Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Irina Lewandowska:   "@Koriolan: W ten sposób jest traktowane to pojęcie w tej szkole. Zapytałam też: Czy jest to widoczne na poziomie niematerialnym, że dana osoba jest przebudzona? To trudne pytanie. Są ludzie, którzy z poprzednich wcieleń mają bardzo duże osiągnięcia: rozwinięte struktury energetyczne, czystą energetykę, ogromną świadomość... Jednak w tym wcieleniu oni wcale nie są zainteresowani życiem duc ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: i tak gitary zabrały głos w sprawie błyskawic zwanych piorunami, które są fizycznie pozbawione własnej świadomości ..., ale gitary znalazły ujście, bo gitarzysta macał je w przestrzeni dźwięku z wdziękiem słynnego i cenionego cymbalisty , który linkuje i pogardy do siebie nie czuje. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Tak jak grawitacja ciągnie tylko do siebie ... ;)" do artykułu „Pośród wielu negatywnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota”.  (26 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: hi hi hi ... Jeśli istnieje Bóg ... To musi istnieć i szatan ... . A czas płynie ... . (tylko w jedną stronę :-))) . " do artykułu „Pośród wielu negatywnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota”.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: https://www.youtube.com/watch?v=HzTlB-TjAzM Na słuchawkach dobrze działa ... ;) https://www.youtube.com/watch?v=FJzKx5Or9M4" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@Irina Lewandowska: w Polsce dowiedziała się szanowna Pani o takiej polisie ubezpieczeniowej, która nie daje żadnej gwarancji, a jest w sumie dość kosztowna. Z reguły ci co ją głoszą i rozdają nieźle z tego żyją." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Koriolan:   "@podobny: pięknie to opisałeś ale TYLKO do połowy ... Czasem ktoś odkrywa, że pod chce lub nie chce jest ... Zgoda na wszystko. To powoduje, że chcę i 'nie chcę' łączy się w jedno np w życie. Wtedy wszyscy ludzie znowu łączą się w całość :-))) " do artykułu „Dziś pomaganie jest modne, kiedyś nie było modne, było oczywiste.”.  (26 dni temu)
Irina Lewandowska:   "@Serpico: Gdy w dzieciństwie dowiedziałam się, że kiedyś umrę, to sama myśl tym była dla mnie chyba najokropniejszą ze wszystkich. Dopiero w Polsce dowiedziałam się, że istnieje Bóg i dusza nie umiera. Pan uważa inaczej?" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: zgodzisz się ze mną szanowny i gromowładny kolego, że taka błyskawica pozbawiona jest świadomości, bo nie ma mózgu i szuka macając mackami wielkości wszechświata w przestrzeni całego lata z szybkością błyskawicy zwanej przez innych piorunem licząc różniczkę odejmowanka między twoimi i moimi komentami stanowiąc foton fotonów w zwierciadle mocy fizycznej dnia siódmego co może, ale nie ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Irina Lewandowska: Błyskawice to też moc elektryczna, tylko że ona fizyczna pozbawiona własnej świadomości ..., taka moc szukająca ujścia, a szukanie to takie macanie w przestrzeni ... ;)" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić'. - Prz. 18:2 No to sobie policz ile twoich komentarzy przypada na jeden mój ?" do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: no, rzeczywiście w tym fragmencie Biblii aż roi się od błyskawic. Nie chlapnąłeś ty wczoraj za dużo ? Swoją normę bezsensownego bleblania chyba do wieczora wyrobisz. " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Biblia o tobie : 'Tego, co wykrzywione, nie da się wyprostować, a tego, czego mu brak, nie da się policzyć'. Kazn. 1:15 ' Umrze on z braku nauki, pobłądzi z ogromu głupoty”. Prz 5,21-23 (BT). 'Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić'. - Prz. 18:2 " do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
pokrzywiony:   "@Irina Lewandowska: 'Gdy ktoś na Pana patrzy, to czując to Pan np. się odwraca lub podnosi oczy. Jednak błyskawice nie mają z tym nic wspólnego.' W ewangelii: Marka 5 '28 Mówiła bowiem: «Żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa». 29 Zaraz też ustał jej krwotok i poczuła w ciele, że jest uzdrowiona z dolegliwości. 30 A Jezus natychmiast uświadomił sobie, że mo ..." do artykułu Nauki Boga a sekciarstwo.  (26 dni temu)
Aleksandra Matuła:   Nowy artykuł Top 5 zawodów w 2019 roku  (26 dni temu)
podobny:   "'Gdy ktoś był tak biedny, że nie było go stać na konia, namiot lub koc, traktował tą sytuację jako dar.' - od tego się zaczyna i na tym kończy. Bo to była cywilizacja … bez cywilizacji. Zło zaczyna się wtedy, gdy zaczynamy pragnąć dobra czy to mentalnego czy materialnego. Każde 'chcenie' dzieli świat na tych, którzy temu 'chceniu' sprzyjają i na tych, którzy temu 'chceniu' są przeci ..." do artykułu „Dziś pomaganie jest modne, kiedyś nie było modne, było oczywiste.”.  (26 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: panie Graf von Sadow musisz wasza Wysokość zgłosić do admina żądanie by na Hamiltona mogli głosować jedynie Eskimosi z Alaski i Aborygeni z Australii a na grafomanów ze Szczecina wszyscy obowiązkowo pod karą grzywny, a głosy pociotów liczono podwójnie.. Hahaha - tylko Kostka może mieć kłopoty z tak dużymi liczbami. W podstawówce nie przerabiali." do artykułu Uratujmy nasz portal eioba.pl.  (26 dni temu)
podobny:   "'Gdybyśmy chcieli doprowadzić to tego, aby wśród nas było więcej ludzi mądrych, to naruszylibyśmy (tę) równowagę'. Ha! Otóż to - jedynym słusznym stanem jest równowaga - w każdej dziedzinie aktywności - a także idei! Nie można infantylnie propagować tylko tzw. dobra bo popadnie się w jeszcze większe 'zło'! Nie można być tylko 'złym', bo 'dobro', które w związku z tym nieuchronnie po ..." do artykułu „Pośród wielu negatywnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota”.  (26 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska