Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Dyl Sowizdrzal:   "@Mariusz Kajstura: ;--) w sumie miało bardziej przypominać Pendolino ... o widzę Cię siedzisz w 2 wagonie z Koriolanem w podniszczonych garniturach z naszywkami na łokciach, na stoliku w przedziale stoi stare radio, coś kręcicie, jeden z was uderza pięścią w odbiornik , wszak to jakiś rupieć ... aha... szukacie radia wolna Europa ... " do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Adam Jezierski: zopiniowalem, czekam na ewentualną ripostę ...http://www.eioba.pl/a/4ded/zamach-na-world-trade-center#post357756" do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "AAAHAHAHAHAHAHA !!! , No to żeś mnie z rańca połechtał panie Jezierszczak, hahahahahahaha, trzeba zmienić tylko ...hahahaha kryptonim ... tu cyt . 'że nadali mnie kryptonim Fahrenheit' , ja bym napisał, że nadali mi ( mnie ?) pseudonim ... ' pod kryptonimem można przeprowadzać jakąś akcję ... a pseudonim to trochę inna bajka ... Więc jeszcze tak ... Choć oba wyrazy są nieco po ..." do artykułu Zamach na World Trade Center..  (20 dni temu)
Hnoss:   "@Mariusz Kajstura: dobry pomysł! Dziękuje i wzajemnie!:)" do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
.:   "@Izabela: Porozciągam się troszkę i jakoś na ten czas się rozprostuje. :) Miłego dnia ;)" do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
.:   "http://film.org.pl/images/bttf/7151.jpg :)))" do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
Hnoss:   "@Mariusz Kajstura: no niestety tez i to nie na żarty :(. Uważaj na tej drabince - będę Cię asekurować myślami:)" do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
.:   "@Izabela: Tobie też ? ..., Ja dziś będę musiał trochę jeszcze na drabince popracować, ale jak sobie pomyślę że Ty sobie w laczkach na Kilimandżaro poradziłaś to ja na drabince też sobie poradzę ;)" do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
Hnoss:   ":) w torebce mam na zmianę wygodne sandałki ecco i podkoszulkę jaką Hetfield podarował mi po koncercie wiec na procesie daj mi je ubrać bo od kilku dni kręgosłup mi nap...., że w szpilkach mogę tylko udać się do sypialni:)" do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Dyl Sowizdrzał: http://www.eioba.pl/a/4ded/zamach-na-world-trade-center" do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
.:   "@_serpico_:'Jednoukładowiec' ... to właściwie cała architektura komputera upchana w jeden układ scalony, masz racje ma tylko jeden rdzeń ALU ..., może w przyszłości będą z większą ilością rdzeni, może nawet już są tylko o tym nie wiem ;)" do artykułu Zakres i Stopnie Zarozumialstwa.  (20 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   Popularny artykuł: „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1  (20 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   " Kurier Szczeciński to jedyny regionalny dziennik na Pomorzu Zachodnim i jeden z ostatnich w kraju, którego właścicielem jest polski wydawca. To obecni i byli pracownicy gazety." do artykułu Publikowali mnie!.  (20 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Adam Jezierski: ojej, ojej ...Adaś znowu z ręką w nocniku się obudził... idź za namową Skalnej, zmień nick, ja na Twoim miejscu już bym dawno to zrobił, ale cóż ...jeśli zapragnąłeś kompromitować się pod własnym nazwiskiem ... panie o agenturalnej przeszłości ... ;-) rób tak dalej, o najwybitniejszy z wybitnych ...o fizyku - antykwariuszu ... najgorsze jest to, że nawet jak zmienisz nick, głupota ..." do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Skalny Kwiat: poklasku nie szukam, ten art jest satyrą - odpowiedzią na wysrywki Wróbla, jak zapewne się domyślasz ... " do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Skalny Kwiat: pypeć na nosie ma czarownica na sukience, nie Ty ;-) a w szafie kiedyś ...jako mol..." do artykułu „Proces” Dyla Sowizdrzała cz. 1.  (20 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Edward Kowalski: Coś dawno Pana nie było ...;-) " do artykułu Księża kasiarze.  (20 dni temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska