Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Felicjanna:   Popularny artykuł: (N.Ś.-7) - Punkty oparcia- (3)  (23 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł «Niewiasto, cóż nam odtąd do siebie?»  (23 dni temu)
gwoli_scislosci:   "A ja jak widzę łysego kolesia z wąsami , to też różne stany miewam , jednak , to Kojak." do artykułu Głupia, męska moda.  (23 dni temu)
Juliusz II:   Nowy artykuł Głupia, męska moda  (23 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Pierwsze kazanie Jezusa  (23 dni temu)
madix:   "bardzo ładne" do artykułu Księga smutnej prawdy..  (23 dni temu)
Kpt. Pazur:   "@podobny: dzisiaj wege, jutro homo! Nie trać złudzeń bo to wiedzie do alkoholizmu. " do artykułu ... spojrzenie w Dal.  (23 dni temu)
podobny:   "Poezja swoje a .... hormony swoje. Zresztą są i tacy, którzy uważaja, że jedno z drugim się wiąże. Erotyka wiersza nieodwołalnie prowadzi do zbliżenia i ... do zburzenia poetyckiego zapatrzenia w dal. Gdy zje się ciastko, to już nie to samo, gdy sie na nie ptarzy, podziwia i pragnie. Dal znika, a pojawiają się pieluchy, wrzaski i zatwardzenia. Takie jest życie. Chwała tym co przez c ..." do artykułu ... spojrzenie w Dal.  (23 dni temu)
Kpt. Pazur:   "@jotko49: goszko, goszko stary draniu" do artykułu ... spojrzenie w Dal.  (23 dni temu)
podobny:   "Książka (opowiadanie) jest pisana z punktu obserwatora - gracza komputerowego - oceniającego przebieg zdarzeń widzianych na monitorze komutera. Przy czym, świat iluzji całkowieicie pochłania gracza, zastepując mu niejako rzeczywistość. Gracz wierzy w to co widzi i dokonuje myślowych spekulacji na temtat każdego kolejnego ruchu, sceny, posunięcia. Według mnie jest obraz technologii p ..." do artykułu (N.Ś.-8) - Punkty oparcia-(4).  (23 dni temu)
Kpt. Pazur:   "Spacey jest pożytecznym gejem bo grał w house of cards, tylko czasami lubił sobie pomolestować. W polsce zaś mamy anomalię społeczną gdyż to Biedroń ( pożyteczny owad jedzący stonki) został samcem alfą czyli. miejscowym prezydentem, co nie przeszkadza mu w dawaniu tyłka. Ja sam lubię gdy moja kobieta gra w lesbizm. Bardziej mnie to podnieca. " do artykułu L.G.B.T..  (23 dni temu)
notabene:   Nowy artykuł Cała wiedza o nawierzchniach  (23 dni temu)
lanight237:   Nowy artykuł adidas originals nmd trainer on sale uk  (23 dni temu)
kubix1:   "Fajnie, że zostało to w końcu uregulowane prawnie i przynajmniej można zakładać się bez obaw, że któregoś dnia odwiedzą nas panowie w czarnych kamizelkach. Chociaź uważam, że podatek dochodowy to bzdura. Mamy obrotowy i dochodowy, czyli de facto podwójne opodatkowanie. " do artykułu Dodatkowy podatek przy wysokich wygranych u bukmachera.  (23 dni temu)
podobny:   "@podobny: Jeśli chodzi o zagubienie człowieka we współczesnym świecie, to w istocie jest ono efektem zacierania się biegunowowści pomiedzy dobrem i złem. Liberalizm Zachodu i towarzysząca mu globalizacja, powodują zachwianie równowagi pomiedzy tym co lokalnie wewąatrz poszczególnych narodowości kulturowo było uznawane za dobro a co za zło. Polityka Unii, skłania nas w kierunku liberalnego uznania ..." do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (23 dni temu)
podobny:   "Jeżeli dobrze rozumiem prawo biegunowości, to istnienie biegunowych przeciwieństw, jest kwestią niejako umowną. Nie byłoby dużego, gdyby nie istniało małe, nie byłoby długiego, gdyby nie istniało krótkie. Zatem: nie istniało by dobro, gdyby nie istniało zło. Tak jak w przykładzie z termometrem, zimno i ciepło jest wyrazem tego samego zjawiska ciepła - ponieważ zimno jest wtedy gdy ..." do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (23 dni temu)
podobny:   "@Remter: Witam Tereniu! Jak z Twoim zdrowiem, wszystko ok? Cieszę się, że odwiedziłaś eioba ... a tą miłościa to racja - dlatego nadają jej fizyczne znaczenie grawitacji, która zawsze 'myśli o sobie'. Nie mniej taka już jej natura przyciagać wszystko jak w miłości, a nie odpychać ... jak np. w nienawiści. No, a patrząc fizycznie na grawitacje ... gdy wykonuje pracę, w jakimś czasie ... też ma moc." do artykułu Co ja robię na eioba?.  (23 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska