Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Marcin Sznajder:   "Masz rację .. też z tą nalewką pod palec kiedy burze na horyzoncie a w ludziach gniew miesza się z olśnieniami. Ale i to przejdzie .. jak wszystko i zostaną kałuże lepkich cieczy. Uściski Braciszku" do artykułu NIC - zaimek okaleczony.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: Material zawarty w Kielce III opacowal IPN, co ja podaje na koncu. Potem tan material oglasza wielka ilosc srodkow przekazu. Cepownia nie odroznia Źródła originalnego od powielanego. Oni 'dzialaja' na zasadzie 'przyczepilo sie g. do okretu, i mowi .....plyniemy' !!! " do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
seta1212:   "nalewka przed burzą świetny pomysł ale nalewaj pod palec...))" do artykułu Teoremat....  (5 dni temu)
seta1212:   "wzruszające z nutką egzystencjalnych zawirowań...))" do artykułu Ślepcem nie chcę być..  (5 dni temu)
jotko49:   "@Serpico: Pewna urocza socjolog o identycznych zapatrywaniach a być może nawet autorka stron na których bazował skór...Szwend, odbierając nagrodę specjalną w kategorii „O pamięć naszą i waszą”, podziękowała za wyróżnienie... „Gazecie Żydowskiej”. Zgromadzeni na gali zareagowali entuzjazmem, internet śmiechem. Jej twórczość ma aktualnie swój epilog w sądzie https://www.tvp.info/42706332/ Dod ..." do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: he he he ... Teraz można by nazwać ... Partia katolicka :-))) " do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: kwiii kwiiii kwiii ... " do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
Marcin Sznajder:   "@seta1212: Niestety , pisane na kolanie dla pewnej Pani i nie dopieszczone. Spodziewam się burzy - za oknami dzisiaj też. Januszu... przecież pewnie wiesz jakich konsekwencji można oczekiwać, za niedopieszczony wiersz, opowiadanie, za niedopieszczenie kotka , pieska i .. 'duchowego bliźniaka'. Drżę i czekam... i dla dodania sobie otuchy - żartuję i nalewkę popijam. Serdeczności" do artykułu Teoremat....  (5 dni temu)
konfitjur:   "A pamiętacie te wszystkie podróbki tych butów? Panie w krzywych butach dumnie dreptały przez miasto, wyglądając jak w źle dobranych walonkach... Niepojęta moda." do artykułu Dlaczego buty UGG przestały być modne?.  (5 dni temu)
konfitjur:   "Niektóre kosze prezentowe premium potrafią zaskoczyć. https://experiago.pl/zestawy-prezentowe-kosze-podarunkowe/ Ciekawe tylko czy taki człowiek pamięta później co lub od kogo dostał?" do artykułu Kosze prezentowe dla firm.  (5 dni temu)
konfitjur:   "Aż chciałoby się przypomnieć, że słynny Fakt grzmiał o ekożarówkach już dawno: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ekozarowki-nas-zrujnuja/escmepp :)" do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (5 dni temu)
seta1212:   "opowiadanie ładne a uroda kotki świadczy, że coś było na na rzeczy...))" do artykułu Teoremat....  (5 dni temu)
konfitjur:   "Pomysł rzeczywiście godny uwagi. Ale uwagę to tu przede wszystkim przykuwa spora działka. Godna pozazdroszczenia w dzisiejszych czasach. Niestety, obecnie większość ludzi ma mini domek na mini działce. Trudno cieszyć się swobodą i przestrzenią w takich warunkach." do artykułu Skarpa - idealne miejsce na taras.  (5 dni temu)
konfitjur:   "Jeśli są zrobione z naturalnej wikliny, to na pewno będą wyglądać lepiej niż te wszystkie sztuczne, plastikowe osłonki." do artykułu Palisada wiklinowa , obrzeże wiklinowe.  (5 dni temu)
Serpico:   "Ty zobacz że to było Ludowe Wojsko Polskie, czyli te same gdzie służył tatuś Koriolanika , zaczynasz trybić coś ? NKWD nie reagowało, bo to nakręcili. Ja mam być obciążany psychicznie, przez jakieś kurwy PRL-owskie ? Z jakich powodów ? Ta Żydzi wykańczający Żydów, NKWD było pełne Żydów, PRL-wskie ścierwa i za to mają się bić w piersi Polacy ? A nie sądzę, ni ..." do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: jeszcze nie wróciłem. Jestem w Bystrzycy Kłodzkiej. Potem jeszcze mam jechać do Sandomierza ale artykuł napiszę, robiłem też zdjęcia :-))) A ludzie gadają jak zawsze. Ci co mądrze to mądrze a ci co pitolą to wciąż pitolą :-))) " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (5 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Te szwedzka inteligencja ? Tobie się serio tak nudzi że skopiowałeś wikipedię i to na dodatek źle haaha ? A Koriolan to co pisze ? Jeszcze lepszy jest 'człowiek jest rurką do Boga', może on jest rurką, albo ewentualnie jego kochanka rurą haahha .............i to starą rurą :). Co się uśmiałem to moje :), skopiować wikipedię łącznie z linkami hahahhaah ..." do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Jaki artykuł jak ten cymbał skopiował na żywca wikipedię hahaaha ............... To już jakaś choroba :)" do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
zakrawarski:   "@Koriolan: 'stąd ciągoty biskupów do bycia boskimi.' A jeszcze bardziej bycia Cesarzami ! Bylem w Rzymie, tam widzialem napisy w starych murach slowa -pontyfikat- Wiedzialem, ze tak okreslano okres dzialania papiezy. Zapytalem przewodnika co to wlasciwie znaczy. Odpowiedzial ' tak okreslano okres panowania -Cesarzy- !! Cala dzialonosc Vatykanu to nic inneg ..." do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
seta1212:   Nowy artykuł NIC - zaimek okaleczony  (5 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska