Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@Kitek: Księża, którzy głoszą przez 2000 lat, że Bóg jest dobry, teraz będą głosić, że przez 2000 lat oszukiwali. Teolog Kitek ich nakrył na gorącym uczynku. Teraz się wstydzą i posypują głowy popiołem z elektrowni Bełchatów." do artykułu Szatan od podstaw.  (6 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: ten link nie działa synu." do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (6 dni temu)
zakrawarski:   "http://www.eioba.pl/youngcontrarian.....Gdzie zabladziles synu ? Chodzisz po pustyni z braku Google maps ??" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (6 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@nse: wykropkowany - twoja intelygencja jest nad wyraz nieprzewidywalna. Jak u 4 letniego dziecka.- " do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (6 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@VIVI.: duch się zdematerializował, a wykropkowany zmienił po raz kolejny nick i udaje Greka. Wykropkowany to 'miszcz' kamuflażu z krainy deszczowców. " do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (6 dni temu)
VIVI.:   "@Hamilton Starszy: chyba już nie bo komentarze jak duch zniknęły..." do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (6 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: 'Życie mu ratuję'.....Faryzeusz i dobry Samarytanin ? Biblia na kazdym kroku ? No i Jak tu zyc bez religii !" do artykułu Jeden letni dzień z życia psa....  (6 dni temu)
seta1212:   "Mądry kaznodzieja,wiedział co dobre.A my po trzech tygodniach rewelacyjnego pobytu w jednym z sanatoriów w Busku. Skóra po siarce jak aksamit (///!!). A po profesjonalnej gimnastyce, ponad godzinę dziennie i wszelakich ścieżkach zdrowia - wigor i talent jak za młodu,nie mówiąc o sercu do walki... czego wszystkim autorom życzymy. Jest w tych naszych opowieściach Twoja zasługa Druhu, bo to ..." do artykułu Wywiad (z inspiracji Claira Bonneta - specjalisty z zakresu roślin leczniczych).  (6 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Uzdrawianie  (6 dni temu)
Marcin Sznajder:   "Wspominam Januszu sałatki wiosenne i pewnego proboszcza, który zajadał też wiosennie i miał różowiutką buzie i był pełen werwy... i 'kazał' z ambony wiernym... kochajcie Ją i zajadajcie ... Uściski Braciszku Januszu" do artykułu Wywiad (z inspiracji Claira Bonneta - specjalisty z zakresu roślin leczniczych).  (6 dni temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Powrot do zawodu  (6 dni temu)
katarzyn:   "Dla chcącego nic trudnego. Wystarczy trochę samozaparcia i damy radę schudnąć. Ja odstawiałam slodycze i już widzę różnice :) _____________________________________ http://pilloleallungamentopene.it/ " do artykułu Odchudzanie - jak można je wspomóc?.  (6 dni temu)
alodia1949:   Nowy artykuł "Volta", czyli zadufek pokonany  (6 dni temu)
zakrawarski:   "Stare...duchy...kropkuja...eioba...Uderzam w stół...a nożyce ?!" do artykułu Polityczne Pętaki.  (6 dni temu)
nse:   "@ducheioby: ... potem przez pewien czas byłeś względnie do przyjęcia, a taraz znów próbujesz podskakiwać. To ty masz rozryty beret, a innym to wmawiasz." do artykułu Biznes i program dla Królestwa Jezusa na Ziemi.  (6 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski coś dla ciebie https://twitter.com/msz_rp?lang=pl Kaczyński ma nowego sprawdzonego przyjaciela. '1/2 #Polska podkreśla solidarność i przyjaźń z #Turcja w pierwszą rocznicę nieudanego zamachu stanu.' '" do artykułu Paszkwile na Polskę..  (6 dni temu)
nse:   "@ducheioby: Jestem pewny że wiesz, tylko swoim zwyczajem grasz tu teraz głąba ... Żałosne przedstawienie tu odstawiłeś. Nie piszę na temat VIVI, tylko na temat twojego zachowania tu na eiobie. Jana Stasica też zaczepiałeś i obrażałeś, nawet chciał cię pozwać do sądu." do artykułu Biznes i program dla Królestwa Jezusa na Ziemi.  (6 dni temu)
nse:   "@ducheioby: Życie prywatne sam wystawiłeś na widok publiczny spamując VIVI i tu hejtując, nawet jeszcze jak Piotrka ani Koriolana tu nie było, a kotś chciał cię obić, to potem wystawiłeś swoje zdięcie jak siedzisz na wózku inwlidzkim, żałosnym jest kaleka z wrednym chrakterkiem i to jeszcze nie jest takie złe, złe jest nie chcieć pracować nad swoim wrednym chrakterem. To że nie masz dziewcz ..." do artykułu Biznes i program dla Królestwa Jezusa na Ziemi.  (6 dni temu)
nse:   "@ducheioby: 'HAHAHAAHAH', fantazje fantazjami, a faty faktami ... i póki co to ty się onanizujesz przed kompem, a ja mam Kobietę. :))))))) Nie widzisz że gadam z tobą kierując się litością ?, tak naprawdę nie masz nic ciekawego do powiedzenia, a masz się za jakiegoś twardziela policjanta. Przy rozmowie z tobą czuje się jakbym był na przesłuchaniu na komisariacie, a zamiast inteligengo det ..." do artykułu Biznes i program dla Królestwa Jezusa na Ziemi.  (6 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska