Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Dyl Sowizdrzal:   "moje pierwsze skojarzenie, jak u warchoła ...otworek we flecie ? myślę Marcinek przeszedł z pisaniem na twarde porno , a tu rozczarowanie, więc walnę istoryję swoją, jak to dawnij cięsko bywało ;-0 ... My, urodzeni w przeszłości, z nostalgią wspominamy tamten czas. Nikt nie narzekał. Było nas jedenaścioro, mieszkaliśmy w jeziorze... na śniadanie matka kroiła wiatr, oj ..." do artykułu Jestem otworkiem we flecie,....  (26 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@duchowopopsuty: ni przypiął ni przyłatał ... z zasłyszanych: tata schabowy Janusz mama golonka Grażyna parówka Dżesika - córka i oczywiście boczek Brajanek , ukochany synuś ... ;-) brzmi jak kampania antywege ..." do artykułu NIEistnienie.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Nie zatrzyma. Gowin nie klaskał i nie będzie już reformy. Gowin będzie poskomunistą, zomowcem, złodziejem i ubekiem. Proste. Nawróci się , przyjdzie na kolanach,pocałuje buty prezesa to się zobaczy. Przyszła dobra zmiana." do artykułu Czy Konstytucja dla Nauki zatrzyma rozwój polskiego IT?.  (26 dni temu)
bastus:   Nowy artykuł Zastosowanie diod 5050 smd Led w taśmach.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: taki Byle Jaki w tv - 'jak wyegzekwujemy bilion euro od Niemców to będziemy bogatsi'. Odkrywczy Krzysio Kolumb polskiej polityki. Zakładając, że oni są na tak. Mają z czego. Po miliardzie rocznie. Za tysiąc lat mamy ściągniętą kasę, a za drugie tysiąc odsetki. Wraku spod Smoleńska nie idzie przywieźć, na Litwie wyegzekwować polskiej pisowni nazwisk i wiele innych pierduł, ale 'Chr ..." do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (26 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Hamilton Starszy: jak to mawiali kiedyś, nie matura lecz chęć szczera ... ten tak mi się jawi właśnie. Ponadto dziś matura znaczy tyle co funt kłaków ... ileż to ja znam ludzi po maturze nie potrafiących wymienić kilku państw graniczących z Polską a ilu pod - budkowych pijaczków, którzy wiedzą ile ma dł. Amazonka i nawet to, że to nie jest to stała dł. ehhhhhh ,,, Generalnie jestem ..." do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: Bułgaria jest krajem, który przoduje w światowych statystykach ujemnego przyrostu naturalnego. Podobnie, a nawet gorzej jest w Niemczech. Tam gdyby nie gastarbeiterzy to za kilkadziesiąt lat ich nie będzie. Bartoromeo wie, bo jedna baba drugiej babie powiedziała coś przy kawie na ławie. Kolejny bzdeciarz jak lipny milord. " do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: Myślisz, że ten 'Słowianin' na maturę? Chociaż kto wie. Jeśli magystry, inżyniery, bibliotekarze i dochtory mogą pierdolić farmazony to on też chce." do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (26 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Hamilton Starszy: Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję !!! jak to ktoś tam ,kiedyś rzekł ...;-) " do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (26 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Hamilton Starszy: cenna uwaga, ...profesorówna , choć powinno być ' cyniczne ścierwo' widząc takie truchło jak ona przypominają mi się z książki , średniowieczne tortury w tle ...klatka ze szczurami wiązana na brzuchu skazanego i średniowieczny ...palnik ;-) wraca powoli mój wkurw na piskurw...ów , jak dojdą do określonego poziomu, to mam nadzieję, że uraduję się znowu ...tak jak wcześniej. ..." do artykułu Wakacje polaka - Janusza i posłanki Profesorowej Krysi.  (26 dni temu)
Joanna E.:   "@pokrzywiony: nie jesyem pewna czy nie są ? Albo się kocha albo nie. Szarość to najgorszy odcień odczuwania. Świat jest pełen kolorów ale ich postrzeganie przez kazdego z nas to już zupełnie inna sprawa. Dwojakość decyzji kojarzy mi się z niezdecydowaniem a to kiepska słabość pozbawiona emocji i wykraczająca poza moją osobowość. Wiem,że dużo tracę przez swoją konkretność ale dzieki niej mniej narażona jestem na niepewność, której nienawidzę.Dobrze jednak podyskutować o odrębnościach. ...." do artykułu ... poligon ....  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: 'Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już'. - Kubuś Puchatek miał przynajmniej tego świadomość. Z ludźmi jest gorzej. " do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (26 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Hamilton Starszy: nie jestem pewien, czy 'dobry ' policjant przemówi mu do Puchatkowego rozumku ..." do artykułu Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina.  (26 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   " Hahaha nowe zasady na Jojobce : 1) Wszyscy wierzący w globalne ocieplenie, Holokaust lub Australię - wypierdalać. 2) Wszyscy 'fakin kochający naukę' - wypierdalać. 3)Tak samo lubiący radiową trójkę. 4)I jeżdżący na rowerze w kasku. 5)Absolwenci uczelni wyższych mogą zostać pod warunkiem, że się nie będą udzielać. 6)wyjebywać też rymowani literaci ..." do artykułu NIEistnienie.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Joanna E.: 'Ja jestem nieznośnie radykalna.' ... też ten etap przerabiałem, był dość burzliwy :) Przecież uczucia nie są czarno-białe lub wyłącznie w skali szarości to i decyzje nie mogą być dwustanowe. ;)" do artykułu ... poligon ....  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Profesorowa to żona profesora, a panienka Pawłowicz to chyba profesorówna. Miła, ładna, inteligentna, elokwentna, zgrabna, mądra i co najważniejsze skromna i kulturalna. Tyle, że inaczej. " do artykułu Wakacje polaka - Janusza i posłanki Profesorowej Krysi.  (26 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Widzi mi się, że niebawem wejdziesz do 'popularnych'. Otwieram totka i przyjmuję zakłady ile będzie odsłon. " do artykułu Wakacje polaka - Janusza i posłanki Profesorowej Krysi.  (26 dni temu)
bastus:   "@Janusz Nitkiewicz: @Janusz Nitkiewicz: Bardzo dziękuję za komentarz. Mój tekst miał być podstawą dotyczącą przenośnych ładowarek. W najbliższym czasie postaram się odpowiedzieć bardziej szczegółowo na Pana pytania. Powerbanki są moja pasja, więc staram się wiedzieć o nich jak najwięcej. W bardzo wielkim skrócie nie zalecam stosować ładowarek sieciowych, które mają więcej Amper niż zalecane przez ..." do artykułu Bank energii do telefonu oraz jego prawidłowe użytkowanie.  (26 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska