Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "@gwoli_scislosci: Spływasz?" do artykułu Wojna.  (29 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Jak chcesz się koniecznie o sobie coś dowiedzieć , to rozpatrz co byś zrobił na jego miejscu : https://www.youtube.com/watch?v=6c75cOL0G8I To jest miłość i jedna z najpiękniejszych scen w historii kina jaką widziałem, ona się starzeje , a on jest wiecznie młody i jest z nią do samego końca." do artykułu Grawityzm (rozważania).  (30 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Za 20 zł to można mieć syfa :P.Ten film to ratuje tylko obsada aktorska , kwestia gustu." do artykułu Grawityzm (rozważania).  (30 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Adam Jezierski: Co któryś idiota z brakiem myślenia , wierzy w takie przepociny jak twoje, a cała 'strefa blogerska' to 80 % tacy jak ty, ludzie co nie maja co ze sobą zrobić i wymyślają bzdety ,a później ślą to w eter , ciężko z tym walczyć . w zasadzie się nie da , śmietnik informacyjny zrobiliście z netu i z każdego portalu, na jaki wchodzicie. A teraz idę lulu ! Dobranoc ! p.s. I bardzo dobrze , w końcu się ktoś za ten syf wziął choć w minimalnym stopniu." do artykułu Wojna.  (30 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Adam Jezierski: To czekaj zdronowany zindukowany , cepie : http://www.eioba.pl/a/4kqi/rq-170 'Żeby zdać maturę w Iranie trzeba znać poezję Mickiewicza, Szymborskiej i Miłosza. Konieczność skomentowania polskiej literatury może być tematem na maturze. Różnic na niekorzyść polskiego wykształcenia jest znacznie więcej. W zakresie przedmiotów humanistycznych i ścisłych. W ..." do artykułu Wojna.  (30 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: Truchło serpico już spłynęło. Teraz możemy czekać na gwoli ścisłości." do artykułu Wojna.  (30 dni temu)
zakrawarski:   "@Felicjanna: Odprezajace...do celu pelzajace...z ambony bluzniace... przed wyborami obiecujace...zacier destylujace...destylat dwie Felicjanny zlopiace... i w transie do boga o przebaczenie sie modlace...boga o nagrode dla zakrawarskiego proszace... ...na koncu dylowi jaja hustajace...masz je gorace ? " do artykułu Co ja robię na eioba?.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@trabant, @gwoli_scislosci: już napisałem, że ten film jest dla mnie wielopoziomowy ... Poziom alfonsa jest najprostszym i wychodzi bez żadnego wysiłku. Jednak są inne poziomy i rozważania. Pomyśl np co czuła i jakie myśli mogła mieć żona a i można rozważyć o co chodziło milionerowi. Prostytutka za milion to trochę dużo ... Litwinkę można podobno mieć za 20 złotych :-))) " do artykułu Grawityzm (rozważania).  (30 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski:. no widzisz ... Już Ci Felucjan/ka odpowiedział :-))) " do artykułu Co ja robię na eioba?.  (30 dni temu)
Felicjanna:   "@zakrawarski: krążenie poprawiające, humorek (szmerek) powodujące, kontakt ułatwiające, do tańca porywające, stres oddalające i... pisanie na eioba wspomagające" do artykułu Co ja robię na eioba?.  (30 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Picie posilkowe ......oslabiajace....oglupiajace.....kaca dajace....kase pustoszace..... wymioty powodujace......zanik pamieci dajace.....czy pisanie na eioba sprawiajace...?? " do artykułu Co ja robię na eioba?.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: no albo od tego ... Co wypił :-)))) " do artykułu Co ja robię na eioba?.  (30 dni temu)
zakrawarski:   "Prawa fizyczne,.....oddają naturę swojego odkrywcy: są projekcją tego, co człowiek ma w sobie. To zalezy od czasu ktory uplynal od ostatnieg posilku !?" do artykułu Co ja robię na eioba?.  (30 dni temu)
podobny:   "Nie myśl - bo to Twoje myśli Ciebie 'zabijają'. " do artykułu Księga smutnej prawdy..  (30 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Ten film jest naciągany do bólu , koleś z problemami finansowymi idzie do kasyna by je rozwiązać , zabiera żonę , atrakcyjną , bo jakby to było żeby taki koleś nie miał atrakcyjnej żony , lipa , spotykają multimiliardera , który nie ma co robić z kasą , tylko przep... ją w kasynie , ewentualnie udowadniać innym ludziom że wszystko można mieć za pieniądze, no i chce się przespać ..." do artykułu Grawityzm (rozważania).  (30 dni temu)
podobny:   "Bóg jest Bogiem żywych, bo dla Niego wszystko żyje. Nawet śmierć." do artykułu Zastygła dusza i lotne ciało....  (30 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Pewnie że się nie da , Adaś będzie nap.. do usranej śmierci te swoje 'fazy ' z dronami , ewentualnie że nim się służby opiekują , jeden blog zamkną , znajdzie inny , a takich 'Adasi' są TONY :) Co jeden 'Adaś' to lepiej spaprana głowa i przemożna chęć pokazania swoich teorii , przeważnie idiotycznych , tylko jak 'Adasiowi' wykazać że są debilne , to 'Adaś' dostaje nerwów :)." do artykułu Wojna.  (30 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Bez udziału firmy POL-CAT i mafii męsko damskiej to nierealne. Chyba, że dla każdej parafii kupi się 10 cepów i dojarkę. Albo odwrotnie aby zmylić klimat." do artykułu Przewidywany bieg wydarzeń w Polsce i na świecie.  (30 dni temu)
Henear:   "Czy to 'najnowsza historia Polski'?" do artykułu Księga smutnej prawdy..  (30 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska