Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "@Andrzej Siciński: Często stosowane rozwiązanie dylematu jest jak następuje: Dla swoich czyli bliźnich tzn. wyznawców tej samej religii, albo krewnych i znajomych królika, jesteśmy pełni miłosierdzia. Dla obcych czyli pogan i celników jesteśmy okrutni. Jezus z Nazaretu zalecał takie postępowanie. Poszukaj odpowiedniego wersetu w ewangelii. Rozpoczyna się on od słów: - 'Gdy brat Twoj zgrzeszył przeciwko Tobie ...'" do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
VIVI.:   Nowy artykuł Odwyk cz.3  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Twoja 'logika' wygląda w ten sposób> Co prawda nie ma w Biblii nic na temat batoników Mars i chipsów Lays, ale nie ma także nic o tym że nie można ich jeść bez umiaru i jedzenie ich bez umiaru, nie podpada pod 'nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu', nie ma nic o piwie, także nie ma zakazu picia piwa, skoro nic nie ma, to jasne że nie ma zakazu. Z powyższych względó ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
Andrzej Siciński:   "@pokrzywiony: Mój artykuł jest prosty jak konstrukcja cepa. Wychodzi od dylematu: czy karać zgodnie z prawem za kradzież kradnących z głodu, czy nie karać, okazywać im miłosierdzie ze szkodą dla sprawiedliwości czy sprawiedliwość ze szkoda dla miłosierdzia. A na końcu przechodzi do dylematu, jaki miał Bóg w podejściu do grzeszników: ukarać ich śmiercią za grzechy, jak tego wymaga prawo Boże, i oka ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@MarcinSz: Takie sporty wyczynowe, to raczej nie na nasze serducha ? Mieliśmy takiego znajomego, był grubo po 60 i miał 20 paro letnią żonę, więc zapytaliśmy go z ciekawością. Co zrobisz za 20 lat jak będziesz po 80, a ona po 40, zamilkł przez chwilę, a potem stanowczo odpowiedział. Jak to co, pogonię staruchę. Oczywiście to była osoba która problemy rozwiązywała pieniędzmi, ..." do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: cytuję pokrzywiony : 'Poczytaj sobie o kanie Galilejskiej, co prawda tam o piwie nic nie ma, ale też nie ma zakazu picia piwa. ' Maks, maks maksów.Biblia odkodowana.Jak najbardziej możesz się ze mnie nabijać. LUZ. KOSZMAR, to już się zmieniło w KOSZMAR.Rozumiesz chociaż jak bardzo bezsensowne jest to zdanie ? K-O-S-Z-M-A-R." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@Andrzej Siciński: Drogi Panie Andrzeju, przecież napisał Pan tak ten swój artykuł że nie wiadomo dokładnie o co w nim chodzi, czy chodzi o problem sędziego orzekającego karę za kradzież pod wpływem głodu, czy o to że ciągle spotykane są osoby na tyle głodne by posunąć się do kradzieży, a może chciał Pan zwrócić uwagę na prawo jakie jest zakodowane w Biblii. Dlatego uznałem że Pan jako pastor i pr ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Maniek weź sobie może zamiast wydrukować, nagraj to co piszę i przesłuchaj, może jak będziesz słyszał swój głos dotrze.Dla mnie możecie się podłączyć pod kroplówki z piwem, co mnie to interesuje, a akurat picia alkoholu pod sklepem, to zabrania prawo.Zadaj teraz idiotyczne pytanie, co jest ważniejsze, chęć korzystania z darów życia, czy prawo. Nie ja, prawo... ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: 'Ciebie też przeprosić za 10 ki komentarzy ze gadkami że mnie spotka nieszczęście ?' ... hehe, przecież już cię spotkało, odebrało ci rozumek. Tak to jest jak się zakazuje ludziom pić piwo i oskarża na podstawie własnych urojeń. Poczytaj sobie o kanie Galilejskiej, co prawda tam o piwie nic nie ma, ale też nie ma zakazu picia piwa. Śmieszny ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
MarcinSz:   " To grzech dla mężczyzny gdy kobieta zasypia sama.... Romain Rolland, laureat Nagrody Nobla, powieść 'Colas Breugnon'" do artykułu Poema o miłości upadłej.  (3 dni temu)
Andrzej Siciński:   "Drodzy Panowie, wszyscy. Wybaczcie, że już nie zabieram głosu w tej dyskusji, ale dawno się w niej pogubiłem. Rzadko ostatnimi czasy wchodzę na Eiobę, więc nie znam części obecnie aktywnych autorów i komentatorów, ani ich sympatii czy antypatii. Dlatego nie wdaję się i nie będę się wdawał w dyskusje odchodzące daleko od tematu moich artykułów, ani odpowiadał na pytania z tematem niezwiązane lub ta ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
MarcinSz:   "@pokrzywiony: Masz rację... Dotyczy to par: mężczyzn po 80 - tce z kobietami przed 20- tką. Patrz Bramini. Oni mają taki program... I wiele dzieciaków. Ale do 80-tki są cnotliwi. To już nie dla nas Przyjacielu ..podejrzewam." do artykułu Wszystko, co istnieje, święte jest.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Z. Kostka: To że ktoś tu o coś 'walczy' to są dziwne dla mnie pomysły, obojętnie o kogo chodzi." do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (3 dni temu)
Z. Kostka:   "@SerpicoLightVersion: To prawda, że to zapomniany przez Boga i ludzi portal. 12 najaktywniejszych autorów przynosi dziennie 5044,35 odsłon (jak wynika z wyliczeń w moim ostatnim artykule statystycznym), przyjmijmy że reszta uczestników daje drugie tyle, tj. razem 1088,7 odsłon dziennie x 30 dni tj. miesięcznie 302661 odsłon. Dziwi jednak, dlaczego z takim poświeceniem (idąc po trupach), Hamilton walczy o swoje przewodnictwo w tym grajdole?. Czyżby miał z tego jakieś niewiadome korzyści?" do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Ciebie też przeprosić za 10 ki komentarzy ze gadkami że mnie spotka nieszczęście ? Za co jeszcze przepraszać ? Nieporozumienie, mocne.W wyniku nieporozumienia, nie był akredytowany do kwestowania, sugerował znajomość kierownictwa, nie odpowiadał ma maile od tegoż. NIEPOROZUMIENIE. Od 6 rano kłamstwa. p.s. Pisz sobie co chcesz, za ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Nie było w twoich urojeniach, zaraz zaczniesz pisać że Jezus namawiał do picia wina i uznasz to za fakt hahahaaha......... ŻULIA. Karę wymierzam, jaką karę ? W ogóle byś tego nie czytał, jakbyś nie kłamał od 6 rano, jak zwykle. Prawdomówny Jan, zmienił się w Piotrka.Daj żyć z imionami.Wyjaśnił tak że go wykopali i nadal kłamie w tym temacie." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: cytuję Koriolan : 'Bo marycha pomaga na wszystkie bóle życia :-))) Ty też powinieneś tego skosztować :-))) Joint kosztuje około 10 zł. Każdego na to stać :-))) ' http://www.eioba.pl/a/5lho/niewolnicy-eioby-jeszcze-jest-czas Trochę za dużo tych 'żartów' wiesz ?" do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: No no, teraz wykręć w drugą stronę, wcale nie widać jak wyglądacie., nieeee ... gdzie tam. Nieotwarte piwo, sklep nie istniał, a waszych skacowanych twarzy nie widać, nieeee ..... Niech zgadnę ... to w ogóle były atrapy i na dodatek bezakoholowego piwa. " do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: Ty to kompletnie nic nie łapiesz, zrobiliśmy sobie z ciebie jaja skoro ciągle nas wyzywasz od pijaków to zrobiliśmy zdjęcie jak pijemy piwo, ale faktu że 'pije piwo' nie otwarte to nie zauważyłeś, sądzisz ludzi po pozorach i wymierzasz im karę tak jak to zrobiłeś Piotrkowi oskarżając go tu, o oszukanie Zakrawarskiego potem jak Zakrawarski wyjaśnił to nieporozumienie, nie było ..." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Co ty nie powiesz ? Wymyśliłem sobie opis waszego spotkania z chlaniem piwska pod sklepem i wstawiłem za was zdjęcia jeszcze ? Jak to się ma do prezentowanych 'światopoglądów' ? Ma się ŹLE. Za co mam mieć szacunek do spasionego typka, który jeszcze mnie wyzywał, a nawet groził z multikont , który od tak opisuje sobie menelnie. Picie pod sklepem piwa to już MENELNIA. Następnie raptownie się zmienia w 'drogę Jezusa' i podążanie za nią." do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska