Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@szubrawiec: Wątpliwym luksusem:-)" do artykułu Sodoma II.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: nie jest też tak, że każdy dług jest jakąś zmorą. Większość inwestycji zasilana jest kredytem. Nie ma w tym nic złego. Jeśli przedsiębiorca ma zbyt na swoje produkty bierze kredyt i uruchamia linię produkcyjną, po spłacie ta linia jest jego własnością a wartość przedsiębiorstwa i rentowność rośnie. Problem nie tkwi w długu jako takim. Problem zaczyna się gdy brak środków na jeg ..." do artykułu Polska liderem gospodarczym w Europie.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Fachowcy widzą różnice." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: Nie gniewam się Maniuś.Gniew i obraza jest wątliwym luksuem nawet dla ludzi normalnych.My, alkoholicy, nie możemy sobie na to pozwolić:-)" do artykułu Sodoma II.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Jednak są traktowane jako ciemna materia, bo można jedynie obserwować ich wpływ na zachowanie otaczających je obiekty w kosmosie ..." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Czarne dziury są obserwacyjne potwierdzone." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: 'Grawitacja może być symetryczna. Odpychanie grawitacyjne przy odległościach międzygalaktycznych wyjaśniałoby ekspansję Wszechświata.' Obawiam się że chodzi o inną dualność niż typu '+' i '-', ale o tym lepiej niech sam Autor się wypowie ?" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: jak przyhamujemy rozwój (inwestycje) to ci obywatele gdzie będą zarabiać te pieniądze by gonić króliczka? Największym długiem po PRL nie były długi Gierka. To były i są zobowiązania emerytalno-rentowe. System ten się zawalił w PRL. Powiedz emerytom, że nie dostaną należnych im pieniędzy. A to jest 1/3 wydatków państwa i jego największe obciążenie. Jeszcze dziś ZUS wydaje więcej ..." do artykułu Polska liderem gospodarczym w Europie.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: 'Moim zdaniem ciemna materia nie istnieje. ' A czarne dziury w kosmosie ?" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@bardek: Moim zdaniem ciemna materia nie istnieje. Natomiast: Grawitacja może być symetryczna. Odpychanie grawitacyjne przy odległościach międzygalaktycznych wyjaśniałoby ekspansję Wszechświata." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: 'Jezusa-dla mnie był On wiarygodny i mógł udzielać takich rad, ponieważ sam nie posiadał niczego-ani domu, ani zabezpieczenia finansowego.' ... Był też dobrym cieślą i doskonale znał Boga, więc takie zabezpieczenia nie były mu potrzebne ... Zresztą można by o tym pogadać jak to możliwe nie mieć nic, a żyć w zgodzie z Bogiem ? Kiedyś próbowałem tak żyć co pra ..." do artykułu Sodoma II.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Mi się wydaje że jak zobaczyły zaślinionego Koriolana, to się wyrzygały i poszły dalej hahahaha Swoją drogą, co jego córka się nażre wstydu to jej, jak on się ślini na widok jej koleżanek, pewnie na żonę syna też patrzy jak na obiekt seksualny hahahhhahahaha Co za kurwa syf hahhaha Napatrzy się na licealistki i potem jak puka tą grubą alkoholiczkę, to leci na pamięciówce, mega chlew, no ale w końcu prosie hahhaa" do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: 'No, ale dlaczego ta żaba zjada małego robaczka? Robaczek nie jest od Boga czy mniejszy ma zawsze przechlapane?' ... Spoko jak przyjdzie odpowiedni czas to robaczki zjadają i człowieka, nie wiedziałem że żaby robaki jadają muszki i takie tam owady to tak, ale żeby robaczki ? Dobra żartuje, nie gniewaj się na mnie niepokornego ..." do artykułu Sodoma II.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a najpiękniejsze jest powtarzanie w koło macieju, że życie jest piękne. I tak po kilkanaście razy dziennie do usranej nieśmiertelności Koriego. Kuźwa, burza kurzych mózgów dwóch zdechlaczków." do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (dzień temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton: „(pensje) długo będą niższe i nie dlatego, że nas ktoś okrada tylko dlatego, że Bolt też zapieprza do przodu i nie chce stać w miejscu...”. O czym innym mówimy. Ja że Miejsce Polskiego PKB na liście świata, powinno być mniej więcej w tym samym miejscu co dochody na mieszkańca na liście państw świata. To PKB Polski powinno się obniżyć, czyli: spłacić dług wewnętrzny i nie zaciągać nowych ..." do artykułu Polska liderem gospodarczym w Europie.  (dzień temu)
trabant:   "'odpowiem ci w zależności od twoich poglądów.' znaczy to co w ty wierzysz zależy od moich poglondów? " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
zakrawarski:   "@youngcontrarian: ''cudem objawił się nagle niebiański Jezus natychmiast zatelefonowaliby'' . A gdyby jeszcze wiedzieli, ze telefon komorkowy wynalazl zyd, Marti Cooper, to odprawili by msze tzw. swieta i zacisneli raczki jeszcze bardziej poboznie. Oremus at Deus ! Martin Cooper was born in Chicago to Ukrainian Jewish Immigrants !! Te cholerne zydy ! Jak tu zyc bez nich ?" do artykułu Sodoma II.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: No bo Życie jest piękne, no i czego się burzysz bo masz inne zdanie ? :))))))))))))" do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: te licealistki mogłyby być twoimi wnuczkami 'nieśmiertelny' zboczku. " do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (dzień temu)
Koriolan:   "@Hamilton: tak ... Jest PIĘKNA pogoda, ciepło około 20 stopni. Pełno licealistek co zrzucają zimowe ciuchy ... Kwiaty, zieleń ... Jest CUDOWNIE :-))) " do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (dzień temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska