Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony:nie mam ani siły ani ochoty na szczekanie z tobą ratlerku. Niech się tobą zajmie admin i sąd. " do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (godzinę temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony:facet nie wq mnie. Od 2 tygodni nie ma dnia byś nie piszczał co mi zrobisz za rzekome groźby karalne. Teraz twierdzisz, że to ja cię straszę sądami. I jeszcze będziesz pierdolił, że to ja mam taki charakterek. Co z ciebie za szuja maruda. " do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (godzinę temu)
Hamilton Starszy:   "@Remter: jest cała masa rzeczy w tej idei delikatnie mówiąc infantylnych. Pan Grześ jest przewodniczącym tyle, że samozwańczym Zarząd ma 3 osoby. Demokracja oparta na trzech osobach. Takiej świat jeszcze nie widział. To jak teraz Kaczyński-Rydzyk-Macierewicz. Ale oni mają realną władzę, a pan Grześ utopijną." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (godzinę temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: W Biblii też są pokazane te mechanizmy, ale to jest świadectwo o naturze człowieka, a raczej o jego stylu sprawowania władzy. https://pl.wikipedia.org/wiki/Dziel_i_rz%C4%85d%C5%BA ... ludzkie rządzenie nie potrafi wyjść po za ten obszar zarządzania." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (2 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Remter: jak to wyliczyłaś? 60 % naród a 40 % nie naród? Też mam ziemię i nie należę. Takich będzie conajmniej tysiące. W naszym imieniu nie możecie się wypowiadać. Twoja naiwność polega na tym, że zakładasz, że wszyscy macie wspólne cele. I za jakiś czas okaże się, że ludzie są niezadowoleni, ale każdy z innego powodu. I to będzie naturalny koniec waszej bajki. Te mechanizmy są już dawno opisane w podręcznikach politologii i socjologii. Można się na nie obrażać, ale tak po prostu jest." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (2 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Ten co zablokowany i teraz ten co mam, tak samo mogę ciebie podejrzewać o wiele nicków, zaraz, zaraz, a czy oby liwa i kolo to nie twoje awatary ? Nie widzisz co się tu dzieje od lat ? No chyba że to twój styl gry ? Jak można mieć do ciebie jakiekolwiek zaufanie, skoro na wskazanie ewidentnych błędów jakie popełniłeś reagujesz agresywnie, albo arogancko. Przecież po tym widać jaki masz charakterek. Masz problem, nie umiesz się przyznawać do błędów." do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: nie ściemniaj. Ile miałeś nicków? I ty masz czelność oskarżać mnie, że mam ileś tam kont i beblesz o atawarach i innych pierdołach. Ja nie wiem czy można obrażać atawary i czy można je oskarżać o kradzieże, oszustwa, morderstwa i przemoc domową, ale sąd na pewno wie i niech się wypowie. I jeszcze jedno. To nie prawda, że tu nie można pogadać. Można, ale nie z tymi co zaczynają dyskus ..." do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (3 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: W Stowarzyszeniu są zarejestrowane organizacje zrzeszające naród polski ... dlatego ile one zrzeszają ? Nie wiem... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (3 godz. temu)
Wczoraj
Remter:   "@Hamilton Starszy: Naród to 60% społeczeństwa.... Trybunał Narodowy składa się z właścicieli tej ziemi i reprezentuje naród ... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Remter: Pan Grześ może wypowiadać się w imieniu członków swojego stowarzyszenia, czyli tych kilkuset ludzi. A naród liczy ponad 38 milionów w kraju i kilka milionów za granicą. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (3 godz. temu)
Isabel:   Nowy artykuł Gdzie najłatwiej zwariować.  (3 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'I ta twoja pobożność ci nie przeszkadza być tak skrajnie chamskim wobec kobiet. ' Uściślijmy, narobiono tu tyle zamieszania i hejtu że nie można awatarów intranetowych traktować poważnie jak osoby, namnożyło się ich tu tyle żeby wywierać naciski na innych użytkowników. Nie mam najmniejszych podstaw by uznać liwę jako kobietę czy osobę, a skąd wiadomo czy to nie twój kl ..." do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Remter: rozumiem dobre intencje tego pana, ale 'w imieniu narodu'. A kto mu dał prawo do wypowiadania się w imieniu narodu? Nie żartuj sobie ze mnie. Nawet prezydent RP nie ma prawa wypowiadać się w imieniu narodu, ale ma prawo wypowiadać się w imieniu większości narodu. To jednak nie to samo." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (3 godz. temu)
Osobista stylistka - Mart:   "Zamek w Malborku robi wrażenie, jest naprawdę piękny." do artykułu Zamki krzyżackie.  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony:I ta twoja pobożność ci nie przeszkadza być tak skrajnie chamskim wobec kobiet. Posądzać innych o kradzieże, oszustwa, morderstwa i przemoc domową. Taka pobożność to właśnie faryzeuszostwo. Tak chętnie tym szermujesz. Przypisujesz innym wszystkie swoje negatywne cechy. To się nazywa w psychologii projekcja. Ty chyba sam siebie nienawidzisz i nie możesz znieść. " do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (3 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Od naprawiania niedomagań jest władza... Pan Grzegorz wypowiada te słowa w imieniu naiwnego narodu, który wciąż liczy na dobre traktowanie ... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (4 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Jestem pobożny i co z tego ? , i tak niczego nie zrozumiesz, wydaje ci się że wiesz wszystko najlepiej i duraczejesz." do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (4 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Nie ma od ponad 120 lat wolnego rynku ... nawet papierosa nie można ukręcić i sprzedać a co dopiero wyprodukować i sprzedać broń do samoobrony... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (4 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Cała III Rzeczpospolita to od początku do dzisiaj jest zarządzana przez przestępców... którzy bezprawie czynią prawem ... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (4 godz. temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Michalkiewicz Stanisław ma swoje patrzenie na sytuację ... ale ja jej od niego nie kupuję ... bo on też duraczy..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (4 godz. temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 84 85
Następna »

© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska