Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: a ja już 15 razy przeczytałem evercuśtama i ma 15 odsłon. Jesteśmy kwita." do artykułu Pytania początku XXI wieku.  (9 dni temu)
Serpico:   "@jotko49: Jeszcze bzdety o tych wszystkich tajnych niemieckich projektach z okresu drugiej wojny, tacy byli zajęci kosmitami i spodkami, że nie zdążyli na szczęście z bronią jądrową, świat uratowały badania nad UFO. Starzeję się, wcześniej nie zauważyłem że ty jesteś odrealniony i to dość mocno, tylko te wieczne wodolejstwo i miksowanie tematów. W sumie mógłbyś doł ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Serpico:   "@jotko49: https://dziendobry.tvn.pl/a/kosmici-odwiedzili-polske-w-1978-roku- Masz link jak chcesz zobaczyć spazmy, 'ja tez pracowałem na uczelni', no tak, dopóki nie dostałem kopa w dupę hahahah ...... Oczywiście, ten Friedman o którym on mówi, też wyłapał buta, a od 2019 czeka na inkarnację nową, ewentualnie już ma. ędziesz mi musiał jakoś wybaczyć że zna ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Marcin Sznajder:   Nowy artykuł Pogromcy huraganów  (9 dni temu)
Serpico:   "@jotko49: Sto tysięcy naocznych świadków, chyba jehowy, jak dojdzie do miliona i dołączą niewidomi i głuchoniemi, to będzie coś, będziesz mógł napisać że jest ich już milion, tylko niech któryś wygrzebie 'Zorkę' z piwnicy hahahah Jakby jakiś niewidomy stwierdził że słyszy odgłos latających spodków, to dla ciebie byłby nausznym świadkiem hahah Wyłączając twoje prowokowani ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Dałem + za komentarz ...-:)" do artykułu Pytania początku XXI wieku.  (9 dni temu)
Mirosław Naleziński:   "Aby nie wyrzucać klasycznych a działających żarówek (wszak to marnotrawstwo - wyrzucanie dobrych jeszcze rzeczy) wymieniam w domu przepalone żarówki klasyczne na ledówki. Bez większego sensu jest wyrzucanie działających. Ponadto sądzę, że im rzadziej używana jest żarówka (np. w piwnicy), tym mniej opłaca się ją wymienić na ledówkę. Żarówka w piwnicy działa 20 lat, a ledówka (pewnie jak opona) po pewnym czasie, niezależnie od świecenia, starzeje się..." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (9 dni temu)
Mirosław Naleziński:   "Mam poważne obawy co do tych 10 tys. godzin. Skąd taka równa wartość się bierze? Są różni producenci, są różne ceny (markowe i byle jakie) a wartość 10000 h? Od paru lat mam oszczędne i już parę żarówek/ledówek wymieniłem, więc na pewno nie mają 10000 h. Natomiast ma w domu jeszcze żarówki pokomunistyczne i mają się dobrze..." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (9 dni temu)
anetanowak:   "http://grecolublin.pl/" do artykułu Jesteś tym, co jesz!.  (9 dni temu)
Hamilton:   "'Polacy mają szansę, żeby wyznaczyć ludzkości cel i wskazać sposób na zmianę biegu historii. Po raz kolejny'.. Adasiu po raz kolejny napisałeś wielkiego evercustama, ale z wielkim patosem. Naród ci tego nie zapomni, bo Jezierski z Narodem a Naród z Jezierskim po wsze czasy. Tak myślałem, że jedynie pod przewodnictwem Adasia Polska może być awargardą narodów świata. " do artykułu Pytania początku XXI wieku.  (9 dni temu)
Serpico:   "@jotko49: Zamiast próbować mnie prowokować, lepiej uważaj z bąkami, bo następny może być na tyle dużym wysiłkiem fizycznym, że ci pikawa dziadek wysiądzie, panie Słowianin. Co do Adasia, wątpię czy ty rozumiesz o on pisze w tematach ewolucja i nauka, odrzucasz taśmowo jak cep, a te artykuły są normalne, dla normalnie myślących ludzi, poniżej przeciętnej inteligencji jesteś, jeśli ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Serpico:   "@jotko49: Lokum to mam razy dwa, komuszku z jakiegoś komunalnego syfu, rozpłakany że musi leki brać. Sądzisz że będę marnował czas na użeranie się z tobą dziadu borowy ? To sądź dalej. Ta daruj sobie i sp. pod podstawówkę, tam twoje miejsce, może już gdzieś się uczy reinkarnacja małżonki, oby została tym razem lekarką. Zmurszały trepik. Milo ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Serpico:   "@jotko49: Jesteś pajacem, chyba się cieszę że trafiłem, to nie był żaden pokaz zajechany dziadziu, to było po tym jak mnie wyzywali ileś razy od kalek, a przepity podobny pisał że by mi włożył głowę do kibla. Co zazdrościsz trepiku sprawności ? Ubaw po pachy, bo zazdrościsz kolesiowi który prawie stracił nogi. To sobie wklejaj genetyczny pomiocie, tylko potem się nie dzi ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
jotko49:   "@szubrawiec: ;-)) Zanim napiszesz pierwsze zdanie, doradzałbym przemyśleć zamiary, ewentualnie skonsultować się z... Oczywiście nie załatwisz sobie pancerza współczesnego sapera z pola walki, lecz solidne chlapacze są nieodzowne. Musisz także zabezpieczyć ekran, nim wyskoczy przesławny karateka z pokazem ciosów nogami, ostatecznie różowy pas ma i zobowiązuje. Sam widziałeś jak u niego wyg ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
seta1212:   " Tylko Marcinie jak ktoś słusznie zauważył nie jest ujmą popełniać błędy ale pozostawać i trwać w błędzie. Ale ta korekta już wymaga odrobinę klasy.Dotykasz ważnego tematu - jak zawsze ))" do artykułu Błędy są częścią życia.  (9 dni temu)
Marcin Sznajder:   Popularny artykuł: Błędy są częścią życia  (9 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Pytania początku XXI wieku  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Hamilton: hahaha 'po południu'. Dobra, idźmy na kompromis 'w po łudnie', by nie było nudnie." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: obie dziewczynki w cywilu są pilotkami amerykańskich F16. Albo kukuruźników. Sam już nie wiem, ale mówią, że ta Katiusza wychadiła po to by UFO oglądać, tzn. chłopa swojego jak wracał z nocki popołudniu." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska