi z kim wasze babcie ciocie i z jakim skutkiem szły do wyra? Odpowiedz sobie bo szeroki ogół to lotto." do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
Zbigniew Kostka:   "@Adam Jezierski: Piszesz, że z wykształcenia jesteś fizykiem i inżynierem elektronikiem ale wykonujesz/wałeś zawód antykwariusza i pisarza. Jesteś też niby członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Niestety, chociaż to Hamilton i jotko49 poniżają ciebie swoimi komentarzami, ty przyczepiłeś się do nas i jako pierwszy zacząłeś odrzucać nasze artykuły (to można sprawdzić). Przyjmowanie na swoją ..." do artykułu Saga rodziny Szoferów z Róży: od Kuczów przez Marchewki do Szoferów.  (dzień temu)
jotko49:   "@Skurwyjeziersyn: do której? polecam Praga Północ do prok. Macieja . on nawet ofiary Wołyńskie potrafi oskarżyć i oszukać w obronie 'godności' siepaczy ukraińskich. W sam raz dla ciebie skurwielu https://niepoprawni.pl/comment/1640788" do artykułu To nie ja..... Zakrawarski.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "Podaj Jotko do prokuratury." do artykułu To nie ja..... Zakrawarski.  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 98 99
Następna »

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska