Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: przeuczony nad wyraz Adasiu, ty musisz dokonać korekty tego zestawienia, bo jesteś takim cudem, że nasza cywilizacja nie zna jeszcze słów, które w sposób godny i właściwy oddałaby należną ci cześć za położone wszech zasługi. I potem Adasiu się dziwisz, że skręca mnie z zawiści. Chlip, chlip. A co mi pozostaje?" do artykułu Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: hahahaha - jeśli o mnie chodzi to Kori robi to z MIŁOŚCI. On ma jej tyle w sobie, że zaraz nią zwymiotuje a potem z wdziękiem zarzynanego knura zakwiczy i pół eioby zemdleje z zachwytu.. " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: im większy debil tym szybciej wszystko sobie wyjaśni. To jest normalne i logiczne." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Dostanie je właściciel i policja, niekoniecznie w tej kolejności, bo może być odwrotnie, tak że policja będzie rozmawiać z właścicielem, Benedyktyni też powinni dostać to że sprowadziłeś tu domniemaną znajomość z nimi, twoje obrażanie katolików itd. Oraz imienne obrażanie ich. Powoli spokojnie wszystko się załatwi. Aaa ... tak fakt, opisy ..." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: myślisz, że jest już drugi taki pajac jak ty. Nie jestem tego taki pewny. A bazy i nadbudowy nie czaję, bo na wieczorowy uniwersytet marksizmu i leninizmu nie chodziłem." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Trzeba było na nerwy rozłożyć matę do medytacji i medytować aż ci przejdzie, zanim zrobiłeś to wszystko co zrobiłeś, zanim zwyzywałeś cały portal Benedyktynów razem z Wróblem, zanim nie odpowiadałeś na maile od laickiej, zanim złamałeś zabezpieczenia eioby, zanim groziłeś śmiercią dwóm osobom. Zanim i tu jakby już powoli książka z konkretnymi paragrafami." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Hamilton: dlaczego jesteś głupcem ? Bo tu nie chodzi o to by nie słyszeć lecz by usłyszeć. Nie o to by się dowiadywać lecz by WIEDZIEĆ. Chyba nie czaisz bazy chłopie :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: aby wyrwać się z tego świata obłędu : wystarczy zmienić kierunek. Zamiast dodawać nowe słowa, pojęcia - ODEJMUJMY słowa ze słownika. Np siłę elektro - magnetyczna i grawitacyjna zamieńmy ma magneto-grawito-elektryczną. Na końcu zostanie ... . ' ' . I jest to opis WSZYSTKIEGO :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: szczęśliwi głuchomieni. Wyrwij sobie język i przebij bębenki w uszach i uzyskasz pełną harmonię." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Już dawałem, jak z Wróblem robiliście multikonta i łamaliście zabezpieczenia portalu. To będziesz wyjaśniał nie mi, zebrało ci się panie cwany, oj zebrało. To akurat było jak wyzywaliście cały portal przez bite dwa tygodnie robiąc multikonta i łamiąc zabezpieczenia eioby, w międzyczasie grożąc Skalnej, niszczeniem jej kariery zawodowej. Ty ..." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: NO NARESZCIE ... . Znów potrafisz się wyrwać z dualnego myślenia o świecie :-))) . SUPER !!! Kilka lat na to czekałem :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: hmm ... Jesteś taki pewny tego co piszesz ... Podrzuć kilkanaście screenów gdzie ja pisałem, że Cię zajebiemy ... Z ciekawością poczytam co tam nawywijałeś, żebym aż chciał Cię zajebać :-))) Ano tak, parę razy naprawdę brzydko wyzywałeś innych ludzi, to mogło mnie zdenerwować :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: masz rację hahahahaha - 'jam jest' i dlatego piszę o sobie z wyższością. Kori zakwicz nam 'jam jest'." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
podobny:   "Świat słów jest zbiorem otwartym, nieskończonym. Na każde moje słowo, istnieje następne - zgodne lub przeciwne. Dlatego nigdy nie znajdziemy odpowiedzi na wiele podstawowych pytań - np. czym jest materia, czas, przestrzeń. Myślenie ludzkie porusza się wzdłuż nigdy nie kończącego się schematu: przyczyna - skutek. Jeżeli człowiek odkrywa coś i szufladkuje to jakimś pojęciem - to zawsze można postawi ..." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: z tego wynika, że każdy wiejski matoł znający kilka słów ma nad tobą przewagę. Coś w tym jest na rzeczy." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Napisałeś że jeśli chce to umrze taki głupi jak teraz, a do mnie pisałeś ileś razy zajebiemy cię. Krzywy ileś razy próbował wyciągnąć od Hamiltona nazwisko. Dla policji też będzie jasne. Zebrało ci się dużo, część to KK, ale nie te, a część cywilne." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: he he he ... Twierdzenie : 'hamilton umrze' - JEST PRAWDĄ. Natomiast nigdzie nie piszę, że ja się do tego przyczynię. Dla tych kilku czytelników jest to zupełnie jasne ... Poza Tobą :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: masz całkowitą rację z tą bezwładnością myślenia. Porównaj dziecko - fabuła rasa - które nie ma prawie żadnej masy psychicznej. Porównaj też ludzi oświeconych, którzy mówią jedynie - 'jam jest'. Porównaj również Sokratesa, który mówił 'wiem, że nic nie wiem'. Itd. " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: ogoli się, a jak będzie kwiczał na eioba bez szczeciny? To nie wypada. Szczecina, kwik i silny zapach to u niego podstawa szyku i elegancji." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Mam mam, do myślenia też, a ty nie masz prawa grozić ludziom śmiercią w powtarzający się sposób, a Krzywy próbować wyciągać od nich dane osobowe, co razem daje dość nieprzyjemny obraz, dla WAS. Sprawdź sobie ile masz komentarzy ze śmiercią skierowanych do Hamiltona, z pisaniem że zaraz umrze, albo tak jak dziś, że jeśli chce to umrze. Sprawdź sobie. Wiesz że ja nie muszę ? Nie muszę." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska