Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Szymon Bachir:   "@Adam Jezierski: ppozdrawiam" do artykułu Mamy to co wymodliło Radio Maria.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@wianeczek: ... pewnie dlatego niektórzy co nadmiernie dbają o wygląd, tracą zdrowy rozsądek ;)" do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
Koriolan:   "Ech ... Tak pięknie wyliczasz zadania polityków. Ale w/g mnie oni realizują TYLKO JEDNO zadanie : Być nadal politykiem. . Nic innego nie robią ... " do artykułu Wizja.  (dzień temu)
barkarz:   Nowy artykuł Nie ten minister  (dzień temu)
Izabella:   "Kompletne bzdury. Pierdoły napisane bez sensu. Zdjęcie Cloneya / 55 lat/ , które dodał autor przeczy każdemu napisanemu w tym bzdurnym tekście - zdaniu." do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
wianeczek:   "Zabawny ten temat.:) Ja jakbym musiała pomagać w wyrywaniu włosów z uszu, to bym przy okazji mózg wyrwała. :)" do artykułu Mężczyźni po pięćdziesiątce, nie dbają o siebie?.  (dzień temu)
Izabella:   "@Mariusz Kajstura: :):) rozumiem, rozumiem... w wolnej chwili postaram się ,,pokreskować'':):). oj droga za płaskim brzuszkiem też nie należy w pewnym momencie do najłatwiejszych, jak i uczenie się zrozumienia, które zawsze ma przeciwników i marudnych oponentów. Praca nad sobą daje jednak wiele satysfakcji, masz racje, że uczy pokory, konsekwencji i innych pozytywnych emocji. Warto poza gadaniem działać i mimo przeciwności robić swoje i się nie poddawać " do artykułu Las Samotności.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: Jednak sednem rozpuszczenia samotności nie jest osoba, tylko osobowość jaką się z czasem nabywa :) Las Zrozumienia to trudna wędrówka, to nie jest tak że coś się chce i jest podawane na tacy w postaci niebieskiej pigułki ..., to ciężka droga, podobna jak droga za płaskim brzuszkiem który trzeba sobie wypracować ;) Zresztą zdolności manualne też trzeba sobie wypracować, a potem pracować ..." do artykułu Las Samotności.  (dzień temu)
Izabella:   "@Mariusz Kajstura: też tak czułam wielokrotnie. idealnym jednak jest być z kimś takim - przy kim nie ma samotności. sprawić by zniknęła i kompletnie o niej nie myśleć" do artykułu Las Samotności.  (dzień temu)
tojfel:   "Cudowne z głębokim przekazem przedstawienie teatralne które mozna określić mianem PRAWDZIWEJ SZTUKI - jednak brakuje w nim najważniejszego symbolu [osranego bachora] i rzucania pieluchą z gównem w publiczność, celem zawiazania pełnej interakcji" do artykułu Przedstawienie pod tytułem ,,Rozpacz matki nad osranym dzieckiem"..  (dzień temu)
lekkokwasny:   Nowy artykuł Czy prawdziwy altruizm istnieje?  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "Ciekawe :) https://www.youtube.com/watch?v=mkGsMWi_j4Q" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.IX.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: 'Ja ten rozdział pisałem 2 lata temu i był dla mnie najtrudniejszą częścią książki, nie wiedziałem w jaki sposób rozwiążę równanie dotyczące sfery i jedynie ufałem intuicji, że muszę spróbować ... ' ... Kiedyś w sądzie mnie zapytano skąd wziąłem pomysł, na takie jedno sporne opracowanie, do którego pracodawca się bezpodstawnie poczuwał i wywalił moje imię i naz ..." do artykułu Matematyka Kreatywna cz.IX.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: 'Szukajcie, a znajdziecie' ... taka transformacja tego co doświadczamy, na to co wyżej zostało opisane matematycznie , takie wydobywanie matematycznych modeli z tego co badamy ;)" do artykułu Matematyka Kreatywna cz.IX.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Ziemowit Howadek: Tak, tylko że prawda jest wielowymiarowa i umysły poruszające się po niższych wymiarach będą się gubić ..., rozwiązania pewnych paradoksów można znaleźć jedynie sięgając do wyższych wymiarów, fajnie to zostało ujęte w książce 'Bezmiar Matematycznej Wyobraźnie' https://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82aszczak_%28literatura%29 " do artykułu Mit świętości i altruizmu Matki Teresy z Kalkuty..  (dzień temu)
Bartolomeo777:   "Zauważyłem, że Pan Dyl komentuje tylko krótkie artykuły - czyżby nie był w stanie przeczytać dłuższego bez zapominania na końcu o czym był początek ? " do artykułu Boże Ciało 2016.  (2 dni temu)
Bartolomeo777:   "Pan Dyl znowu propaguje leki, które zażywa nie rozumiejąc, że co jemu służy - niekoniecznie może służyć innym. Głupim, żyję się łatwiej a po lekach to już wogóle superfajnie łączy się losowe słowa i napawa się potem popełnionym bełkotem w domowym zaciszu przed zaplutym monitorem :) Tchórzostwo - komentowanie wszystkiego negatywnie, bez jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki- z ..." do artykułu Tajemnice polskiej gospodarki.  (2 dni temu)
Bartolomeo777:   "Uparty trolling świadczy o tym, że Pan Bogdan ma racje - tak zatwardziałe wypisywanie bzdur w komentarzach musi mieć coś na celu - nie tylko zaspokojenie grafomańskich zapędów Pana D(eb)yla Tępastrzała." do artykułu Trochę oczywistych prawd potrzebnych Polakowi..  (2 dni temu)
Bartolomeo777:   "@Dyl Sowizdrzał: łąd na błędzie, ignorancja, arogancja i jak zwykle bełkot świadczący o niezrozumieniu komentowanego artykułu. Troll Sowizdrzał nieudacznik atakuje, zrozumieć nie próbuje, polecenia wykonuje i bełkocze, bełkocze na potęgę a ślina i jad nienawiści kapie mu po brodzie :)" do artykułu Nowa czy stara wizja świata?.  (2 dni temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska