Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Piotr Stanisław Issel:   "@youngcontrarian: A dziękuje, przekażę, przekażę... Z tymi pieniędzmi na finansowanie różnych przekrętów polityczno-gospodarczych to niestety zawsze się znajdują przez agresorów i hegemonów..." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: a może zrobimy taki eksperyment. Ze Zdziskem piszecie po 10 artykułów, ale pozostała czwórka kolesi nie głosuje. Po 3 miesiącach Zbyś zrobi ranking i opublikuje wyniki. Co ty na to? " do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton: obawiam się, panowie, że do panów Kostki i Zdzisława w ogóle nie trafia konstruktywna krytyka. Ale grafomani tak mają..." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: przecież załatwiliście sobie ze Zdziskem lewe konta i macie 5 głosów na starcie. Policz sobie statystyku - plus 5 minus te 3 odrzucenia i jesteście zawsze 2 pkt do przodu, a ty dostajesz małpiego rozumu, zamiast się cieszyć jak orangutan z cukierka. " do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Serpico:   "@Z. Kostka: Ewentualnie jakbym się przejął poszedłbym do psychologa: -Dzień dobry, zostałem odrzucony. -Dzień dobry, przez kogo ? Rodzina ? Kobieta ? Przyjaciele ? Sąsiadka ( także kobieta) ? -Nie ... odrzucają mi artykuły na eioba.pl Nie wiem co dalej by było , nie lubię leków, z drugiej strony mógłby dojść do wniosku że jednak trzeba mi podać coś haaahhahha................... " do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Serpico:   "@Z. Kostka: Nie widzę najmniejszego powodu, żebym miał pisać artykuł, dlatego że oczekujesz czegoś ode mnie, w zasadzie nigdy nie pisałem artykułów.Miałbym się przejąć odrzuceniami na jakimś portalu ? Po co hahaa ? Jeszcze bym zrozumiał gdybyście byli pisarzami , ewentualnie literatami, a w tle byłoby zarabianie na publikowaniu, gdyby tak było ze mną , może bym się przejął, ale rac ..." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Z. Kostka:   "@Serpico: Może zrobimy eksperyment. Ty napisze jakiś według ciebie interesujący tekst, a my na dzień dobry załatwimy ci 3 odrzucenia. Zobaczymy, czy utrzymasz angielską flegmę?" do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Joanna, Elżbieta S.: Zdzisław Juliusz Joanna Elżbieta Sadowska z domu Kostka wszystko skrupulatnie sprawdziła co do odsłony. Hahahaha - Zdzisiu wyłaś spod tej kiecki, bo ci wąsy widać. " do artykułu III kwartały eioba.pl w statystyce. Znowu sukces!.  (8 dni temu)
Serpico:   "@Z. Kostka: Teoretycznie dziennikarstwo społeczne powinno polegać na tym że ludzie opisują to co widzą, bądź to co chcą opisać, nie po rankingi, tylko dlatego że 'coś im w duszy gra', w praktyce wygląda to tak jak panowie, kiedyś to już widziałem, osobiście uważam że takie zachowania kładą je, dlatego już do dziennikarstwa społecznego podchodzę od lat z dystansem. Co by pan chciał ? ..." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: ty naprawdę sądzisz, że ktoś ci czegoś zazdrości? Te twoje 47 280 wyświetleń jest przedmiotem czyjegoś pożądania. Hahahahahaha. Zbyniu twoje EGO jest wielkości Pałacu Kultury, a w środku dwa malutkie błazny." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Serpico:   "@Z. Kostka: Nie byłbym wkurzony, ponieważ wiem w jaki sposób ten portal działa , a działa w ten sposób że każdy może odrzucić tekst, ja wolałem komentarze krytyczne, ironiczne , sarkazm, jeśli mi nie odpowiada, ja nie odrzucam, bardzo rzadko to robiłem, ale ten portal działa w ten sposób że od tego jest system odrzuceń, że jeśli komuś nie odpowiada to co czyta, może to zrobić, wałkowanie tego parę miesięcy, nie jest nawet dla dzieci." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Piotr Stanisław Issel: głosy na te wypociny sam sobie przyznaje, a z pomocą czasem przyjdą mu pokrzywiony Maniek albo zwichrowany Koriolan. Zapomniałbym o 'podobnym' któremu się wszystko podoba jak leci." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
youngcontrarian:   "@Piotr Stanisław Issel: Na rewolucje poza Ameryka Senat zawsze znajdzie forse :-) Chociaz wg doktryny Trumpa: 'Za milosc do USA trzeba placic'. I wiesz co Piotrze... znajduja sie chetni... W przypadku mojego ostatniego artykulu miala byc Eiobowa Wiosna ... ale pory roku sie nie zgadzaja... a ze akurat mamy pazdziernik... PS Pozdrowienia dla Kasi i wnuka... " do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
jotko49:   "@Piotr Stanisław Issel: :-))" do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Z. Kostka: Ja mam nadzieję, że nie wchodzisz 'na danego autora', bo sprawy o przemoc seksualną byłyby na niejednej wokandzie ;)" do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Z. Kostka:   "@Serpico: No właśnie, gdybyś nie stał z boku, tylko był w centrum wydarzeń i po napisaniu swojego tekstu miałbyś od razu 3 odrzucenia, niezależnie czy byłby to interesujący tekst, czy wypociny, byłbyś wkurwiony, bo teraz aby twój tekst wszedł do popularnych musiałbyś otrzymać co najmniej 11 głosów (bo głosy odrzucających liczą się podwójnie 3 x 2 + 5 = 11), patrz artykuł Zdzisława, który z 8 głosa ..." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Z. Kostka:   "@jotko49: Jak mi się coś (tekst) nie podoba, to po jednym, dwóch tekstach, już nie wchodzę na tego autora, a tym bardziej nie mam czasu na odrzucanie jego artykułów, bo jest mi obojętny. Niestety wy w swojej zawiści i zazrości wchodzicie na wszystkie nasze artykuły, chociaż uważacie je za przyprawiające o mdłości, w jednym celu aby je odrzucić. Gratuluje poświecenia, samozaparcia w seryjnym odrzucaniu naszych artykułów, jak przystało na hejterów i złodziei odsłon." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@youngcontrarian: Young, czy Amerykanie wyrażają zgodę na finansowanie kolejnej rewolucji październikowej ze swoich podatków? " do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Zdzisław Sadowski: cheche, nie powiem ci, bo wówczas tam pójdziesz odsłony robić i znowu wszystkich wywieje na inny portal spoza twojego zasięgu... A ja za stary jestem, by się uczyć nowych zasad i poruszania się po nowej przestrzeni ;)" do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (8 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska