Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "Ło matko sfinto. Widać, że ból dupy wam tawariszczu nie mija. Hahahaha - a na nocnik tawariszczu 'zdanżacie' ?" do artykułu Trzaskowski i jego elektorat..  (4 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: hahaha tawariszczu kopisto nie denerwujcie się. Widzicie gdyby mama was posyłała do szkoły zamiast na ten uniwersytet leninizmu to byście wiedzieli, że 'bez mózgowy' piszemy razem. A wy sobie na wizytówce piszecie - - 'bez mózgowy milord'. Wstyd. Lepiej nie piszcie. Nie musicie, bo gołym okiem widać. Jedzcie te tabletki na ból i popijajcie rycyną. Mózgu wam nie przybędzie ale będziecie więcej i szybciej kopiować. O walorach estetycznych nie wspomnę." do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (4 dni temu)
milord36:   Nowy artykuł Trzaskowski i jego elektorat.  (4 dni temu)
katha:   Nowy artykuł Więź...  (4 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek tylko nie bierz się za naprawę starych zegarów. Proszę cię. Wyskoczy ci taka kukułka i nie zdążysz z donosem o jej groźbach karalnych do prokuratury, bo się poślizgniesz i zabijesz." do artykułu Prezydent !?.  (4 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Lewacka zarazo ! Bo się spocisz bez mózgowy kretynie. Hehehe... https://www.youtube.com/watch?v=29CVZ570r5o https://i.ytimg.com/vi/-tjLn5PRrcE/maxresdefault.jpg" do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: no tak Marjóż. Jak to było ? Aha - jak się samemu niczego nie potrafi to się sięga i przywłaszcza cudze osiągnięcia. Ten zegarek z komunii ci dalej wancki cisną czy już karaluchy zjadły ?" do artykułu Prezydent !?.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Wybrakowany skunks: https://www.youtube.com/watch?v=mUYhIUlHX70" do artykułu Prezydent !?.  (4 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: 'Bonzaj drzewo.---To mily chlop !' - Dobra, dobra, łatwo Ci mówić, bo Tobie nie chce nic popsuć !! Young pisał, że to dres z blokowiska !!" do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Oczywiście mają prawo do życia, z zamkniętą na cztery spusty buzią i to prawnie, o jakichś rzeczach typu adopcja, to mogą pomarzyć. Publiczne stwierdzenie że homoseksualizm jest normalny, okazało się propagowaniem wśród dzieci i młodzieży, no skoro publiczne, to dzieci mogą też zobaczyć i co ten pan mógł zrobić ? Nie za dużo, oprócz zapłacenia grzywny. ..." do artykułu Kto zostanie królem Polski?.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Coś jeszcze Adaś na temat zamordyzmu ? Cóż mogę dodać, mogę dodać że czołowa obrończyni gejów, teoretyczna, jak wszystko z nią związane, gnije ze swoimi pierdołami jako zapchaj dziura na rosyjskiej tubie propagandowej, finansowanej przez https://en.wikipedia.org/wiki/Russkiy_Mir_Foundation Czyli de facto ludzi którzy tworzą ustawy które widzisz wyżej ..." do artykułu Kto zostanie królem Polski?.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: 'Fakty Sprawa dotyczyła skargi złożonej przez trzech gejowskich aktywistów na rosyjskie prawo zakazujące promocji homoseksualizmu znane jako „prawo dotyczące gejowskiej propagandy”. W kilku aktach prawnych - ostatni z 2013 r. – zakazano publicznego promowania homoseksualizmu wśród nieletnich poprzez m.in. wprowadzenie nowego typu wykroczenia polegając ..." do artykułu Kto zostanie królem Polski?.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@px2195: ‌dlaczego ty Asparagusiu korzystasz z tych wszystkich wynalazków, które są dziełem tych co tak wszystkich okłamują. ? Ty berecik z moheru na biodra, kółko do nosa i spier*** do jaskini pościć jak każe wypasiony Natanek. Tam prawda cię dopadnie i wreszcie wyzwoli." do artykułu Rozładowanie a kacza.  (5 dni temu)
px2195:   "@jotko49: satyra i nauka - dużo ludzi w kulturze szuka, chwili by ego się tliło, niczemu się nie dziwiąc, status quo kryjąc i się nie wstydząc. Szarość długa, papieros dla nich i szluga, jak brakuje moralów wytwórstwa. Jedynie najwyżej szmalów, bądź zadowolenia 'smalców'. Dla trybików jak w grze lemingów. Na Amigę, emulator też jest, nie kryję. WinUAE nie sprawdzałem w Linuksie, choć jednak co do latencji dźwięku z 'Milky' trackerem było w punkcie." do artykułu Rozładowanie a kacza.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@zakravarski: ja to uwazam rze ty byc wielka pszyjaciela polski i polakuv, bo ty tak nienawidzic polska znak." do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@zakravarski: ‌nie wiem czy wiesz vysokavo yntelygentniavski ale pszechodzisz do histerii jako najszybciej zmieniający chasla w dziejach śfiata. Hahaha - vszystkie banki bijo siem o takego szifranta.. A NATO ma ci powieżyć sfoje najtajniejniawsze z tajnych informacje. Ty siem nie dac zlamac przez rzadna sfinia, kundel i szmata. Ty siem sam osmieszawaj, bo wisz i umisz jak nikt. Wpadawaj zas tu Bonzaju i poucavaj jak polaki majo rzyc, głosovać i w co viezyc..." do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@youngcontrarian: nasz drogi przyjaciel Kitek był naczelnym rasistą eioby. Ronił też ciężkie jak ołów łzy za PRL-em. Uroda ormowca . Na szczęście już się nie udziela twórczo. I niech tak pozostanie." do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (5 dni temu)
Serpico:   "No tak, tyle charkania na Ukraińców. ale to że Walentynowicz, plebejuszu, była pochodzenia ukraińskiego, już ci nie przeszkadzało, bo można ją do czegoś wykorzystać, faktycznie ten twój 'fakultet' pedagogika, to coraz bardziej wygląda na punkty za pochodzenie." do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (5 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: Zamiast wklejać to po raz 300 setny gdzieś, ewentualnie zmiksować z czymś, to ty się batonie zajmujesz głównym antysemitą eioby. Dość zabawne w Kitku było to że on twierdził że nie jest antysemitą, a w tobie mała wszo nadal jest, że tego nie chcesz zauważyć, tylko dlatego coś napluł na Jana Pawła II, poniekąd jego też uważał za Żyda, a do tępego łba nie mogło dotrzeć, że ..." do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (5 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: To jest tylko fragment, wyjaśnić ci słowo genealogia, albo może ironia ? Po co ... kup sobie wibrator, napisz na nim oba, i włóż do dupy w ramach stymulacji intelektualnej, będziesz być może jeszcze miał emocje. 'Kitku', wygrzebałeś komentarz z 2016, trzeba było wtedy mu wylizać tyłek, a gdzie drogi przyjacielu, mała ścierko ? Aaa duży ma być, może dotrze do mózgu, sam kolor wybierz, z tym sobie chyba poradzisz." do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (5 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska