Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@pokrzywiony: e tam ... Życie się nie rodzi i nie umiera ... A gdzie była grawitacja przed wielkim wybuchem ? " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
pokrzywiony:   "@gwoli_scislosci: Na ... uj mi taki balast ?" do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@pokrzywiony: Nie wiem czemu , nie wolisz być oświeconym filozoficznym Mańkiem :)? Ostatnio wolałeś , a ja byłem litrem mleka :)." do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Wystarczy znaleźć królową ... ' ... Nie, królowe się rodzą i umierają ..., tak samo jak Królowie i Cesarzowie, a Życie i Grawitacja trwa ;) " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: E tam , ja myślę że para buddysta + świadomy , tłucze wszystko, szczególnie góral zeschizowany z powybijanymi zębami po bójkach, przypominający sobie przeszłe wcielenia , jest całkiem niezły." do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: cóż ... Wystarczy znaleźć królową ... I wszystko jasne :-)))) " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
pokrzywiony:   "@gwoli_scislosci: Pewnie że miło, nie widzę problemu. Dlaczego go nie widzę ?" do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@gwoli_scislosci: no nie ... Ty i Dyl to szczytowa para .... Nikt Was nie przebije :-)))) " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'W końcu dotarlo do nich ... Że mówią o NICZYM :-))) ' To jak szukając grawitacji Roju w pszczołach należących do tego Roju, znajdziesz ?" do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@pokrzywiony: No i się Maniek doigrałeś , jesteś jak ja , Dyl , inni , a Kori wciąż antagonistycznie oświecony hahaha ..... Było się rzucać ? Było ? hhahaha ..... I jak się teraz czujesz będąc jak ja ? Miło Ci ? Na pewno nie ! hahaha " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: W Życiu, którego doświadczamy w każdej chwili ... :)" do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: no właśnie. Po co mi szczegóły ? Nauka utonęła w szczegółach :-))) Zauważ ... Nauka najpierw wymyśliła eter, potem atom, potem elektrony, potem, protony i tak coraz WIEKSZE szczegóły ... W końcu dotarlo do nich ... Że mówią o NICZYM :-))) Materia nie istnieje ... Widzisz to ? " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: he he ... Ty myślisz, że PRAWDA jest za górami, za lasami, za siedmioma morzami .... Tak jej normalni ludzie szukają. Serpico, Dyl i inni .. I dlatego NIE ZNALEŹLI .... Bo PRAWDA jest .... . No właśnie ... Gdzie ? " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Znalazłem Boga :-))) ' Gdy znalazłeś Boga, to po co Ci Diabeł ?" do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Podobny szuka JEDNEGO prawa dla całego wszechświata .... ' ... dobrze że szuka, a nie go wymyśla ;)" do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: he he .... Nie szukam diabła.... Znalazłem Boga :-))) . A Bóg jest JEDNYM .... Jest Wszystkim :-)))) " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
Koriolan:   "@pokrzywiony: ech ... Podobny szuka JEDNEGO prawa dla całego wszechświata .... Ja już znalazłem :-)))) Ty możesz znaleźć swoją :-)))) . Błogosławieni szukający .... Oni bowiem znajdą to co szukali:-))) . Ci co przestali szukać już są martwi :-)))) " do artykułu Powrót do Astrologii.  (30 dni temu)
pokrzywiony:   "@kuti: Z jednej strony irytuje z drugiej sobie szkodzi, nad materią już jako tako nauczyliśmy się panować ..., teraz czas nauczyć się panować nad ożywioną naturą. Dla mnie panować nie oznacza rządzić, to zupełnie coś innego :) Prawo Parkinsona, czy umiemy nad nim panować ?" do artykułu Syndrom Kalego.  (30 dni temu)
Felicjanna:   "@zakrawarski: oj, oj - chyba zrozumiałeś? A ortografia? Czytasz mnie, więc wiesz, że u mnie kuleje, heh. " do artykułu Genezis śmiechu.  (30 dni temu)
kuti:   "@pokrzywiony: Obawiam się, że każdy 'Kali' kręci się wyłącznie wokół siebie :) Każda sytuacja w takim przypadku jest interpretowana jako działanie dla własnego dobra, a słowo 'moralność' nie ma żadnej wartości. O ile sienkiewiczowski Kali mógł być postacią zabawną i tak został wymyślony to każda postać nieliteracka taką postawą częściej irytuje :) Pozdrawiam" do artykułu Syndrom Kalego.  (30 dni temu)


© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska