Login lub e-mail Hasło   

Wcześniejsze wpisy
Koriolan:   "@Serpico: e tam ... Ciebie wyrzuca a studenta dalej będą robili burdel z twojego mieszkania :-))) Spoko luzik .... Może jakieś dziecko tam wreszcie spłodzą ? :-)))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Dałem ci plusa, to mnisi pustyni :) MENEL Teraz możesz popisać jaki to nie jesteś schorowany, MENELU, o grupie inwalidzkiej pierwsze i o ojcu który mnie nie nauczył niczego. " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: ech ... Ja też nienawidzę wszelkiego lyskacza ale ostatnio kupowałem góralowi Chevasa. Jest NAPRAWDĘ dobry. Daje radę puc go bez dodatków i przepitki :-))) To jedyna wódka z myszy którą się upiłem :-))) . Wcześniej kupiłem Górowo drogiego Jacka Danielskiego ale mnie nie poczęstował .... Cza się było upijać Chivasem :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: No masz, zamkną mnie w więzieniu i z drugiego mieszkania, o czym napisałem RAZ , a Krzywy dostał gula , studentów wyrzucą hahaha ............. Bezrobotna lafiryndzia sprzedała wam obraz w który wierzycie :) te stoliczki chińskie, łącznie z mało sprzedająca się delikatnie rzecz ujmując książką, może sobie włożyć w cycki :) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: HAAAHHAA z browarami w łapach robiąc foty hahahaha ........... A gdzie pracujesz księżniczko ? Dalej nigdzie ? HYAHAAHAHAHAAH" do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: no i co powiesz sądowi Prosiaczku ? Ciebie niestety uzna za normalnego i ... Zamknie w więzieniu. Tam Ci się przyda twoje szczupłe ciało. Tylko musisz potem prosić by ci dali choć papierosa :-))) . Mi grubasowi dadzą spokój :-))) A twoje dupsko ucierpi :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: dla mnie to za ,,mocna'' liga. Ja delikatnie coś niskoprocentowego, bo od kilku miesięcy pracuję nad formą, kondycją i wytrzymałością. Fajnie sprawdzać swoje możliwości. Szczególnie jak się ma z kim dzielić taką pasję" do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jesteś niespełna rozumu i pewnie sąd cie wyśle na badania psychiatryczne, tak pewnie będzie, to jest JASNE że mnie przesłucha także. Staraj się naspamować, jak wyżej, Benedytyni się też dowiedzą i pewnie cie usuną, a dalej, cywilne i KK." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: ech ... W poprzednią sobotę uchlaliśmy się z góralami Chivas Regal ... Ufff ... Grubo było :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: 'Ja cię zaprowadzę do sądu,' No właśnie Ci to tłumacze ... Ty NIE MOŻESZ mnie zaprowadzić do sądu. Możesz mnie zakapować ale sąd Ciebie TEŻ przesłucha i będziesz się misiak tłumaczyć z obrażania mnie i innych ludzi. Każdy kapuś myśli, że jest bezkarny ... " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: To idź na ten koncert, a w tle wisi niebieska karta której nie miałem i wasze patologiczne kontakty. PA Spieprzaj mi z oczu i czekaj, bo całkiem możliwe że jeśli jesteś w Polsce to też będziesz wezwana." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: miłe 23 :). Idealnie na aktywność na zewnątrz, na grilla, a potem sobotni koncert z przyjaciółmi przy dobrym alkoholu, który nam jak manna spada z nieba :)" do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Z NICZEGO, a to ty akurat skakałaś z córcią, która pewnie też NIC nie robi do mnie. Problem polega na tym cwaniaro że ja mam czysto w c.v. i CIĄGŁOŚĆ, o czym nie wiesz , ale dlaczego ja bym miał się przed tobą tłumaczyć ? Jest powód jakiś ? NIE MA. " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: u was też taki upał ? W Sandomierzu 33 stopnie w cieniu ... " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ale ja cię nie straszę , ja już rozmawiałem z prawnikiem, Wróbel to patologia bezdyskusyjna, vivi nie wiem po co sprowadziłeś, ale wy się kontaktujecie na komunikatorach itd , co mam gdzieś . Ja cię zaprowadzę do sądu, a tam będziesz mógł pogadać." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Who cares:   "@Koriolan: jego sprawa. Niebywale ciasna głowa, w której nic poza ego się nie zmieści no i wie z czego żyje od 25 lat hahahah - dokładnie!!! oj ubaw, że hej mamy tu w De :)" do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Serpico: cóż ... Nie możesz mnie nastraszyć, ja się nie boję bo jestem nieustraszony. Możesz mnie jedynie rozśmieszyć :-))) Poinformować też mnie nie możesz o niczym bo niczego nie wiesz ... Jesteś jak dziecko w piaskownicy sypiące ze złości piaskiem na innych ... . Tak wybrałeś ... Tak żyjesz ... " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Will SEE ! Nie myśli bo jest pewny SWEGO , proste ? PROSTE ! " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zobaczysz jakie to dziecinne i jakie straszenie, ja cię INFORMUJE. A królowa jest tylko jedna niech się zajmie niemieckimi spa, skoro nie ma czym ." do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)
Koriolan:   "@Who cares: cóż ... Serpo ma tylko swój, dość dziecinny pogląd na świat. Lubi straszyć innych i wyobrażać sobie jak sąd ich będzie przesłuchiwał. Ale raczej rzadko myśli o tym jak SAM będzie przesłuchiwany i karany .... Ot takie dziecinne spojrzenie. Łatwo go zobaczyć :-))) Straszy innych swoimi screenami bo zapomina co sam nawywijał. Ma to od wypadku ... Biedny człowiek :-))) " do artykułu Bezbronność vs bezradność .....  (3 dni temu)


© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska