Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
podobny:   Nowy artykuł Świadomość pozorna ...  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Nędzniku, gdybyś zrozumiał to co przeczytałeś, to byłbyś innym człowiekiem. A żeś nic nie zrozumiał, to jesteś jak ten nędznik który na samym końcu odebrał sobie życie, kiedy w końcu zrozumiał że to w co wierzył było fikcją. " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Chciałbym żebyś przeczytał Nędzników, ale tego nie zrobisz, możesz się teraz 'powozić' na tym ze film oglądnąłeś z tym następnym koszmarnym grubasem, który jak nie chciał płacić podatków to pokochał Putina strasznie. Jesteś burakiem i nic na to nie poradzisz." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Dobry dowcip to twoje życie hahaahha ..........dobry czarny humor ! hahaah" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: 'Jesteś kretynem, poważnie ...' Patrz a ja myślałem, że ty żartujesz, że tylko ... Kwiii kwiiii kwiii ... A Ty mówisz ... Poważnie ... :-))) Dobry dowcip :-))) " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Chcesz oglądać potop ? https://www.onet.pl/?utm_source=detal_viasg_wiadomosci&utm_medium=synergy& utm_campaign=allonet_detal_popularne&srcc=ucs&pid=1ebc3fbe-34ed-45fa-9621- 7be87dc671f9&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2 https://wiadomosci.onet.pl/kraj/powodz-na-poludniu-polski-rosnie-poziom-wod- relacja-na-zywo/9e045dg?utm_aureus=qZ96dKmD,5b29603b-0a54-495c-b22d- 1edc2075d358" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: To jest na podstawie książki ciemna maso haha ..........dlatego ci pisałem, że ty nie wiesz oczywiście co zrobiłeś wstawiając link w kontekście rozmowy hahhahah Potem płaczesz że się ciebie upokarza, sam to robisz :D To jeszcze sobie Potop oglądnij hahaahha" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Obejrzałem se film 'Nędznicy Les Miserables' , wyżej jest link. Bardzo wymowny, lepszy niż musical ... ;)" do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jesteś kretynem, poważnie, od paru lat siedzisz po portalach opisując ludzi 'ego' i teraz stwierdzasz ze ja nie mogę się przed czymś powstrzymać, ja cię mam w dupie człowieku. Co więcej wszyscy mają cię w dupie. Moje pieprzenie hahahaha, tłusty debilu, zamiast siedzieć i pisać bzdety o różowych sweterkach zrobiłbyś coś kurwa ze sobą, cokolwiek sensownego ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: he he he ... Nie potrafisz się powstrzymać od opisywania innych ... Biedaku ... Jedyną odpowiedz na Twoje pieprzenie to ... . Kwiii kwiiii kwiii ... " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Dalej pieprzysz to samo, to ty zacząłeś jakieś ocenianie mnie, dlatego na ciebie uwagę zwróciłem, tak bym nie zwrócił. Sobie możesz opisywać swoje urojenia na mój temat ewentualnie, analizuj siebie, wygodnie ci jest mieć w dupie 3000 twoich życiowych błędów które doprowadziły cię do stanu z dziś, a twój stan jest OPŁAKANY. A łzawe story o twoim ciężkim niby życiu, to sprzedawaj razem z oscypkami z Wróblem." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: he he he ... Tak napierdalasz po ludziach, że nie zauwazyles, iż ja Cię nie oceniam. Owszem, opisuje Twoje głupie ego jak stodoła ale to tylko ego ... Ty nie jesteś ego. Kim jesteś SAM musisz dla siebie sprawdzić :-))) " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Pracujących mniej, nieśmiało ci przypominam że w moim wieku już nie robiłeś nic i trwało to od paru lat, dlatego nie możesz być kimś od ocen, kogokolwiek, nie wspominając o ocenach obiektywnych. Nie chce to do ciebie dotrzeć bo tak jest ci wygodnie. Co więcej, nie musiało tak być jest to wynik twoich decyzji. Człowiekiem stworzonym do DZIAŁANIA, a nie do pierdolenie trzy po sześć. Tym jestem." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: przepraszam, nie napisałem wystarczająco jasno ... . Nie wiesz kim jesteś w środku, kim jesteś naprawdę ? . Facetów w średnim wieku jest od zajebania. Ty jesteś jedyny ale nie wiesz w czym :-))) Kwii .... " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Koriolan:   " 'Tworzenie związków z ludźmi – a przede wszystkim z samym sobą – jest bardzo trudne. Dlaczego tak się dzieje? ' Cóż ... Z mojego doświadczenia wynika iż jest to trudne bo nikt nie wierzy biblii. W niej wyraźnie pisze ... - ułóż sobie relacje z Bogiem a reszta to będzie pestka - Można to przełożyć na ... - ułóż sobie relacje z Absolutem ... - samym sobą ... Itd. Generalnie warto zobaczyć kim się jest w środku :-))) " do artykułu Tworzenie związków z ludźmi.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Pracującym mężczyzną w średnim wieku, jednak wiem hahaha :) A co do picia , przykro mi ale nie chce być lujem, no jest mi przykro, nie chce mi się także naśmiewać z twojego artu ze spotkania, chodników haahaha Świadomi mają taką świadomość ze aż im ciała znikają, łącznie z twarzami, a tu jest akurat dość hm ... no ... tak sobie hahaahahahahaa ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: wiem biedaku ... Ty ani nie pijesz, ani nie popijesz ani nawet nie poseksisz ... No biedak jesteś totalny ... I nawet nie wiesz kim jesteś :-)))) .kwi kwi kiwi ... " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ta ta, chwilę byłeś mnichem pustyni, a potem się okazało że jedzenie picie i sex to życie hahaha ......... Dno, Krzywy to taki upierdliwiec tylko , ty jesteś pieprzonym dnem :). No no biedaku to sobie możesz zapodać do zięcia tracącego radość życia hahah I się kurwa nie dziwię, twoja córcia to musi być nieźle poryta po tacie." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: ...biedaku ... Kwiiiiiiii .... " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Przecież wstawiałem, wpisz sobie Koriolan, benedyktyni w google i zobacz ile tego jest, wcześnie laicka, Wróbel już chyba wisiał na włosku policji, bo wyzywanie ileś czasu 90 letniego opata, czy tam mnicha , to takie sobie jest haaha...........w końcu przestał. W jeden weekend z trzy miechy temu sobie poczytałem for fun. Książkę tam napisali, zwyczajowo o N ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (4 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska