Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Serpico: ...biedaku ... Kwiiiiiiii .... " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Przecież wstawiałem, wpisz sobie Koriolan, benedyktyni w google i zobacz ile tego jest, wcześnie laicka, Wróbel już chyba wisiał na włosku policji, bo wyzywanie ileś czasu 90 letniego opata, czy tam mnicha , to takie sobie jest haaha...........w końcu przestał. W jeden weekend z trzy miechy temu sobie poczytałem for fun. Książkę tam napisali, zwyczajowo o N ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: ' Ja siedzę kurwa na 10 portalach i 'naprawiam' ludzi, pierdoląc ze są nieświadomi itd ? Ja ?' A nie ? ... to skąd ty wiesz co kto na jakim portalu robi, ile czasu ci to zajmuje ? Nie wciskaj tu swojego kitu, bo zbyt cienki w tym jesteś. :)))))))) Obejrzyj se lepiej ten film, może coś do ciebie dotrze, przecież cuda się zdarzają ... :)" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Co ty chcesz ode mnie ? Ja siedzę kurwa na 10 portalach i 'naprawiam' ludzi, pierdoląc ze są nieświadomi itd ? Ja ? Coś ci się pomyliło hahhaa ............ No tak wkręć sobie że ja jestem słaby itd ble ble ble. To ja się spasłem do kwadratu i łażę i smędze bzdety ? Głównie kto kim jest itd ? I to na 10 portaalch ? Ty to posmędzisz tylko tu, to sobie wyobraź że on przerabia 10 haahah i ma tony ludzi od pisania do nich w kółko tych samych rzeczy :)." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Masz problem z tym, pewnych rzeczy nie zmienisz boś na to jesteś za słaby, ale możesz zmienić swoje nastawienie do tych rzeczy czym zmienisz swoje życie. Po co starasz się zmieniać życie innym, zamiast zmienić swoje pomimo że potrafisz to zrobić bierzesz się za coś czego nie potrafisz, nie szkoda ci na to energii ?" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie zauważyłeś że do ciebie nic nie pisze ? Jedyne co mnie wkurwiło to ponowne wpieranie we mnie bzdetów. Nie ruszam cię, nie czytam twoich komentarzy z tym pierdoleniem bez sensu. To co jeszcze chcesz ?" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: https://www.youtube.com/watch?v=owF8DFg561k To se obejrzyj zamiast się wnerwiać, może akurat coś mądrego przyjdzie ci do głowy, by się tym tu podzielić. ? Przecież cuda się zdarzają. ;) Ps. Zwróć sobie uwagę na tekst wstępu 32s filmu, pomyśl nad nim." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Książkę czytałem, dobra, film do dupy, Adaś może ci streścić. Oczywiście nawet nie rozumiesz co zrobiłeś :). Teraz pognij z dwie godziny żeby choć z wikipedii zrozumieć o czym jest. I ci pa." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: No tak chciałeś poskakać :).Zamiast tego zrób coś ze sobą ? Nie, już się nie da. Trzeba było myśleć." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Daj spokój, mam ochotę cię po wkurwiać ..., nędzniku. :)))))))) https://www.filmweb.pl/film/Les+Mis%C3%A9rables%3A+N%C4%99dznicy-2012-599595" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: No tak chciałeś się pożreć :)? Nie masz co znów robić ? :) Possij mu te spocone włochate jądra albo wyliż tą grubą dupę , tylko dlatego że z tobą gada hahaah............ Następnie wstaw kogoś na wózku. KRETYN jesteś dnem." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Kwiii kwiii kwiiii ...' Jak widać to i ten poziom porozumiewania jest zbyt wysoki dla niego, może cip ..., cip ... ?" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Co chcesz we mnie wcisnąć że jeżdżę po biednym schorowanym panu ? Nie.... ja jeżdżę po tłustej zapyziałej świni która tylko łazi się cieszy i nic z tego nie wynika i żyje jak chłam. Przepierdol resztę kasy która została po tatusiu cwaniaczku, o ile coś zostało i pa pa prosiaku zajebany. A mnie możesz pocałować w DUPSZTALA." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ja haha ? Ty kurwi synu zajebany, mógłbyś nawet teraz mieć pracę, ale ci się kurwa nie chce, to spierdalaj do rynsztoka i tyle, proste ? Nikt ale to nikt we mnie nie wciśnie że ktoś kto jeździ sobie po Polsce i jeszcze się obnosi z imprezowaniem, nie może pracować, a ci ludzie których następny pajac, wstawia, NIE MOGĄ, są często ty gruba kurwo zamknięci w czterech ścianach i pr ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: za głupi jesteś by coś wiedzieć :-))) Nie wiesz nawet że jesteś gnojem i świnią i JEDYNE co rozumiesz to ... . Kwiii kwiii kwiiii ... " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: No no, spasiony do granic możliwości typ , niby niewidomy, luzaczek z ryjem w kubełku od Mac Donalda, zaraz wstawi zdjęcie kogoś na wózku. Ty pieprzony szmaciarzu, jak może nie docierać do ciebie twoja bezczelność i do niego także, NIE WIEM i NIE CHCE KURWA WIEDZIEĆ." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: :-))) Cóż serpico to faszysta. On uznaje, że jest aryjczykiem a reszta to podludzie ... Wyraża to każdym swoim komentarzem :-))) " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie masz innych marzeń , niż marzenie że jestem niepełnosprawny ? :) Wstaw jeszcze kurwa ludzi na wózkach najlepiej. dwie zapijaczone mendy. A tak fakt, ty kurwa bezczelna gnido, jakoś do tępego łba, nie dociera za bardzo że też to ma miejsce przez takich jak ty i Koriolan playboy z netu ? Nie ? To dziwne, taki jesteś hiper lotny. Zamiast pie ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Poza sobą, ja nie jestem niepełnosprawny.A niepełnosprawni są różni jak różny jest świat, są tacy którzy pili, są takie które piją i narzekają na bóle kręgosłupa, itd. Także no że tak się wyrażę różnie bywa. A z takimi pogrywkami, to spierdalaj ode mnie na kilometry pajacu. A że tak się dopytam to w związku z czym ta pani ? Ze spasioną lochą ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (28 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Tworzenie związków z ludźmi  (28 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska