Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Koleś wyglądasz jakbyś ćpał heroinę, a gadasz o alk, jesteś synem alkoholika, sam miałeś problemy, dalej gadasz o alk.Ja w ogóle nie pije alkoholu co do ciebie nie chce dotrzeć, nie interesuje mnie specjalnie, że nie rozumiesz, prostego zdania." do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: I co to ma do rzeczy ? Znowu chlejesz do lustra i nikt z tobą gadać nie chce ?" do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Pętaka zobacz sobie w lustrze, ewentualnie na waszych 'meetingach' 'niedorobów'. O tak agresja, a skąd ta agresja i komu ty możesz dać manto :)? 30 kilosów 'podobno' robisz na rowerze na luzie, ci powiem że ta 'biurokracja' rzeczywiście taka sobie, panie cwany :). p.s. Śmieszy mnie twoje jęczenie i szukanie dziury w całym." do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Właściwie to nie temat na forum publiczne, ok masz racje. Po prostu mnie ten pętak tu rozprasza, zaczepia, a jak potem dostanie manto to potem będzie jęczał jak gówniarz który dostał klapsa. " do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Eee ostrożnie z moim ojcem ok ? Twój był alkoholikiem, mój nie, pamiętaj że sam o tym pisałeś, poniekąd kończył polibudę, dziadek był nauczycielem matematyki. Od której ciebie uczyli od 3 ciej ?" do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@SerpicoLightVersion: 'Specjalnie dla ciebie powinni wprowadzić system, gdzie 7 latki oceniają nauczycieli ' Te wychowany na literaturze Łysiaka, w której klasie podstawówki uczono fizyki ? Ponoć masz maturę, pewnie tatuś ci kupił ?" do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
gnostyk:   "@pokrzywiony: Oj tu bym się nie zgodził Mariusz, zmienił się i to bardzo, mam grono przyjaciół, to nauczyciele starej generacji, zbyt obszerny temat do dyskusji więc się wycofuję :) " do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Pewnie że nie, 3 lata prawie, spędziłem z dziewczyną która studiowała fizykę optyczną, widziałem czego się uczyła, gówno wielkie byś z tego zrozumiał, wklejki z wikipedii nic nie zmieniają.Drugi najcięższy wydział , jeśli chodzi o fizykę, na polibudzie.Pajacowanie ? Po prostu nie wiesz o czym piszesz." do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Na szczęście mnie też nie, choć akurat ja lubię nowe doświadczenia i rozszerzanie wiedzy bardziej niż piwo i pajacowanie. Niestety podejście do publicznego nauczania się niewiele zmieniło. Napisałeś że Matematyka to coś zawiłego, owszem dla kogoś ze złym przygotowaniem to tak. Masz racie ta rozmowa to nie pod ten artykuł, samo jakoś tak zeszło." do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
gnostyk:   "@pokrzywiony: Mariusz, ten temat mnie już nie dotyczy, podstawówkę kończyłem ponad pięćdziesiąt lat temu :) " do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Specjalnie dla ciebie powinni wprowadzić system, gdzie 7 latki oceniają nauczycieli i w wyniku referendum, usuwają, takich jak ten polonista hahaahah ..... Ludzie zmieniają kierunki, przechodzą z jednej uczelni na inną, a syn twojej żony był przywiązany do krzesła przez 2 lata.Pewnie dużo było 'pierdół' nie przypominam sobie żeby w 'Przysposobieniu do życia w rodzin ..." do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Oby to robienie nie okazało się kolejnym bublem, jak większość dotychczasowych reform, ja w każdym razie straciłem wiarę by polska biurokracja mogła coś sensownego przeprowadzić. Może zaczną walczyć z Teletubisiami albo Bolkiem i Lolkiem, fakt pomysłów to tam nie brakuje." do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
gnostyk:   "@pokrzywiony: Owszem, robi się, to już zaklepane w parlamencie :) " do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
gnostyk:   "Artykuł jako artykuł jest dobry więc plusuję, komentował jednak nie będę, jako przedstawiciel starszego pokolenia mam inny ogląd tego problemu, pozdrawiam :) " do artykułu Relacja z nastolatkiem.  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: ' Co tu ma się zawalić Mariusz, szkolić kadry na wyższym poziomie, wprowadzić lub przywrócić dobry program i finisz :) ' Takie proste, tylko dlaczego się tego nie robi, tylko ciągle eksperymentuje na żywym organizmie ?" do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
Agacia1980:   Nowy artykuł Relacja z nastolatkiem  (27 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: W wieku 14-15 lat, uczyłeś nauczyciela, czyli osobę dorosłą fizyki z zakresu 7 i 8 klasy szkoły podstawowej, co to ma być żart hahaha ? Przecież tam są podstawy same, musiałby być niedorozwinięty, żeby nie rozumieć hahahaha ....... Nie ukierunkowali cię, ojej, ale alkohol to umiałeś pić tak ? hahahaha ............... Weź się już panie genialny, nie ośmiesza ..." do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
gnostyk:   "@pokrzywiony: Co tu ma się zawalić Mariusz, szkolić kadry na wyższym poziomie, wprowadzić lub przywrócić dobry program i finisz :) " do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@gnostyk: Tylko jak w przedmiotach ścisłych, zawali się nauczanie na poziomie podstawowym to potem to jest bardzo ciężko naprawić. Ja jestem spokojny, szkoda mi czasu i życia młodych ludzi, którym się to marnuje, tylko dlatego żeby jakiś nieprzygotowany nauczyciel mógł mieć pensje. Dobrze przygotowany nauczyciel, potrafi dość złożone zagadnienia wyjaśnić w paru zdaniach, a partaczowi co sam kompletnie nie ma pojęcia o tym czego uczy to i lat braknie. " do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)
gnostyk:   "@pokrzywiony: Spokojnie Mariusz, ja mówiłem że język matematyki jest trudny i przytoczyłem przykłady rozszerzone, co się tyczy nauczania podstawowego to również mam wiele zastrzeżeń i to na wielu płaszczyznach, wiele lat temu przychodzi kolega i mówi że u córki w podręczniku czyta że ziemia jest okrągła a dowiódł tego Gagarin gdy poleciał w kosmos. A są i tacy co protestują przeciw 8 + 4, i wszystko jasne." do artykułu Ballada o miłości.  (27 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska