Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: 'Jacy są Jarosław Kaczyński i Donald Trump każdy widzi inaczej'. A jaki jest Adaś Jezierski - każdy widzi tak samo. Adasiu połącz się, ten tytuł jest w sam raz dla ciebie: http://www.eioba.pl/a/5sjc/nieudacznicy-wszystkich-krajow-laczcie-sie" do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Adam Jezierski: To fakty bola ich najbardziej. Cale to przestepcze zgrupowanie opieralo cala swoja wielowiekowa dzialalnosc na klamstwach i falszywych oskarzeniach wszytkich ktorzy w jakikolwiek sposob byli im przeciwni. Tak sie do tego przyzwyczaili, ze jesli ktos powie im prawde w oczy, to nie wiedza jak na to reagowac, i dostaja napadu wscieklizny. Miejmy nadzieje, ze to jest poczatek ich konca !" do artykułu Kielce III.  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: @jotko49: Od dawna jestescie bezplodni, ale kopulujcie. Kto kogo syfem zarazil? " do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - kopulacja jest, ejakulacja jest, upragniony orgazm jest, krzykliwy spazm jest, intelektualny marazm jest, a punkcika jak nie było tak nie ma." do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (4 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Gdy Skórwiarski się zaloguje, klikając doprowadzi sie do samo kopulacji, podłogowej ejakulacji, upragnionego orgazmu, krzykliwego spazmu, w efekcie intelektualnego marazmu a czytających niewyrażonego sarkazmu...etc. itd." do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: panie hrabio, 223 czytelników przeczytało tego evera z zapartym tchem, zemdlało z wrażenia i nie zagłosowało. Innego wytłumaczenia nie widzę. Jak tak dalej pójdzie doprowadzi pan do depopulacji. " do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: tyś chyba dzisiaj do mszy służył, bo znasz takie mądre słowa. " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (4 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: A oto cos dobrego....Kiryje Eleyson ....Deo gratias....oremus...credo !" do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori, no co ty. Jak ciebie i skrzywionego Mańka braknie to kto napisze coś mądrego o 'obserwacjach obserwacji w kontekście obserwowanych zaobserwowań albo o iluzji iluzjoryczności Stachury na tle opracowań literaturoznawcy z iluzjorycznego buddyniu z akcentem na kwi kwi'. Wracaj. Nudą wieje." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (4 dni temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: napiszę coś jak wrócę . Na razie tylko na sekundę zaglądam żeby zobaczyć czy ktoś nie pisze czasem czegoś mądrego :-))) " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: szanowny pan hrabia musi się częściej przekonywać sam siebie do swoich racji. Najlepiej co kwadrans. Może ktoś się zlituje i zauważy że to olany przez czytelników evergreen." do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (4 dni temu)
barkarz:   Nowy artykuł Cmentarz żydowski  (4 dni temu)
katha:   Nowy artykuł Ślepcem nie chcę być.  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Adam Jezierski Oto jest pytanie. : " do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: W jaki sposób powstały wszystkie inne kościoły ? Hm ? Co ? Nie czasem na zasadach 'reformowania' dogmatów ? Tak właśnie na takich zasadach, nie byłoby Biblii, nie byłoby KRK, nie byłoby bzdetów. Także jak wyżej, jeśli, to wywalić wszystkich razem z Biblią i tobą w zajebany kosmos i będzie wtedy na pewno LEPIEJ. 'Bo po pierwsze prezentują wys ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Czyli jesteś z innego kościoła :), no tak, standard :), pocałuj mnie w dupę, cwaniaczku :). Nie trzeba ? A to czemu ? Czemu mają korzystać z czegoś co w zasadzie jest 'zasługą' tego że KRK istnieje ? Nie byłoby KRK, nie byłoby ustawy o związkach wyznaniowych i nie było by przywilejów. Jestem za, a rżniesz głupa to ty, grając na emocjach. Mają mają, tylko j ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (4 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: @Serpico: Oczywiście rżnięcie głupa, przez Serpcia, ciąg dalszy. A co tu reformować w przepisach? Nie rzecz w tym, że przepisy prawa są złe, bo ogólnie są dobre i sprawiedliwe, tylko w tym, jak to normalnie w każdym reżymie, że władza reżymowa i jej ulubiona sekta religijna stoją ponad prawem. Obowiązujące w państwie legalne prawo nie ściga członków tej sekty za żadne przestępstwa ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (4 dni temu)
szubrawiec:   "@Serpico: Hehe,nie bój się,nasz Maniuś życie zna i rozumek swój ma.Na cholerę mu jakieś Rimponcze czy Pimponcze,czy jak im tam było?:-)tym lamom,nie będzie pasł pasibrzuchów,za 250 to jest na cały m-ąc bułeczek,a i do bułeczek jeszcze coś zostanie.Co innego Korcio,chłop bogaty z domu,to co tam dla niego 250,pestka,trzeba mieć gest,a nie być sknerą, zresztą, pieniądze i tak są nieistotne." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Zgadza się, oddano mienie kościołowi, a teraz pan sprawi że mu je odbiorą, jest pan cudotwórcą ? W czasach kiedy żył Popiełuszko, nie było księży wykorzystujących dzieci ? Rzutuje to na niego ? To nie był pedofil, maturzystkę pukał. Uwielbiam takich jak ty, z dość prostym widzeniem świata. Have a nice day, pa. A tak, zapomniałem, mam nadzieję że n ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (4 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   " Jak zawsze rżniesz głupa w zaparte. Co ma piernik do wiatraka? Właśnie dlatego ludzie się skrzyknęli i pogonili czerwoną mafię, bo robiła co chciała, miała specjalne przywileje, ukrywała swoich bandytów, takich jak ten nauczyciel-pedofil, i była arogancka i bezkarna. Stała ponad prawem. To byli tacy sami bandyci jak KK i rządzący dzisiaj ich protektorzy, nazywający się demokratyczną władzą, a Polskę nazywający wolną. " do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (4 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska