Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Dyl Sowizdrzal:   "@pokrzywiony: dość sporo, wystarczająco by rozłożyć większość reklam na części pierwsze i stworzyć problem rozmówcy typu samczeguano. Poza tym nie mam od długiego już czasu problemów z prowadzeniem rozmów z ludzmi w realu choć głupków staram się omijać. Podrywam wszystkie dziewki we wsi , krawaty wiążę i ....a nie, to już nie ;-) hahaahahaha na poważnie... kilkanaście z tych dla niższego szczebla, ..." do artykułu Słów "coaching" i "mózg" nie powinno się używać w tym samym zdaniu....  (24 dni temu)
Koriolan:   " Hmm ... Ja już inaczej widzę ten świat. Nie ma żadnej walki ani nikogo innego. Jest tylko Miłość która nie może zginąć ... Bo jest wszystkim. Ty, ja, wszystko jest miłością. Nie widzi się jej tylko dlatego, że jest przysłonięta. No i nie wybiera się celów dla miłości. Ona jest wszystkim a więc wszystko jest jej celem :-))) (Nie ma niczego co nie byłoby celem miłości ) " do artykułu ... poligon ....  (24 dni temu)
pokrzywiony:   "@Dyl Sowizdrzal: Ja nie gadam, z nim, a on ze mną i niech tak zostanie. ;) Nie znam go osobiście. Przycichłem, bo to co pokazałem nie jest moim stylem. Spadam, z kumplami pogadać. Ps. Coraz lepiej rozumie Twoja postawę. Bywaj :)" do artykułu Upadek Sztuki?.  (24 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@pokrzywiony: Maniek , wiesz , ze do twoich teorii zrobiłem sobie out ... przycichłeś nieco, choć z Hamiltonem nadal drzesz koty ... po ki wuj, jak znata się jak łyse kunie. ;-) " do artykułu Upadek Sztuki?.  (24 dni temu)
pokrzywiony:   "@Dyl Sowizdrzal: ' ... gdzie ślimak to podgatunek ryby ... /?' ... tak mnie postrzegasz ?" do artykułu Upadek Sztuki?.  (24 dni temu)
pokrzywiony:   "@Dyl Sowizdrzal: Dużo tych kałczingów przerobiłeś ?" do artykułu Słów "coaching" i "mózg" nie powinno się używać w tym samym zdaniu....  (24 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "o w ...uj panie ... ale przemyślenia." do artykułu To za niego wyszłam!.  (24 dni temu)
pokrzywiony:   "@Dyl Sowizdrzal: Jeśli jest Duchowopopsuty , to ja jestem pokrzywiony jak drzewko Bonsai https://img.shmbk.pl/rimgsph/519519_14cd5299-72dc-4f3e-b2b0- ae5ecf09273b_max_900_1200_sztuczne-drzewko-bonsai.jpg Takie skojarzenie ;) Choć Maniek z epoki lodowcowej też mi się podoba, to jednak pokrzywiony jest bliższe. :)" do artykułu Upadek Sztuki?.  (24 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "TAAAK, co do węży to coś tu nie gra, słyszałem o wygłodniałych szczurach umieszczanych w rondlu mocowanym do brzucha, rondelek podgrzewano pochodnią a szczury wygryzały w miękkim brzuchu dziurę, kiedyś znajomy jak to usłyszał, chciał przetestować na byłej zonie, jednakże, że była przy tuszy miał szczury zamienić na bobry ... " do artykułu Średniowiecze - ciekawostki.  (24 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@pokrzywiony: Maniek, a swoją drogą czemu ty tera pokrzywiony jesteś ? chodzi o te pomidory i ogórki nie spełniające unijnych pojebstw, gdzie ślimak to podgatunek ryby ... /?" do artykułu Upadek Sztuki?.  (24 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@multifinancial: człowieku pierdolisz tak bez sensu, że twój tok rozumowania wybiega na margines mojego wywodu , choć treściwego w wymowie. 'Zgadzam się z Tobą, że trzeba szanować swoje miejsce pracy' .. gdzie ja tak napisałem ? 'Świadomośc pracownicza ?' buuhahahaha człowieku część kadrowych ma problemy z prawidłową interpretacją przepisow prawa pracy, ...ponadto prawo pracy w pry ..." do artykułu Kiedy możemy powiedzieć pracodawcy NIE.  (24 dni temu)
pokrzywiony:   "@VIVI.: :)" do artykułu Upadek Sztuki?.  (24 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@kuti: mnie bardziej zirytował niż zaintrygował ... ;-) ten pajac pomimo, że pisze część tekstów dość soczyście i wiele w tym prawdy to od pewnego czasu nasrało mu na dekiel, popada w jakieś skrajności, pierdoli o niczym, a to o swoich pierdach , a to o tym że pies mu nasral w chalupie i z tego gówna robi ' kupkę , zyciowym kołczem' popadła w jakiś absurdalny stan, do tego ta ezoteryka, jak się kt ..." do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (24 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Koriolan: @Koriolan: nie wydałem ani złotówki, nie liczyć straconego czasu ... choć nie do końca był stracony, szybciej poznałem tricki kmiotów, którzy jebią utartymi schematami i są ( przynajmniej nieliczni) mistrzami manipulacji. Żeby się z czasem uodpornić na to pierdolenie potrzeba poznać ' haha wroga' (manipulatora) i jebnąć mu kilka wywodów logicznych , że pierdoli , ale to grozi ewentualni ..." do artykułu Słów "coaching" i "mózg" nie powinno się używać w tym samym zdaniu....  (24 dni temu)
pokrzywiony:   "Wzbudziłaś we mnie wspomnienie spaceru po plaży http://www.dalekietakblisko.pl/wp-content/uploads/2016/03/lombok-pink-beach- plaza-4-1500x938.jpg , wpadłem wtedy jakby w obsesje zbierania kamyków i muszelek o różnych przedziwnych kształtach, teraz czuję się podobnie zaglądając do Twojego mailowego pokoju, w którym zbieram różnorodne myślokształty, mając nadzieję że pewnego dnia powstanie z nich piękna spójna kompozycja. :)" do artykułu ... poligon ....  (24 dni temu)
dagus5:   Nowy artykuł Jakie geny takie wyniki sportowe  (24 dni temu)
VIVI.:   "@Hamilton Starszy: nie zawsze się zgadzamy. Często nawet nie, bo ja jestem dość chaotyczna w pewnych zagadnieniach, ale zawsze była to okazja żeby nauczyć się czegoś nowego" do artykułu Upadek Sztuki?.  (24 dni temu)
szubrawiec:   "@Dyl Sowizdrzal: 'Szubrawy nie liczę, bo ciężko trafić kiedy on trzeźwy , ponadto myli kanie ze sromotnikiem , a jest okres grzybowy ;-) '-siemasz Sowizdrzale!W sobotę nałupiłem wiadro kań, myślę, po co mnie tyle? Ale zobaczyłem pod sklepikiem mą szubrawczą brać, a zrobię chłopakom radochę, dałem im pół wiadra, łoj jakie mordy od razu uśmiechnięte, niby mieli se usmażyć-jeden mówił nawet, że to le ..." do artykułu Atakowanie prawdy przez systemowych trolli na przykładzie "Dyla Sowizdrzała".  (24 dni temu)
Joanna E.:   Nowy artykuł ... poligon ...  (24 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@duchowopopsuty: @duchowopopsuty: daj spokój , ... ściągnie gacie z brązem , zdejmie pielucho majty i okaże się , że nie ma napleta ... a na klacie zapadniętej jak u szczura czoło ,ujawni nam się tatuaż myszki miki, skubi dudi i dogi dedi ;-) w objęciach na tle grafiki Warner Bros . To kolejny oszołom a'la Wróbel czy pan pomidor , szkoda na to czasu. Jest aż tak tępy , że podejrzewa nas , że Ty i ..." do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (24 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska