Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
cecylia:   Nowy artykuł nie zaszłam w drugą ciążę  (dzień temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Odsłaniasz swą obrzezaną moralność -zapęd Prałata, motywy Piłata..." do artykułu Leciwy dyktator.  (dzień temu)
awers:   "Magia słowa zamiast prostoty metafor...? " do artykułu Pułapka.  (2 dni temu)
awers:   Nowy artykuł My w oczach innych.  (2 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Co godzinę informuj ile tam na liczniku !" do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (2 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Pilnuj,pilnuj statystyk ! Tylko się nie pomyl przypadkiem !" do artykułu Polacy już rzygają Platformą i jej podejściem do rządzenia Polską..  (2 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: I Goebels tez twój wujek ?" do artykułu W niedzielę po południu przeszedł marsz zwolenników aborcji..  (2 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Taaak prostaku ? Twój wujek Adolf ?" do artykułu W niedzielę po południu przeszedł marsz zwolenników aborcji..  (2 dni temu)
Serpico:   "https://www.youtube.com/watch?v=cy4AUzsGbfE Powiesili na niej psy, pół netu, łącznie ze  środowiskami katolickimi, w tym polskimi. Czy słusznie ? Moim zdaniem nie, mówi dużo rzeczy takich jak ja i identycznie myśli jak ja, z tym że jest studentką medycyny. Prawie identycznie, ona stwierdza że to orientacja i nie da jej się zmienić, ja sądzę że jednak być może nadejdzie dzień ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Krzyż na drogę." do artykułu Leciwy dyktator.  (2 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Mhm, W Polsce ludzie na tyle nie reagują, że syn odciął się od ojca.Jak jeszcze nie reagują ? Tak że pomnik Jankowskiego jest w farbie ? Tak nie reagują ? Z tego księdza od pianki zrobili w dosłownie parę godzin pedofila, a to nie był ani pedofil ani ktoś kto molestuje dzieci. Z jakiego powodu ? Przez takich takich jak ty, ktoś pobije księdza od tak, za to że jest księdzem. ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (2 dni temu)
Serpico:   "@Vivi srivi: Słuchaj hahhaha, a jakby Oscar stwierdził że jednak nie chce mieć obciążeń ? Coś mi mówi że jakby napisał na patyku Vivi i wywalił, to byś wróciła jak bumerang hahahhaa , patyk ala bumerang, no z kim będzie Ci tak cacy no z kim ? hahaha......., a jak by chciał utopić, to weźmiesz i tak wypłyniesz hahaah ;... Popłakałem się :). Coś jak zmodyfikowany remake Psów. -Wypłynie ? -Jasne że tak. " do artykułu Odpuszczanie.  (2 dni temu)
Serpico:   "'Co pomaga? Na kiju, kamieniu, na czymkolwiek można napisać co ciąży i wyrzucić tak daleko, jak to możliwe. Wtedy będziemy wolni. Można zmieniać treść, można napisać „moja praca”, można umieścić na tym patyku „mój mąż”, „moja żona”, „moje dzieci”, „moje życie”… I wyrzucić. To pozwala zrozumieć, że sposobem odpuszczania jest pozbycie się rzeczy. Nasza podróż życia nie jest tak lekka, ponieważ życie ..." do artykułu Odpuszczanie.  (2 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: A tu moja odpowiedz... " do artykułu Leciwy dyktator.  (2 dni temu)
podobny:   "Tak, trzymać! (póki się da …) Nie zaśmiecać umysłu znaczy nie obciążać się niepotrzebnymi kamieniami ..." do artykułu Odpuszczanie.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "Tu jest evergreen." do artykułu Leciwy dyktator.  (2 dni temu)
viivi:   "Ja z każdym rokiem opróżniam mój plecak w nadziei, że przyjdzie taki dzień kiedy całkiem go odłożę. Być wolnym to najpiękniejsze co możemy sobie w życiu podarować." do artykułu Odpuszczanie.  (2 dni temu)
noyes:   Nowy artykuł Odpuszczanie  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: mam kuzyna księdza, który mieszka od 1970 roku w Chicago. Jest starszy o 5 lat. Większość naszych wzajemnych spotkań upływało na światopoglądowych i czasem bardzo gwałtownych dyskusjach. On mnie nigdy nie przekonał, ja jego też nie. Bardzo, ale to to bardzo go cenię i szanuję. Za ogromną wiedzę, kulturę, znajomość polskiej literatury, histori i język polski. Ja nie potrafię tak dobrz ..." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (2 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska