Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Mariusz Kajstura:   "@Henear: ... poczuć coś głębszego niż emocje oglądającego mecz ;)" do artykułu Raz do roku.  (23 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: Jeżeli na nią popatrzeć z perspektywy wyrabiania empatii pomiędzy Kobietami, a Mężczyznami to jest ok, ale jeśli to ma być jakaś kolejna frakcja populistyczna to traci sens. Są podobne programy dotyczące uczulania ludzi zdrowych na dysfunkcje ludzi starzejących się, schorowanych, czy inwalidów ..., wtedy gdy obciążeniami ludzi dysfunkcyjnych na pewien okres obciąży się osobę zdrową, to ta ..." do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
zakrawarski:   "@Dyl Sowizdrzał: Zakrawuś, może mnie coś do czegoś nastroi i podpowie od czego zacząć ...... Podpowiem lada dzien Teraz ide na zaprosiny ! Bywaj i czytaj o Narviku !" do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (23 dni temu)
zakrawarski:   "@Janusz Nitkiewicz: Dyl i inni: Powodem dla ktorego Szwecja gostarczala cala wojne rude zelaza przez Norvik a nie Baltyk, co byloby taniej, bezpieczniej i krocej jest fakt, ze Baltyk w czasie zimy zamarza i to tak, ze trzymanie otwartej wody nie bylo wowczas mozliwe. Narvik mimo, ze lezy geograficznie znacznie wyzej nie zamarza z powodu .....Golfstrom. zakladam, ze wiec ..." do artykułu Z Nowym Rokiem Wszystkiego Najlepszego eiobowa koleżanko i kolego.  (23 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "W Pastorałce ... Pan 'kleks' robi dziś za Czizusa ... ...i dolecisz , aż do gwiazdy ... lalala ... to szkełko wszystko rozumie, każdemu zawsze pomoże ... lalala wystarczy wziąć je do ręki...( ciasteczko mączne) ... ziarnko fantazji dosypać ( biblia) i już za chwilę można z panem kleksem (bozia) w świat pomykać ( z jeżusiem przez świat ) - nowa wyprawa krzyżowa ? ... fantazja, ..." do artykułu Najpiękniejsza i najbardziej przemawiająca PASTORAŁKA STAROPOLSKA.  (23 dni temu)
Henear:   "@Rafał Kramek: z drugiej strony zbyt wiele emocji sprawia że traci się kontrolę nad własnym życiem." do artykułu Raz do roku.  (23 dni temu)
Rafał Kramek:   "@Bożena Barszcz: Czasami byloby lepiej ,gdyby ludzie pozwolili sobie cos poczuc." do artykułu Raz do roku.  (23 dni temu)
Koriolan:   "@piotrwrobel: Nieźle to wywiodłeś ... On nie rozumie tego : 'Nieważne czy przyciągasz czy odpychasz ... Trzymasz się ciągle tej samej rzeczy' (Osho) On jest jeszcze wybitnym przykładem innego powiedzonka ... Im więcej emocji wydajesz ... Tym mocniej jesteś do tego przywiązany. . Z tego jasno widać jak Dyl jest mocno przywiązany do kościoła ... choć od drugiej strony :-)))) " do artykułu C.D.Kościół katolicki odbiera ludziom możliwość prawdziwego wglądu w sens życia.  (23 dni temu)
Henear:   "@Mariusz Kajstura co uwazasz o ideologii gender?" do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
milord36:   Nowy artykuł Krótki list do okupujących Sejm.  (23 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Henear: ... też tak to widzę :)" do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
Henear:   "@Mariusz Kajstura: patrzenie z różnych perspektyw, wczucie się w inną osobę. Synchronizacja energii żeńskiej i męskiej, czy to przebywając w związku czy też z balansowanie ich w sobie. Przecież kreacja dokonuje się właśnie przez relacje tych dwóch rodzajów energii." do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
Mariusz Kajstura:   "@Izabella: Coś w tym jest, jednak to raczej nie jest kwestia samej płci ( seksualności ), a raczej wrażliwości opierającej się na przebywaniu pomiędzy dwoma światami i poszukiwaniu wewnętrznej spójności, a to daje manifest twórczy ?? ... podobnie jak rozdarta Dusza Dziecka, która potrzebuje oboje rodziców ..." do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
Izabella:   "@Mariusz Kajstura: uważam , że w niektórych przypadkach tak. Gdyby byli heteroseksualni ich wrażliwość była by aż tak wielka i piękna? może... ale może i też nie... " do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)
milord36:   Nowy artykuł Antarktyda pęka! Niepokojące badania NASA  (23 dni temu)
Henear:   "@Izabella: oczywiście ma, jednak nie na talent." do artykułu Twórczy Homoseksualizm.  (23 dni temu)


© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska