Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Remigiusz Fajfer:   "@Koriolan: Intelekt to rozmiar tej ciałopłaszczyzny. Inteligencja to to jak szybko i jak sprawnie potrafisz się po niej poruszać. Mądrość to to, że na przykład niektóre szlaki, niektóre archetypy są tak oczywiste - że gdy intelekt podejmuje podróż po jakimś szlaku - archetypie - od razu teleportuje się na jego koniec - wiemy po prostu pewne rzeczy z góry. To, czy jest to mądrość, czy głupota zależ ..." do artykułu Kruche Drogi Intelektu.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: dobrze, że 'taki żabiej jest ci potrzebny'. Kozia bozia na ginekologicznej kozie. Łał. Zadzwoń do jakiejś idiotki niech ci zrobi fotki." do artykułu Ginekologia estetyczna i plastyczna – dla kogo są zabiegi?.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty skorzystaj. Zrób sobie przeszczep członka na czoło. Będziesz nareszcie poważnie wyglądał. Jak czołg w natarciu na pozycje heiterów. A kulki sobie powieś na uszach. To ci doda splendoru i ałtoryteta grubego kotleta. Wystarczy, że się pokażesz i nie będziesz musiał tyle faflunić." do artykułu Ginekologia estetyczna i plastyczna – dla kogo są zabiegi?.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: zażyj podwójną dawkę i prześpij się chłoptasiu : https://youtu.be/xdZirzxkRBY" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Koriolan:   " 'Czy zabiegi ginekologii estetycznej i plastycznej to fanaberia?' Znam kilka kobiet, którym naprawdę jest to potrzebne do bardziej zwykłego życia. Niestety czytałem też, że jeden z zabiegów przyniósł odwrotny skutek. Współżycie się pogorszyło. Nie mam wielkiego doświadczenia ale w/g mnie taki żabiej jest potrzebny niewielkiej liczbie kobiet. Nie mówię tu o fobi. " do artykułu Ginekologia estetyczna i plastyczna – dla kogo są zabiegi?.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: & jotko 'Hopsasa, hopsasa my jesteśmy członki dwa' . I na zdrowie chłopcy .... " do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: 'szpijąca kjujewna' ? Jak to mówi ham-ilton ... On jest tu pytią a raczej prytą ... Ale wstanie, na razie to pewne :-))) No i zaraz będzie wiadomo kto jest kim ... " do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Andrzej Budzinski: mądry woli się od innych uczyć, a głupek innych pouczać." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: nie omieszkaj dodać, że tu błyszczysz jak gwiazda." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: co ty moralna pokrako możesz powiedzieć o wstydzie. Złapią cię jak nasrasz sąsiadom na wycieraczkę, a ty powiesz, że dupsko twoje ale gówno ci Hamilton podrzucił." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Aaa dobrze by było gdyby to nie była felietonistka, broniłaś LGBT jak mogłaś, a mogłaś kretyńskimi przepoconymi artykułami, gdzie jeszcze ich obrażałaś hahahah , a teraz homofobia Budzyńskiego debilu ze szkołą ( jak to się stało nie wiem), ci nie przeszkadza, kurwa mać, zamknij już ten pojebany ryj ( tak mi pisałaś), rozkraczona jesteś kompletnie i już STARA, normalnie pieprzo ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: No to jest nas dwóch, podobnie myślimy z tym że ja na odwyrtkę. Odrzuciłem zażygańca Tobie, odrzuciłem jemu. Dość odrzucania!. Precz z preczem!" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: ksiunc sam sobie wystawił świadectwo. Nie będę mu cofał rekomendacji ani odrzucał. Po co. Nie mój cyrk, nie moja małpa, nie moja waga i nie moja liga. Hahaha o husteczce nie wspominajac z litości. Taki kumra wać bystry, że minęło 15 godzin, pierdoli jak osioł w stodole a poprawić tego nie umie. Widzieć poprawił a husteczkuf nie. Debil na raty." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Pracę znajdź śmieciu od robienia lasek, to pogadamy, a tym czasem spierdalaj na telewizję, a starością to się swojej matki zajmij, szmaciaro, a nie czyjąś, bezrobtona pierdoło. Porzygaj się wpierdalając leki i niech Oscarek wraczku wyciera. Znajdź jej teraz pana, albo kup psa.Poturlaj się w wymiotach padlinko. Ci ludzie szmaciaro pracowal ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Nieszczęścia zazwyczaj chodzą parami a tu tabunami. Z tym że ja nie dyskutuję z' cybernetykami', nad minionymi wpisami. Są jak niezłomni świadkowie zdarzenia, 'kto to widział ? < ja ja, a co się zdarzyło> Koniecznie chcą 'zabrać' głos. (A więc o ile( tak to szantaż) nie usuniesz tego eiobowego , zamyślonego? guru, po ponownym swym wejściu na art, usunę swe akceptacje na niego i ODRZUCĘ.)" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: wiem. Wiem. Zaraz wstanie śpiąca królewna hahaha. Nie omieszkam dodać ze zna życie jak nikt z własnego doświadczenia. Oj. Turli turli turli. I wie co u kogo same prawdy. Uuuuuu turli turli" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jasne Mariolku tobie Balcerowicz podrzucał części do telewizorów, które i wybuchały w 'rencach' a Hamilton okrada cię z renty i żeruje na twojej bogatej twórczości ynteletualnej ; http://www.eioba.pl/u122999/pokrzywiony/articles" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Kolejny kochany zapomniałaś dodać, cóż starość różna bywa, znam taką panią z widzenia, która wychowywała córki dziecko i przez brak czasu nie miała ukochanego od obiadów, nadal nie ma, smutna samotna starość w czterech ścianach sama, a córka nie pracuje od lat. Wiesz czemu ? Dlatego że do niczego się nie nadaje, też się zdarza.Lepiej byłoby zwrócić uwagę na inne rzeczy, ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Andrzej Budzinski: ten mój art jest najbardziej kretyński jaki w życiu napisałem. I taki ma być. Ty napierd**** tu kazań jak ojciec z Torunia beretów i się nawet nie zbliżyłeś do mojej głupoty. http://www.eioba.pl/andreaoskar61/articles Im większa miernota tym większa skłonność by przebierać krótkim nóżkami i pouczać innych. Wbij sobie w ten swój pusty dekiel, że ja nie muszę cię pytać o jakąkolwiek zgodę." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: o tak Koriolanku ty i kjujowa jesteście tylko po to by mądrze milczeć. I buzie macie pucołowate i czerwone jak na mroźnych kortach Australii. Z tego milczenia." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska