Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: 'Masz w 100% rację ... ' 'psychologia jeszcze nie dotarła do tego czym był Jezus i raczej widać to wyraźnie' I teraz wiem czemu się z tobą nie można dogadać hahahaaaha .................... Czym miałaby się jeszcze psychologia zajmować ? Czym był Mahomet ? To nie jest kobieta, tylko jakiś oszołom, albo ktoś sobie jaja robi,13 stron Księgi Rodz ..." do artykułu Ego i superego..  (4 min. temu)
VIVI.:   Popularny artykuł: Odwyk cz.4  (25 min. temu)
pokrzywiony:   "@lajla1: Empatia, czyli wyczuwanie stanów subtelnych ( zapowiadających pewne zmiany w skali makro ) otaczającej rzeczywistości ?" do artykułu Ego i superego..  (55 min. temu)
lajla1:   "@Koriolan. Według współczesnej psychologii, człowieka który nie ma empatii szeroko pojętej, pasji i poczucia humoru, trudno nazwać człowiekiem, czyli psychologia zbieżna z Ewangelią Jezusa Zbawiciela." do artykułu Ego i superego..  (godzinę temu)
MarcinSz:   Popularny artykuł: Odosobnienie  (godzinę temu)
Jan Stasica:   Nowy artykuł Fala  (2 godz. temu)
Koriolan:   " Hmm ... Masz w 100% rację ... Nie podoba mi się tylko to, że powiązałaś wiarę i naukę (psychologię). Nie podoba mi się dlatego, że psychologia jeszcze nie dotarła do tego czym był Jezus i raczej widać to wyraźnie. Już bliższa celu jest fizyka kwantowa ale też ma jeszcze daleko. No i druga rzecz, nauki Jezusa nie koncentrują się na pomocy wdowom i sierotom, to jest rzecz wtórna. To tylko owoce tego kim jesteśmy. " do artykułu Ego i superego..  (2 godz. temu)
Koriolan:   "@Henear: nie kupuj odrobiny ... W końcu jest całe stado szczurów ... :-))) " do artykułu Opanuj się....  (3 godz. temu)
lajla1:   "@awers. Zweryfikowałeś swoje ego ?" do artykułu Ego i superego..  (3 godz. temu)
MarcinSz:   Nowy artykuł Pogodzenie...  (3 godz. temu)
Henear:   "@awers: Kupię Auto - casco" do artykułu Opanuj się....  (4 godz. temu)
MarcinSz:   Nowy artykuł Odosobnienie  (6 godz. temu)
barkarz:   Nowy artykuł Parada łodzi  (12 godz. temu)
Wczoraj
awers:   "'Gdy oszukujesz się sam. ' Oto studium autodestrukcji z powodu autorefleksji. Kup sobie pistolet, albo odrobinę trucizny..." do artykułu Opanuj się....  (13 godz. temu)
awers:   "Chyba masz duże kłopoty z sobą samą. Dużo wiesz, ale korzystasz z tego tylko trochę." do artykułu Ego i superego..  (13 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Oglądnij techniki teraźniejszości: https://www.instagram.com/fjamie013/?hl=pl Specjalista od Photoshop, ludzie mu ślą zdjęcia z prośbą o retusz, a on odpowiada zdjęciem już przerobionym :)." do artykułu Opanuj się....  (14 godz. temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Mhm ;) cytuję Koriolan: 'Niektórzy nie mogą znaleźć innej podniety niż po ciemnej stronie. Piszę ogólnie. Dlatego horrory, filmy akcji mają takie wzięcie. Ludzie mając szare życie oglądają horror i srają że strachu. Potem z ulgą stwierdzają, że to ich nie dotyczy. Potrzebują huśtawki nastrojów. Też kiedyś taki byłem. Teraz widzę, że świat jest piękny realni ..." do artykułu Opanuj się....  (15 godz. temu)
Koriolan:   "@Henear: trochę o technikach przyszłości ... . https://youtu.be/YGFGcDe_-po . " do artykułu Opanuj się....  (16 godz. temu)
Juliusz II:   Popularny artykuł: Nasz wkład do Europeany  (20 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska