Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
_serpico_:   "@zakrawarski: Wiesz co ? Można nie lubić czy mieć pretensje ( wybór) do Wałęsy , Balcerowicza , Tuska , Wojtyły, ale żeby łazić i non stop pieprzyć że to Żydzi i tak to wiązać to trzeba mieć świece szabasowe zamiast gospodarki neuronalnej. Jeszcze na dodatek jak się koleś uwiesi czegoś , tak non stop o tym pisze , z tą chińską maszyną zobaczył raz i wszystkie skojarzenia do tego ..." do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (3 godz. temu)
milord36:   Nowy artykuł Nowe dowody czyli Wielki Brat patrzy.  (4 godz. temu)
obdart:   "Na szczęście rewolucja francuska zapoczątkowała upadek tego 'imperium', które żerowało nie biedzie umysłowej ludzi.. " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (4 godz. temu)
_serpico_:   "@Kitek: Nadejdzie dzień że twój laptop z windows xp powie ' nie dam już rady' , kupisz z windows 10 , nie bacząc na jego mechanizmy, wleziesz na te twoje 'czarodziejskie strony , fora , itd ' , FBI zawinie cię razem z kotem, kanadyjscy podatnicy będą musieli płacić za twój ( nie pierwszy w życiu kretynizm) . Pamiętaj Kitek , masoneria czuwa ! A ja nie czuwam i idę spać :P." do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (4 godz. temu)
Ziemowit Howadek:   "https://youtu.be/HCl-7AbyCsY" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.X.  (4 godz. temu)
zakrawarski:   "@_serpico_: Z szacunku do ciebie odpowiem kitkowi....... Nasza najwieksza 'krzyzowka' jest.....Fryderyk Chopin ! Przed laty przeprowadzono plebiscyt pytajac 'Kogo ze zmarlych Polakow chcialbys spotkac' Zdecydowana wiekszasc odpowiedziala....Fryderyka Chopina !!! Szacun za Twoja Wole przepychania sie z fanatykiem !" do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (4 godz. temu)
dido:   "Dodam tylko te najbardziej sprawdzone skutki uboczne consty 1. Duży wzrost wagi ciała - często 20-30 kg w bardzo szybkim tempie (nawet w miesiąc - 2 miesiące) (sprawdzone) 2. Zmiany wątrobowe (na usg wygląda jak zmiany pozapalne) - długotrwałe zażywanie prowadzi do marskości wątroby i przedwczesnej śmierci (sprawdzone) 3. Zaburzenia erekcji u mężczyzn (sprawdzone) 4. Be ..." do artykułu Rispolept - dużo ciemnej mocy i koszmar leczenia.  (4 godz. temu)
Koriolan:   "@Ziemowit Howadek: też się zgadzam i już rozpoczęliśmy. Powstało Stowarzyszenie Polska Laicka Krzysztofa Pieczyńskiego które zamiast religii rzymskiej poleca indywidualny rozwoj duchowy :-))) " do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (4 godz. temu)
milord36:   Nowy artykuł Od Marksa i Engelsa, do Schulza i Timmermansa.  (4 godz. temu)
_serpico_:   "@Kitek: ' Istnieją bóle i rozpacze, których pokonać się nie da. Bywają upokorzenia i wyrzuty sumienia, których nic nie ukoi.' http://www.eioba.pl/a/5d6h/wybor-samobojcy#post349082 Częściowo autorka ma rację , bo tej twojej obsesji nic nie zmieni. Spróbuj wycieczkę do Izraela i nasikaj na ścianę płaczu, zrobią o tobie film na tubie . Sowizdrzał pisze inaczej niż ja , ale oczywiście tego nie zauważyłeś." do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (4 godz. temu)
dido:   "Zaburzenia erekcji i miesiączkowania to standard po psychotropach, lekarze omijają temat skutków ubocznych szerokim łukiem a tak naprawdę potrafią tylko zastraszać i nakłaniać rodzinę do ubezwłasnowolnienia. Psychotropy mają to do siebie że przyjmowane długotrwale prowadzą do kastracji obu pci, dodatkowo u mężczyzn dochodzi do zaprzestania produkcji testosteronu co w efekcie prowadzi do zdebilenia - człowiek powoli staje się debilem jest otępiały i spada mu IQ - przestrzegam wszystkich" do artykułu Rispolept - dużo ciemnej mocy i koszmar leczenia.  (4 godz. temu)
Wczoraj
zakrawarski:   "@Ziemowit Howadek: Zgadzam sie !" do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (4 godz. temu)
zakrawarski:   "@Kitek: https://www.youtube.com/watch?v=7diHipb3ip8 ...... Powyzej w arcie cyt: Tecel argumentuje sprzedaży odpustow ! 'Potem innej jeszcze użył broni i rzekł: 'Wiecie, dlaczego pan nasz tak wielką rozdziela łaskę? Trzeba w Rzymie odbudować rozpadający się kościół Piotra i Pawła, aby nie było równego mu na ziemi. W nim spoczywają kości świętych apostołów Piotra i Pawła i wiel ..." do artykułu Jezuici....gestapo kościoła katolickiego !.  (4 godz. temu)
Kitek:   "@_serpico_: A mimo wszystko – tak jak wspomniane krzyżówki – odporny na wiedzę nie jestem. Krzyżówki są na wiedzą odporne – Sowizdrzale. " do artykułu R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas....  (4 godz. temu)
milord36:   Nowy artykuł Toksyczne ryby.  (4 godz. temu)
_serpico_:   "Mam ochotę napisać swoją opinię., więc ją napiszę :P To jest :'piramidka' , obojętnie czy to będzie piramidka dotycząca samobójstwa, czy też innych słabości typu alkoholizm, narkotyki , zawsze się znajdą znane osoby, bądź przykłady ze tak 'było' . Co z tego ? Można w tej, czy innej piramidce, wyciągnąć wnioski . ' Istnieją bóle i rozpacze, których pokonać się nie da.' Część ..." do artykułu Wybór Samobójcy.  (4 godz. temu)
Ziemowit Howadek:   "@Mariusz Kajstura: W filmie 'Milczenie' duchowni katoliccy zderzyli się z potężnym prześladowaniem w Japonii. Torturami i mordowaniem, na ich oczach, świeżo nawróconych Japończyków na katolicyzm, byli ci duchowni doprowadzeni do aktu apostazji i milczenia. Głosili Chrystusa swoim, zamkniętym na innych, życiem i milczeniem. Z wielkim wysiłkiem i determinacją doprowadzili z czasem, że dziś jest tylko 1% katolików w Japonii... Można? Można!" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.IX.  (4 godz. temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska