Login lub e-mail Hasło   

Wczoraj
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: strasznie cię skrzywdził ten admin. Nie daj się, odbij to sobie i zmień nick. Możesz też złożyć donos na mnie, że jesteś niekulturalnie traktowany. " do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: ' jak można przepić mózg spermą? ' Pytasz amatora, o to w czym jesteś ekspertem :))))) Miał skasować nie blokować, ale skoro tak to teraz ja mogę się mnożyć i grać nie fer, jak ze mną grano :) Miał pilnować porządku, nie pilnował. :(" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: jak można przepić mózg spermą? I po co Mariuszu K tyle pajacowania. Prosisz admina o skasowanie samego siebie, donosisz na tych z którymi wszczynasz burdy, by potem piszczeć jako pokrzywiony. Za chwilę będziesz wyprostowany, albo ogórek czy jakaś inna mizeria. " do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: Pisałem gdzieś że talent wystarcza, co ty pieprzysz ? Odstaw piwo i idź spać :) 'Matka , ma dziecko , tu nie ma co interpretować.' ... jest, kiedyś przeznaczenie 'matki polki' było wyznaczane zanim kobieta zaszła w ciąże, taki stereotyp mężczyzna utrzymuje rodzinę i musi być kształcony, a kobietę ma utrzymywać mąż. I o tym nie decydowało lenistwo związane z gumkami, tylko ..." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: dzieciaki się o tym uczą w szkole od 25 lat. Gdzie ta przemilczana prawda? Obudziłeś się ze śpiączki.? Za komuny też o tym mówiono na lekcjach historii. Tłumaczono to tym, że ZSRR chronił swoich obywateli. " do artykułu Przemilczana prawda o 17 września 1939r.  (dzień temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: No proszę okazuje się że sam talent jednak nie wystarcza , pojawia się także element 'szczęście ' czyli coś bardzo nieprecyzyjnego. Nie pieprzę :) , idę idę :) , nie martw się tak :) , dla mnie eioba to 'case closed ' Matka , ma dziecko , tu nie ma co interpretować. " do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: przez to, że nie chciało się iść do kiosku niejeden talent pogrzebano. Taka prawda." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: Zaczynasz pieprzyć, miałeś iść spać ? Dobrze napisałem, Ty głupio zinterpretowałeś. Nie wszyscy z naturalnym talentem mają szczęście, się rozwijać i kształcić zgodnie z wrodzonym talentem. Piszesz jakbyś był z kosmosu. Jedni nie mają szczęścia inni odcinają sobie możliwości własną głupotą, różnie bywa nie zawsze jest różowo. " do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: nie mogą kochać Żydów, bo zabili Jezusa. Rzymianie też go zabijali i Włosi za karę musieli być papieżami przez wiele stuleci. Gdyby go nie zabili, nie mógłby zmartwychwstać i nic by się nie dokonało co miało się dokonać. Ja zawsze byłem za głupi na teologię i za karę posłali mnie na politechnikę." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
milord36:   "@Hamilton Starszy: Oj tak,tak każde trzy grosze na wagę złota.Dawaj,dawaj !" do artykułu Przemilczana prawda o 17 września 1939r.  (dzień temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Słowo pisane rozumieją , trzeba było inaczej napisać , zresztą z tego co piszesz dość jasno wynika że w ciążę zaszła szybko , no chyba że 'Twoją dziewczyną' jest jakaś 70 latka hahah .... Po moich przejściach , muszą je rozumieć i rozumieją :). Podobno sam talent wrodzony wystarcza , skąd się raptem wzięła kasa :)? I co my tu Maniek mamy :) , okazuje ..." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: ' .. pierwsza znana mi ciąża od realiów.' ... nie kuwa od błogosławieństwa :)))))) To nie była kwestia ciąży, kasy wystarczyło tylko dla braci ... Jedynaki nie rozumieją realiów :)" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: 'Jedzą w mac donaldzie i chodzą w trampkach ?' ... myślisz że tego nie robią ?" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: matka Polka w zaciszu domowego ogniska może cicho grać na flecie lub w duecie na klarnecie." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: 'realia wyznaczyły jej rolę matki polki' Zaszła w ciążę od realiów ? Ciekawe .. pierwsza znana mi ciąża od realiów." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: Dziwne jest to że moja dziewczyna w dzieciństwie bardzo chciała się uczyć gry na skrzypcach, ale realia wyznaczyły inną drogę , matki polki ... :( To jest jakieś naturalne lgnięcie do instrumentu i rodzaju dźwięku, pewnych rzeczy nie da się wyszkolić, to jest albo tego nie ma ..." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
duchowopopsuty:   "@pokrzywiony: Rozumiem dwie rzeczy , Zakrawarski gloryfikuje muzyków klasycznych , a Ty narzekasz jak zwykle :))) Także coś tam zrozumiałem :). Muzycy rozumiem nie żyją dla kasy tak ? Jedzą w mac donaldzie i chodzą w trampkach ? Dobrze wyglądają jak na te dietę hahahah ... :)" do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: Czymś innym jest dobór i uczenie według naturalnych predyspozycji, a czymś innym startowanie do konkursów już z jakimiś umiejętnościami wyszkolonymi na potrzeby konkursu, gdzie szanse na wybranie rozmywają się o kasę i pewne możliwości wyszkolenia w danym kierunku, to jest zupełnie inny dobór. Po tym co piszesz widać że kompletnie nie rozumiesz o czym gadamy." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)
zakrawarski:   "@pokrzywiony: To jest stwierdzony fakt, ze te wielkie talenty maja rowniez predyspozycje do wlasnie konkretnych instrumentow." do artykułu Grzech święty.  (dzień temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska