Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Henear:   "@Serpico: Jeśli chodzi o przewidywanie że postąpi w ten sposób to nic dziwnego. Jak zna się czyjś styl, to przewidywanie jest niezwykle proste. Zmuszam cię? Haha, daj spokój, sam chyba w to nie wierzysz. Nie rozczulać się, spróbuj pogadać z ludźmi na jakiś normalny temat, nie dotyczący prywatnie żadnej z piszących tu osób. Konwersacja na tematy jakie mogą kogoś zainteres ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Henear: Kiedyś tak, teraz już nie, to nie ja groziłem w mailach komuś. nie ja, sam mnie zmuszasz do tego żebym wracał. W tej chwili się śmieję akurat z tego co widzę obecnie. Ależ ja jestem wyluzowany. Zostaw swoją psychologię na innych :) No miałem, rozbawiło mnie że akurat w ciągu niespełna 3 dni zrobiła to co zapowiedziałem. Argumentacja ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Czyli jeśli dobrze rozumiem, to uważasz że robisz coś dobrego tu na tym portalu, przesadnie interesując się prywatnym życiem piszących tu osób? Na każdego się coś znajdzie. Tylko jak nie ma to bezpośredniego związku z tobą czy społeczeństwem w którym żyjesz - to po co się w to zagłębiać? Zostań kryminalnym, działaj w realnym świecie. Zawsze ktoś będzie w czymś gorszy czy ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Henear: Z Laicką to Koriolan zrobił pełny cyrk, full, a im bardziej kłamał, tym bardziej uznawałem że coś jest nie tak, pewnie mogłem mieć w dupie, tak jak linkowanie Lipskiego popularnych stron, tak by miał przekierowanie. Lipski akurat tak właśnie próbuje 'zarabiać' na necie, może coś z tego ma, aż tak głęboko w to nie 'wchodziłem' Nie interesują mnie specjalnie ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Henear: Czekaj czekaj, z tą laicką miałem rację wyrzucili go, czyli było coś krzywego, czy tego chcesz czy nie.Co do Kamila cisnąłem ? Chcesz to możesz wierzyć w para prezydentów na uchodźstwie, Kamil mnie zawsze rozśmieszał, teoriami, jak penisy w bajkach Disneya. Lipski to były pracownik Pagartu, nie wiem ile masz lat i mam to w dupie, pewnie nie wiesz kim jest i co robi, ja wie ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: genialny pomysł, bo od dawna wiadomo, że najwięksi logicy to ci co się nudzą z palcem w nosie i na szkołę rzucają kamieniami." do artykułu Przyjaciele mam plan ( a raczej zarys planu) czyli mam marzenie....  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Patrzę obiektywnie. To czy jestem jej znajomym czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Macie oboje problem z sobą, najwyraźniej. Na siłę chcesz wywołać w niej jakąś reakcję, zwrócić na siebie uwagę. Gdy zwróci to uciekasz się do argumentów jakiego to zła dopuściła się w przeszłości. I tak już od paru lat. Zarzucasz jej grzebanie? Sam robisz to samo, interesujesz się ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Henear: Bez przesady :), poza tym Jezus uzdrawiał, ja nie, ewentualnie siebie, wybiórczy Jezus :). Pisałem że jesteś jej znajomym, nie moim, to tak reagujesz :). Bawi mnie to razem, za dużo uwagi do tego nie trzeba :). No może oprócz jej sugerowania że bije rodziców, grzebania na mój temat, pisania że można mnie zabić, a na dzień dzisiejszy dochodzi propagowanie nielegalnych substancji na forum publicznym, to już mnie mniej bawi i nie tylko mnie." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: O jezus, co z tego. Wskaż mi ludzi którzy robią dokładnie to co powiedzieli, zawsze dotrzymują słowa a ich oczekiwania do siebie i przyszłości są w stu procentach trafione. Nie ma takich, może jakieś chlubne wyjątki. Za dużą uwagę poświęcasz jej osobie. Czemu jest dla ciebie taka ważna? Move on. Zawsze będziesz wypadał lepiej w swoich oczach jeśli będziesz definiował się przez porównanie ze złymi cechami jakiejś osoby. Tyle że to też żadna zmiana. " do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Henear: Pisałeś akurat w kontekście Vivi Mei szmei, by the way, taka jest nieinternetowa, a przecież te całe Mei Szmei, to była taka tandetna fantazja, z jej facetem wbita na eiobę, łącznie z fotami. Mi osobiście internetowemu i uzależnionemu podobno, by się nie chciało. A art jest przeplatany jego wypocinami o ćpaniu + Jobs oraz Nietzsche, przewracający się w grobie, patrząc ja ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Zmieniają się tylko i wyłącznie jeśli tej zmiany bardzo pragną, oraz postanowienie to poprą odpowiednią ilością prawidłowego działania. " do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@lilith123: Kochanie jesteś genialna, artykuł 'Bzdury' może być świetną inspiracją na zabawę dla dzieci powiedzmy w 'zabijanie nudy' mogącej uczyć od podstaw logiki myślenia ... ;)" do artykułu Przyjaciele mam plan ( a raczej zarys planu) czyli mam marzenie....  (4 dni temu)
Serpico:   "@Henear: Trzy dni temu Ci napisałem co będzie po gadaniu o zdrowiu i jest ! Uwielbiam takie momenty :). Ludzie się zmieniają ? No chyba że masz na myśli pogłębiające się zaprzeczanie samemu sobie i to tylko w necie :)" do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@lilith123: to jeszcze 3 lata i mogą iść na emeryturę." do artykułu Przyjaciele mam plan ( a raczej zarys planu) czyli mam marzenie....  (4 dni temu)
Serpico:   "@VIVI.: Aaaa to wy protestujecie od rana przeciwko siedzeniu w 'cyber przestrzeni' aaaaahaaaa, a to nie wiedziałem, plasam, teledyski z tuby to też taki protest aaaaa okay ;). 'Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem' A jest jest, w necie można zarabiać, tylko trzeba to umieć, nawet na e-bookach można ! Ale ... trzeba mieć ortografię ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
lilith123:   "10 i 8 plus 18 i 21 " do artykułu Przyjaciele mam plan ( a raczej zarys planu) czyli mam marzenie....  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Henear: Czyli taki wieczny 'daj mi wiatr to pofrunę' ?" do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wypisz na tej kartce linki do youtube. " do artykułu Bzdura.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "Jestem i widzę wszystko i nic zarazem, jestem sam więc co mogę zrobić z tym co widzę ? ... hmm, z tego wszystkiego wyznaczę linie taką nieskończenie długą ..., no i mam linię i co dalej ? ... nuda, wyznaczę drugą taką prostopadłą do tej pierwszej, tą pierwszą nazwę długością a drugą szerokością ..., spojrzałem na to i co widzę nieskończenie wielką kartkę proszącą o wypełnienie czymś ... ..." do artykułu Bzdura.  (4 dni temu)
Henear:   "@pokrzywiony: Słaby psychicznie to taki który daje kierować sobą poprzez zewnętrzne czynniki, naiwnie licząc że jeśli będzie postępował w jeden określony sposób to wszystko magicznie się ułoży. " do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska