Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Znam blogi Kominka, czytałem przez jakiś czas, miał dobre pióro, jednak po zmianie w niejakiego 'Jason Hunta' straciłem nim zainteresowanie. Wrzucał stare teksty a jakość nowych przeznaczona była już do szerszej publiki co wiązało się ze spadkiem jakości tekstów, przynajmniej tak to wtedy odebrałem. Nie wiem co się z nim teraz dzieje - co do blogów, to każda robota w której trzeba ..." do artykułu Łyk eiobowych statystyk.  (3 dni temu)
Marcin Sz:   "Oj Tak Miły Bracie... bzy i ich zapach wiosny i tęsknota... i Ona ... budząca tę pieśń ukrytą wraz ze szczęściem i miłością - w sercu. Uściski" do artykułu Wspomnień czar.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Henear: Zapomniałem dodać ważnej rzeczy, jak wypowiadał się na yt, - jego matka to polonistka. Sukces jest, pisze ksionszki ;-) Mam wrażenie, że im większa miernota, tym bardziej olbrzymia chęć jej eksponowania wszędzie, gdzie się da, to po części pokłosie tych wszystkich Majk - kołczów , Jakóbiaków i innego, jakże licznego truchła. Wmawiają ludziom, zamiast edukować, że świat stoi dla ni ..." do artykułu Łyk eiobowych statystyk.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Henear: I teraz zastanowić by się chciało i zrewidować % statystyk dotyczących polaków czytających książki, haha. Tylko jakie to książki, jak analfabeta językowy jw. wymieniony może mieć do przekazania treść dotyczącą negocjacji. On prowadzi szkolenia, pomaga w negocjacjach w korpo, hahahaha. Wpadłem na niego na blogu ( wywiad na yt) u JOP - Michała Szafrańskiego, który też nie grzeszy poprawnośc ..." do artykułu Łyk eiobowych statystyk.  (3 dni temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: rozśmieszyły mnie jego cztery rozdziały, napracował się ;) Sexy mama obrała kasowny target, nie zdziwiłbym się gdyby tańcząca gwiazda telenowel zarobiła na tym masę pieniędzy." do artykułu Łyk eiobowych statystyk.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Hamilton Starszy: https://www.youtube.com/watch?v=KSSZf0LUQ4k&feature=youtu.be&t=12 2 lata temu zeczełem pisać książkę ;-) http://www.empik.com/sexy-mama-bo-jestes-kobieta-cichopek- katarzyna,prod58632229,ksiazka-p również mam takich sąsiadów. " do artykułu Łyk eiobowych statystyk.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Henear: Musielibyśmy doprecyzować jak rozumiemy analfabetyzm wtórny. Zakładając że wtórny jest = funkcyjny. Spotykam w życiu czasem osoby sylabizujące. ... nie wiem czy widziałeś takie programy 'o ubogich umysłem - dla jeszcze uboższych' typu, damy i wieśniaczki czy dżentelmeni i wieśniacy, nie wspomnę już o chłopaki do wzięcia. Widziałem kilka odcinków, ci ludzie mają problemy z c ..." do artykułu Analfabetyzm, kiedyś i dziś..  (3 dni temu)
zakrawarski:   "@Janusz Nitkiewicz: Jesli tylko spia to niech im tam ! Gorzej gdyby mieli ze soba jakies ruchomosci !!" do artykułu Małpy i banany, dzieci i ciastka.  (3 dni temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Podróże i czas uszlachetniają nas  (3 dni temu)
Henear:   "Ciekawy i obszerny artykuł. Choć w dane o analfabetyźmie wtórnym nie chce mi się wierzyć." do artykułu Analfabetyzm, kiedyś i dziś..  (3 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "Koleżanka z pracy śpi z szefem, który ma żonę, w efekcie mniej pracuje, dostaje też duże premie i pensję większą od ciebie. Zazdrościsz jej pieniędzy, czy ją i tę sytuację potępiasz? I tu jest problem. Małpa widzi tylko banana, odgonić, wyrwać, a jak słabsza, to patrzeć, ale też może z zazdrością? Co do małp, to nie wiadomo. Co do ludzi, to dziecko widzi, że inne jest bez powodu faworyzowane i dos ..." do artykułu Małpy i banany, dzieci i ciastka.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   Nowy artykuł Analfabetyzm, kiedyś i dziś.  (3 dni temu)
Henear:   Nowy artykuł View /4/  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@emmajason123: we too, Mr. Winnetou." do artykułu Paradigm.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zgred: to prawda, nastolatki jak usłyszą, że 100 lat temu nie miały praw popełniają zbiorowe samobójstwa ze zgryzoty. " do artykułu Setna rocznica równouprawnienia, czy miesięcznica akcji #metoo.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@lilith123: szkoła powinna informować o różnych światopoglądach, a wolny i niczym nie skrępowany wybór powinien następować po maturze. Inaczej jest to nachalna indoktrynacja. " do artykułu Pierwsza komunia święta..  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: Harlequin odnotował sprzedaż w wysokości 131 mln książek tylko w roku 2006. Przeciętny Polak do teatru idzie raz na 250 lat. Połowa nigdy nie pójdzie, bo w teatrach wyśmiewają krzyż. Tak słyszał. Mój sąsiad w życiu by nie poszedł. " do artykułu Łyk eiobowych statystyk.  (3 dni temu)
lilith123:   "Ja tam się cieszę że moje dzieci nie biorą w tym udziału. " do artykułu Pierwsza komunia święta..  (3 dni temu)
zgred:   "Kobiety nie chcą aby im przypominać, że jeszcze sto lat temu, nie miały żadnych praw." do artykułu Setna rocznica równouprawnienia, czy miesięcznica akcji #metoo.  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska