Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: A teraz możesz już słoneczko wypierdalać, pogadaj z żoną jak nie masz z kim. Nie byłoby kretynie tych wszystkich kościołów gdyby nie KRK i nie byłoby kogo krytykować, to jest jasne że ich dławi że się nie mogą dopchać do wszystkiego, tak jak jasne jest że mają 'wiernych' dzięki KRK, ludzie wychodzą z KRK i idą do nich. Bo przecież atei ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Pisz sobie te kretyńskie bzdety do zeszytu i czytaj sam sobie i się tak cymbale nie rzucaj i nie zasłaniaj prawem, bo jak na razie łamiesz je ty, a nie ja, to raz. Dwa, ktoś sobie uniknie płacenia podatku gruntowego, a potem zacznie krytykować KRK, mi się ewentualnie może chcieć śmiać z naiwniaków , którzy dają się nabierać 'kościołom protestanckim'., tak ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (5 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Dobrze mówią kościoły protestanckie, żeby znieść konkordaty i całkowicie oddzielić wszelkie wyznania od państwa, oraz nazwę 'Kościół Katolicki' (jedyną wymienianą z nazwy, grupę religijną, czyli uprzywilejowaną) usunąć z polskiej, średniowiecznej i wyznaniowej, Konstytucji. Domagają się bezskutecznie, żeby każdy uprawiał swoją wiarę za własne pieniądze, czyli żeby obywatele nie musieli p ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Czyli,że jak?Wszyscy na eiobie są lemingami? Wróciłeś już do chałupy?Dasz jakiś artykuł z tego spotkania?" do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@szubrawiec: xxx 'Ludzie wciąż wędrują jednym wielkim stadem' " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@Hamilton: Maniek go zamęczy w dyskusji.Rozłoży mu ten buddyzm na czynniki pierwsze,że Wróbelek będzie 3 dni dumał i dochodził do siebie." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: No i coś napatrzył?Który tu najmądrzej pisze?Nie licząc Ciebie,oczywiście:-)" do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: wygląda jakby tą złość i nieomylność przejęli od Żydów. Zresztą były czasy gdy biskupi byli władzą religijną i POLITYCZNĄ. Wtedy ustanawiali prawa jakie chcieli. Katolicyzm założył cesarz rzymski stąd ciągoty biskupów do bycia boskimi. " do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Aaa mam jeszcze jedno, wszystkich od Biblii wysłać na jakichś kontynent, gdzie będą siedzieć i się zastanawiać po parę lat co jest w Biblii i czego dotyczy dane proroctwo, ale niestety wszystkie są zajęte hahahaah ............ No ale Wiesiek jak wszyscy to wszyscy, także ty też masz wypieprzać hahaa........... Wszyscy razem w jednym tempie, paszli won z tym średniowieczem. Można by wam dołączyć czakramiarnę." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Konkordat>KRK>Ustawa. Tak to wygląda, rozwiązanie konkordatu, KRK, ustawa i zero takich jak ty. Tak by to wyglądało, tylko że tego się nie da wykonać, a mnie nie interesują rzeczy których się wykonać nie da. " do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Słyszałeś kiedyś o seryjnych mordercach ? Są seryjni dlatego że ich rzucają po glebie od rana ? Niee ...... Gro ma wizje mesjanistyczne, wiesz o tym ? p.s. A ja bym wolał żeby cala ustawa o związkach wyznaniowych zniknęła z powierzchni ziemi, łącznie z wszelkimi przywilejami. Wiesz czemu ? Dlatego że wtedy mało by zostało tych 'utrzymujących się z dobrowolnych datków'." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Wiesław Henryk Lipski: Sprawdź sobie spis organizacji kościelnych odciążających państwo, owszem są i co z tego ? Ktoś sobie z domu zrobi, budynek na cele religijne i co ? I potem się zajmie krytyką KRK ? Jasne że nie moja :). Ja jestem ateistą proszę jaśnie pana. Gdzie ja cię wyzywam ? Jak na razie ty mnie wyzywasz :). W twoich urojonych snach wszyscy PRZESTĘPCY N ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adasiu kopulujesz obficie, ale twoja płodność dupy nie urywa: http://www.eioba.pl/adam-jezierski/articles Jak masz 10 punktów to mamusia chyba tort piecze. Nie czytam już twoich evercośtam by się nie zarazić. " do artykułu Gdzie jest Snowden?.  (5 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Właśnie o to chodzi. Wszyscy są rzucani rano w gaciach na glebę, skuwani, zamykani i karani za przestępstwa kryminalne, tylko katoliccy księża unikają odpowiedzialności. Nawet tacy zbrodniarze jak pedofile. Mówisz o przywilejach dla innych wyznań dzięki katolickiej sekcie? Uważasz, że to mój przywilej i wszystkich niekatolików w tym kraju, że mogą utrzymywać z własnych podatków c ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: Maniuś pojechał pogadać jak papug z wróblem. Kurtuazyjna wizyta. Mam nadzieję, że obaj gentlemenele sobie od zasranych śmierdzieli nie będą nadawać i Maniuś wróci z pełnym uzębieniem." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (5 dni temu)
katha:   Popularny artykuł: Ślepcem nie chcę być.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: no co chcesz od zakrawarskiego. Usłyszał 6 nowych słów to sobie je powtarza." do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (5 dni temu)
Koriolan:   "@zakrawarski: :-))) " do artykułu Kościół katolicki boi się prawdy II ! Uprzednio Zamieszczono 24/04/2013.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: 'wisz' dlaczego takie konflikty się ciągle tlą? Bo po jednej i drugiej stronie są 'cierpiące' obszczymurki i szuje, które szczują jednych na drugich rozdrapując stare zabliźniające się już rany. " do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: to co się wydarzyło w Kielcach nigdy nie powinno mieć miejsca. Zginęło kilkadziesiąt osób. W konflikcie izraelsko - palestyńskim w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci zginęło 8 881 osób. 7398 to Palestyńczycy, a 1483 Izraelczycy. Rok 2009 był najbardziej krwawym, życie straciło 1 033 Palestyńczyków, w tym 315 dzieci. Niemal wszyscy zginęli w czasie ofensywy, od 27 grudnia do 18 styc ..." do artykułu Kielce III.  (5 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska