Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
jotko49:   "@szubrawiec: Zanim uzyskasz fachową i rzetelną wiedzę, Podrzucam ci jeden link najświeższy pewnego bloku bez polityki i religii za to akurat w tym temacie i zbliżonych, https://www.youtube.com/watch?v=xlGQfk-k5o4 " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (8 dni temu)
ryh:   "'..Warto zwrócić uwagę, że każdy szczebel tej piramidy jest uzależniony od finansów i pozycji społecznej.' Jeżeli chodzi o potrzeby fizjologiczne to miałbym wątpliwości" do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: e tam. Masz rację. Do d... z fizyką. Jak to było - aha 'Przestrzeń jest pusta Materia nie istnieje Rzeczywistość jest czarno-biała Fizycy zejdźcie na Ziemię! Czas jest bez znaczenia Droga nie ważna Jedyne co się liczy To kwadratura koła i ... Remigiusz F. Fajnie z mądrymi pogadać. " do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)
ryh:   "No faktycznie, pragniemy miłości, wolności i szczęścia. Ale w moją pustą przestrzeń materialne faktury wciąż napływają. Trza becalować." do artykułu Manifest.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: zaimponowałeś mi tą ewolucją zdarzeń. Wrzucasz założone wartości, przeznaczasz środki i masz wyniki. No, no. Spróbuję." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)
ryh:   "@Andrzej Siciński: Nie w ilości cytatów leży istota propagandy. Raczej w interpretacji rzeczywistości. Przytaczasz przykład jednego 85-cio latka, który chełpił się tym, że bóg dał możliwość dożycia sędziwego wieku. Następnie wspominasz o sobie, o wspaniałych osiągnięciach sportowców, aby na zakończenie zaaplikować stwierdzenie, iż wszystko jest możliwe dzięki ' zaufaniu w bożą moc'. Wszystkie te p ..." do artykułu Granice ludzkiej wydolności.  (8 dni temu)
szubrawiec:   "@Remigiusz Fajfer: Panie Remku, zapytałem niedawno pana Jezierskiego na temat UFO, czekam na odpowiedź, a w międzyczasie - rad byłbym wielce, gdyby i pan zechciał w tym temacie parę słów. Da radę?" do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)
szubrawiec:   "@Adam Jezierski: Panie Adamie, porzućmy na chwilę te animozje (wielcy nie mówią o innych ludziach). Interesuje mnie pana zdanie na temat UFO, może pan parę słów?" do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (8 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Hamilton: Jak wyliczę? Zakładając wartości i przeznaczając na nie środki. Wynik wychodzi z ewolucji zdarzeń - albo się myliłem, albo nie." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Hamilton: Eter wymyślili pitagorejczycy. Rozpisywał się o nim Maxwell. Rzekomo udowodnili, że go nie ma Michaelson i Morley (jeden z nich był z pochodzenia Polakiem). Einstein zapytany w 1905 roku po wykładzie, czy zna dowód interferometru Michealsona-Morleya, nie chciał wyjść na ignoranta i powiedział, że zna. Jednak w 1953 roku podczas korespondencji z pewnym dziennikarzem, wyszło, że nie wiedz ..." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)
Hamilton:   "Dlaczego zatem wykorzystujesz fizyków i ich odkrycia. Pisz Remigiuszu palcem po ścianach jaskiń zamiast w Internecie. Miłuj, pękaj ze szczęścia i idź pobawić się z swoimi kolegami z kwadratowymi głowami. Kliement już czeka." do artykułu Manifest.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: może dlatego, że w odróżnieniu od ciebie nie mam wyrobionego zdania w tym zakresie. Pewnie nikt tej prawdy jeszcze nie zna mimo, że od publikacji tego arta minęło już 9 lat. To tylko próba przedstawienia racji za i przeciw. Cała nadzieja w tobie. Po co to drukowałeś. ? Mogłeś tylko przeczytac. Masz niepotrzebny teraz klopot z papierem. Miałem cię za bardziej rozsądnego. " do artykułu Rewolucja genetyczna..  (8 dni temu)
Hamilton:   "Pan Zbigniew de Kostka powinien złożyć wniosek by do tego dziedzictwa wpisano tez te normy branżowe, bo bez nich nie da się już wyprodukować wyrobów czekoladopodobnych w opakowaniu zastępczym ani pasztetowej w plastikowym flaku z dodatkiem papieru toaletowego na kartki dla ludu pracującego miast i wsi i emerytowanej inteligencji Szczecina.To dramat wołający o pomstę do nieba." do artykułu Stocznia Szczecińska na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco?.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: pojęcie eteru było konsekwencją tego, że fizycy na pewnym etapie nie potrafili sobie poradzić z wyjaśnieniem niektórych zjawisk. Teoria względności przecięła te spekulacje i eter zniknął. W teoriach naukowych zawsze będą się pojawiać jakieś koślawe wstawki łączące stare z nowym dopóki nie znajdzie się lepsze wytłumaczenie. To niekończący się proces. Kiedyś ktoś napisze - wybacz ..." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: tak samo ja nie wierzę w te twoje procentowe wyliczenia. Zwykła bujda. Jak wyliczysz np. poczucie bezpieczeństwa. To ogromnie szerokie pojęcie. Bezpieczeństwo fizyczne, socjalne, zdrowotne itp, itd i to zmienne w czasie trwanie życia, zależne od płci, miejsca zamieszkania i tysiąca innych czynników a ty Pstryk i mamy x %. Ale inni manipulują." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)
lajla1:   Nowy artykuł Księga Rodzaju 45,13-15  (8 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "Długi artykuł o tym, jak powiedzieć coś, żeby dobrze brzmiało, a nie powiedzieć całej prawdy. Ingerencja człowieka przez GMO jest zarówno tutaj, jak i w przypadku 'umysłów' dzisiejszych zwolenników GMO traktowana jako takie Wunderwaffe na wszystkie nasze problemy. Nie byłoby w tym nic złego, ale każdy pomysł ma swój potencjał i serwowanie ludziom bajek o planitii utopii i o tym, że to cud... to wi ..." do artykułu Rewolucja genetyczna..  (8 dni temu)
Remigiusz Fajfer:   "@Hamilton: I spoko. Tyle, że ja nie wierzę, we wszystko, co mówią, w radiu i telewizji. A w książkach, to co piszą, to źle piszą. Pisał o tym wybitny niemiecki psycholog, Peter Lauster, który powiedział, że z powodu reakcji upozorowanych, około 30% nauki to bujda, nawet jeśli ktoś to udowodnił. Z czasem przychodzi aktualizacja, a czasem nawet jeśli wiadomo, że czemuś się przez dekady przeczyło z w ..." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (8 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska