Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Mariusz Kajstura:   "@szubrawiec: ;)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "Mariusz-dzięki, Bella kazała a jakąś mam słabość do niej i nie umiem jej odmawiać:-)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
Izabela:   "@szubrawiec: ogarnij się i podziękuj gdzie trzeba :) bo nikt przecież z nas nie wybiera się do nieba :)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@Izabela: A tyś nie jaka makolągwa(czarownica) bom ja młody jeszcze i strachliwy... żebyś mnie jakiego Dyla-badyla na mnie nie nasłała...:-)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
Izabela:   "@szubrawiec: da dam!! podziękuj Mariuszowi!! no no szybko" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
szubrawiec:   Popularny artykuł: Podręcznik Wojownika Światła  (20 dni temu)
Izabela:   "@szubrawiec: nic nie martw. damy radę! trzymaj sie mnie a nie zginiesz. Najgorzej jak staniesz przeciwko mnie! wtedy biada. jak niektórym:). Wiec wiesz co robić:) jak łagodna białogłowa. miła. spokojna. zrównoważona. wiadomo:)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@Izabela: Łoj...żeś mnie trochę wystraszyła...zawiało mnie tu tajemniczością...nie strachaj mnie...piękna bom ja prosty a i bojaźliwy, wszak ze ściany wschodniej...:-)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@Remter: Słusznie i naukowo prawisz :-)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
Izabela:   "@szubrawiec: nie mój Drogi Szubrawcu. Ktoś czyni zło z punktami, aby zburzyć równowagę mądrości i świadomości. Jam Bella stoje po Twojej stronie i obyś zaraz zadośćuczynienia doczekał bo i czas na to:)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@Izabela: czyżbyś chciała rzec piękna Jezabel, że to za Twoją sprawą?:-)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
Izabela:   "@szubrawiec: ej no 6 i co jest?? " do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
Remter:   "Czy warto walczyć ze swoimi słabościami ? Życie ma swoje prawa i zawsze samo o siebie zadba ..." do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
Remter:   "Coelho wyobrażał sobie Boga własnego serca ... serca posłusznego głosowi własnego jestestwa ..." do artykułu Modlitwa Żaby.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@Izabela: Prawda mały...ale wariat:-)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
Izabela:   "@szubrawiec: wariat:):)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "@Izabela: A no to dawaj...miaaaaaauuuuuu:-)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
Izabela:   "@szubrawiec: cholera jasna...no czekaj. już se robie 7 konto i głosuje!!!" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
szubrawiec:   "Paaaaaaaaanie Zdzisłaaaawie szósty głooooos mnie potrzebny! :-)" do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (20 dni temu)
_serpico_:   "'. Chcą mieć wpływ nie tylko na życiowe decyzje. Potrzebują przestrzeni i oddechu, co często utrudnia im zaborczość i zazdrość partnerki. W efekcie mężczyźni duszą się i często z takiego związku odchodzą.' Duszą, duszą, nie jednego ciągnie żeby popływać łódką Bols,przestrzeń, wolność, kolonizacje innych kontynentów, a tu zaborcza kobieta nie pozwala, życie Zdzisław, życie." do artykułu Zaborczość kobiet?.  (20 dni temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska