Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
gwoli_scislosci:   "@Isabel: Niby jesteś inteligentna , a takie bzdety piszesz.W Afryce głodują bo przywołali to myślami , a ludzie ginęli łagrach , obozach, też od wibracji.Rewolucja kulturalna w Chinach, to zbiorowe przyciągnięcie nieszczęścia z czwartego wymiaru." do artykułu Powrót do Astrologii.  (23 dni temu)
miro von kässelbach:   "@szubrawiec: Nota bene ist eine lateinische (und italienische) Floskel, die wörtlich „merke wohl“ bedeutet und mit „wohlgemerkt“ oder auch „übrigens“ übersetzt werden kann. Niemcy pisza osobno ;-)" do artykułu Targowica to sposób myślenia o własnym państwie!.  (23 dni temu)
greenway:   "Dlaczego akurat teraz taki temat, czyżby jakieś podobieństwa z obecną sytuacją?" do artykułu Targowica to sposób myślenia o własnym państwie!.  (23 dni temu)
Felicjanna:   "@miro von kässelbach: trafniej nie można-:)" do artykułu O podróżach inaczej.  (23 dni temu)
Isabel:   " 'to co myślimy wynikałoby z indukcji pola grawitacyjnego - a w konsekwencji zaprzeczałoby istnieniu wolnej woli' - zgadza się. Ale naszą wolną wolą jest to, O CZYM myślimy. Cała reszta to prawo przyczyny i skutku. Myśli tworzą wibracje, które w działaniu z kosmosem łączą nasz wymiar z czwartym wymiarem. Wszystko to, co dzieje się w naszym życiu 'ściągamy' naszymi myślami z czwartego wymiaru, w kt ..." do artykułu Powrót do Astrologii.  (23 dni temu)
miro von kässelbach:   "Jestem strasznym fanem ksiazek czytanych po polsku dawniej sluchowisk. Pamietam kiedy z matka na starym poniemieckim pionierze sluchalem tych z polskiego radia i tych z deutsche welle. byloby super twoich tekstow posluchac idealnym lektorem bylby chyba Franz Pieczka, pomarzyc jest dobrze, pozdrawiam serdecznie ciebie i wszystkich twoich fanow. " do artykułu O podróżach inaczej.  (23 dni temu)
szubrawiec:   "@Jan Stasica: Dziękuję za odpowiedź, ciekawa sprawa z tym, niektóre źródła podają, że łącznie, inne, że oddzielnie" do artykułu Targowica to sposób myślenia o własnym państwie!.  (23 dni temu)
Jan Stasica:   "@szubrawiec: Gdy brać pod uwagę pod uwagę tłumaczenie, powinno być oddzielnie." do artykułu Targowica to sposób myślenia o własnym państwie!.  (23 dni temu)
miro von kässelbach:   "kolejne wielkie dzieki Szymonie za te slowa. lzej zyc kiedy sie to czyta. " do artykułu O sobie i ojczyźnie.  (23 dni temu)
szubrawiec:   "Ciekawie piszesz kolego...jednak z jednym się z Tobą nie zgodzę, mianowicie, ze zdaniem'Jeśli prześledzimy historię kościoła chrześcijańskiego'.KK nie jest kościołem chrześcijańskim, poczytaj uważnie Nowy Testament,a zauważysz, że KK ma z chrześcijaństwem niewiele wspólnego.To, że tak twierdzi, nie oznacza jeszcze, że tak jest.KK jest instytucją religijno-polityczną, a pierwszy i prawdziwy chrześi ..." do artykułu Dlaczego kościół przegra z hipermarketami?.  (23 dni temu)
Jan Stasica:   "@szubrawiec: W wielu tekstach widziałem obie formy, sprawdzę i dziękuję." do artykułu Targowica to sposób myślenia o własnym państwie!.  (23 dni temu)
szubrawiec:   Obserwuje użytkownika: kev  (23 dni temu)
szubrawiec:   "@Szymon Bachir: ' Ejże ,mam 797 lat i tak nie myślę,a kto ogląda M-jak miłość, twoje roczniki i przedszkolaki jaką będziesz staruszką,moherować zaczniesz ,czy kosmiczną ?'-o kuźwa! Jesteś Szymonie najstarszym człowiekiem jakiego znam, choć do Matuzalema jeszcze trochę Ci brakuje...życzę Szymciu,byś go przegonił! Zdrowia:-) " do artykułu O mydleniu oczu gównem.  (23 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@VIVI.: Ja Ci nigdy źle nie życzyłem :) , zresztą nikomu nie życzę źle :). Mnie oni śmieszą , z dwóch powodów , nie jestem kobietą , a dwa , nie sądzę by zauważali w jaki sposób i gdzie obrażają kobiety jako ogół. " do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (23 dni temu)
VIVI.:   "@szubrawiec: nie:) za co? aaa i ja nie minusuję więc luz. Napiszę nowe. Teraz zaczynam ,,Szklany zamek'' - też ciekawe kino" do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (23 dni temu)
szubrawiec:   "@gwoli_scislosci: Dobrze Serpuś mówię, bierz kwiatka, siadaj w tramwaj i do Izki na...gorącą herbatkę, taż wy przecie stare znajomki:-)A i ona pisze, że choreńka i jesienna deprecha ją złapała:-)" do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (23 dni temu)
szubrawiec:   "@VIVI.: Cześć Izka:-)Gniwasz się za to odrzucenie? Czemuś pokasowała arty? Przesyłam wirtualnego buziaka:-)..haha...pewnie...odrzucisz?:-)" do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (23 dni temu)
VIVI.:   "@gwoli_scislosci: aaa tam akcja protestacyjna. Raczej melancholijny weekend. Wypadł mi dysk więc leżę, do tego pogoda taka za oknem, że nawet wesza nie patrzy w stronę drzwi co w obecnej sytuacji to i lepiej. Co do Zdzisia - niech szaleje z punktami. Na Zdrowie , ale tego nie da się czytać nawet po litrze. Naszło mnie dziś oglądanie filmów. Zrobiłam powtórkę z Nieśmiertelnego. W końcu to i moja mł ..." do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (23 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@szubrawiec: Vivi kwiatka w ramach przeprosin ? Chyba lobem i nawiewać :P haha ..." do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (23 dni temu)
szubrawiec:   "@gwoli_scislosci: Noo...rzeczywiście,Zdzisław ze Zbychem nasmażyli jaj...sadzonych:-) haahaa" do artykułu Wywiad z przyjaciółką.  (23 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska