Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "Jest wskazane aby ktos dal ten art Morawieckiemu do przeczytania, bo moze mu sie przydac kiedy bedzie rechrystionizowal Europé. Ktos z eiobowian zna go i moze mu to polecic ? Lub ma takie chody ??" do artykułu Chrześcijaństwo w czasie !.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@Adam Jezierski: encyklopedie są różne ... A Ty w swoim artykule zrównałeś intuicję z losowaniem. Ja uważam, że intuicja jest ZNALEZIENIEM rozwiązania pomimo braku możliwości logicznego znalezienia tego rozwiązania. " do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: ' (prawdopodobnych) rozwiązań i weryfikacji za pomocą pomiaru. ' Adamie, co sugerujesz -Pi razy oko- czy calowke ?" do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: https://pl.wikipedia.org/wiki/Przyspieszeniomierz Coraz częściej roboty są wyposażane właśnie w takie czujniki, my je mamy dlatego możemy reagować na różnego rodzaju przyspieszenia w sposób adekwatny :)" do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: Hmm ... Pokrętne te Twoje teorie, ale o dziwo wnioski trzymają się kupy, czyli doswiadczenia duchowości. Mam tylko wątpliwości takie, że coś mi się wydaje, że w ogóle nie ma w ciele punktów równowagi. Powiedzmy, że każda komórka ciała przyciąga się z każdym ziarnkiem piasku. Ludzie dla uproszczenia przyjęli, że jest to jedna siła z jednego punktu, którego Ty teraz starasz s ..." do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
podobny:   "@pokrzywiony: '... przecież stabilność polega na równowadze opartej na środku ciężkości, statycznej 'bezruch' i dynamicznej 'akrobacje''. No tak, ale czym posługuje się Twój mózg w momencie np. gwałtownego hamowania samochodu przed wypadkiem? Na pewno nie myślą, bo nie ma na to czasu - a więc medytacje w czasie przyspieszeń odpadają. Ważniejsza w tym momencie wydaje się intuicja, kt ..." do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
podobny:   "@podobny:... oczywiście Kamil Stoch ..." do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
podobny:   "@podobny: Zobacz jaki wpływ ma koncentracja na wyniki sportowe - np. Stcha w czasie skoków narciarskich. W całym tym zjawisku, chodzi o potórzenie możliwie jak najdokładniej i efektywniej każdej fazy skoku. A więc chodzi o uzyskanie jak najwiekszej kontroli nad stanem równowagi. Stąd kolejny wniosek: stan równowagi dostarcza nam energii, którego efektem jest zarówno napisana książka ..." do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@podobny: 'Ale w momencie medytacji nie dokonujemy akrobacji lecz staramy się raczej tkwić nieruchomo.' ... przecież stabilność polega na równowadze opartej na środku ciężkości, statycznej 'bezruch' i dynamicznej 'akrobacje' :)" do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
podobny:   "@pokrzywiony: Zgadza się! Ale w momencie medytacji nie dokonujemy akrobacji lecz staramy się raczej tkwić nieruchomo. Również każda nasza myśl głebsza, każda koncentracja nie jest dokonywana w czasie nieskoordynowanych ruchów, lecz w czasie nieruchomości lub ... w czasie jednostajnego ruchu. Znane sa przypadki filozofowania (buddyjskiej medytacji) w czasie jednostajnego spaceru lub biegania - gdy ..." do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@podobny: 'Szczęśliwy lew, którego zje człowiek. I lew stanie się człowiekiem.Przeklęty człowiek, którego zje lew. I człowiek stanie się lwem.'" do artykułu Kursy „Alpha”. Nawrócona protestantka ostrzega Kościół przed działaniem złego.  (2 dni temu)
podobny:   "@podobny: Tomasz pisał: 'człowiek ma światłość w sobie i musi ją tylko odkryć'. Ale Jezus twierdził zupełnie coś innego: „Ja jestem światłością świata; kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość żywota” (J.8:12). I oto w ten sposób, to co myślała jednostka, zostało zastąpione tym co myśli (wyznaje) Kościół." do artykułu Kursy „Alpha”. Nawrócona protestantka ostrzega Kościół przed działaniem złego.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@podobny: Przecież środek grawitacji naszego ciała jest wyczuwany intuicyjnie i nie znajduje się w stałym punkcie, dzięki temu intuicyjnemu wyczuciu, możemy wykonywać różne akrobatyczne ewolucje ... https://www.youtube.com/watch?v=m1aXAU8Mwos https://www.youtube.com/watch?v=NX7QNWEGcNI ... Taki najbliższy przykład powiązania intuicji i grawitacji znalaz ..." do artykułu Intuicje.  (2 dni temu)
podobny:   "„Kto odnajdzie znaczenie słów, nie zakosztuje śmierci” - ewangelia wg Tomasza (gnostycyzm)." do artykułu Kursy „Alpha”. Nawrócona protestantka ostrzega Kościół przed działaniem złego.  (2 dni temu)
Marcin Sz:   "@swistak: Masz rację. Pozdrawiam Mistrzu" do artykułu Jak wygląda Stwórca?.  (2 dni temu)
Marcin Sz:   Popularny artykuł: Jak wygląda Stwórca?  (2 dni temu)
swistak:   "Umysł to odbiornik radiowy. Jeżeli jest nastrojony na dobro, to w ciszy usłyszy Boga. Nastrojony na zło, daje się opętać przez złość, nienawiść, pogardę, cynizm, chciwość, zazdrość. Bo tylko wybór dobra jest wolnością." do artykułu Jak wygląda Stwórca?.  (2 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@podobny: Widzę, że nie masz poczucia humoru! " do artykułu Tożsamość szczecinian. Czy utożsamiamy się z naszym miastem.  (2 dni temu)
podobny:   "@Zdzisław Sadowski: Bezpartyjny prezydent Piotr Krzystek?" do artykułu Tożsamość szczecinian. Czy utożsamiamy się z naszym miastem.  (2 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska