Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@youngcontrarian: Zamiast wklejać to po raz 300 setny gdzieś, ewentualnie zmiksować z czymś, to ty się batonie zajmujesz głównym antysemitą eioby. Dość zabawne w Kitku było to że on twierdził że nie jest antysemitą, a w tobie mała wszo nadal jest, że tego nie chcesz zauważyć, tylko dlatego coś napluł na Jana Pawła II, poniekąd jego też uważał za Żyda, a do tępego łba nie mogło dotrzeć, że ..." do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (6 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: To jest tylko fragment, wyjaśnić ci słowo genealogia, albo może ironia ? Po co ... kup sobie wibrator, napisz na nim oba, i włóż do dupy w ramach stymulacji intelektualnej, będziesz być może jeszcze miał emocje. 'Kitku', wygrzebałeś komentarz z 2016, trzeba było wtedy mu wylizać tyłek, a gdzie drogi przyjacielu, mała ścierko ? Aaa duży ma być, może dotrze do mózgu, sam kolor wybierz, z tym sobie chyba poradzisz." do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (6 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: cytuję Kitek : ' Pierwszym, który wspomniał o Chazarach był chyba przedwojenny polski prof. F. Koneczny, a potem lawina ruszyła. A jeżeli nie był pierwszym, to jednym z pierwszych. W Izraelu nie ma wielu Żydów Semitów, którzy tam przyjechali, a jeżeli są, to są tam prześladowani przez Aszkenazyjczyków. Są tam Żydzi Semici, którzy byli tam od wieków, ..." do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (6 dni temu)
youngcontrarian:   "@Kitek: Kitku, czy odgadles jak wabil sie kot sp. gen Jaruzelskiego?" do artykułu "O take Polskem walczyłem" czyli zamach stanu na samogłoski nosowe..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Wybrakowany skunks: hahaha - gdyby wysoko Ynteligentny zmienil chaslo to by nawet z tego auta nie wyszli i nie byłoby filmu. A tak sa filmy i czlowieki siem smiehujo." do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@zakravarski: e tam. Flip i Flap nie sa tak smiesznawe jak ty. Ty byc smeszna bardzi nisz one dwa ale wpadavaj i znikavaj. I nie zapomnij pisavac." do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
zakravarski:   "@Wybrakowany skunks: Wpadlem na chwile, widzialem Flip i Flap.... Wniosek uwazaj na walizki ! Sa bardziej groznie niz Bonzaj drzewo.---To mily chlop ! Znikam na ....c.d." do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: Zak ! Nie mogę pisać, bo ukrywam się przed krzywą pokraką, który szuka mnie z kumplem po lubelskich feśtynach i chcą mi popsuć coś więcej niż tylko nerwy ! Nie mów im, że tutaj byłem !! Oto Ci szaleńcy https://youtu.be/p4FUFABKqoA " do artykułu Prezydent !?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "Hahahaha - a was tawariszcz już tak zniewolili, że wam zabronili kopiować tych 1400 kretyńskich wypotów. Głupszego milor dzika dzisiaj już tam nie mieli w centrali ? Tawariszczu bolszewik. Jedna partia, jedna Rzesza, jeden wódz. Tylko tak unikniemy zniewolenia tawariszczu kopisto." do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   "Od kiedy ktoś uznał, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści nie są ludźmi, każdy uczciwy człowiek jest LGBT." do artykułu Kto zostanie królem Polski?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: hahaha - to tawariszcze białych klawiszy już nie zżerają ? Zęby już nie te. I chłop może sobie teraz spokojnie grać bez zniewolenia. Jeszcze 100 lat i odnajdziecie się w cywilizowanym świecie tawariszczu kopisto." do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@KoLo: hahahaha - to stara ślachta z miodem w uszach. Potomek Krzywoustego i hipopotama z Czeladzi." do artykułu Mój tj: Kostków rodowód cz. I.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: wygląda mi na sponiewieranego byłego ubeka pełnego nienawiści do wszystkiego co się rusza. Jego świat się rozsypał i odreagowuje. Miłość do totalitaryzmu mu jedynie pozostała w tej tępej pale." do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: ‌tawariszczu macie horyzonty umysłowe sześciolatka. Wy idźcie na kurs przygotowawczy do szkoły specjalnej. Już was widzę z tornistrem na plecach i tarczą na rękawie z dziećmi. Będziecie się wyróżniać w klasie jak na wybitnego tawariszcza kopiste przystało. Może będziecie gospodarzem klasy ? Kto wie. Charyzmę macie." do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (6 dni temu)
px2195:   Nowy artykuł Rozpraszanie Rayleigha  (6 dni temu)
Serpico:   "@milord36: To co zrobiłeś konkretnie ze nie możesz przekroczyć granicy Polski ? Będzie szybciej i łatwiej.Byle szybko i konkrety." do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (6 dni temu)
KoLo:   "https://www.google.com/search?tbs=sbi: AMhZZitz2uFnMZVfrgA5j4Ub1XnnbewK2PTdTNcneZrFrHEJOPnFpkHzzcimy-CcSEwaQie- QW_1NcyRdObcnsYN4zaICo1FmE9_1sxlWvM1S5fgq2IMET2NuGNUb5cTDeLDwSNyW36Ddo_1FR4lHGZk cg5Q3FOxLg66odFXl9GTM6H214LNIvrZLLnjXVGbWp4fhSceLnD2NEq3ncH2k5rIiPrG0MCJjE8afzM9 b8xDYrJcf7YGbNmGK3-F6j1G1cEM- jd3JTjg6qVCQ05FOqyypuKyOx2SPTMlVDCTHbCTkXxBLwhQRsJNksq7dbvGL2JnZAvalp- GAyCQ9XqzuJoKgI4PLAPVmve_1g#img ..." do artykułu Mój tj: Kostków rodowód cz. I.  (6 dni temu)
milord36:   "@Hamilton: Ciii...... POsrany błażnie. https://www.youtube.com/watch?v=29CVZ570r5o" do artykułu Krok po kroku do zniewolenia.  (6 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska