Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: milordzik Lipski specjalizuje się w kopiowania takich tekstów. Sam jest baranem do potęgi, niczego nigdy nie napisał, a cała jego 'tfurczość' to zżynanie najbardziej idiotycznych i pełnych nienawiści cudzych gniotów. Polemika z nim to strata czasu. Żaba ma większy mózg. " do artykułu Erupcja podłości i zła….  (5 dni temu)
pokrzywiony:   "@Janusz Nitkiewicz: Ostatnio kolega mi oznajmił, że nie chce głosować na złodziei, więc mu odpowiedziałem że jak nie chce to nie może chodzić na wybory. Niestety taki polityczny 'kożuszek' na narodzie się utworzył." do artykułu Erupcja podłości i zła….  (5 dni temu)
Janusz Nitkiewicz:   "„A my nie możemy milczeć...”. On nie może, musi krzyczeć, potępiać, kopać, a co najmniej splunąć z obrzydzeniem – no musi, co poradzi. Niech nadstawi drugi policzek ;) - poradzi ktoś naiwny. Eee, nie jest on Jezusem. Z tekstu bije po prostu prawy sierpowy, wystrzelony zza miłych słów o wierze i tolerancji. Tak z tekstu bije, wali i kopie pokazywaną tu tolerancją do tych innych. Nie wiem, kto, kied ..." do artykułu Erupcja podłości i zła….  (5 dni temu)
szubrawiec:   Obserwuje użytkownika: The Meaning  (5 dni temu)
szubrawiec:   Obserwuje użytkownika: lilith123  (5 dni temu)
barkarz:   Popularny artykuł: Karniów, czyli po czesku Krnov  (5 dni temu)
Marcin Sznajder:   "Uściski.. chciałoby się to obejrzeć z bliska i dotknąć, posłuchać o czym mówią te budowle. Historie mieszkańców.. wspólnot etc" do artykułu Karniów, czyli po czesku Krnov.  (5 dni temu)
Marcin Sznajder:   "Jesteś Artystą .... Znakomite fotki i Twoja misja pokazywania tego co piękne i ciekawe. Usciski" do artykułu Zamek w Głogówku.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: jak w kościele - ksiądz i dwóch ministrantów majstrują przy winie a chórzystka z tyłu o suchym pysku z opłatkiem w zębach. " do artykułu Czy wartości mają znaczenie dla pokolenia ‘disco polo’?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: hahaha - doktor oburzy się przy lampce wina na koszt podatnika i porywa tłumy...... klemientopodobnych : http://www.eioba.pl/ciesielczyk/articles Jakie wartości takie wyniki. I kto nam zlikwiduje tę unię? Cała nadzieja w Rydzyku." do artykułu Czy wartości mają znaczenie dla pokolenia ‘disco polo’?.  (6 dni temu)
Serpico:   "Panie kochany, nie rób już pan z siebie totalnego debila. 'Do najważniejszych partnerów fundacji należą: Grupa Inter-Bud, Oknoplast, Tauron Polska Energia, Philip Morris Polska], Carrefour Polska, Konsalnet Holding SA, Budimex SA, Philips Lighting Polska, Fundacja Lotto.' 'Cola' taka be ? Wie pan na czym polega wolność ? Wolność polega na tym że jak ktoś ma ochotę to ..." do artykułu Czy wartości mają znaczenie dla pokolenia ‘disco polo’?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "A najliczniejsza grupa słuchaczy to cegły." do artykułu Czy wartości mają znaczenie dla pokolenia ‘disco polo’?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "Jak Bóg rozdawał zdolności (w tym językowe) to zakrawarski stał w kolejce po 'chumor' dla wysoko inteligentnych inaczej. " do artykułu Okruchy III.  (6 dni temu)
barkarz:   Nowy artykuł Karniów, czyli po czesku Krnov  (6 dni temu)
Hamilton:   "'Nowy testament wyjaśnia wielojęzyczność faktem zesłania na zebranych przez boga -ducha świętego- (heliga ande) i ten spowodował zdolności językowe tłumu'. Jak Bóg rozdawał zdolności (w tym językowe) to zakrawarski stał w kolejce po 'chumor' dla wysoko inteligentnych inaczej." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - wiesz co dostanie na urodziny syn niewinnego cygana? - twój rower." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: oby królowa nie dostała oskara za znęcanie się nad Zdzisiem." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ja ? Nic, nigdy nic nie zrobiłem hahahhaah ......., zobaczyła że Zdzisiek na nią głosuje, za czym idzie są zbliżeni światopoglądowo, mało kto wytrzyma taki szok spokojnie hahaha ... Po lapku, potem pewnie odreaguje na Oscarze hahaa .......... Ewentualnie zdała sobie sprawę że będzie musiała być wobec Zdziśka grzeczna, a to też raczej byłoby dla niej ciężkie haah ......." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Maniuś bierze udział w corocznym sympozjum naókowym : https://www.youtube.com/watch?v=DCdwL3l6sQg " do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
jotko49:   "@szubrawiec: Wybierz sobie korzystniejsze;-))) I może mniej dekonspirujący nik... https://pl.wikisource.org/w/index.php?search=szubrawiec&title=Specjalna:Szukaj& go=Przejd%C5%BA&ns0=1&ns102=1&ns104=1&ns124=1 https://pl.wiktionary.org/wiki/szubrawiec " do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska