Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@liwa: Liwo, zaprawdę powiadam Ci, żeś zadufana przypisując mi alkoholowe zwidy:-)Powiadam Tobie, że nic takiego nie mam:-)Dobranoc i kolorowych snów Ci życzę:-)" do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
_serpico_:   "@szubrawiec: Też nie wiem skąd to wymyśliłeś :) , z zadufaną., jeszcze jakbyś napisał o królowej dżungli, to tak, to w sumie hahaha widać .. :), ale Liwa ? Przestańcie w ogóle porównywać ludzi, nie chcę dożyć momentu , gdzie będę porównywany za z Dalaj Piotrem :P.:) i ktoś wymyśli że jesteśmy podobni :)" do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Na szczęście kopistom łbów nie ścinają ani nie urywają. Przyczyna jest prosta. Kopista w miejscu łba ma wrzody." do artykułu Merkel ma akta Oscara vel D.Tuska.  (20 dni temu)
liwa:   "@szubrawiec: bzdurzysz.. to chyba Ty nie wiesz co znaczy 'zadufana', skoro przypisujesz mi bezpodstawnie, w swoim alkoholowym zwidzie, takie cechy.. spij dobrze.. " do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@liwa: Przepraszam za kolokwializm, to taka regionalna gwara:-).A 'zadufana'jest w Twoim słowniku?:-)" do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
liwa:   "@szubrawiec: a co znaczy 'zaudana'? w moim zasobie słów, nie mam tego słowa.. nie znasz mnie, więc nie wiesz jaka jestem.. nie próbuj odgadnąć, nie uda się to.. :)) pisanie o moich cechach, to jak rysowanie na wodzie, bez sensu.. dobrej nocy.. " do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@liwa: Liwo! Jesteś zawzięta i zaudana...ale to też bywa urocze:-)" do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: co twoim zdaniem jest lichwą? Mógłbyś to zdefiniować?" do artykułu Zakres i Stopnie Zarozumialstwa.  (20 dni temu)
liwa:   "@szubrawiec: nie podlizuj się, wcale nie jestem urocza.. :) znowu mylisz mnie z kimś innym :) poza tym, przez pogrubione denko butelki nie zbyt dobrze dostrzega się realny swiat.. ochydny masz awatar, nawet jak chlejesz, to nie powinieneś się tym chwalić.. " do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
_serpico_:   "'Dochodzenie do prawdy jest mową nienawiści' Eh .. wspomnienia :) , użytkownik serpico używa mowy nienawiści ! hehhehe :P. I to wszystko zablokowało szanse rozwojowe ludziom ? Wiesz kto najbardziej narzeka na to ? Ludzie którzy mają gorsze wykształcenie niż Owsiak, a na deser jedyne co robią to narzekają , a on jednak jest aktywny. A kim jest autor ? Nie czasem byłym kolegą z którym się p ..." do artykułu Żałosne wycie wnuków i dzieci zdrajców Ojczyzny!.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@liwa: Tak, tak Liwo! to prawda, potwierdzam!Jesteście obie bardzo urocze:-)" do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
_serpico_:   "@milord36: To nie tak Lipski ,zakochałem się w Kasi Tusk, serce nie sługa, od tej miłości chyba przeglądnę twoje arty pod kontem praw licencyjnych, choć z drugiej strony , to masz tyle wyświetleń że .... hm gra nie za bardzo warta świeczki. Nie chodziło mi o ten , odkryłeś , pewnie że zachęca,a co sam tylko będzie agitował ? Prawica ma tyle mediów że jakby się wszyscy wzięli do roboty , zostalibyśmy drugą Japonią, a tak miało być :)." do artykułu Donald Tusk strzela sobie w łeb katolicko-nacjonalistyczną Konstytucją 3 Maja.  (20 dni temu)
liwa:   "@zakrawarski: podobnego????? raczysz żartować.. idę spać a Ty mnie rozśmieszasz :)))) " do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
zakrawarski:   "@liwa: Liwa pomylilem dziewczyny, to Izabela lezy pod spodem. Jest latwo mylic dziewczyny, bo macie wiele podobnego ze soba !" do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (20 dni temu)
_serpico_:   "@Henear: Niby racja ..anyway nic z tym nie zrobisz , no chyba że się stonuje , albo znudzi, pewnie gdyby byli admini , gdzieś na początku buddyjskiego hejzel, dostałby czasowego bana za słownictwo , wtedy albo by wrócił albo nie, ale kurczę poważnie , Piotrek by miał po koncie , ja pamiętam jak tu było kiedy byli admini , dużo rzeczy by nie miało teraz miejsca.z adminem.Zresztą Lipski też ..." do artykułu Apolonia (Matka-Polka) - kobiecy symbol (logo) Polski.  (20 dni temu)
milord36:   "@milord36: Lubisz Tuska pisz o nim w samych superlatywach pisz prawdę. " do artykułu Donald Tusk strzela sobie w łeb katolicko-nacjonalistyczną Konstytucją 3 Maja.  (20 dni temu)
milord36:   "@_serpico_: Ten autor jak czytałeś całość zachęca do rozpowszechniania. Znów propaganda co mam kopiować.Niewygodny artykuł po prostu nie czytaj." do artykułu Donald Tusk strzela sobie w łeb katolicko-nacjonalistyczną Konstytucją 3 Maja.  (20 dni temu)
Henear:   "@_serpico_: nie mówie O tobie tylko o formie jakiej używa Dyl. Może być super inteligentny, jednak co za dużo to nie zdrowo. Jak widze idiotę na ulicy to nie mówię mu o tym bo w sumie po co?" do artykułu Apolonia (Matka-Polka) - kobiecy symbol (logo) Polski.  (20 dni temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska