Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@podobny: Super ujęte :-))) " do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: gdybyś Maniek poświęcił 1/4 tego bleblania na naukę to za 10 lat robiłbyś wrażenie w miarę normalnego." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: o mój Boże Maniek sieje 'zborze' pewnie na 'ugoże' siedząc w 'noże' i walcząc na 'norze'. 'Dopże rze nie oże'. Oj bobasku znuf pszypódrowałeś nosek bogowi." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: a kiedy wiarygodny Zbigniew obliczy, że wszystkie twoje pocioty głosują na ciebie w 100 % od samego początku, a ty na nich w 100 % bez wyjątku? Dokładnie tak samo jest z wiarygodnym Zbysiem i innymi pociotami. A ty i Kostka robicie w majty z oburzenia, że miro coś tam. To przejaw debilnej wręcz hipokryzji." do artykułu Uratujmy nasz portal eioba.pl.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Irina Lewandowska: 'Była raczej mowa o 'polisie' na życie pozagrobowe.... ' No to już całkiem nie ma o czym gadać bo takiej nie ma, Bogu te nasze srebrniki na co ? 'Jeżeli chodzi o odwzajemnienie się, to trzeba się zastanowić, co Bóg może od nas oczekiwać i to właśnie czynić.' Czegoż to Bóg mógłby od nas oczekiwać, po za radosnym uśmiechem i złapaniem dziecięcą ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Oczywiście trzeba starać się uczyć dzieci miłości, a nie opowiadać to, o czym Pan napisał... Jenak jeżeli człowiek już będąc dorosłym cofa się, degraduje, to naprawdę może w końcu Kalpy umrzeć, zamieniając się w homogenizowaną puruszę. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@Irina Lewandowska: jeśli Bóg jest Bogiem to na pewno nie potraktuje mnie gorzej niż ja swojego psa. Mogę zatem być zupełnie spokojny. Jeśli mnie skarze na wieczne męki to nie jest żadnym Bogiem tylko despotą. Religia oparta jest na strachu, który ma wymusić posłuszeństwo wobec hierarchii religijnej. Bóg z religiami nie ma nic wspólnego. Po prostu jest. A nasze relacje z nim niech będą naszą osobistą sprawą." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
podobny:   "@Elżbieta Sadowska: To nic nie warte chuje - chciałoby się powiedzieć … ale jednak przydają się do czegoś, gdyż dla lepszego pojmowania białego (dobrego) ich czarne tło (hejt) przydaje się ..." do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (26 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@pokrzywiony: Była raczej mowa o 'polisie' na życie pozagrobowe.... Tak, to Bóg jest miłością i daje ją wtedy, gdy człowiek jej szuka i jest przygotowany. Odczuć ją można w głębi serca. Jeżeli chodzi o odwzajemnienie się, to trzeba się zastanowić, co Bóg może od nas oczekiwać i to właśnie czynić." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jasne, najlepszy kapitał w życiu to dwie lewe kończyny, platfus i pusty łeb. Ty wiesz o czym mówisz. To widać, słychać i czuć Maniek na odległość. Wystarczy, ze otworzysz jamę ustną i wszystko jasne. Martw się o swoje zupki, a ja o swoje." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Nie masz pojęcia o czym gadamy, jak przyjdzie co do czego to tymi swoimi kuponami będziesz mógł sobie podetrzeć. Nawet z nich zupy nie ugotujesz." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: nie słyszałem by komuś odebrali emeryturę, chyba, że nastąpiła pomyłka. Słyszałem natomiast o wielu rencistach, którzy przestali być rencistami. W tym gronie moja żona. Nie martw się więc o mnie. Ja mam ZUS tam gdzie mam. Mam własne kupony do obcinania. Nie miałem dwóch lewych rąk i łba wypełnionego bzdetami i pierdoletami. Oj słabiutka jest ta twoja wiedza. Pisz już lepiej o fotonach wielkości wszechświata." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Równie dobrze możesz stracić emeryturę, a wtedy eiobowe niescałkowanie się skończy i bedzie trzeba zacząć żyć miedzy ludźmi nie tylko klepać głupoty na kompie. Żebyś choć troszkę rozumiał na jakich ideach i fundamentach trzyma się ZUS, to byś takich głupot nie gadał. Jeśli mi by mieli odebrać rentę, to tobie musieli by też odebrać emeryturę, a to oznacza koniec ZUS'u. Wcale nie liczę na to że to zrozumiesz." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: najlepszym gwarantem Życia pozamaterialnego jest utrata renty w ZUS-ie. Trzeba będzie się Złapać roboty i Mądrości krzywego Mańka na eioba - kaput. Ludzkość będzie załamana." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: mówiłem o menelach, a nie o krzywym Mańku, który jest tu wzorem kurtury, moralności, taktu i mondrości wielkiej niczym foton. Nie unoś się więc i nie broń kolegów, bo gotowi też wejść w przestrzeń czasoprzestrzeni pozbawionej świadomości przestrzenno-bytowej dla jaj albo z algorytmu i tracisz dominującą pozycję w naszej eiobowej przestrzeni." do artykułu „Pośród wielu negatywnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota”.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Irina Lewandowska: I słusznie, taka polisa nie gwarantuje 100% życia doczesnego ( wystarczy uważnie poczytać umowy takich polis ) , a co dopiero Życia pozamaterialnego, Które może zagwarantować jedynie Bóg ( pozaczasowa siła życia powodująca odradzanie Życia i planet, układów słonecznych i całych galaktyk ) Jest spora różnica pomiędzy miłością do bliźniego, a lgnięciem do Miłości Bożej . ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Jeśli ktoś taki jak ty będzie próbował uczyć ich kultury i norm społecznych, to na pewno nie zechcą, bo większość 'meneli' ( jak to ich nazywasz ) mogłaby ciebie kultury i norm społecznych uczyć." do artykułu „Pośród wielu negatywnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota”.  (26 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Hamilton: Akurat z takiej 'polisy' nie korzystam :)" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a niszczenie przestrzeni bytowej menelstwa, które wypędzane z melin zaczyna wchodzić w przestrzeń bytowania ludzi to też poważny problem nad którym należy się głęboko pochylić. Uczyć kultury, norm obyczajowych, umożliwić zdobycie podstawowej wiedzy i ogłady. To chyba jedyna droga. Nie sądzisz.? Ale czy zechcą - oto jest pytanie." do artykułu „Pośród wielu negatywnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota”.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "Gdzie tak naprawdę jest głupota, a właściwie gdzie są granice ludzkiej głupoty ? ... Wycinanie lasów pod autostrady, niszczenie przestrzeni bytowej zwierzyny która wypędzana z lasów zaczyna wchodzić w przestrzeń bytowania ludzi, a teraz ludzie w obronie przed czymś nad czym nie panują postanawiają masowo zabijać, tylko czy tak podejmowane ludzkie decyzje zagwarantują ludziom bezpieczeństwo ? ..., a kto uchroni ludzi przed ich własną głupotą ?" do artykułu „Pośród wielu negatywnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota”.  (26 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska