Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
pokrzywiony:   "@zakrawarski: https://www.youtube.com/watch?v=4YKc6cjp_dA Jest spora różnica pomiędzy pięknem zmysłowym, a Duchowym wykraczającym po za zmysły, uczucia i emocje ..." do artykułu Święte kutasy !.  (25 min. temu)
zakrawarski:   "@podobny: Praktyki kastrowania chlopcow w kosciele katolickim byly praktykowane na szeroka skale. Powodem byl zakaz jakiegokolwiek udzialu kobiet w tym 'swietym' zgromadzeniu. Nie wolno im bylo nawet spiewac w koscielnym churze. Wykastrowali dziesiatki tysiecy chlopcow psujac im zycie. Ale w kk 'taka' zbrodnia to drobiazg. Mozesz poczytac o tym w interneci ..." do artykułu Święte kutasy !.  (36 min. temu)
pokrzywiony:   "@podobny: https://wbiblii.pl/szukaj/Mk%209,41-50" do artykułu Święte kutasy !.  (5 godz. temu)
podobny:   "Gonić kutasy! A najlepiej to je poobcinać ... z jajami! Skutkiem czego, byłoby więcej anielskich głosów w Kościele!" do artykułu Święte kutasy !.  (6 godz. temu)
zakrawarski:   Nowy artykuł Święte kutasy !  (7 godz. temu)
cecylia:   Nowy artykuł Dwoje przyzwoitych ludzi w m3-cz. 2  (7 godz. temu)
naurlopie:   Obserwuje użytkownika: Joanna E.  (9 godz. temu)
Arkadiusz Czapla:   Nowy artykuł Jak uporządkować domowe finanse?  (10 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton:   "@pokrzywiony: ' Czy żywe funkcjonujące organizmy, które obserwujemy są dobrze przemyślanymi konstrukcjami?'. Ja znam takie dwie. Jedna konstrukcja zadaje idiotyczne pytania a druga 'mundre' odpowiedzi, że życie po prostu jest. I te dwa nieszczęścia zwane funkcjonującymi organizmami biegają po całej Polsce od Wrocławia przez Zakopane po Płaską zawsze parami. " do artykułu Jak Joshka i Shmul tworzyli "święte" słowa !.  (19 godz. temu)
Joanna E.:   "Z wielką serdecznością i klimatem pokoju m@ilowego witam Was wszystkich i każdego z osobna. Bądźcie tu,bo to dla mnie ważne. Może znowu trochę popiszę ale dajcie mi czas. " do artykułu ... Odpowiedź upału. ....  (21 godz. temu)
Joanna E.:   "@MarcinSz: ostatni czas jest dla mnie ciężki okres ale zawsze piszę o tym co czuję i nic nie jest wbrew pozorom wymyślone. Zawsze cieszy mnie obecność osób, którym moje pisanie wydaje się bliskie..... Zapraszam do pokoju m@ilowego,tu zawsze jest miejsce dla ludzi,co lubią spiralne myśli. Dziękuję za dobre słowa. " do artykułu ... poszukiwanie, ukrywanie ....  (21 godz. temu)
Serpico:   "@Henear: No ja miałem aż za dużo, przejechałem się na tym wystarczająco, tylko ja nie mam pretensji do kogoś, do siebie mam :), taka różnica między mną, a w zasadzie moim charakterem, a moich antagonistów :), że pierwszą osobą która obwinię za dany stan rzeczy, będę ja, a nie system, pogada, amerykanie, masoni, kosmici, kosmitki, kler itd :)." do artykułu Oblivion.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ha ha ha ha ha - najważniejsze, że ty, podobny i Koriolan macie kręgosłupy z gówna. Teraz podliżecie się zakrawarskiemu, a następnym razem Lajli. I takim sposobem zdobędziecie sobie przychylność zarówno wśród skrajnych ateistów jak i religijnych oszołomów. A ty będziesz teoretyzował i pierd....., pierd..... i teoretyzował kolejne 3000 razy na czerwono. Uważaj, bo wyzioniesz ducha jak ..." do artykułu Jak Joshka i Shmul tworzyli "święte" słowa !.  (22 godz. temu)
Henear:   "@Serpico: Niektórzy ludzie nie potrzebują przyjaciół a publiki przed którą chwalą się swoim życiem. Nie mówię o tobie, ale jeśli nadstawia się tyłka innym to albo dostanie się w niego kopa albo zostanie się w niego wyruchanym. Czasem jedno i drugie. Empatia jest rzadka. Nie można szastać swoją uwagą na każdego z problemem a potem mieć pretensję że zostało się wykorzystanym. ..." do artykułu Oblivion.  (22 godz. temu)
naurlopie:   "Piękne... Pozdrawiam Serdecznie PS Te następne arty pozostawię na jutro... trafiają prosto do serca omijając umysł. Szczere i piękne - wielka rzadkość" do artykułu ... poszukiwanie, ukrywanie ....  (22 godz. temu)
naurlopie:   "To takie radosne. W odpowiednim czasie spotkać odpowiednich w nastroju poetów. Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu .... wartość istnienia.  (23 godz. temu)
naurlopie:   "@podobny: Super.. jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu ... Odpowiedź upału. ....  (23 godz. temu)
naurlopie:   "Pięknie przekazane uczucie.. Te upały nic dobrego nie wróżą. Taką wrażliwość otacza wielu przyjaciół. Byłbym zaszczycony gdybym się wśród nich znalazł. Pozdrawiam Serdecznie" do artykułu ... Odpowiedź upału. ....  (23 godz. temu)
Serpico:   "@VIVI.: Kobieta za kierownicą, odczuwająca rozkosz, ale to na parkingu mam nadzieję hahahhaha ? " do artykułu Przyjaciele...  (23 godz. temu)
Serpico:   "@Henear: Hm , kiedyś dość łatwo było mnie wpędzić w poczucie winy, do tego stopnia, że jak mi ktoś powiedział że ja nie mam problemów i co ja o nich wiem, to zamiast się cieszyć że tak jest przejmowałem się jego, zresztą dużo się przejmowałem dość ludźmi, teraz się przejmuje tylko tymi którzy przejmują się mną. Nie widzę i nie zobaczę swojej winy w zachowaniu tutaj, a jeśli chodz ..." do artykułu Oblivion.  (23 godz. temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 48 49
Następna »

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska