Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "'Nowy testament wyjaśnia wielojęzyczność faktem zesłania na zebranych przez boga -ducha świętego- (heliga ande) i ten spowodował zdolności językowe tłumu'. Jak Bóg rozdawał zdolności (w tym językowe) to zakrawarski stał w kolejce po 'chumor' dla wysoko inteligentnych inaczej." do artykułu Jak mała Żydowska sekta stała się największą religią świata..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - wiesz co dostanie na urodziny syn niewinnego cygana? - twój rower." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: oby królowa nie dostała oskara za znęcanie się nad Zdzisiem." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ja ? Nic, nigdy nic nie zrobiłem hahahhaah ......., zobaczyła że Zdzisiek na nią głosuje, za czym idzie są zbliżeni światopoglądowo, mało kto wytrzyma taki szok spokojnie hahaha ... Po lapku, potem pewnie odreaguje na Oscarze hahaa .......... Ewentualnie zdała sobie sprawę że będzie musiała być wobec Zdziśka grzeczna, a to też raczej byłoby dla niej ciężkie haah ......." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Maniuś bierze udział w corocznym sympozjum naókowym : https://www.youtube.com/watch?v=DCdwL3l6sQg " do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
jotko49:   "@szubrawiec: Wybierz sobie korzystniejsze;-))) I może mniej dekonspirujący nik... https://pl.wikisource.org/w/index.php?search=szubrawiec&title=Specjalna:Szukaj& go=Przejd%C5%BA&ns0=1&ns102=1&ns104=1&ns124=1 https://pl.wiktionary.org/wiki/szubrawiec " do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Wieczna tutaj jest 'maniana' teraz Szubra w szatki przebrał się niewinnego cygana. A skoro Maniek z 'buta ciśnie' w dyby tam pewnie trafi nim zawiśnie;-))" do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
szubrawiec:   "@jotko49: Aaa, takie buty, no cóż, trudno, moja wina. Daj pan jeszcze raz links tego słownika, bo jeszczem go nie widział." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: coś ktoś skasował, a potem znów będzie na niewinnego ale skrzywionego Mańka z Rybnika, który z buta ciśnie do Bystrzycy Kłodzkiej tajnym skrótem przez Zduńską wolę, Szadek i Wąchock." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
jotko49:   "@szubrawiec: Coś napisał pod jej artem do sadosia że ja do ciebie musiałem to zripostować, podobnie jak wyżej z wkładką...'Masz Koro punkt po starej znajomości, ale ja ...nie za bardzo ogarniam :-) Nie stolerowała nazwanie jej hejterką...i skasowała." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
szubrawiec:   "@jotko49: Czekaj no pan,panie Józiu, powoli, bo się zagubiłem. Czyli, że kto skasował? Ja?" do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
jotko49:   "@Hamilton: Udaje przygłupa, skasowane, dowodów brak, szubrawcze wymyki na własne przytyki...'...nie wierz nikomu, nawet szubrawcom!' ...'kiedyś chadzałem do pewnej terapeutki od alko.,której tak sprałem banię,że powiedziała mi w końcu,że jestem ciężki przypadek...';-)" do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: żadna iluzja, królowa tysięcy imion zmienną jest. A pan hrabia nie wycofa swojego evercuśtam, bo straciłby 76 odsłon, a to kilka % całych jego zasobów." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
szubrawiec:   "@Serpico: Coś znowu nawywijał? Musi nasza królowa skasowała art? Czy to tylko taka iluzja w moim telefonie? Dobra, będziemy tera u Jezioraka, tylko grzecznie, żeby pan Adaś nie musiał evergreena wyrzucić na śmietnik :-)" do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Hamilton: Niech poinformuje tego Adamskiego, że się z nim spotyka, wcale bym się nie zdziwił, jakby się okazało, jak z laicką, że nic o nim nie wiedzą, że jest dwóch 'Jan Kowalski' na forum, nie wiedzą że ktoś dla nich kwestuje, nie wiedzą że występuje w ich imieniu." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: Kori zjeździ całą Polskę i okaże się, że jest jedynym nienormalnym. Hahahahaha - i będzie mógł znów pisać : 'Uwaga ! - jestem pierdolnięty i mogę pisać o sobie z wyższością. Jak widze koryto to kwice, kwii, kwii, łoj dana. Ot, i to cały mój rozwój duchowy." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Non stop dajesz nazwiska ludzi, którzy pewnie nawet nie wiedzą że sobie ten tłusty pysk nimi wycierasz.Laicka nie chciała mieć z tobą nic do czynienia, w tym samym czasie pokrzywiony z kretynizmu, o fizyku który jest katolikiem pisze że deklaruje agnostycyzm, też jakby go znał. " do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Z jakichś nieznanych powodów wam się wydaje że kogoś interesuje co robicie, Vivinstein , niedługo zacznie pisać że jest z Oscarem, pod spamem z reklamami kredytów, a ty będziesz pisał że są nieświadomi i nie znają nauk Jezusa tak jak ty i ten następny człowiek którego nazwiskiem się wysługujesz. Zobaczę zdjęcie z tobą, krzywym i nim ? Pewnie nie. Daj mi ..." do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: w Bystrzycy Kłodzkiej odbywają się sympozja naukowe dla uczonych niezależnych : https://www.youtube.com/watch?v=12Kp4_nfDY0" do artykułu Ropa naftowa i gaz są produktami procesu, który kiedyś zapoczątkował życie.  (6 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska