Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Serpico:   "@szubrawiec: Każde forum, na jednym Pieczyński ma nadal 'raka', na innym ojciec Leon nie jest uduchowiony, a kto on jest ? Zwykła patologia. 'Agresja tak, ale. Ale można nakłaść komuś po kufie nie majac w sobie cienia agrsji. Przykład. Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem ..." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: cóż ... Kiedyś Ci zdefiniowałem PRAWDĘ jednym słowem ... . JESTEM . Reszta jest iluzją ... Miliardy słów :-))) " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (17 godz. temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Spoko niech zasuwa do admina i straszy swoimi znajomościami, wtedy zrobi się burzę i da popalić adminowi i jemu, wtedy admin mile podziękuje serpicowi za jego pieniactwo. Za własną głupotę się cierpi, tego prawa nie da się zmienić. :)))))))))" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (17 godz. temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: wiem ... Ale to nie o nich chodzi :-))) Chodzi o MNIE i to co ja wyrażam. Hejterzy są tłem mojego życia. Ja jestem w moim życiu najważniejszy dla mnie :-))" do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Gdzie me wyśle ? Jak dostanę blok to dostanę, ale to nie zmieni że ja go odwiedzę w PRACY, admin jest z uczelni którą kończyła moja kuzynka, kto wie, może nawet go uczyła, prawie na pewno jego wykładowcą był mój znajomy. Na serio dość i powinni zacząć płacić za net panowie cwani i zapłacą. http://ps-po.pl/2019/02/03/zgroza/ Całe forum zasrane je ..." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (18 godz. temu)
szubrawiec:   "@Serpico: Wyluzuj Serpuś, bo admin wyśle Cię na wczasy, a ponoć ponowna rejestracja jest wstrzymana, dlatego chyba Dyla nie ma, bo do starego konta zapomniał hasła, pieron siarczysty:-)" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (18 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Prawda nie jest iluzją, a iluzja nie jest też kłamstwem ...; więc czym jest iluzja ? może tym: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kot_Schr%C3%B6dingera ... ? Opisanie jednego słowa PRAWDY wymaga miliardów iluzorycznych słów .... :))))))))" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (18 godz. temu)
Serpico:   "@geb: cytuję: 'Pewnego dnia, po powrocie z pływalni, zastałam policję stojącą przed moimi drzwiami. Przestraszyłam się, bo myślałam, że to jakaś polityczna sprawa, w tym czasie było wiele niespodziewanych aresztowań. A oni mi mówią, że znaleźli mojego męża (zarówno on jak i ja nie zdążyliśmy zmienić dokumentów) w restauracji i myślą, że nastąpił zgon. Poszłam zaraz do tej r ..." do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@geb: Co ma szacunek do tego co pani wypisuje ? cytuję ze strony: 'Leżąc tak dalej w łóżku i rozmyślając, słyszałam głos starszego mężczyzny, który zadał mi pytania: „Kochasz Boga?” – „Tak” odpowiadam. „Jak bardzo?”- „Bardzo” odpowiadam. „To daj MU swojego syna!” – „Nie” odpowiadam, „Bo jego też kocham”. „To ..." do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Co ty pierdolisz znowu ? Jaka reszta ludzi to dno ? Jak wy jesteście reszta ? Zapity podobny ? Ty z krzywym ? Jaka wy jesteście reszta ? Ty gnijesz razem z takimi jak Wróbel, po iluś forach i się czepiasz, non stop, teraz wychowujecie Henear-a, żałosne, ktoś napisze dwa zdania, to macie 300. Jakby nie sądzę żeby dal sobie wkręcać te bzdury i doprowadził życie do takieg ..." do artykułu Break/point.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie ruszaj mi rodziców synu zapijaczonego ścierwa.Ode mnie śmierdzi ? Ty pierdolony TRUPIE, ty trupem jesteś 20 lat, grzebiesz w kubłach śmieciu i żyjesz w obskurnym bloczku z takimi jak ty, slamsy zasrane, A teraz możesz kupo łajna, pojeczęć o hejt i czekać grzecznie na policję i sprawdzane cię przez ZUS. Przygotuj sobie gadane' aaaaa jestem chory aaaaa je ..." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (19 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Spierdalaj do pracy ślepy prosiaku, które to forum ty pieprzona świnio ? Ile forów ? Ile ludzie jeszcze z jakimś menelem z Podhala zwyzywasz ? A jak nie to sprzedaj siebie na ubój skoro się do niczego nie nadajesz." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (19 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Mnie czepiać ? Ty małą pieprzona wszo z obskurnego komunalnego syfu idź sobie wioskowy filozofku poczytaj co Wróbel tam pisze i zdaj sprawę że nie popiszecie sobie male gnidy tu, a na koniec będziesz płakał rzewnymi łzami. Pieprzona mendo bez życia. Idźcie się wszy powiesić jak nie macie co ze sobą zrobi Ja się naprodukowałem ? Ja tylko cytuję ty pieprzony zajechany alkoholiku." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (19 godz. temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'obdarzyć hejterów ... Miłością ' Oni tego nie trawią ! " do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: '... wszystko jest prawdziwe' Uważam inaczej ... Wszystko jest iluzją ... PRAWDA jest .... I jest czymś innym. Czym ? " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: 'Gdyby ludzie potrafili szczerze rozmawiać ...' Szczerość jest tutaj kluczem ... Popatrz ... Ja publicznie na tym forum napisałem co zrobiłem najgorszego w życiu ... A co pisze sierp i młot ? Tylko gnoją innych ... Dlatego są nieotwarci i smutni .... " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: tak ... Bo to dziwne ... Znaleźć punkt podparcia ... W sobie :-))) Całe życie mu mówili że bezpieczeństwo jest ... Na zewnątrz w MOCY, rodzinie, pieniądzach .... A tymczasem nasz świat i bezpieczeństwo ... Jest w nas :-)))) " do artykułu Break/point.  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: Ad wir ... W/g mnie to dość proste. Ludzie są jak drzewo ... Potrzebują korzeni, czegoś stałego i bezpiecznego bo wiatr CIĄGLE porusza naszymi gałęziami. Ty korzenie, fundament, bezpieczeństwo odnalazłeś poprzez puszczenie się wiru (ruch, zmiana) i odnalezienie spokoju na dnie wiru, ja poprzez Boga. Teraz na bazie tych fundamentów widzimy wirujący świat. Ludzi trzymających ..." do artykułu Break/point.  (19 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Nie odnalazł swojego punktu podparcia, a szukając go wokół siebie nigdy go nie znajdzie ... :)" do artykułu Break/point.  (19 godz. temu)
Koriolan:   "@podobny: Ad Heneara i innych ... Henear to świetny, inteligentny facet ... Ale nie odnalazł jeszcze Siebie ani kierunku w którym by mógł to zrobić. W tym WYSOKO ZMIENNYM świecie ludzie czują się jak na karuzeli. Szukają STAŁYCH punktów by nie zwariować i czuć się bezpiecznie. Henear jeszcze nie znalazłem ale serpico znalazł bezpieczeństwo w tym, że on jest Super a resz ..." do artykułu Break/point.  (19 godz. temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska