Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: 'I dlatego książka zniknie. To tylko kwestia czasu.' ...... I ty Brutusie ?! PS zaciagnales sie w szeregi krk i zawracacie do okresu 'calopalenia' ??? Co wrzucicie najpierw ?" do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)
swistak:   Nowy artykuł Planetarianie, czyli złote zęby rekina  (dzień temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: Co sie nie robi dla przyjaciół. Czasami trzeba ich opierd...c..... w imie milosci blizniego jak to glosi kosciol pedofilski. Nie wachaj nowodrukow bo zawieraja substancje toksyczne. Raczej wachaj komputer !" do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)
piotrwrobel:   "@_serpico_: : mnie trochę facet dziwi. Piszę o Kotońskim. Nic jego nie czytałem, ale słyszałem o nim w superlatywach, od faceta którego madrą książkę czytałem. Od niejakiego Romana Matuszewskiego ' człowiek w pułapce swojej natury'. Powoływał sie tam na jakieś treści pełne harmonii podobno u Kotońskiego zasłyszane. Tutaj czytam napierdalanki Kotońskiego z Dylem i jestem rozczarowany. Jak łatwo Dyl ..." do artykułu "Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!".  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: 'Palono książki z nienawiści do niezafałszowanej historii'. I to jest ściśle ze sobą powiązane. 'Wbudowana ludzka niechęć do utrwalania informacji w sposób uniemożliwiający ingerencję w zachowaną treść'. Nie da się tego jeszcze bardziej zagmatwać. Jak się postarasz na pewno ci wyjdzie. Poczekam. To mi przypomina http://www.eioba.pl/a/2jmn/nowomowa-dla-kazdego " do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)
barkarz:   Popularny artykuł: Góry Sowie  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Hamilton Starszy: No tak, tylko ja nie o formie zachowania przekazu tylko o wbudowanej ludzkiej niechęci do utrwalania informacji w sposób uniemożliwiający ingerencję w zachowaną treść. Gadamy o różnych rzeczach, palenie książek jest ściśle powiązana z nienawiścią do niezafałszowanej historii :) 'kiedy budowano pierwszą linię kolejową poważni 'eksperci' ostrzegali, że przy szybkości 40 km/ ..." do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)
swistak:   "Dlatego wiara jest łaską kończącą znęcanie się umysłu nad duszą. To zdjęcie przez Boga papierowej torby z głowy człowieka, otworzenie oczu serca duszy. To przepoczwarzenie się gąsienicy w motyla. Warunek to pokora, czyli prośba o wiarę, ale przeszkadza temu pycha wykształcenia, tytuły naukowe, filozofia ignorująca prawdę objawioną. Świat wygląda tak jak zechciał Bóg. Dla jednych jak Matrix ..." do artykułu Jeśli nie teraz?.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Mariusz Kajstura: A to masz i ode mnie :-)" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@szubrawiec: za czasów prl w moim sraczu zawsze wisiała 'Trybuna Ludu'. I pamiętam, że też zmieniała zapach. Jeśli chodzi o smak to nie wiem. Aż tak daleko nie zabrnąłem organoleptycznie. " do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@piotrwrobel: 'małe jest piękne':-)" do artykułu "Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!".  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: Te minusy mnie motywują ;)" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Zapierająca dech w piersiach rywalizacja trwa. Pan Sadowski 10 tys. odsłon, pan Kostka niebawem 2 tys. Ciocia Juliusz II przekroczyła już tysiąc. Będzie podium, fanfary, goździki, brzdęk medali, okolicznościowe dyplomy, laurki i rajstopy. Szczecin 'dziśaj' szaleje. Czytałem, że nawet poniemieckie płyty chodnikowe stają na sztorc z zachwytu i uznania." do artykułu Szczecin dawniej i dziśaj.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: Aleś mi tera d.....ł :-)Nicpoń żeś że Ho! Ho!" do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@Koriolan: 'Alkoholik ma trzy fazy : wchodzenie, trwanie i wyjście.' ... pierwsza faza budzącej się w nim świadomości objawia się utajeniem swojego uzależnienia przed ogółem i to jest też pierwsza błędna decyzja :(" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
piotrwrobel:   "@_serpico_: a ja myśle i skonsultowałem to jeszcze ze swoją babą 172 cm, że wysokość dla kobiet i dla świata nie jest taka ważna. Jak facet jest fajny, mądry i dobry, to wszyscy i małego kochają. Czego i tobie serdecznie życzę i jestem pewien że jedna chwilka i tak będzie" do artykułu "Pamiętajcie, życie polega na dążeniu do celu - my ten cel osiągniemy!".  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski: Panie, jam tu krótko jest, nie znam sytuacji, ale powiedz pan no mnie jedno:pan gadasz na poważnie czy se pan jaja robisz? Pytam szczerze i bez ironii bo nie łapie:-)" do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (dzień temu)
zakrawarski:   "@szubrawiec: 'Książka, gazeta ma swój klimat, zapach, smak' .... M i a l a !!!!! Za twoich czasow....... Ale kiedy 'szubrawcy' zejda ze sceny swiata zmienia sie rowniez zapachy !" do artykułu Książki - droga do piekła.  (dzień temu)
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: 'Ja natomiast uważam, że kk jest na tyle silną organizacą, że jedynym, który może mu zaszkodzić jest...on sam:-)' ... rozumie że kk upadnie z powodu własnej pychy, dążenie do własnego celu w oderwaniu od ścieżki odgórnej prawdy ?" do artykułu Spowiedź praktykującego alkoholika-część 2.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski: leczenie autyzmu w twoim wieku jak widać nie przynosi efektów. Za kilka lat może będzie nadzieja i dla ciebie. Czego ci życzę." do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (dzień temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska