Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@Adam Jezierski: Tak więc, Jezierski Adamie! Idź tą drogą i zaskocz nas jeszcze czymś, abyśmy na zawsze już zapamiętali, że Adam Jezierski to nie był jakiś zwykły Adaś Miauczyński. Muszą wszyscy się w końcu przekonać, że Adam był człek wielki! A Jezierski - brzmi dumnie! Pzdr." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@szubrawiec: Jak mówiła moja śp. żona: - Geniusz idzie swoją własną drogą. Pozdr." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "@szubrawiec: Warto też dodać, że ludzie genialni często byli 'trudni' - nie byli dobrymi uczniami, ponieważ już od dziecka był w nich pewien rodzaj buntu i nie chcieli podporządkować się systemowi lub po prostu nudziło ich to. Ich potencjał eksplodował dopiero na studiach, gdzie mogli robić to, co kochają. A bywało i tak, że byli samoukami i nie ukończyli żadnej szkoły. Geniusz nie naśladuje i nie powiela. Geniusz tworzy i realizuje swoją wizję." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "@Adam Jezierski: 'Dużo warte są informacje rzadkie. Informacje popularne, łatwo dostępne, mają małą wartość.' - Wiem, dlatego rzadko oglądam/słucham/czytam media głównego nurtu. Zresztą, od zawsze byłem dziwolągiem i samotnym wilkiem. Dlatego nigdy nie prześmiewam ludzi, zjawisk, etc., z których szydzi większość lemingów używając kluczowego argumentu, że 'jest udowodnione naukowo' itd., tyle tylko ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: taki spawacz - po podstawowej 3 lata zawodowej + pół roku kursów a byle konowały - liceum 4, studia 6, specjalizacja (2-4) razem 12-14 i im się we łbie przewraca i Teneryf zachciewa za 1500 zł. To dopiero stetryczałe głupki." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
jotko49:   "@Adam Jezierski: Dzięki takim stetryczałym kretynom ewentualne głosowania za eutanazją mają ogromne szanse powodzenia. Zwalniam miejsce w wszelkich 'dyskusjach' dla twego partnera, niedoścignionego Hamiltona..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Chciałoby się zakończyć dyskusję z tobą mocniejszym akcentem, lecz z takim omnibusem ukierunkowanym poglądowo na zwycięstwo absolutne jest marnowaniem czasu. Określiło cię sporo ludzi mniej lub bardziej trafnie z przewidywalnym efektami więc sobie daruję. Łów sobie kolejny dzień szprotki w tej mętnej wodzie do północy bez mego marnego towarzystwa. Żegnam szanownego pana..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: ty nie pytaj, ty czytaj : http://www.eioba.pl/adam-jezierski/articles I na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź. Pan Adaś wielokrotnie zwracał uwagę, by czytać wyłącznie jego evercuśtamy a tumany nie i nie. A potem pytają i pytają, bo nie wiedzą. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@szubrawiec: Zawsze zwracałem uwagę na niezwykłe zjawiska. >>> http://www.eioba.pl/a/5l4c/teoria-liczb-niedookreslonych (Teoria Liczb Niedookreślonych) Dużo warte są informacje rzadkie. Informacje popularne, łatwo dostępne, mają małą wartość. Cenna informacja uzyskuje cenę wyrażaną przy pomocy zwykłej liczby wtedy, gdy ktoś ją kupuje za pieniądze. - Jest ktoś ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "@Adam Jezierski: Panie Adamie, czekam na odpowiedź (rozumiem, że być może nie przeczytał pan mojego wcześniejszego komentarza) odnośnie UFO. Co pan myśli o tym zjawisku?" do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Jotko49 to klasyczny faszysta (narodowy socjalista). Kto czytał Mein Kampf, Rosenberga, Der Stürmer nie może mieć żadnych wątpliwości." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Hahaha Teneryfa 350 $ (1400 zł ) - 7 dni. A to się nachapały te konowały. Nie będę mógł spać z zawiści. Moj sąsiad jest spawaczem i ma 40 na godzinę. Pół miesiąca pracy i leci z żoną na tydzień. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: taki 6 lat studiuje, potem rok praktyki, 2-4 lat specjalizacji i zostaje konowałem. Dać mu jak ślusarzowi po zawodówce i żądać najwyższych usług medycznych najlepiej za darmo. Dobry pomysł. Teneryfy im się zachciało." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: niedługo dojdę do wniosku, że w Polsce są same dranie, złodzieje, zdrajcy, oszuści i sukinsyny. Jedynie Jotko nie daje się omamić i patrzy obiektywnie." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Nie po łebkach. W miarę trzezwo patrzę na zycie i swoje doświadczyłem. Znam takie historie do 'znudzenia' , Moja druga św pamięci? była położną i po przekwalifikowaniu szmat czasu instrumentariuszką przy operacjach. Zabroniłem jej po czasie podobnych opowiadań o pracy. Nie pomogło. Cuda słyszałem o tym co się dzieje choćby już tylko w trakcie operacji, nie uwierzyłbyś. Jeden tylko fragm ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: doprawdy ? To historia prawdziwa. Do bólu prawdziwa. http://www.eioba.pl/a/4tco/lwica Masz szczególną zdolność oceniania innych na odległość i po łebkach." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Rozumie. Ja nie mam konowała z którym u cioci na imieninach mógł pogaworzyć o Teneryfie i pojemności bolida w Willowym garażu etc. A więc abonament w aptece mam gwarantowany dożywotnio ...:-( Jedyną mą pociechą iż sporo tych co mnie leczyli już dawno robale skonsumowały. Bo w tym jesteśmy równi bez względu na koneksje i kasę którą mu potomni przegwizdali" do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: nie dotyczy. Jak mnie wyremontowali na kanale w szpitalu w marcu 2000 tak lekarza nie widziałem. Sorry czasem na rodzinnych spotkaniach." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "@jotko49: @Hamilton: Dzięki pany za rozmowę. Idę z Dede...oj pardon, z Franiem na spacer. Dobrej nocy;-) https://youtu.be/rr1DSgjhRqE" do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Bo on nie taki naiwny. Dał nam wolną wolę i popatrz jak bardzo chcemy go przeskoczyć. Żałować zapewne będzię przez neony lat. Nawet uzurpujemy sobie wbrew jego woli pomagać wysyłać ziomków do nieba. Na szczęście nigdy go nie poznamy i nie zrozumiemy bo byśmy go oszwabili i zdymisjonowali do roli świniopasa." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (7 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska