Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@milord36: Hahahaha - was tawariszczu tak krok po kroku zniewalają. Wy tawariszczu za te odwagę kopiowania i niebywały heroizm wystąpcie Wicie o dzwonek na rogi dla przodujących debili.." do artykułu Trzaskowski i jego elektorat..  (5 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: POstkomunistyczny błażnie ! Ciiiiii...... Hehehe....." do artykułu Trzaskowski i jego elektorat..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: Nawaliłeś tego gówna jak stado baranów i nikt tego czytać nie chce. http://www.eioba.pl/milord36/articles Jak ja jestem kretynem http://www.eioba.pl/sting/articles to gdzie ty jesteś na tej skali ? Hahaha - nie widzę. Widzicie milord do kretyna macie ok. dwóch milionów lat ewolucji. A niczego jeszcze sam nie napisałeś. Wszystko przepisujesz od mądrzejszych tawariszczów." do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (5 dni temu)
Hamilton:   "Ło matko sfinto. Widać, że ból dupy wam tawariszczu nie mija. Hahahaha - a na nocnik tawariszczu 'zdanżacie' ?" do artykułu Trzaskowski i jego elektorat..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: hahaha tawariszczu kopisto nie denerwujcie się. Widzicie gdyby mama was posyłała do szkoły zamiast na ten uniwersytet leninizmu to byście wiedzieli, że 'bez mózgowy' piszemy razem. A wy sobie na wizytówce piszecie - - 'bez mózgowy milord'. Wstyd. Lepiej nie piszcie. Nie musicie, bo gołym okiem widać. Jedzcie te tabletki na ból i popijajcie rycyną. Mózgu wam nie przybędzie ale będziecie więcej i szybciej kopiować. O walorach estetycznych nie wspomnę." do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (5 dni temu)
milord36:   Nowy artykuł Trzaskowski i jego elektorat.  (5 dni temu)
katha:   Nowy artykuł Więź...  (5 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek tylko nie bierz się za naprawę starych zegarów. Proszę cię. Wyskoczy ci taka kukułka i nie zdążysz z donosem o jej groźbach karalnych do prokuratury, bo się poślizgniesz i zabijesz." do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Lewacka zarazo ! Bo się spocisz bez mózgowy kretynie. Hehehe... https://www.youtube.com/watch?v=29CVZ570r5o https://i.ytimg.com/vi/-tjLn5PRrcE/maxresdefault.jpg" do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: no tak Marjóż. Jak to było ? Aha - jak się samemu niczego nie potrafi to się sięga i przywłaszcza cudze osiągnięcia. Ten zegarek z komunii ci dalej wancki cisną czy już karaluchy zjadły ?" do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
pokrzywiony:   "@Wybrakowany skunks: https://www.youtube.com/watch?v=mUYhIUlHX70" do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: 'Bonzaj drzewo.---To mily chlop !' - Dobra, dobra, łatwo Ci mówić, bo Tobie nie chce nic popsuć !! Young pisał, że to dres z blokowiska !!" do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Oczywiście mają prawo do życia, z zamkniętą na cztery spusty buzią i to prawnie, o jakichś rzeczach typu adopcja, to mogą pomarzyć. Publiczne stwierdzenie że homoseksualizm jest normalny, okazało się propagowaniem wśród dzieci i młodzieży, no skoro publiczne, to dzieci mogą też zobaczyć i co ten pan mógł zrobić ? Nie za dużo, oprócz zapłacenia grzywny. ..." do artykułu Kto zostanie królem Polski?.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Coś jeszcze Adaś na temat zamordyzmu ? Cóż mogę dodać, mogę dodać że czołowa obrończyni gejów, teoretyczna, jak wszystko z nią związane, gnije ze swoimi pierdołami jako zapchaj dziura na rosyjskiej tubie propagandowej, finansowanej przez https://en.wikipedia.org/wiki/Russkiy_Mir_Foundation Czyli de facto ludzi którzy tworzą ustawy które widzisz wyżej ..." do artykułu Kto zostanie królem Polski?.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: 'Fakty Sprawa dotyczyła skargi złożonej przez trzech gejowskich aktywistów na rosyjskie prawo zakazujące promocji homoseksualizmu znane jako „prawo dotyczące gejowskiej propagandy”. W kilku aktach prawnych - ostatni z 2013 r. – zakazano publicznego promowania homoseksualizmu wśród nieletnich poprzez m.in. wprowadzenie nowego typu wykroczenia polegając ..." do artykułu Kto zostanie królem Polski?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@px2195: ‌dlaczego ty Asparagusiu korzystasz z tych wszystkich wynalazków, które są dziełem tych co tak wszystkich okłamują. ? Ty berecik z moheru na biodra, kółko do nosa i spier*** do jaskini pościć jak każe wypasiony Natanek. Tam prawda cię dopadnie i wreszcie wyzwoli." do artykułu Rozładowanie a kacza.  (6 dni temu)
px2195:   "@jotko49: satyra i nauka - dużo ludzi w kulturze szuka, chwili by ego się tliło, niczemu się nie dziwiąc, status quo kryjąc i się nie wstydząc. Szarość długa, papieros dla nich i szluga, jak brakuje moralów wytwórstwa. Jedynie najwyżej szmalów, bądź zadowolenia 'smalców'. Dla trybików jak w grze lemingów. Na Amigę, emulator też jest, nie kryję. WinUAE nie sprawdzałem w Linuksie, choć jednak co do latencji dźwięku z 'Milky' trackerem było w punkcie." do artykułu Rozładowanie a kacza.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@zakravarski: ja to uwazam rze ty byc wielka pszyjaciela polski i polakuv, bo ty tak nienawidzic polska znak." do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@zakravarski: ‌nie wiem czy wiesz vysokavo yntelygentniavski ale pszechodzisz do histerii jako najszybciej zmieniający chasla w dziejach śfiata. Hahaha - vszystkie banki bijo siem o takego szifranta.. A NATO ma ci powieżyć sfoje najtajniejniawsze z tajnych informacje. Ty siem nie dac zlamac przez rzadna sfinia, kundel i szmata. Ty siem sam osmieszawaj, bo wisz i umisz jak nikt. Wpadawaj zas tu Bonzaju i poucavaj jak polaki majo rzyc, głosovać i w co viezyc..." do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@youngcontrarian: nasz drogi przyjaciel Kitek był naczelnym rasistą eioby. Ronił też ciężkie jak ołów łzy za PRL-em. Uroda ormowca . Na szczęście już się nie udziela twórczo. I niech tak pozostanie." do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (6 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska