Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: a pokrzywionym też będziem w pięknym Krakowiem jadł obwarzankim, czy ty samym siem najesz obwarzankim? Nie narób rzadkich śladów w pociągam do Sandomierzam po tych obwarzankam. I nie przejmuj siem Korim, gdakaj ile wleziem i nabijaj licznik. 'Gdakam, więc jezdem' - rzekł wielki Kori z rodziny śiokratesiowatych. " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ta, tak jak byłeś we Wrocławiu, tak jak Dyl robił kopie nicków.Ty jesteś tylko w necie i to na kilku portalach, oprócz swojego bo tam już tylko wicher wieje. Skocz na konferencję ABSL, jakby cię nie chcieli wpuścić, zarzuć im że cię nie znają, zwyzywaj i określ ich jako zwierzęcych." do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Dianoza odpowiednia; gratuluje ! Do Szubry osobno !" do artykułu Ogłoszenie!.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: obaj nas nie znają i obaj próbują gnoic. Ale ty, ja, pokrzywionym już się tym nie przejmujemy :-))) Ja zaraz będę w pięknym Krakowie jadł obwarzanki :-))) Potem jeszcze skok i Sandomierz. Może popatrzymy na Cudowny rynek w Krakowie :-))) W każdym razie pogoda jest Super :-))) " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Nie zna..... Wróbel tu groził Skalnej, kradł jej zdjęcia z netu, jest drugą osobą w ten sposób stalkowaną przez tego człowieka, 90 letni opat jest następny, jego wpisy to także wpisy o wybitych zębach i patologicznych bójkach pod jego domem.To jakby wystarcza by 'poznać' człowieka.Nie dociera do ciebie to ? Wyżej Koriolan jak zwykle kłamie, oni robili kopie nicku Dyla ..." do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: mój boszsze, .... straszyłem cię obelgami. Poproś Maniusia niech ci coś 'kurtularnego' wrzuci, a Kori się znowu wyłzawi i odwodni pisząc kolejnego gniota o wyrzucaniu wybitnych autorek przez Ham-iltona, ale musisz mu skwapliwie potakiwać, najlepiej razem z gwiazdami 'wembledonu'. ." do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Na serio mi się nie chce wolę to załatwić prawnie, jednak tak przy okazji. na głównym koncie masz blokady pod artykułami dwóch użytkowników, Skalna nie jest jedna, o dwóch wiem, mnie tu nie było jakieś 3 lata w międzyczasie, także część widziałem dopiero teraz. Piszesz z kolejnego swojego konta, którego używałaś do głosowania na swoje artykuły i nie jest to pierwszy raz. ..." do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: niezłe komentarze produkuje kapelusznik. :):))) kpi ze mnie bo z wami tu rozmawiam i nie dałam się zastraszyć obelgami :)):))). Mimo, ze ani mnie ani was nie zna i nie ma bladego pojęcia o naszych życiach. Dobra lekcja jak pozory na których latami bazował mylą. Ja już po szkole wyleguję się na trawie bo dede ma dziś randkę. Dostałam nowy gadżet do słuchania muzyki wiec rącze się dźwiękami w pięknych okolicznościach niemieckiej natury " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'DeDe mu daje jest z miski ... To rzadki objaw miłości u psów :-)))' A kiedy ty zagrasz na 'wembledonie' dla dede? To też będzie rzadki widok jak narobisz śladów po obżarciu się kiełbasą z rożna na korcie Korciu. Gratulacjom nie będzie końca." do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
szubrawiec:   Popularny artykuł: Bielyje rozy w wersji eiobowej  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori coż ci pozostaje, jakość komentarzy do dupy to musisz iść na ilość. Będziesz przodownikiem jałowej publicystyki. Muszę ci zadać dwa fundamentalne pytania cywilizacyjne : co córcia gotuje ci na obiad ? I czy będzie kompocik ? I pamiętaj Kori, że cała ludzkość czeka na odpowiedź, bez niej nie zaśnie." do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'DeDe mu daje jest z miski ... ' Kori a co ty jest z miska? Ty jest kiełbasa z rożna i ty się w nocy zesr.*** Cała Polska odetchnęła z ulgą. Kori żyje i Kori dalej jest z miska kiełbasa z jadem kiełbasianym, którym będzie pluł na eioba z miłością. " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: a ponieważ niuniek też nie spał ... Postanowiłem mu uprzyjemnić zasypianie i sen :-))) A przy okazji dobić sobie trochę komentarzy :-))) " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: już wstałem ... Jestem w pociągu od kilku godzin ... Wstałem o 8 godzinie. W nocy się na chwilę obudziłem bo ilość zjedzonej kiełbasy z grilla nie dała mi spać :-)) " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: też się dołączam do gratulacji dla ham-iltona ... DeDe mu daje jest z miski ... To rzadki objaw miłości u psów :-))) " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: młoda damo, idąc do tej szkoły trzymaj w wypielęgnowanej dłoni pustak. Dobrze jest mieć ze sobą jakiś znak rozpoznawczy. " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: droga młoda damo, czytając twoje komentarze wiem, że reprezentujesz tak wysoki poziom, że bez trudu nawiązujesz kontakty z takimi gigantami umysłu jak krzywy Maniek i Koriolanek. Nie jestem w stanie cię rozszyfrować, jesteś poza zasięgiem moich możliwości poznawczych niczym najnowsze zdobycze fizyki kwantowej. Cała wasza trójka zbyt szybko ewoluuje i nie 'nadanżam', zwłaszcza za sześćd ..." do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
Who cares:   "@Hamilton: brawo!!! Rozpracowałeś mnie jak nikt!! Brawooooo" do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (2 dni temu)
ckkp:   "https://www.europersonnel.pl/" do artykułu Jesteś tym, co jesz!.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska