Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Janusz Dąbrowski:   "@Izabella: Ja również... :)" do artykułu Świąteczne frustracje....  (22 dni temu)
Izabella:   "@swistak: ooo z tym się zgodzę:) " do artykułu Świąteczne frustracje....  (22 dni temu)
swistak:   ",,Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. Większość kochających rodziców i krewnych popełnia je z uśmiechem na twarzy.’’ zamieniając w nas obraz Boga Ojca w karykaturę, kreowaną ze wściekłą nienawiścią przez ojca kłamstwa." do artykułu Świąteczne frustracje....  (22 dni temu)
Izabella:   "@swistak: z pewnością są i tacy, ale w jakim procencie robią to heteroseksualni?" do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (22 dni temu)
swistak:   "@Izabella: Homoseksualizm to promil, który stanowi parawan dla 10 % pedofilów" do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (22 dni temu)
swistak:   "Prorok co pewnie był w piekle, oswaja jego design ateistom. " do artykułu HR Giger, a Sztuka Współczesna.  (22 dni temu)
Izabella:   "@Rafał Kramek: hmm... czy słabła?? w 11.09.2011 - z ogromną orkiestrą pokazywał nam inny świat na wrocławskim koncercie. to był jeden z najpiękniejszych koncertów, w których miałam okazje brać udział. szukał szczęścia, swojego miejsca - jak każdy. Czy znalazł? opowiadał o tym na swoich płytach" do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "@Hamilton Starszy: Świstak ma jednak klasę, to się czyta czasem to co napisze... i oczywiście nie głosuję z zasady na tekst, bo to jednak indoktrynacja. Lipski bywa, że udostępnia interesujące społecznie tematy, to czasem głosuję na artykuł. On po prostu dzieli się tym co go zainteresowało. I główna różnica, tamtych autorów z tym, Milord i Świstak mniej wrzucają za jednym razem i ładniej jest to sformatowane, lepiej się czyta. " do artykułu Księga Rodzaju 19,26-29.  (23 dni temu)
Izabella:   "@sicario: lista jest o wiele dłuższa... smutny dzień, smutny rok..." do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
Rafał Kramek:   "On mial ta magie i przez swoje utwory budzil emocje,koil rany i zabieral na chwile w daleka podroz. Bardzo go lubilem,choc nie znalem, szkoda, ze jego Gwiazda slabla przez ostatnie kilka lat. Szukal czegos, nie wiem, czy znalazl." do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "tak Panowie, każdemu po słowie, Henear, ... surfować i owszem, do dziś mam 'marzenie żeby zrobić uprawnienia i polatać poserfować helikopterem po niebie, a nie na ziemi wśród niestety ogromu łajna. Człowiek to największa zaraza na tej planecie ,która ją coraz szybciej niszczy, ale zielony ' nie jestem, nie wojuje i nie przykuwam się do drzew, za kobietę z intelektem , która zamiast zmywać gary wol ..." do artykułu C.D.Kościół katolicki odbiera ludziom możliwość prawdziwego wglądu w sens życia.  (23 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "od zawsze rozchichotana trzpiotka idiotka budziła u mnie mieszane uczucia, natomiast twarz (jeśli tego złoczyńcy ryj można by tak nazwać ) tawarisza putina zawsze intrygowała, niestety jako Dyl pierdzi-pieta powinienem chichotać tu do rozpuku to niestety na codzień noszę ryj jak tawarisz. Kiełznając emocje, owszem można stracić kontrolę nie tylko nad własnym życiem ale czasem nad zwieraczem ;-) (z ..." do artykułu Raz do roku.  (23 dni temu)
piotrwrobel:   "@Dyl Sowizdrzał: Ja tym wszystkim o czym piszesz się nie zajmuje. Nie zajmuje się też tym co piszesz. Wiedziałem co napiszesz, więc twoje pisanie jest nie interesujące. Ja dziś byłem z psami w górach. Mam cztery psy. Ugotowałem obiad dla nas i chorej sąsiadki. Zaniosłem jej i nakarmiłem też jej psa. Trochę śpie, trochę przygotowuje pracę na jutro. Mam ciepło. Na około jest pięknie. Kocham wszystko ..." do artykułu C.D.Kościół katolicki odbiera ludziom możliwość prawdziwego wglądu w sens życia.  (23 dni temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: myślę że spokojnie byś podołał, grunt to nie brać siebie zbyt powaznie. I uspokoić się na ten czas. Choć ją lubię pisać na kawie. Co do prostych ludzi, oni też maja swoje problemy a problemy istnieć będą zawsze choćby nie wiem jak kto był inteligentny. To jak z piramidą maslova, jeśli nie zaspokoją podstawowych potrzeb nie pójdą dalej. Wiesz ja np nie cierpie ludzi którzy ..." do artykułu C.D.Kościół katolicki odbiera ludziom możliwość prawdziwego wglądu w sens życia.  (23 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@Henear: Hej, to nie jest temat na art. Wątków w mojej Dylowej głowie jest aż nadto, od szczęścia, euforii , miłości, nienawiści i tysiąca innych rzeczy ... do życia ... po samozagładę , nie czuję się ponadto na siłach by stawić czoła tak ciężkiemu wyzwaniu. Na marginesie powiem Ci, że zrezygnowałem kiedyś z czytania i analizy Ulissesa Jamesa Joyce'a... za cienki jestem. Sama analiza już mnie poko ..." do artykułu C.D.Kościół katolicki odbiera ludziom możliwość prawdziwego wglądu w sens życia.  (23 dni temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Dylu, napisalbys art. o tym jak postrzegasz świat, ludzi, zycie...co ty na to? Chętnie bym poczytal." do artykułu C.D.Kościół katolicki odbiera ludziom możliwość prawdziwego wglądu w sens życia.  (23 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@zakrawarski: no, i to się rozumie.dzięki i czekam." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (23 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "@piotrwrobel: @piotrwrobel: Drogi Pnie Wróbelku... aż się Pan napocił, nie zdążysz pan na obiadek świąteczny ...;-) a na urazy ja odporny, bo szydzę z głupoty i pychy, czasem sam tym samym odbijając lecące kowadło ... 'po przeczytaniu kilku twoich zdań, wyrobione mam zdanie.' książkę starą jak zniszczona tyż do ręki nie bierzesz ? 'jednym rzutem oka rozpoznaje barana' a to po ..." do artykułu C.D.Kościół katolicki odbiera ludziom możliwość prawdziwego wglądu w sens życia.  (23 dni temu)
sicario:   "Smutna wiadomość. Wilka, kolejna w tym roku strata:(... czy Pani Izabela ma racje? hmmm. Te przykłady jakie podaje - moga o tym świadczyć. Bowie też był biseksualny, Prince..." do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska