Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Dyl Sowizdrzał:   "@dzepson: choć w pewnych kwestiach ... byśmy się być może dogadali panie dżepsonik, hahah chyba ,że z wiekiem i poglądy uległy drastycznej zmianie... 2010 r. dzepson, 24/06/2010 pierwsze zdanie oddaje cały sens istnienia religii. Ciekawe jest tylko, że pomimo iż dzięki nauce wiemy coraz więcej o funkcjonowaniu świata (np, że zmiany pór roku nie wi ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
lajla1:   "@liwa: Proszę uzasadnić, że społeczność Eioby mam za idiotów. Brak uzasadnienia będzie dowodem, że ty chcesz, ze społeczności Eioby zrobić idiotów. Negując i manipulując naukowe fakty. Ma rację teozja7, z uporem maniaka. " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski, może i tobie trafi się jakiś murzyn. " do artykułu Wojska USA w Polsce, czyli „murzyni będą ruchać!”.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Laban otworzył sobie ubojnię i rzeźnię i zarabiał krocie, a Teozja7 urodziła się wyłącznie po to, by zachwycać się Lajlą1. Jesteś jeszcze bardziej prymitywna niż myślałem." do artykułu Księga Rodzaju 31,51-55.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@dzepson: to tak w 'końcu jest '... chłopcze, ... że ja przynajmniej w przeciwieństwie do ciebie ,zadaję sobie trud, żeby zorientować się z kim koresponduję i do kogo piszę, co osoba sobą reprezentuje i czym się interesuje... zobaczyłem...przeczytałem ... odpisałem, na moje pytanie udzieliłeś odpowiedzi dość ciekawej 'Już pisze co wg. mnie oznacza ten 'znaczek' ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
dzepson:   "@skrzydlate: Natura trolla nie pozwala mi koło takich eventów przechodzić obojętnie" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "hahahaha ' Chyba każdy z Was zgodzi się ze mną, że po ślubie najlepszą pamiątką są zdjęcia.' i tylko zdjęcia ;-) Ramen ;-)" do artykułu 20 najlepszych zdjęć ślubnych w 2014 roku..  (dzień temu)
dzepson:   "@Dyl Sowizdrzał: Wystosowałeś tą emocjonalną ścianę teksu, bo nic cię nie piecze i nie chcesz ze mną rozmawiać? Ja w to wierzę. A tak w ogóle, to niezmiernie mi schlebia, że komuś się chciało studiować cała moją aktywność; zwłaszcza w kontekście zadeklarowanej obojętności. To jak to w końcu jest misiu kolorowy?" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Mariusz Kajstura: Sądzę, że tolerowanie i udawanie, że się nie widzi głupoty i kurewstwa , kłamstwa i obłudy jest w skutkach bardziej opłakane...spójrz na ten kraj..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@liwa: pamiętaj , że ponoć były czy ;-) osoby 'boskie' Liwia, Teozja i duch turkucia podjadka, toczącego( jak Syzyf) gnojną kulkę pod górę... ciężka robota... choć bez sensu.Ale nie ma tego złego... dzięki niej tłumaczone pisma święte mają dość duży potencjał komizmu ;-) Przykre natomiast jest to, że prawdopodobnie grzyb gąsienicowy strawił dziewce resztki mózgu. „Logika ..." do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@dzepson: i zobacz osli zwisie, kto tu bije pianę , ja w żartobliwy sposób wierszykiem opisalem twoją powierzchowność i kłamstwo - nawet do tego pędraku się nie odniosłeś ...;-O Nic tu nie wnosisz od lat jak widzę, chyba, że o czymś nie wiem ...tylko głupkowate komentarze... Jakiegokolwiek artykułu przedstawiającego twój sposób widzenia czegokolwiek, latałeś od wpisu d ..." do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
liwa:   "@teozja7: ona, czyli ja, zaś rzekła: bo to są spamy-sramy z uporem maniaka i takie informacje słowno-wibracyjne niosą.. ciebie już zwibrowało całkiem, skoro zaakceptowałaś drugą eiobową osobowość.. ile razy się powielisz i ile razy będziesz rekomendowała te swoje badziewiaste teksty? za idiotów masz społeczność eioby? " do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (dzień temu)
Fotograf ślubny Szczecin:   "Trafnie i ze smakiem :)" do artykułu Tumbleweed.  (dzień temu)
Fotograf ślubny Szczecin:   "Bardzo dobre prace!" do artykułu 20 najlepszych zdjęć ślubnych w 2014 roku..  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@dzepson: Wszelki Duch! Dzepson, to ty we własnej osobie? Może Darkwatera ściągniesz na eio, by terror intelektualny zasiał ponownie? :) Poprzedni awatar podobał mi się bardziej :)" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@skrzydlate: Aż to musiało się zdarzyć by i ciebie i Dzepsona tutaj ściągnąć i zachęcić do zajrzenia? ;) Miło znowu ujrzeć wasze komentarze :)" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Dyl Sowizdrzał: Jakie ma znaczenie moje poparcie, nie poparcie ?? Ludzie i tak będą robić to do czego przywykli, a ja wole przyjaciół od wrogów :) Przykładowo jak ktoś ma ochotę wydawać ponad 450zł miesięcznie na papierosy, to bluzganie go za to, nic nie wniesie tylko spowoduje niechęć palacza do mojej osoby i zerwanie możliwości jakiegokolwiek porozumienia :( Rzuciłeś ..." do artykułu Odciski.  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@Dyl Sowizdrzał: Wiersze i eseje mojego taty zazwyczaj są ;)" do artykułu Pomnik dla świń....  (dzień temu)
skrzydlate:   "tekst jak tekst, ale komentarze mnie niezmiernie rozweseliły (miło wpaść do baru raz na rok i odkurzyć wspomnienia)" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)
dzepson:   "@Dyl Sowizdrzał: Już pisze co wg. mnie oznacza ten 'znaczek' Otóż pełni on 2 funkcje: Estetyczną, bo ładnie wygląda i ma piramidkę i gwiazdkę. Praktyczną, bo wywołuje u takich jak ty piekący ból dupy. Cieszę się, że mogłem pomóc Ściskam cieplutko" do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska