Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: o to musisz zapytać Koriego. On uczestniczył uczuciowo w aborcji to jest oblatany jak glapa w wyżymaczce." do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: guś, guś ... prosiaczku ... :)))))))" do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty jak się tak sprężysz w sobie i dokonasz nadludzkiego wysiłku intelektualnego to od razu widać efekty. Po raz kolejny zachwyciłeś eiobę swą elokwencją. Te zdolności to chyba u ciebie rodzinne. Widziałem kiedyś w chlewie taką niedomytą panią. Jak bym ciebie słyszał. Nie wiedziałem, że to twoja siostra. Też była wygadana jak ty. I uduchowiona, bo o ile wiem wyzionęła ducha przed świętami." do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "'Art. 196. Obrażanie uczuć religijnych innych osób Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny'Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2'.' ... Niech ..." do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Pewnie już mu tak zostanie, ale to jego problem ... :))))))))" do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: kwiii kwiiii kwiii ... " do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: gdy degenerat się odzywa znaczy to jedynie, że jeszcze żyje i potrzebuje dalej wyrzucać gnój z głowy ... Degenerat NICZEGO nie rozumie. Napisałem wyraźnie że świnki nie mają innego celu niż wyrzucanie swojego świńskiego gnoju ... Ale możesz wierzyć, że coś zrozumiał ... Czemu nie ? :-))) " do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
pokrzywiony:   "@Who cares: ' ... już dawno bym wg tych teorii była martwa bo użyteczność już dawno za mną' Według mnie to Twoja 'przydatność' dopiero wystartowała. Zabawne jest wartościowanie człowieka kryteriami jego seksualności, tak jakby fundamentem świata miały być cipki, huje i zwartość portfeli czy rozporka." do artykułu Kobiety mają ograniczoną datę przydatności?.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: Zgoda na 100% ! W odróżnieniu od ciebie - rozumiem wszystko. Nawet jeśli pisze idiota i półanalfabeta. " do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - Kori też przebierasz nóżkami 8823 razy a nikt cię nie chce nazwać dowcipnym smutasku." do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Zgoda na 100% ! To nie wiele zmieni, ale napisalem do zdegenerowanego idioty....... i odezwal sie, a to dowod, ze zrozumial ! Ze morderstwo Lincolna zaaranzowali jezuici to znany fakt. Ale nie dla degenerata ! " do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: ale kuźwa pisać 'umi', a ty?" do artykułu Zadania dla polityków.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: o twoje strategie Maniuś biją się wszyscy najwięksi stratedzy świata. Napisz coś o strategii obserwowania obserwacji z pozycji strategiczno-obserwacyjnej w kontekście żałosnej gry obserwacyjno-strategicznej na polu walki z obserwatorem strategii z elementami taktyki obserwacyjnej. " do artykułu Zadania dla polityków.  (28 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: tak to jest jak nie stosujesz się do własnych rad ... . NIE REAGUJ na zaczepki prosiaczków ... Sierpa i młota :-))) . :-))) To są trolle - czyli zrobią wszystko by wyrzucić z głowy swój gnoju. Nie chce im się uporządkować tej umysłowej chlewni i gnój ich zalewa i muszą go wyrzucać na kogoś - kogokolwiek. A seta1212 nazywa to świetnym dowcipem ... Humanista :-))) " do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: kto wie czy nie startuje w jakiś wyborach. Klimat polityczny dla idiotów sprzyjający." do artykułu Kobiety mają ograniczoną datę przydatności?.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: doszło do tego, że Sadoś nabazgra byle jaki kretyński tekst i Sadoś ma 5 plus jak w Kaczystanie." do artykułu Kobiety mają ograniczoną datę przydatności?.  (28 dni temu)
Adam Jezierski:   "Ciekawe, kiedy ten wpis wejdzie do popularnych?" do artykułu Kobiety mają ograniczoną datę przydatności?.  (28 dni temu)
Who cares:   "@Hamilton: gdyby miał ,,władze” już dawno bym wg tych teorii była martwa bo użyteczność już dawno za mną " do artykułu Kobiety mają ograniczoną datę przydatności?.  (28 dni temu)
Adam Jezierski:   "Doszło do tego, że muszę zgodzić się z Hamiltonem. To może być uboczny skutek wyborów do PE." do artykułu Kobiety mają ograniczoną datę przydatności?.  (28 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: Zbyniu się rozwija. Z miesiąca na miesiąc jest coraz głupszy. A dziś odnotował tsunami intelektualne." do artykułu Kobiety mają ograniczoną datę przydatności?.  (28 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska