Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: wiadomo Adaśko, że twój poziom jest nieosiągalny dla nikogo. Hahaha - tyś ponad poziomy wyleciał niczym nadęty bufon z procy o północy ; http://www.eioba.pl/adam-jezierski/articles" do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: https://www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0 Szwed, a konto Zakrawarskiego wszyscy mają w DUPIE. A tą historię niech sobie też przeczyta, w końcu umie czytać: https://www.youtube.com/watch?v=i9BupglHdtM" do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: 'Niewiele ciebie to interesuje' - w tłumaczeniu na ludzki język oznacza - jesteś bezsilny, Przyczyna: - Niski poziom wiedzy z dziedziny informatyki." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: niewiele mnie to interesuje. To jego klocki. Jeśli dorosły facet nie potrafi zawiązać sznurowadeł i wali co rusz deklem o beton to jego sprawa. Adaśko ty sobie zrób dyplom, że jesteś najbardziej utytułowanym chłopczykiem jakiego wpuścili do Bentleya. Hahaha - wszystkie dzieci ci będą 'zawiszczać'." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Zasłona dymna, ktoś trzepie pokrzywionemu konta, już nigdy nie użyje platynowej karty, a miał ich z 10 , poza tym podejrzewam, że sprzedaje nieruchomości królowej. https://sprzedajemy.pl/barak-grudziadz-2-a1d299-nr58696952 Się zaczęło." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Jak rozumiem, nie masz pojęcia kto włamał się na konto Zakrawarskiego." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko właśnie dzwonili mi, że mają w hurtowni wielkie pudło z dyplomami. Daj namiary i będziesz dyplomowany zawsze i wszędzie. Na ścianie powiesisz sobie nawet 'Adaś - dyplomowana Gęś'. Ty sobie Adaśko tytułów nie żałuj." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: coś ty. Nasz geniusz ma hasło nie do złamania - 'Adaś agent Chwalipupcia'." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: to dobrze, że uważałeś na tych lekcjach prowadzonych przez Adaśka. Dzięki temu wiadomo powszechnie, że jesteś najwybitniejszym informatykiem w dziedzinie informowania, że jesteś najbardziej wybitny w dziejach świata. W uznaniu zasług wysyłam ci czysty dyplom za 90 groszy. Wypiszesz sobie sam i będziesz podwójnie dyplomowany. " do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Mitnick z nudów, nie może dotykać kompa, to się włamał bez dotykania hahhahahah, już wolę Ciebie w wersji 'ewolucja', a następnie, 'wiem że jesteś agentem'. Alkaida ? Watykan ? Dzieci ? Dzieci jakieś hahaahahha ..... Wiem , Mosad , w czasie przerwy śniadaniowej. Możesz też doświadczyć 'włamań' , zrób sobie hasło Jezierski i czekaj, następnie miesiąc możesz łazić i mendzić." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Może nie tyle jestem wybitnym informatykiem, co dyplomowanym informatykiem, który uważał na lekcjach." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko na eioba jest tylko jeden wybitnie wybitny i same owrzodzone ćwoki. Ma wybitne osiągnięcia w linkowaniu do swoich artów a i tak nikt tego czytać nie chce. http://www.eioba.pl/adam-jezierski/articles" do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@zakravarski: ło matko sfinto. Tyn kolega był dow_cipny jak te 'tfoje chasla'. Nie boisz 'siem rze ci ta tfoja yntelygencija' już całkiem wyparuje przy tych zmianach.? Sama zmiana 'v' na 'w' to dla ciebie lata katorżniczej pracy a gdzie reszta." do artykułu PiS Partia Pacana i Pana Plebana..  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Czy wasza grupa 'wybitnych' informatyków już wie, kto włamał się na konto zakrawarskiego?" do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Hamilton:   "Asparagus ty się strasznie męczysz w tej 'zasyfiałej polsce'. Ty trampki na nogi i zapierd**** do tego Kim Un Yes w Korei. Takich upierdliwców jak ty on uszczęśliwia w minutę i osiem sekund. Tu cię nikt na siłę nie trzyma." do artykułu Wady języka polskiego "ojczystego" nie(e)tykalnego.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Mariol nie jest z natury wredny. Hahahaha hahahaha." do artykułu PiS Partia Pacana i Pana Plebana..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: Krzywus musi mieć jakieś dowody,, że robił za eiobowego przygłupa.. Może ZUS mu to doliczy do emerytury, bo z czego mu ją dadzą. Chyba, że za dłubanie w nosie i pierdzenie w szeslong będą dawać pinset plus." do artykułu PiS Partia Pacana i Pana Plebana..  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Gdybyś choć był niepełnosprawny, no to jakieś osiągnięcie, ale nawet tyle nie ma , bo nie jesteś, na dodatek sam piszesz że nie jesteś.Złam może kręgosłup, ciekawe czy od pierdzenia w krzesło się da. Przy okazji ci powiem do którego momentu jest to zabawne, zabawne jest, do momentu jak się później nie czyta, jak to państwo wywaliło na bruk jakiegoś bogu ducha winneg ..." do artykułu PiS Partia Pacana i Pana Plebana..  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Olek zna kolesi z Techland i to naprawdę, ja w sumie parę razy z nimi gadałem, coś pamiętam, na giełdzie, piękna historia, lubię takie, stolik wielkości mojego biurka, a teraz... a teraz świat ich zna.Co ci to da ? Panowie producenci karaluchów oraz 'gier', jesteś nikt, zrozum to wreszcie, NIKT.Przepraszam narobiłem ci kłopotu, musisz wygoglować." do artykułu PiS Partia Pacana i Pana Plebana..  (4 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska