Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: przecież to ty kapusiu miałeś do mnie coś. Ja takie sieroty mam w d... Idź po zasiłek, Hamilton zapłacił podatek, mają ci z czego dać." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: zamiast zapracować na siebie kapujesz i śledzisz pewnie sąsiadów, bo mają więcej od ciebie. Moje zarobki to nie twój interes. Jak by ci się chciało pracować też byś miał, ale wolisz donosić , śledzić i biadolić." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Ja też zapierdalałem i o dotacje nie prosiłem ani nie proszę. Miałeś ze mną nie gadać, a ciągle zaczepiasz. Po za tym nie jesteś dla mnie kolegą tylko faryzeuszem nie umiejącym się przyznać do błędu. Następnym razem się ugryziesz w język zanim napiszesz słowa ' gamoniu, dostaniesz sto razy wpierdol ...'. Zachowałeś się jak bandyta i tak zostało to potraktowane." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@duchowopopsuty: Hamilton zwracał się na forum do mnie po nazwisku, realne zagrożenie jest. 'A Hamilton głupi racja , cep pracował całe życie , no centralnie idiota.' ... pracował robiąc rodakom papkę z mózgów, ciekawe ile na tym zarabiał ?" do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: zgłaszaj. Bądź choć raz mężczyzną i coś zrób zamiast wiecznie marudzić i stękać jak stara baba." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: wychowałem trzech synów, rzetelnie wykształciłem bez 500 plusów i zapomóg. Wiesz dlaczego? Bo nie siedziałem jak ty sieroto i nie liczyłem, ile ma mi dać państwo, ile gmina, bo mam mało, bo mam dwie lewe ręce i mózg mi się odkleił od narzekania i biadolenia. Zapierdalałem i jeszcze q----wa musiałem płacić podatki na takie jak ty sieroty po prlu, którym się ciągle wszystko należy. Siedzisz całymi dniami na eioba i skamlesz. Weź się do roboty." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: Zgłaszanie groźby karalnej jest obowiązkiem, wszelakie akty bandytyzmu należy zgłaszać bezzwłocznie. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pokrzywiony: słuchaj kapusiu. I wbij to sobie do zakutego łba. Nie jestem twoim kolegą, a debila obejrzyj sobie w lustrze. Zapisz się do tego stowarzyszenia bidulu. Masz ciągle mało i jesteś wiecznie pokrzywdzony bo masz dyslekcję i jesteś upośledzony umysłowo i państwo musi ci dać. Też napisz odezwę. Może coś wyciągniesz. " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton Starszy: 'Gdyby ten pan Grześ był nieco bardziej kumaty nie musiałby pytać Rady Ministrów o to co może wyczytać na oficjalnych stronach. I taka gapa chce naprawiać świat. ' ... debilu już nawet odezwy od zapytania nie odróżniasz, a chcesz głosić jedyną słuszną prawdę. Faryzeusz. https://www.youtube.com/watch?v=f7auoX5T-RY" do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
pokrzywiony:   "Miesięczny koszt utrzymania dziecka w rodzinie zastępczej wyceniono na kwotę 1969,90zł , przy standardowym modelu rodziny w której ojciec zarabia ok 1600zł/mc, a żona ok 1200zł/mc i dwojgu dzieci. Dochód wynosi 2800zł/mc , a kosz utrzymania samych dzieci wynosi 3 939,80zł/mc ..., nie licząc jeszcze kosztów utrzymania mieszkania i mediów oraz kosztów utrzymania samych rodziców. Ale pojawiają się ek ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Adam Jezierski: Nigdy nie miałem z tym problemu. Dla mnie taki sam naród jak każdy inny. Poznałem w życiu świetną dziewczynę Żydówkę. Jej ojciec był pracownikiem KW PZPR w Katowicach. Jej poglądy na komunizm były bardziej wrogie od moich. Spotkałem ją po wielu latach przypadkowo, gdy moja matka miała poważną operację. Była ordynatorem chorób wewnętrznych kliniki w Katowicach. B. ładna, b. zgrabna ..." do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii (19).  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: Przed laty gdy jeszcze kolegowałem się z whisky miałem w Sopocie przygodę. Oto streszczenie: Tupot białych mew O pusty pokład, W dali morza zew, Na głowie okład, Rozpalona krew Wdziera się do trzew I gniew o tych mew, Tupot mew, wzbiera gniew. Przy mej brwi twa brew, W łaknących dłoniach dłonie, Mo ..." do artykułu Sopot.  (27 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Według niektórych : - Każdy, kto w jakiejkolwiek dziedzinie wyróżnia się czymkolwiek jest Żydem albo w najgorszym wypadku półżydem. i taki typek ogłasza, że jest polskim patriotą." do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii (19).  (27 dni temu)
zakrawarski:   "@Hamilton Starszy: A to ze jestes w Sopocie rozpoznasz po molo tupocie." do artykułu Sopot.  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Wwalnąłeś spotem o Sopocie w sobotę po robocie. " do artykułu Sopot.  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Jak czytam niektóre portale, te nasze nocniki i inne podobne to w Polsce Polacy to ci z PiS i księża. Choć nie wszyscy, biskupi niektórzy to też żudomasony, podobno wdowcy po pracownicach ubecji, reszta Żydzi. Kitek i swistak wiedzą lepiej. " do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii (19).  (27 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Dziś mamy powrót schizy. Podobne wiadomości. Tabuny lizusów. Pierwszego sekretarza zwanego prezesem. Politykę zdrowotną, historyczną, gospodarczą, kulturalną, informacyjną, dezinformacyjną, morską, lądową, terenową, śródlądową, leśmą, rolną. Niebawem na jednego obywatela będzie dwóch polityków, agent CBA i ksiądz. Sukcesy gonią sukcesy. Morawiecki był w Indii, tam kobiety z takimi kropkami na czol ..." do artykułu Miasto, które zmieniło bieg historii (19).  (27 dni temu)
Joanna E.:   Obserwuje użytkownika: Koriolan  (28 dni temu)
Joanna E.:   "Świetny tekst... Inicjuje chęć powrotu do tych słów mimo świadomości,że są mi tak bliskie .... Lubię takie klimaty..." do artykułu Samotność, osamotnienie, bliskość i otwartość..  (28 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska