Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'Unie dotuje zakup maszyn' ... literówka, pewnie ma być 'Unia dotuje zakup maszyn' ? " do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (23 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Unie dotuje zakup maszyn, a nie spienięża. Spienięża się maszyny w celu uzyskania gotówki. Przeczytają to Lipski i Kajstura i narobią plotek." do artykułu Unia spienięża polskie maszyny.  (23 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Co tam bełkoczesz, kabotynie ? ..., widzę jak ta twoja życzliwość ci przez zęby przecieka, wydając syczące dźwięki. Jesteś na mnie wnerwiony, bo mam odwagę ci prosto w twarz napisać kim jesteś, a jesteś faryzeuszem." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
Jarek12:   "@Hamilton Starszy: Tak, to prawda, po robocie. " do artykułu Sopot.  (23 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: ty tu szczekasz, a może sąsiad kupił sobie telewizor. I kto napisze do władz donosik? Bez 'rzyczliwego obywatela' MK ten kraj rozkradną do cna." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
claudia:   Nowy artykuł Potrzebujesz funduszy.  (23 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Faryzeusz, kłamca." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: przypomnę ci, że to ty wlazłeś tu z buciorami zwracając się do mnie 'debilu już nawet odezwy od zapytania nie odróżniasz, a chcesz głosić jedyną słuszną prawdę'. Nikt cię o zdanie nie pytał. Żal mi ciebie i już przestanę cię rozliczać. Pa, cioteczko. Pij dużo wody, bo się odwodnisz i kto nas będzie umoralniał?. O takiego chama jak ty nie jest aż tak łatwo. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: 'Cieć , taki sam jak ci którzy jeszcze wpierali we mnie że biorę sterydy . Gdzie napisałem że ktoś mnie skrzywdził ? Jakim bożyszczem tłumów , ty cieciu , powaga ..... jesteś niedorobiony , taki typowy genetyk , co jęczy , narzeka i biadoli. ' ... Póki co, to ty tu cały czas mędrkujesz i się popisujesz erystycznymi sztuczkami bluzgając na osoby o których nie masz po ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
Stacon:   "Podobne mamy wspomnienia. Wrażenie jakie wywarł na mnie zamek w Malborku pozostało i chętnie tam wracam będąc w okolicy, chociażby aby zrobić piękne zdjęcia." do artykułu Zamki krzyżackie.  (23 dni temu)
Stacon:   "Bardzo dobre przykłady budownictwa sakralnego, które zdecydowanie jest warte uwagi!" do artykułu Średniowieczne kościółki.  (23 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Tymi samymi trikami teraz grasz, więc sami widzisz nic odkrywczego nie wnosisz, kabotynie. Może i Polska jest współczesna ze względu na technologiczne osiągnięcia jaki się dysponuje, ale mentalnie nie tylko w twojej głowie ta sama komunistyczna propaganda tkwi, sam to teraz pokazałeś." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: tobie się już myli PRL ze współczesną Polską. To historia sprzed 70 lat. Alzheimer się kłania. Nie będę cię już gnębił. Pa, cioteczko. Pij dużo wody, bo się odwodnisz z tego żalu. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: 'Człowieku , ja biegam na nodze która była pół roku do amputacji , mam za sobą 2 operacje z zagrożeniem życia , po przeszczepie takim jak mój , ludzie odwalają kite , weź już skończ , nie lubię tak pisać , ale fakt jest taki że rozcinałem skalpelem nogę przy przeszczepie wyciągałem odłamy kości i szedłem na siłownie.' ... Teraz chcesz żyć czy się chełpić ?, ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'Ty sovieticusie będziesz jęczał i biadolił, że gdyby nie ci złodzieje miałbyś więcej ' ... wskazujesz jednostki, a takie sukcesy mają być prawidłowościami. W 'człowieku z marmuru' też pokazywali murarza przekraczającego wielokrotnie zadaną normę. Więc nie chrzań mi tu, bo znalazłeś kogoś komu się udało. Mnie właściwie też się udało, jak na warunki początkowe. Nie mamy o czym gadać. Zresztą sam to stwierdziłeś, ale jakoś ciągle do mnie piszesz." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: to czy liwa jest, czy nie jest kobietą nie usprawiedliwia twojego chamstwa. I tak byś dostał w ryja, bo nie mam zwyczaju zaglądać obrażanej kobiecie pod spódnicę. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: ' a Liwa to kobieta która pokonała raka' ... dla mnie jest awatarem, nie dała mi powodu bym jej wierzył, wkurzyła się na mnie za to że opowiadałem się przeciwko zemście i perfidnym manipulacjom." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: mam znajomego. Przed 20 laty na kredyt kupił i wyremontował halę poprodukcyjną. Miał tam hurtownię, potem coś produkował. Kredyt spłacił, interes się kręcił, a on z synem obok postawili drugą halę. Przez trzy lata spędzali tam każdą sobotę i część niedziel. Z myślą o synu - mówił. Dziwne, bo syn skończył studia medyczne i jest lekarzem. Stary jest już na emeryturze. Z ZUSu dostaje ok ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: '23 lata miałem jak był wypadek' ... to nie mieli ci z czego tej renty przyznać, tak na marginesie może i dobrze, bo musiałeś się wziąć za siebie. Ja pracowałem pomimo medycznych ograniczeń." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (23 dni temu)
Szymon Bachir:   Nowy artykuł Refleksyjnie o rodzinnej ziemi  (23 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska